Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.
1 hónapja
Pont hogy koeffben annyira nem, mint pénzben.Sztem csak a ceiling megy el nagyon messzire, a floor kb marad sőt inkább közeledik Ha ez lesz akkor inkább nem lesz csoportkörös mint hogy kettő legyen.De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinDe ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
zacknorb
csebi
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
zacknorb
Sőt azaz egy is vszeg a Fradi lehetne KLben ami szívás koeff pontok miatt.
csebi
Mennyire vicces is, a BLben szenvedés pont pénzben lenne jó a Fradinak, de koeffben az országnak nem adna annyit.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ezt kinyithatjuk és ebben igazad van, de ugye itt másról volt szó.Hat a magyar focinak nem is az a jo, hogy egy kulfoldi csapat minden evben leuralja a bajnoksagot.De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
zacknorb
csebi
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ez a Győr, max a második körben esik a BL-ből, utána meg sorsolásfüggő, de szerintem ott sem nyernek egy párharcot se.Sztem csak a floor. Ha ez lesz akkor inkább nem lesz csoportkörös mint hogy kettő legyen.De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinDe ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
zacknorb
csebi
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
zacknorb
Sőt azaz egy is vszeg a Fradi lehetne KLben ami szívás koeff pontok miatt.
csebi
1 hónapja
Hat a magyar focinak nem is az a jo, hogy egy kulfoldi csapat minden evben leuralja a bajnoksagot.De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
zacknorb
csebi
1 hónapja
Sztem csak a ceiling megy el nagyon messzire, a floor kb marad sőt inkább közeledik Ha ez lesz akkor inkább nem lesz csoportkörös mint hogy kettő legyen.De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinDe ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
zacknorb
csebi
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
zacknorb
Sőt azaz egy is vszeg a Fradi lehetne KLben ami szívás koeff pontok miatt.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinDe ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
zacknorb
csebi
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
Poloska vagyok.
1 hónapja
a pénz nem lenne gond, ha az egész klub költségvetése nem egy gamble lenne a bl pénzekre.Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
Toto21
Stez
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
1 hónapja
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokinránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
Poloska vagyok.
1 hónapja
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
Toto21
Stez
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
1 hónapja
Én is épp néztem h már a második kor is necces lehet …ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
Toto21
Stez
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
Toto21
Stez
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
1 hónapja
engem ez nem zavar. Egy rakás külföldit vettek, akik még csak pályát se láttak NB1-ben. Legyen 16-18 játékos akkor, de akik a magyar bajnokságban is odateszik magukat.Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
Toto21
Stez
1 hónapja
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
Toto21
1 hónapja
nem lesz 😀 ETO be fogja húzniViszont remelem, az ETO nem ul ra az egy golra, mert ugyanezt csinaltak a Debrecen ellen, es siman be is nyaltak egyet. Meg egy golt muszaj lenne rugniuk.x lesz.
Stez
Kenny
1 hónapja
Hat mondjuk ha szar, akkor legyen olcsobb a szar, ne brutal draga, nem? 😀na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
1 hónapja
Viszont remelem, az ETO nem ul ra az egy golra, mert ugyanezt csinaltak a Debrecen ellen, es siman be is nyaltak egyet. Meg egy golt muszaj lenne rugniuk.x lesz.
Stez
1 hónapja
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működnina majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
Kenny
1 hónapja
Viszont remelem, az ETO nem ul ra az egy golra, mert ugyanezt csinaltak a Debrecen ellen, es siman be is nyaltak egyet. Meg egy golt muszaj lenne rugniuk.
1 hónapja
City megúszott egy büntit 😏
1 hónapja
Petrasnak sokat köszönhet az ETO….
1 hónapja
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21
Stez
1 hónapja
Az milyen gól Semenyo
1 hónapja
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a FraditMondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Toto21