Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Rossi jön Fradi edzőnek? 😀azok nem csak pletykák 😀Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Stez
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
1 hónapja
Jesz, 6-0 volt. És akkor úgy hívták az edzőt, hogy Desits Szilárd...Nekem 6-0 rémlik.Az volt az 5-1 vagy 6-1?Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélyingNem ezzel az ETOval.
ozibozi
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Hát, a recept adott...
warr_b
zacknorb
1 hónapja
azok nem csak pletykák 😀Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Stez
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
1 hónapja
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
1 hónapja
Nem az a lényeg ki volt ott név szerintEzzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélyingNem ezzel az ETOval.
ozibozi
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
1 hónapja
Nekem 6-0 rémlik.Az volt az 5-1 vagy 6-1?Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélyingNem ezzel az ETOval.
ozibozi
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Hát, a recept adott...
warr_b
Poloska vagyok.
1 hónapja
Az volt az 5-1 vagy 6-1?Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélyingNem ezzel az ETOval.
ozibozi
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Hát, a recept adott...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélyingSzínvonalas, remek meccs volt. Utólag azt mondom: lehet, jobb is, hogy nem akkor jutottunk fel.
ozibozi
1 hónapja
És 20 év után újra újpesti gólkirály, Matko, legalább ennyi. Főleg ebből a pocsék csapatunkból, és förtelmes szezonból különösen értékes.
1 hónapja
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélyingNem ezzel az ETOval.
ozibozi
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETOt a Fáyban agyonverte az a Vasas.
Szerkesztette: zacknorb
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
1 hónapja
Bukott a Fradi és a Fidesz is, véletlen lenne?
1 hónapja
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
1 hónapja
Az elmúlt 8 idèny legmagyarabb bajnoka 😄
1 hónapja
A Fradinak amiatt talan jobb is ez, hogy igy mutogathat Keane tavozasara a bajnoki buktaval, mert amugy ha meg megnyernek mindent, vicci lett volna, nehez lett volna beadni, hogy hjak, epp ot is kivasaroljak. Igy ez win win. Xd
1 hónapja
Még jó, hogy nem tavaly nyert az ETO bajnokságot, különben idén ők jönnének BUDAPESTre BL döntőt játszani a PSG-vel.
1 hónapja
Na, jólvan, gratula Győr!! Végre már nem ez a rohadt unalmas Fradika.
1 hónapja
Vajon volt-e annyi eszuk h Bobbie szerződésében benne van h ha nincs bajnoki cím akkor utca?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
A világ igazságtalansága lenne ha ez a mocskos fideszes bagázs az autós biztosítási csaló kubatovval nem szopna idén.Szép munka, le a kalappal
1 hónapja
Idén nem csak női kéziben nyer a Győr a Fradi előtt bajnokságot.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 838
UHUUU 😊
1 hónapja
Kubatov nem élete legsikeresebb időszakát éli. | Elmorzsoltam néhány könnycseppet. |
1 hónapja
Szegeny fradika, se bl, se allami penz, jol fog jonni a gazszamlara adott haladek, legalabb eligazolasig tudjak fizetni a meglevo jatekosaik😕
Pulvis et umbra sumus.
1 hónapja
Bajnok az ETO!!!💚🤍

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
