Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.

The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.

Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
❤️
zinedine5
Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.
Mikey
Tudod mi lesz a szép, ha Slotot végül kirúgják (októberben fog megtörténni) . Így is egy amatőrnek látszik az egész Liverpool, de ez után... Nem véletlenül nincs hosszabbítás Szoboszlaival, szerintem kivár..
Nomac
Szerintem ezek utan nem kivar, hanem a Real ajanlat szeretne latni, hogy lelepjen. 😀

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Deles Olasz meccsmaratonból a tv-ben semmit se ad az aréna4 csoport?
alatriste
Moto GP + United meccsek mennek majd ahogy látom. Mondjuk United > egész Serie A ( most már). Ősszel még ugyanolyan nézhetetlen volt, mint az olasz bajnokság meccsei
Toto21
Tök érdektelen Mú meccs, ami semmit nem számít (úgyis harmadikok lesznek) vs Derbi della capitale, bronzért + BL helyekért csatázás, nyilván az előbbit kell adni 😁 tudom, ott a plusz. A MotoGP-t meg mint megtudtuk, a fél ország nézi 😜
warr_b
Végre rájöttél, hogy is működik ez logikusan, főleg hogy az olaszokat amúgy csak Sixo nézi kb (meg eltanulta dandetól az emojihasználatot)
Bár a Net4+ napok óta szenved xdd, most is szerverhibát ír.
zacknorb
"Logikusan", jahh 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kössz net4
A timeout occurred Error code 524


Liverpool Fc
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Deles Olasz meccsmaratonból a tv-ben semmit se ad az aréna4 csoport?
alatriste
Moto GP + United meccsek mennek majd ahogy látom. Mondjuk United > egész Serie A ( most már). Ősszel még ugyanolyan nézhetetlen volt, mint az olasz bajnokság meccsei
Toto21
Tök érdektelen Mú meccs, ami semmit nem számít (úgyis harmadikok lesznek) vs Derbi della capitale, bronzért + BL helyekért csatázás, nyilván az előbbit kell adni 😁 tudom, ott a plusz. A MotoGP-t meg mint megtudtuk, a fél ország nézi 😜
warr_b
Végre rájöttél, hogy is működik ez logikusan, főleg hogy az olaszokat amúgy csak Sixo nézi kb (meg eltanulta dandetól az emojihasználatot)
Bár a Net4+ napok óta szenved xdd, most is szerverhibát ír.

Poloska vagyok.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
amúgy ez a PL lebonyolítás is wtf nekem
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Deles Olasz meccsmaratonból a tv-ben semmit se ad az aréna4 csoport?
alatriste
Moto GP + United meccsek mennek majd ahogy látom. Mondjuk United > egész Serie A ( most már). Ősszel még ugyanolyan nézhetetlen volt, mint az olasz bajnokság meccsei
Toto21
Tök érdektelen Mú meccs, ami semmit nem számít (úgyis harmadikok lesznek) vs Derbi della capitale, bronzért + BL helyekért csatázás, nyilván az előbbit kell adni 😁 tudom, ott a plusz. A MotoGP-t meg mint megtudtuk, a fél ország nézi 😜
warr_b
hát engem mondjuk pont az egészből a Motogp érdekel 😊
a derbi izgalmasabb lesz az utcán mint a stadionban 😊
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Deles Olasz meccsmaratonból a tv-ben semmit se ad az aréna4 csoport?
alatriste
Moto GP + United meccsek mennek majd ahogy látom. Mondjuk United > egész Serie A ( most már). Ősszel még ugyanolyan nézhetetlen volt, mint az olasz bajnokság meccsei
Toto21
Tök érdektelen Mú meccs, ami semmit nem számít (úgyis harmadikok lesznek) vs Derbi della capitale, bronzért + BL helyekért csatázás, nyilván az előbbit kell adni 😁 tudom, ott a plusz. A MotoGP-t meg mint megtudtuk, a fél ország nézi 😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.

The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.

Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
❤️
zinedine5
Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.
Mikey
Tudod mi lesz a szép, ha Slotot végül kirúgják (októberben fog megtörténni) . Így is egy amatőrnek látszik az egész Liverpool, de ez után... Nem véletlenül nincs hosszabbítás Szoboszlaival, szerintem kivár..
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 617
Deles Olasz meccsmaratonból a tv-ben semmit se ad az aréna4 csoport?
alatriste
Moto GP + United meccsek mennek majd ahogy látom. Mondjuk United > egész Serie A ( most már). Ősszel még ugyanolyan nézhetetlen volt, mint az olasz bajnokság meccsei
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Deles Olasz meccsmaratonból a tv-ben semmit se ad az aréna4 csoport?


Liverpool Fc
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Épül a nyugdíjas otthon. Comolli kívánságlistája.

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.

The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.

Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
❤️
zinedine5
Hivatalos... rengeteg mindent tudnék most írni, és nem sok szép lenne benne.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Keane a kormanyvaltasrol beszel az interjujaban.
Nagyobb a baj, mint gondoltuk😃
Kenny
Szívesen odaadjuk Szijjártót. Neki jók az orosz kapcsolatai, hátha a IX. kerületben kevesebb bajt csinál, mint a XIX. kerületben. 😀
iktriad
mit nyilatkozott?
YoungZeeZee
Bèrrettegett egyet...

 telex.hu/sport/2026/05/16/robbie-keane-valasztas-fradi-magyar-futball-sport-gyor
dande2
Azert ez erosen el van tulozva, mert nem o beszelt rola, hanem konkretan megkerdeztek, milyen hatassal lehet ez a Fradira, amire amugy Keane tok normalis valaszt adott, hogy megerti, ha sokan aggodnak, mert a valtozasok, meg hogy senki sem tud semmit, mindig felelmetes. Meg elmondta, hogy jo lenne tudni meg manapsag, milyen valtozasok lesznek az egesz magyar fociban, a szabalyokban, hogy ne augusztusban jojjenek a meglepetesek, amikor a keretek mar ki vannak alakitva.

En mondjuk azt nezem, hogy mennyire kemeny, ahogy az aprobb dominok is elkezdtek dolni - ket olyan kulfoldi edzo jott ide, kulfoldi tulajdonosok altal raadasul, akik mindketten brutalisan jo munkat vegeztek a klubjuknal, es egybol az elso ev utan mar tavoznak is, mert egyiknek sem tudjak tartani a fizeteset. Es ok edzok, akik papiron kevesebbet keresnek a jatekosoknal, raadasul oriasi munkat vegeztek, sikerrel. Ez azert jol mutatja, hogy meg a kulfoldi tulajdonosok is velhetoen milyen penzeket kaptak pluszban itt azert, hogy itt legyenek, hogy egy szaros edzon egybol megindul a sporolas. Egy edzon, aki nem Keane-fele multtal rendelkezik, hanem kb. evente-ketevente atlagolt egy-egy uj csapatot. Nem sztarjatekosokon, nem Dzsudzsakon, nem a huzoembereken, egy szaros vezetoedzon. Sokatmondo.
Stez
Jó de ennek van egy ilyen látszata mintha Keane mellett lenne egy politikai komisszár aki képbe hozza az éppen aktuális dolgokkal kapcsolatban.
csebi
Ez a kerdes szimplan csak annak szolt, hogy mar nyilt titok, hogy tavozik a szezon vegen, es megprobaltak kimondatni vele, hogy ez igy is lesz, es kapjon a tema egy olyan felutest is, hogy ja, nem azert tavozik, mert szar edzo vagy nem nyert bajnoksagot, hanem a politikai tortenesek miatt. De amugy az o vallalhatatlan stilusanak ellenere jol reagalt szerintem ezen a sajttajon a necces kerdesekre.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Keane a kormanyvaltasrol beszel az interjujaban.
Nagyobb a baj, mint gondoltuk😃
Kenny
Szívesen odaadjuk Szijjártót. Neki jók az orosz kapcsolatai, hátha a IX. kerületben kevesebb bajt csinál, mint a XIX. kerületben. 😀
iktriad
mit nyilatkozott?
YoungZeeZee
Bèrrettegett egyet...

 telex.hu/sport/2026/05/16/robbie-keane-valasztas-fradi-magyar-futball-sport-gyor
dande2
Azert ez erosen el van tulozva, mert nem o beszelt rola, hanem konkretan megkerdeztek, milyen hatassal lehet ez a Fradira, amire amugy Keane tok normalis valaszt adott, hogy megerti, ha sokan aggodnak, mert a valtozasok, meg hogy senki sem tud semmit, mindig felelmetes. Meg elmondta, hogy jo lenne tudni meg manapsag, milyen valtozasok lesznek az egesz magyar fociban, a szabalyokban, hogy ne augusztusban jojjenek a meglepetesek, amikor a keretek mar ki vannak alakitva.

En mondjuk azt nezem, hogy mennyire kemeny, ahogy az aprobb dominok is elkezdtek dolni - ket olyan kulfoldi edzo jott ide, kulfoldi tulajdonosok altal raadasul, akik mindketten brutalisan jo munkat vegeztek a klubjuknal, es egybol az elso ev utan mar tavoznak is, mert egyiknek sem tudjak tartani a fizeteset. Es ok edzok, akik papiron kevesebbet keresnek a jatekosoknal, raadasul oriasi munkat vegeztek, sikerrel. Ez azert jol mutatja, hogy meg a kulfoldi tulajdonosok is velhetoen milyen penzeket kaptak pluszban itt azert, hogy itt legyenek, hogy egy szaros edzon egybol megindul a sporolas. Egy edzon, aki nem Keane-fele multtal rendelkezik, hanem kb. evente-ketevente atlagolt egy-egy uj csapatot. Nem sztarjatekosokon, nem Dzsudzsakon, nem a huzoembereken, egy szaros vezetoedzon. Sokatmondo.
Stez
Jó de ennek van egy ilyen látszata mintha Keane mellett lenne egy politikai komisszár aki képbe hozza az éppen aktuális dolgokkal kapcsolatban.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Keane a kormanyvaltasrol beszel az interjujaban.
Nagyobb a baj, mint gondoltuk😃
Kenny
Szívesen odaadjuk Szijjártót. Neki jók az orosz kapcsolatai, hátha a IX. kerületben kevesebb bajt csinál, mint a XIX. kerületben. 😀
iktriad
mit nyilatkozott?
YoungZeeZee
Bèrrettegett egyet...

 telex.hu/sport/2026/05/16/robbie-keane-valasztas-fradi-magyar-futball-sport-gyor
dande2
Azert ez erosen el van tulozva, mert nem o beszelt rola, hanem konkretan megkerdeztek, milyen hatassal lehet ez a Fradira, amire amugy Keane tok normalis valaszt adott, hogy megerti, ha sokan aggodnak, mert a valtozasok, meg hogy senki sem tud semmit, mindig felelmetes. Meg elmondta, hogy jo lenne tudni meg manapsag, milyen valtozasok lesznek az egesz magyar fociban, a szabalyokban, hogy ne augusztusban jojjenek a meglepetesek, amikor a keretek mar ki vannak alakitva.

En mondjuk azt nezem, hogy mennyire kemeny, ahogy az aprobb dominok is elkezdtek dolni - ket olyan kulfoldi edzo jott ide, kulfoldi tulajdonosok altal raadasul, akik mindketten brutalisan jo munkat vegeztek a klubjuknal, es egybol az elso ev utan mar tavoznak is, mert egyiknek sem tudjak tartani a fizeteset. Es ok edzok, akik papiron kevesebbet keresnek a jatekosoknal, raadasul oriasi munkat vegeztek, sikerrel. Ez azert jol mutatja, hogy meg a kulfoldi tulajdonosok is velhetoen milyen penzeket kaptak pluszban itt azert, hogy itt legyenek, hogy egy szaros edzon egybol megindul a sporolas. Egy edzon, aki nem Keane-fele multtal rendelkezik, hanem kb. evente-ketevente atlagolt egy-egy uj csapatot. Nem sztarjatekosokon, nem Dzsudzsakon, nem a huzoembereken, egy szaros vezetoedzon. Sokatmondo.

1 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.

The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.

Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.
Sixo
❤️
1 hónapja
YoungZeeZee 9 838
Keane a kormanyvaltasrol beszel az interjujaban.
Nagyobb a baj, mint gondoltuk😃
Kenny
Szívesen odaadjuk Szijjártót. Neki jók az orosz kapcsolatai, hátha a IX. kerületben kevesebb bajt csinál, mint a XIX. kerületben. 😀
iktriad
mit nyilatkozott?
YoungZeeZee
Bèrrettegett egyet...

 telex.hu/sport/2026/05/16/robbie-keane-valasztas-fradi-magyar-futball-sport-gyor
dande2
ebbol latszik h mekkkkkkora osszeg megy a kormanytol es nem kiegesszitesrol beszlunk
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Xabi Alonso hír egy Chelsea-s fórumon: "A hírek szerint a felek négyéves szerződésben állapodtak meg, amely hosszú távú bizalmat mutat a klub részéről."

ezt le tudták írni nevetés nélkül? 😀
Löfli
Szerintem 10+ évig ott lesz.
KeyG
fogadok egy életnagyságú Pócs János kartonfigurába, hogy nem 😀
Löfli
Azt már levizelték.
Csabira már nem mondok semmit, az elődjét is hogy betippeltem hosszú távra 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 242 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Xabi Alonso hír egy Chelsea-s fórumon: "A hírek szerint a felek négyéves szerződésben állapodtak meg, amely hosszú távú bizalmat mutat a klub részéről."

ezt le tudták írni nevetés nélkül? 😀
Löfli
Szerintem 10+ évig ott lesz.
KeyG
fogadok egy életnagyságú Pócs János kartonfigurába, hogy nem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Xabi Alonso hír egy Chelsea-s fórumon: "A hírek szerint a felek négyéves szerződésben állapodtak meg, amely hosszú távú bizalmat mutat a klub részéről."

ezt le tudták írni nevetés nélkül? 😀
Löfli
Szerintem 10+ évig ott lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 242 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Xabi Alonso hír egy Chelsea-s fórumon: "A hírek szerint a felek négyéves szerződésben állapodtak meg, amely hosszú távú bizalmat mutat a klub részéről."

ezt le tudták írni nevetés nélkül? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Xabi Alonso signed his contract earlier today at Chelsea, everything completed.

The agreement until June 2030 is done, sealed and will be announced in the next hours.

Xabi’s contract to run from July 1st but set to start working immediately also on transfers.

1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 472
10 év után a Groupamába is kimentem.

Ilyen elbaszottul novemberi időben még sosem néztem májusban meccset.
A hangulat eléggé visszafogott volt, a színvonal még inkább, kb. semmi lelkesedés nem volt az egész stadionban.

A végén azért megtapsoltuk őket, aztán mindenki szépen hazament.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Keane a kormanyvaltasrol beszel az interjujaban.
Nagyobb a baj, mint gondoltuk😃
Kenny
Szívesen odaadjuk Szijjártót. Neki jók az orosz kapcsolatai, hátha a IX. kerületben kevesebb bajt csinál, mint a XIX. kerületben. 😀
iktriad
mit nyilatkozott?
YoungZeeZee
Bèrrettegett egyet...

 telex.hu/sport/2026/05/16/robbie-keane-valasztas-fradi-magyar-futball-sport-gyor
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Salah újabb bejegyzése elég jól időzített így a tegnapi vereség után. Jónéhány játékos lájkolta is. Vannak gondok.
Mikey
nem baj mert van megfelelő opció HC-ra
oh wait
Negritis, a vajda
Szvsz Klopp bármikor visszajöhet, ha akar. 😀