Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Rossi jön Fradi edzőnek? 😀
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Nem ezzel az ETOval.
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Az volt az 5-1 vagy 6-1?
Hát, a recept adott...
warr_b
Nekem 6-0 rémlik.
zacknorb
Jesz, 6-0 volt. És akkor úgy hívták az edzőt, hogy Desits Szilárd...
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Nem ezzel az ETOval.
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Nem az a lényeg ki volt ott név szerint
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Nem ezzel az ETOval.
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Az volt az 5-1 vagy 6-1?
Hát, a recept adott...
warr_b
Nekem 6-0 rémlik.

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Nem ezzel az ETOval.
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Az volt az 5-1 vagy 6-1?
Hát, a recept adott...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Színvonalas, remek meccs volt. Utólag azt mondom: lehet, jobb is, hogy nem akkor jutottunk fel.
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
És 20 év után újra újpesti gólkirály, Matko, legalább ennyi. Főleg ebből a pocsék csapatunkból, és förtelmes szezonból különösen értékes.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Nem ezzel az ETOval.
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETOt a Fáyban agyonverte az a Vasas.

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Bukott a Fradi és a Fidesz is, véletlen lenne?
1 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Gratula a Győrnek, megérdemelték. (És mi is...)

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az elmúlt 8 idèny legmagyarabb bajnoka 😄
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
A Fradinak amiatt talan jobb is ez, hogy igy mutogathat Keane tavozasara a bajnoki buktaval, mert amugy ha meg megnyernek mindent, vicci lett volna, nehez lett volna beadni, hogy hjak, epp ot is kivasaroljak. Igy ez win win. Xd

1 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Még jó, hogy nem tavaly nyert az ETO bajnokságot, különben idén ők jönnének BUDAPESTre BL döntőt játszani a PSG-vel.
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Na, jólvan, gratula Győr!! Végre már nem ez a rohadt unalmas Fradika.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Vajon volt-e annyi eszuk h Bobbie szerződésében benne van h ha nincs bajnoki cím akkor utca?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
A világ igazságtalansága lenne ha ez a mocskos fideszes bagázs az autós biztosítási csaló kubatovval nem szopna idén.
Szép munka, le a kalappal
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén nem csak női kéziben nyer a Győr a Fradi előtt bajnokságot.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 838
UHUUU 😊
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Kubatov nem élete legsikeresebb időszakát éli. | Elmorzsoltam néhány könnycseppet. |
1 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Szegeny fradika, se bl, se allami penz, jol fog jonni a gazszamlara adott haladek, legalabb eligazolasig tudjak fizetni a meglevo jatekosaik😕

Pulvis et umbra sumus.