Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
egyébként fantasztikus. az ország teljes lakossága kevesebb mint BP-é.
Az utazással sem lesz gond, hogy MO méretének az 1/9-ede Katar.

gondolom sok városban lesz megtartva, lévén az ország 6. legnagyobb városa 9800 fős lakossággal rendelkezik. Nem lesz velük gond, beférnek 2 szektorba. de a harmadik legnagyobb város is 44 ezres.
Ez komolyan a legalja. Azért mert annyi pénzük van mint a pelyva még nem kell nekik adni egy ilyen dolgot...haromt
van hely a sok turistának......vagy mégse 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nekem az Orosz cinkesebb. Az ő infrastruktúrájuk is legendás. Na meg Moszkván és Leningrádon kívül a többi város csak egy-egy kibaszott nagy gyártelep. Na jó Szocsi nem. Az egy siófokba oldott csepel 100xosorása duzzasztva.

Katarral meg arra mentek, hogy ott anyagik gond nem lesz, mert jöhet bármilyen válság addig, őket nem fogja érinteni. Minden második lakos mellényzsebből kiperkálná MO teljes államadósságát.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy a piások egy szót nem szólhatnak, mert az oroszon annyira bebaszik mindenki, hogy még a katari idején is hullarészeg lesz 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A szavazások végeredményét nyilvánosságra hozták? Vagy látatlanba törődjek bele, hogy mindkettőn tökutolsók lettünk, és újra megaláztak minket?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Amúgy az orosz távolságokat úgy oldják meg a tervezet szerint, hogy repülővel max 2 óra lesz a táv, vagyis csak az európai részen lesz megrendezve. Kaliningrad, St. Petersburg, Nizhny Novgorod, Kazan, Sochi, Moscow.

Ami viszont számomra elég durva: "Az angolok Rooneyval, Ronaldóval, Eto'o-val, Drogbával, Fernando Torresszel reklámozzák magukat, ezek közül kettő nem is Angliában játszik, és csak egyikük angol. Ronaldo és Torres feltűnése ráadásul a rivális spanyol-portugál pályázat miatt is érthetetlen, Eto'o nem is futballozott soha a Premier League-ben."
Szóval így kb. minek pályáztak?

A 22-esre meg pályázott Ausztrália, Katar, USA, Japán, Dél-Korea. Namost utóbbi kettő igen durván meglepett volna, miután kettővel ezelőtt ott volt.

Az pedig még érdekes, hogy míg a ruszki és katari pályák - leszámítva a 80e+ moszkvait, és egy 80e-s katarit - átlag 44ezer nézőt képesek befogadni, addig ott van pl. az USA, ahol 5 stadion van ami alapból 90e+, további 11 70e+, és a legkisebb is 66ezres (Lucas Oil).

A katariak egyébként azt mondták, hogy a 40 fok feletti nyári átlaghőmérséklet nem lesz gond, mert a napenergiát elektromosságra átalakítva lehűtik az egész stadiont nézőtérrel, játékosokkal, mindennel együtt 20 fokra. Ami szép és jó, csak kilépve a stadionból az emberek egymásról gyújtanak rá a cigire, valamint eléggé káros a nagy hőmérsékletingadozás az emberi szervezetre. Szóval a jegyek mellé ajándék 100-as zsepit is adhatnak. Nyáron nem véletlenül hangoztatják mindenfele, hogy max 5 fok eltérés lehet a kinti és a kondis helység között.
Az alkoholra pedig azt mondták, hogy lesznek speciális szurkolói területek, ahol lehet piálni a VB ideje alatt.fetomy
leszarom, csak ne legyen vuvugeci, és végre értelmes meccseket lehessen látni 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként fantasztikus. az ország teljes lakossága kevesebb mint BP-é.
Az utazással sem lesz gond, hogy MO méretének az 1/9-ede Katar.

gondolom sok városban lesz megtartva, lévén az ország 6. legnagyobb városa 9800 fős lakossággal rendelkezik. Nem lesz velük gond, beférnek 2 szektorba. de a harmadik legnagyobb város is 44 ezres.
Ez komolyan a legalja. Azért mert annyi pénzük van mint a pelyva még nem kell nekik adni egy ilyen dolgot...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy az orosz távolságokat úgy oldják meg a tervezet szerint, hogy repülővel max 2 óra lesz a táv, vagyis csak az európai részen lesz megrendezve. Kaliningrad, St. Petersburg, Nizhny Novgorod, Kazan, Sochi, Moscow.

Ami viszont számomra elég durva: "Az angolok Rooneyval, Ronaldóval, Eto'o-val, Drogbával, Fernando Torresszel reklámozzák magukat, ezek közül kettő nem is Angliában játszik, és csak egyikük angol. Ronaldo és Torres feltűnése ráadásul a rivális spanyol-portugál pályázat miatt is érthetetlen, Eto'o nem is futballozott soha a Premier League-ben."
Szóval így kb. minek pályáztak?

A 22-esre meg pályázott Ausztrália, Katar, USA, Japán, Dél-Korea. Namost utóbbi kettő igen durván meglepett volna, miután kettővel ezelőtt ott volt.

Az pedig még érdekes, hogy míg a ruszki és katari pályák - leszámítva a 80e+ moszkvait, és egy 80e-s katarit - átlag 44ezer nézőt képesek befogadni, addig ott van pl. az USA, ahol 5 stadion van ami alapból 90e+, további 11 70e+, és a legkisebb is 66ezres (Lucas Oil).

A katariak egyébként azt mondták, hogy a 40 fok feletti nyári átlaghőmérséklet nem lesz gond, mert a napenergiát elektromosságra átalakítva lehűtik az egész stadiont nézőtérrel, játékosokkal, mindennel együtt 20 fokra. Ami szép és jó, csak kilépve a stadionból az emberek egymásról gyújtanak rá a cigire, valamint eléggé káros a nagy hőmérsékletingadozás az emberi szervezetre. Szóval a jegyek mellé ajándék 100-as zsepit is adhatnak. Nyáron nem véletlenül hangoztatják mindenfele, hogy max 5 fok eltérés lehet a kinti és a kondis helység között.
Az alkoholra pedig azt mondták, hogy lesznek speciális szurkolói területek, ahol lehet piálni a VB ideje alatt.

A stadionkivetítő azért jó, mert 1. lehet a kintieknek addig vetíteni a katari X-Factort, 2. el lehet adni további pár százezer jegyet azoknak, akik a stadion oldalán néznék a meccset óriáskivetítőn 😛
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
fetomy
Jerry sárgul az irigységtőlatapapa
miért sárgulna? értelmes helyeken a stadionon belül próbálnak meg minél nagyobb kivetítőt kiépíteni, és nem kívül 😛JJ Tiller
Jerry mióta értelmes?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
...és még le vagyok hurrogva, amikor azt merem állítani, hogy a soccerben CSAK a pénz számít.

😂Mikey
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
fetomy
Jerry sárgul az irigységtőlatapapa
miért sárgulna? értelmes helyeken a stadionon belül próbálnak meg minél nagyobb kivetítőt kiépíteni, és nem kívül 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
...és még le vagyok hurrogva, amikor azt merem állítani, hogy a soccerben CSAK a pénz számít.

😂Mikey
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
fetomy
Jerry sárgul az irigységtől

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A mocskos kurva életbe... én azt hittem, hogy hegyi idő szerint 8 PM-kor jelentik be, vagyis hajnali 4-kor, erre AM. Az eredményhez meg no comment, akkora korrupt szar ez a FIFA, mint amilyen maga az egész divatsportja...
Ja, ha valaki nem tudná, pályáztunk mi is az Invesco Field-del mindkét VB-re, és nagyon beleéltük magunkat. Mindegy, biztos, hogy továbbra is szigorúan bojkottálok, minden sucker EB/VB-t, foslimpiát is egyebeket, amíg nem nálunk rendezik meg.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
fetomy
Meccs közben ezen vajh mi fog menni? Élőkép?shawnka
ncaa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
...és még le vagyok hurrogva, amikor azt merem állítani, hogy a soccerben CSAK a pénz számít.

😂Mikey
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
...fetomy
Na jó, azért mindennek van határa. Számomra ez már inkább taszító, mint vonzó. :rolleyes:
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem ez a két döntés teljesen analóg a lengyel-ukrán döntéssel...
Azok vitték a prímet, akik a legtöbb pénzt tudják nem tiszta csatornákon folyósítani

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja és ezzel a párossal nem lesz gond, hogy felmerülne az esetleges korrupció, mert minden szavazó annyi pénzt kapott, hogy nem fog soha kibukni
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
fetomy
Meccs közben ezen vajh mi fog menni? Élőkép?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ugye nem valószínű, hogy katar válogatottja a saját VBjén úgy fog kinézni, hogy német kapus-spanyol védelem-argentín középpálya és brazil csatársor?
természetesen mind Katari útlevéllel. Oli El-Kan, Kara El-Puol és hasonlók...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...és még le vagyok hurrogva, amikor azt merem állítani, hogy a soccerben CSAK a pénz számít.

😂Mikey
Katarnál szerintem túl vonzó volt az Al Rayyan Stadion a teljes kivetítőborítással 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
...és még le vagyok hurrogva, amikor azt merem állítani, hogy a soccerben CSAK a pénz számít.

😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a korrupció vajon-mi...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért mondjuk az Orosz VBn kellemes lesz mondjuk egy Pétervár-Jeketyerinburg utazás jót fog tenni mindenkinek... Utána meg vissza Moszkvába...
22re meg Katar lesz légkondicionálva nem a pálya. 😀Toca
Gondolom nem teljesen hülyék a szervezők, a csoportok lesznek szétdobva messze egymástól, az egyenes kiesést meg majd áthozzák az európai részre szerintem.somoskovig
hát az biztos, hogy a 2 elődöntőnek nem Vladivostok és Szentpétervár kettős ad majd otthont 😀tüsi91
nem hát, addigra forradalmasítják a rendszert, és úgy lesz igazságos, ha a döntő első félideje van Vostokban, a második félideje pedig Petersbourgban 😀😀

Amúgy Katar tiszta rendes velünk. Nem csak hogy úgy tervezik, hogy ott leszünk a VB-jükön, de még azt is gondolják, hogy mi leszünk a "világ" tetején...



amúgy a katari stadionok überbrutálok, de hát nem tudom hogyan lesz megoldva az a 40+ C-s hőmérséklet...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért mondjuk az Orosz VBn kellemes lesz mondjuk egy Pétervár-Jeketyerinburg utazás jót fog tenni mindenkinek... Utána meg vissza Moszkvába...
22re meg Katar lesz légkondicionálva nem a pálya. 😀Toca
Gondolom nem teljesen hülyék a szervezők, a csoportok lesznek szétdobva messze egymástól, az egyenes kiesést meg majd áthozzák az európai részre szerintem.somoskovig
hát az biztos, hogy a 2 elődöntőnek nem Vladivostok és Szentpétervár kettős ad majd otthont 😀
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Azért mondjuk az Orosz VBn kellemes lesz mondjuk egy Pétervár-Jeketyerinburg utazás jót fog tenni mindenkinek... Utána meg vissza Moszkvába...
22re meg Katar lesz légkondicionálva nem a pálya. 😀Toca
Gondolom nem teljesen hülyék a szervezők, a csoportok lesznek szétdobva messze egymástól, az egyenes kiesést meg majd áthozzák az európai részre szerintem.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 213 — Vikings fan
Azért mondjuk az Orosz VBn kellemes lesz mondjuk egy Pétervár-Jeketyerinburg utazás jót fog tenni mindenkinek... Utána meg vissza Moszkvába...
22re meg Katar lesz légkondicionálva nem a pálya. 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
la canfora tweetje szerint 22-ben Qatar ad otthont a VB-nek.

azért az érdekes lesz 60 fokbangabtsi
szinte biztos vagyok benne h addig megoldják a légkondicionált pályát. főleg ott meg am is érdemes megnézni milyen stadionok lesznekkristof
Ilyenek 😀