Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Aztán a Roma is bármikor kikap bárhol ha úgy vanJuvera ugyanezek igazak hogy senkit se tudnak megverni amikor kell 😊Juve nem menni BLRemeljuk. 😀
remontada
De meg varjunk, mert a sok kozott meg van egy csapat, a Milan nevu csodatarsasag, ami a Serie A 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999. helyezettjetol is ki tud kapni olyan siman, hogy csak nezel, mi a faszom tortenik itt. 😀
A Milannak es a Romanak is nyernie kell az utolso korben, elobbivel ket iksz az egymas elleni, a Romanal viszont jobbak, tehat pontazonossagnal eloznenek.
Stez
remontada
De igen, nagyon minőségi a Serie A, tolonganak érte a TV csatornák, mindenki nézi...
Poloska vagyok.
1 hónapja
Épül a nyugdíjas otthon. Comolli kívánságlistája.Azért nem tudom, elég lesz-e nekik a répaliga
Sixo
1 hónapja
Miért gyűlölöd ennyire Sixo-t? 😂akinél Di Gregorio az elsőszámú kapus az ne is reménykedjen jó eredményekben. Hullámvasút a faszi. Ha akarják odaadjuk nekik Onana-t 😊Sixo eret vágJuve nem menni BLJuventus just pushed a self-destruct button.
remontada
zacknorb
warr_b
Toto21

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Juvera ugyanezek igazak hogy senkit se tudnak megverni amikor kell 😊Juve nem menni BLRemeljuk. 😀
remontada
De meg varjunk, mert a sok kozott meg van egy csapat, a Milan nevu csodatarsasag, ami a Serie A 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999. helyezettjetol is ki tud kapni olyan siman, hogy csak nezel, mi a faszom tortenik itt. 😀
A Milannak es a Romanak is nyernie kell az utolso korben, elobbivel ket iksz az egymas elleni, a Romanal viszont jobbak, tehat pontazonossagnal eloznenek.
Stez
1 hónapja
A szerencsejáték zrt viszont valószínűleg adottA PMFC 0-3-ról fordít a Fradi 2 ellen.Meg is lett. Egy fillért nem adtam volna érte.
Kampman
zinedine5
1 hónapja
Juve nem menni BLRemeljuk. 😀
remontada
De meg varjunk, mert a sok kozott meg van egy csapat, a Milan nevu csodatarsasag, ami a Serie A 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999. helyezettjetol is ki tud kapni olyan siman, hogy csak nezel, mi a faszom tortenik itt. 😀
A Milannak es a Romanak is nyernie kell az utolso korben, elobbivel ket iksz az egymas elleni, a Romanal viszont jobbak, tehat pontazonossagnal eloznenek.
1 hónapja
akinél Di Gregorio az elsőszámú kapus az ne is reménykedjen jó eredményekben. Hullámvasút a faszi. Ha akarják odaadjuk nekik Onana-t 😊Sixo eret vágJuve nem menni BLJuventus just pushed a self-destruct button.
remontada
zacknorb
warr_b
1 hónapja
En sem vagyok biztos abban, hogy ez jo dontes, de probalom a kezzel foghato dolgokat nezni, hogy mint keret es a csapat erossege, ennel jobban perpillanat Xabi nem jarhatna, hacsak nincs valami meglepetes a top klubok kispadjainal, vagy a Liverpool ki nem rakja mondjuk Slotot vegul megis (megjegyzem, szerintem a Chelsea kerete siman erosebb a Liverpoolenal, de ez mellekes).Legmagasabb polcon van nálam Xabi nem azért írtam amit, de nem hiszem hogy ez egy jó döntés. Hiába szépítjük kirakták egy top csapat padjáról(óriási hiba volt nem kérdés), ha itt is idő előtt távozik amire van esély, akkor hiába nézzük azt milyen padokról állították fel és tesszük hozzá azt hogy jólvan két hülye klub lépte ezt meg. Elég nagy kérdéseket fog feltenni ez hogy alkalmas e top csapat padra, hiába zseni. Vannak ilyen edzők akik nem képesek elit klubbot irányítani és ennek rányomja majd a bélyeget a megítélésére. Nagyon karrierje elején van még. Pénz nem hiszem hogy indok na menjen Chelseahez bohóckodni, ha kirúgnak sincs gond, ez blődség. Tegnap írtam talán hogy VB után egy spanyol válogatottban eltudnám képzelni, vagy ha Kompany jövőre sem viszi el Münchenbe a BL-t akkor lapát jó eséllyel neki. Én kivártam volna egy biztosabb padra, ahol hagynak dolgozni évekig is. Ha romlik a megítélése, ha nem egy esetleges Chelsea fiaskó után, felesleges kockázatvállalásnak gondolom.Marmint milyen madridi bukta utan? Egy olyan csapatra gondolsz, ahol az utana levo edzonek is nekiment a problemas sztar, meg az oltozoben akkorat bunyoztak a fasztarisznyak, hogy az egyik ment is a korhazba agyserulessel? 😀miért érdemli meg? Lemarad topklubbokról igen, Poolon kívűl nem is volt értelmes opciója. Egy ekkora madridi bukta után elmenni egy olyan csapatba ahol szezononként 3 edzőt fogyasztanak lassan eléggé rizikós, ha itt is elzavarják pár hónap max 1 év után akkor lefőtt a karrierje egy időre. Nem hiszem hogy kellene ekkora kockázatot vállalni karrierje elején. Nagyon gyorsan ráfog ragadni a top csapat játékosaival semmit sem tud kezdeni mantra.Miert erdemelne meg? Velhetoen a Liverpool volt az elso nala, ahonnan megkapta, hogy marad Slot, nem lesz valtas. Ezek utan miert varjon ki, aztan esetleg lemaradjon a top keretekrol es lehetosegekrol? Ezt a Liverpool baszta el es nem Xabi.Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
remontada
Ha megnezem a top klubokat es a kereteket, akkor ennel jobb csapatnal aligha kothetne amugy is ki, maximum akkor, ha valami nem vart edzovaltas lesz es mondjuk Guardiola begozolve elmegy a Citytol.
Stez
remontada
Hidd el, a szakmaban nem lett rosszabb megitelese Xabi Alonsonak a Real miatt, inkabb rohognek a Madridon az emberek, es azon, mi folyik ott.
Stez
remontada
En csak arra celzok, hogy sem a Real Madrid-, sem egy Chelsea.bukas nem csinalja ki az o karrierjet szerintem, mert nem hulyek a tobbiklubnal, latjak es tudjak, ha egy masik klub diszfunkcionalisan mukodik, latjak, milyen viszonyok uralkodnak es inkabb a klubokra neznek ferde szemmel, mintsem az edzore. Nezd meg, hanyszor kurtak ki peldaul Ancelottit, mekkorat bukott Flick a nemet valogatott kispadjan, Conte barhol, stb, lehetne sorolni, aztan ok miket ertek el mindezek ellenere is, es mindezek ellenere is folyamatosan ott vannak a top klubok listain az insiderek szerint.
Egyetertek veled, hogy a Chelsea kockazatos, viszont ennel nagyobb lehet a gyozelem, mert ha megnezed, hogy mennyien buktak el ezzel a brigaddal, es natalantan o meg megis osszekalapalja, akkor aztan foleg odaig es vissza lesz tole mindenki, hogy nem csak taktikailag remek, de mennyire tud beszelni a jatekosaival is. Az, hogy a Realnal mi volt, leszarjak, mert mindenki tudja es latja, hogy mennyi kurva van ott, az Xabi oneletrajzaban pont egy olyan pont lesz, amin atugrik majd mindenki.
Viszont ha a Chelsea-nel megbukik, a Liverpoolnal akkor is lesz sansza, ha Slot nem villant valami nagyot jovore, ugyhogy igazabol ugy is lehet nezni, hogy Xabinak most tul sok vesztenivaloja nincs. Ha megbukik a Chelsea-nel, ott lehet ugyanigy a Liverpool, a tobbiek meg megint legyintenek ra, hogy mekkora bohocok vannak a Chelsea-nel.
Azt, amit Xabi lemuvelt a Leverkusennel, szerintem olyan ajanlolevel, amit eleg sok es nagy edzoi bukas halvanyitana csak el.
1 hónapja
Sixo eret vágJuve nem menni BLJuventus just pushed a self-destruct button.
remontada
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Juve nem menni BLJuventus just pushed a self-destruct button.
remontada
Poloska vagyok.
1 hónapja
Juve nem menni BL
1 hónapja
Sajnálom a Hearts-et, de az igazat megvallva, ha 7-2 tegnap az eredmény, akkor sem szolhattak volna egy rossz szót sem
1 hónapja
Legmagasabb polcon van nálam Xabi nem azért írtam amit, de nem hiszem hogy ez egy jó döntés. Hiába szépítjük kirakták egy top csapat padjáról(óriási hiba volt nem kérdés), ha itt is idő előtt távozik amire van esély, akkor hiába nézzük azt milyen padokról állították fel és tesszük hozzá azt hogy jólvan két hülye klub lépte ezt meg. Elég nagy kérdéseket fog feltenni ez hogy alkalmas e top csapat padra, hiába zseni. Vannak ilyen edzők akik nem képesek elit klubbot irányítani és ennek rányomja majd a bélyeget a megítélésére. Nagyon karrierje elején van még. Pénz nem hiszem hogy indok na menjen Chelseahez bohóckodni, ha kirúgnak sincs gond, ez blődség. Tegnap írtam talán hogy VB után egy spanyol válogatottban eltudnám képzelni, vagy ha Kompany jövőre sem viszi el Münchenbe a BL-t akkor lapát jó eséllyel neki. Én kivártam volna egy biztosabb padra, ahol hagynak dolgozni évekig is. Ha romlik a megítélése, ha nem egy esetleges Chelsea fiaskó után, felesleges kockázatvállalásnak gondolom.Marmint milyen madridi bukta utan? Egy olyan csapatra gondolsz, ahol az utana levo edzonek is nekiment a problemas sztar, meg az oltozoben akkorat bunyoztak a fasztarisznyak, hogy az egyik ment is a korhazba agyserulessel? 😀miért érdemli meg? Lemarad topklubbokról igen, Poolon kívűl nem is volt értelmes opciója. Egy ekkora madridi bukta után elmenni egy olyan csapatba ahol szezononként 3 edzőt fogyasztanak lassan eléggé rizikós, ha itt is elzavarják pár hónap max 1 év után akkor lefőtt a karrierje egy időre. Nem hiszem hogy kellene ekkora kockázatot vállalni karrierje elején. Nagyon gyorsan ráfog ragadni a top csapat játékosaival semmit sem tud kezdeni mantra.Miert erdemelne meg? Velhetoen a Liverpool volt az elso nala, ahonnan megkapta, hogy marad Slot, nem lesz valtas. Ezek utan miert varjon ki, aztan esetleg lemaradjon a top keretekrol es lehetosegekrol? Ezt a Liverpool baszta el es nem Xabi.Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
remontada
Ha megnezem a top klubokat es a kereteket, akkor ennel jobb csapatnal aligha kothetne amugy is ki, maximum akkor, ha valami nem vart edzovaltas lesz es mondjuk Guardiola begozolve elmegy a Citytol.
Stez
remontada
Hidd el, a szakmaban nem lett rosszabb megitelese Xabi Alonsonak a Real miatt, inkabb rohognek a Madridon az emberek, es azon, mi folyik ott.
Stez
1 hónapja
Marmint milyen madridi bukta utan? Egy olyan csapatra gondolsz, ahol az utana levo edzonek is nekiment a problemas sztar, meg az oltozoben akkorat bunyoztak a fasztarisznyak, hogy az egyik ment is a korhazba agyserulessel? 😀miért érdemli meg? Lemarad topklubbokról igen, Poolon kívűl nem is volt értelmes opciója. Egy ekkora madridi bukta után elmenni egy olyan csapatba ahol szezononként 3 edzőt fogyasztanak lassan eléggé rizikós, ha itt is elzavarják pár hónap max 1 év után akkor lefőtt a karrierje egy időre. Nem hiszem hogy kellene ekkora kockázatot vállalni karrierje elején. Nagyon gyorsan ráfog ragadni a top csapat játékosaival semmit sem tud kezdeni mantra.Miert erdemelne meg? Velhetoen a Liverpool volt az elso nala, ahonnan megkapta, hogy marad Slot, nem lesz valtas. Ezek utan miert varjon ki, aztan esetleg lemaradjon a top keretekrol es lehetosegekrol? Ezt a Liverpool baszta el es nem Xabi.Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
remontada
Ha megnezem a top klubokat es a kereteket, akkor ennel jobb csapatnal aligha kothetne amugy is ki, maximum akkor, ha valami nem vart edzovaltas lesz es mondjuk Guardiola begozolve elmegy a Citytol.
Stez
remontada
Hidd el, a szakmaban nem lett rosszabb megitelese Xabi Alonsonak a Real miatt, inkabb rohognek a Madridon az emberek, es azon, mi folyik ott.
1 hónapja
Manapság azért, mert a Chelsea elzavar, nem buksz meg, pont az évi 3 edző miatt.miért érdemli meg? Lemarad topklubbokról igen, Poolon kívűl nem is volt értelmes opciója. Egy ekkora madridi bukta után elmenni egy olyan csapatba ahol szezononként 3 edzőt fogyasztanak lassan eléggé rizikós, ha itt is elzavarják pár hónap max 1 év után akkor lefőtt a karrierje egy időre. Nem hiszem hogy kellene ekkora kockázatot vállalni karrierje elején. Nagyon gyorsan ráfog ragadni a top csapat játékosaival semmit sem tud kezdeni mantra.Miert erdemelne meg? Velhetoen a Liverpool volt az elso nala, ahonnan megkapta, hogy marad Slot, nem lesz valtas. Ezek utan miert varjon ki, aztan esetleg lemaradjon a top keretekrol es lehetosegekrol? Ezt a Liverpool baszta el es nem Xabi.Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
remontada
Ha megnezem a top klubokat es a kereteket, akkor ennel jobb csapatnal aligha kothetne amugy is ki, maximum akkor, ha valami nem vart edzovaltas lesz es mondjuk Guardiola begozolve elmegy a Citytol.
Stez
remontada
Viszont gecijó gazdasági döntés, hogyha utána 1-2 évet nem is lenne csapata, a Chelsea fizetné.
De én simán elképzelem, hogy januárban ő már Pool edző lesz.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Egy kis káoszból elmenni egy nagyobba? 😀Szerintem ezek utan nem kivar, hanem a Real ajanlat szeretne latni, hogy lelepjen. 😀Tudod mi lesz a szép, ha Slotot végül kirúgják (októberben fog megtörténni) . Így is egy amatőrnek látszik az egész Liverpool, de ez után... Nem véletlenül nincs hosszabbítás Szoboszlaival, szerintem kivár..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
Nomac
Stez
1 hónapja
miért érdemli meg? Lemarad topklubbokról igen, Poolon kívűl nem is volt értelmes opciója. Egy ekkora madridi bukta után elmenni egy olyan csapatba ahol szezononként 3 edzőt fogyasztanak lassan eléggé rizikós, ha itt is elzavarják pár hónap max 1 év után akkor lefőtt a karrierje egy időre. Nem hiszem hogy kellene ekkora kockázatot vállalni karrierje elején. Nagyon gyorsan ráfog ragadni a top csapat játékosaival semmit sem tud kezdeni mantra.Miert erdemelne meg? Velhetoen a Liverpool volt az elso nala, ahonnan megkapta, hogy marad Slot, nem lesz valtas. Ezek utan miert varjon ki, aztan esetleg lemaradjon a top keretekrol es lehetosegekrol? Ezt a Liverpool baszta el es nem Xabi.Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
remontada
Ha megnezem a top klubokat es a kereteket, akkor ennel jobb csapatnal aligha kothetne amugy is ki, maximum akkor, ha valami nem vart edzovaltas lesz es mondjuk Guardiola begozolve elmegy a Citytol.
Stez
1 hónapja
A PMFC 0-3-ról fordít a Fradi 2 ellen.Olyan érzés lehet számodra, mint nekem egy Juve-Spurs.
Kampman
1 hónapja
A PMFC 0-3-ról fordít a Fradi 2 ellen.nézted? bunda volt?
Kampman
motorversenyt néztem, néha rápillantottam, 3-0-nál azt mondtam vége, erre láttam 3-2, azután sűrűn néztem az eredményeket.com-ot😊
1 hónapja
Miert erdemelne meg? Velhetoen a Liverpool volt az elso nala, ahonnan megkapta, hogy marad Slot, nem lesz valtas. Ezek utan miert varjon ki, aztan esetleg lemaradjon a top keretekrol es lehetosegekrol? Ezt a Liverpool baszta el es nem Xabi.Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
remontada
Ha megnezem a top klubokat es a kereteket, akkor ennel jobb csapatnal aligha kothetne amugy is ki, maximum akkor, ha valami nem vart edzovaltas lesz es mondjuk Guardiola begozolve elmegy a Citytol.
1 hónapja
A PMFC 0-3-ról fordít a Fradi 2 ellen.Meg is lett. Egy fillért nem adtam volna érte.
Kampman
1 hónapja
Meg is érdemli a sorsát..Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.❤️
The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.
Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
zinedine5
Mikey
1 hónapja
Ott van Mancini!

Liverpool Fc
1 hónapja
A PMFC 0-3-ról fordít a Fradi 2 ellen.