Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
alázunk vaze 😀

lol visszajátszásból látszott, h ez mekkora homály lett volna, thanks Rio

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez így csúnya lesz...legalább nem csak a sInterem ég. 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez...kemény...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
tessék dave ott is van amit kértél... 😀Divat
és persze az első védelmi hibánkat kihasználják... ajánlom figyelmedbe a beadás előtt Carrick becsúszva simán tisztázhatott volna de rossz helyre rúgta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sorry hogy ezt mondom de 11es és piros lap után a 0-1 lett volna a reálisabb...davemayer
nyilván Chelsea szurkolóként nem mondom azt, hogy majd ti vezessetek, pedig ti voltatok a jobbak azért is volt " 😛"

most viszont így 2-0ról kurva nehéz lesz felállnotok, de remélem nem tömörülünk be, az öngyilkosság lenne ellenetek

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mata for prez.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tessék dave ott is van amit kértél... 😀

|
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
iszonyú gyenge a cselszki..ha ezt nem fordítjuk meg az magunknak köszönhetjük...


több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Webb ide vagy oda, ezt a Chelsea-et, a mostani United-nek ütnie kell, még ha 12 ember ellen is játszanak, ami nem igaz....JC6
A papírforma ez lenne, de zsinórban ötször megverni a Chelsea-t?... :rolleyes: Én már csak emiatt sem vártam túl sokat a meccstől. A City hétközi veresége azért jött jól, hogy most ne lépjenek el nagyon. Persze hátravan még 45 perc...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Chelsea szurkolóként is azt mondom, hogy nevetséges amit Webb játékvezetés címén művel
az X reálisabb lenne 😛 😀kristof
sorry hogy ezt mondom de 11es és piros lap után a 0-1 lett volna a reálisabb...

kiváncsi vagyok amúgy hogy lesz-e egy normálisan kidolgozott Chelsea-támadás a meccsen, azért nagyon messze van ez a csapat a 3-4 évvel ezelőtti Chelsea-től. Innen már bravúr lenne a nekünk az x is, a kékek még jobban betömörülhetnek a kapujuk elé sajnos. köszi te paraszt...

nso az esetről: "11. perc Welbeck esik nagyot a 16-os előtt egy Cahill-becsúszás miatt, de nincs szabadrúgás."
érdekesen írták le az esetet, de nem baj.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Webb ide vagy oda, ezt a Chelsea-et, a mostani United-nek ütnie kell, még ha 12 ember ellen is játszanak, ami nem igaz....
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Chelsea szurkolóként is azt mondom, hogy nevetséges amit Webb játékvezetés címén művel
az X reálisabb lenne 😛 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
És persze kapura lövés nélkül vezetnek... nem tudom melyik csapat a gyengébb jelenleg a Pool vagy a Chelsea és mindkettőtől ki fogunk kapni, vicc. Köszi te BUZI KÖCSÖG WEBB

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Go Chelsea, csak a Spurs miatt 😛
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nem értem Howard Webbet hogy engedhetik még meccset vezetni. Megint szánalmas amit művel, pedig csak a 11. perc.Sebii
ezt nem hiszem el komolyan, még csak takarásban sem volt neki.

Piros lap és 11es, még megye 3ban is eltiltják a sporit ha egy ilyet nem ad meg. Á komolyan ez az ember, és még mondják hogy a Unitednak szokott fújni, elképesztő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Nem értem Howard Webbet hogy engedhetik még meccset vezetni. Megint szánalmas amit művel, pedig csak a 11. perc.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
de nem érzem a csapatban, hogy akár pontszerzésre is van esélyünk ma a MU ellen 😕
"Cech; Ivan, Cahill, D Luiz, Bos; Ess, Meir, Mal; Sturr, Torres, Mata. - subs: Turn, Fer, Bert, Hutch, Romeu, Piazon, Lukaku"
Bosingwa balhátvédnek kurva necces, középső két védő most először játszik együtt (nem a legjobbkor) Essien is most először kezdő az idényben, van izgulni valónk :/

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
16 750
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Csak én maradtam le a Peric-Videoton frigyről?
Minek kellett még Torgi és Nikolics mellé?Bazzani
pedig írtunk róla egy oldallal korábban... 😊

Divat
Hányas hozzászólás környékén?
Mert visszalapoztam vagy 3 oldalt,de ott nem volt szó róla.
(Nyílván más a hsz számunk oldalanként.)

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak én maradtam le a Peric-Videoton frigyről?
Minek kellett még Torgi és Nikolics mellé?Bazzani
pedig írtunk róla egy oldallal korábban... 😊


Lórika?? megint villant (tiziből).. 😀

|
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Csak én maradtam le a Peric-Videoton frigyről?
Minek kellett még Torgi és Nikolics mellé?

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
seydi kirobbanthatatlanFake
szejdi bazmeg 😀
legbesztebbJoci
Lórikáról nem is szólsz??? :o :o :o

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Hát múltkor mikor arról volt szó, hogy a fradit hívták ki erre a tornára -asszem- akkor meg arról magyaráztak, hogy mennyire nagy dolog, hogy ilyen szintű európai csapatot láthatnak vendégül, szóval nyilván úgy voltak vele, hogy a vasas az tulajdonképp már majdnem a Barcelona.fetomy
Csapatszíneket tekintve jah 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát múltkor mikor arról volt szó, hogy a fradit hívták ki erre a tornára -asszem- akkor meg arról magyaráztak, hogy mennyire nagy dolog, hogy ilyen szintű európai csapatot láthatnak vendégül, szóval nyilván úgy voltak vele, hogy a vasas az tulajdonképp már majdnem a Barcelona.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-vasasnak-tul-eros-volt-a-pumas-tartalek-2115950
Ezen a tornán nem tudom túltenni magam. 😀
Itt valami óriási átverés lehet csak a háttérben. Az mi, hogy a szervezők 40-50ezer nézőt vártak a Pumas tartalék-Vasas meccsre? 😀Schleck
Hát ez vicc.... MLS meccsen nincs ilyen nézőszám 😂 😂 😂gravedigger
A helyi nézők szerették volna elérni jó vendéglátó révén, hogy otthonos környezetben érezze magát a magyar csapat ezzel a nézőszámmal. Bár Vasas meccsen max. akkor van kint ennyi ember ha a Fradi (esetleg az Újpest) az ellenfél, és az sem a hazaiak miatt. Nyilván ez az atmoszféra valamelyest bezavart így is az angyalföldieknek.