Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.
Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
csebi
De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
zacknorb
Sztem csak a ceiling megy el nagyon messzire, a floor kb marad sőt inkább közeledik Ha ez lesz akkor inkább nem lesz csoportkörös mint hogy kettő legyen.
Sőt azaz egy is vszeg a Fradi lehetne KLben ami szívás koeff pontok miatt.
csebi
Pont hogy koeffben annyira nem, mint pénzben.
Mennyire vicces is, a BLben szenvedés pont pénzben lenne jó a Fradinak, de koeffben az országnak nem adna annyit.

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.

Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
csebi
Hat a magyar focinak nem is az a jo, hogy egy kulfoldi csapat minden evben leuralja a bajnoksagot.
Stez
Ezt kinyithatjuk és ebben igazad van, de ugye itt másról volt szó.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
csebi
De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
zacknorb
Sztem csak a floor. Ha ez lesz akkor inkább nem lesz csoportkörös mint hogy kettő legyen.
Sőt azaz egy is vszeg a Fradi lehetne KLben ami szívás koeff pontok miatt.
csebi
ez a Győr, max a második körben esik a BL-ből, utána meg sorsolásfüggő, de szerintem ott sem nyernek egy párharcot se.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.

Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
csebi
Hat a magyar focinak nem is az a jo, hogy egy kulfoldi csapat minden evben leuralja a bajnoksagot.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
csebi
De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.
zacknorb
Sztem csak a ceiling megy el nagyon messzire, a floor kb marad sőt inkább közeledik Ha ez lesz akkor inkább nem lesz csoportkörös mint hogy kettő legyen.
Sőt azaz egy is vszeg a Fradi lehetne KLben ami szívás koeff pontok miatt.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.
csebi
De a 2 csoportkörös magyarra is így nagyobb az esély, ami tényleg jobbat tenne a magyar focinak.
A floor és a ceiling is távolodik, ha nem a Fradi a bajnok.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
Toto21
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.
Stez
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.

Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
a pénz nem lenne gond, ha az egész klub költségvetése nem egy gamble lenne a bl pénzekre.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.

Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin
zacknorb
De ugye a régi magyar szokás szerint Mki kiszámolta hogy a magyar focinak az a jó ha a Fradi nem bajnok. Miközben így nagyobb esély lesz arra hogy nem lesz csoportkörös csapat majd.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.

Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.
Stez
Mondjuk most a KL is neccesebb lesz, hogy a rendes ágon kell menni, nem a bajnokin

Poloska vagyok.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
Toto21
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.
Stez
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Jobban is jar a Fradi a Kl-alapszakasszal, ott legalabb lesz sansza.

Penzben nyilvan egy El lenne az idealis, de hat oda meg szerintem is kerdojeles lesz a bejutas.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
Toto21
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.
Stez
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.
Kenny
Én is épp néztem h már a második kor is necces lehet …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
Toto21
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.
Stez
ránéztem az europa liga kiemelésre, hát nem túl egyszerű, már a második körben jöhet egy Trömsö, Hajduk, Kijev,Besiktas.
meglepődnék ha ebből EL csoportkör lenne a végén.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
Toto21
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.
Stez
engem ez nem zavar. Egy rakás külföldit vettek, akik még csak pályát se láttak NB1-ben. Legyen 16-18 játékos akkor, de akik a magyar bajnokságban is odateszik magukat.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
Toto21
Ugyanaz biztosan nem lesz, mar csak ha az europai teljesitmenyt nezzuk majd. De az NB I-ben sem hiszem, mert tavozik egy halom kulfoldi, vekonyodik a keret, igy meg forgatni sem tudjak majd a csapatot, ahogy Keane peldaul tette sokszor.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Viszont remelem, az ETO nem ul ra az egy golra, mert ugyanezt csinaltak a Debrecen ellen, es siman be is nyaltak egyet. Meg egy golt muszaj lenne rugniuk.
Stez
x lesz.
Kenny
nem lesz 😀 ETO be fogja húzni
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
Hat mondjuk ha szar, akkor legyen olcsobb a szar, ne brutal draga, nem? 😀

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Viszont remelem, az ETO nem ul ra az egy golra, mert ugyanezt csinaltak a Debrecen ellen, es siman be is nyaltak egyet. Meg egy golt muszaj lenne rugniuk.
Stez
x lesz.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀
Kenny
ha ugyanaz lesz, mint most, de legalább több fiatal magyarral akkor már nyertünk. Fradinak el kell kezdeni piaci alapon működni
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont remelem, az ETO nem ul ra az egy golra, mert ugyanezt csinaltak a Debrecen ellen, es siman be is nyaltak egyet. Meg egy golt muszaj lenne rugniuk.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
City megúszott egy büntit 😏
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Petrasnak sokat köszönhet az ETO….
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.
Stez
na majd nyártól, jön a magyar kontingens, lesz itt szép játék, ja nem 😀

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az milyen gól Semenyo
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb nézni az ETO-t focizni, mint a Fradit
Toto21
Mondjuk a Fradit szerintem Rebrov tavozasa ota a szezonok nagyjabol 80-85 szazalekaban szar volt nezni. Azota nincs semmifele esz es elkepzeles a focijukban, hiaba hoztak rengeteg jo es kreativ jatekost. Igazabol ha Varga a fejeseivel nem mentette volna meg a meccseket, akkor a 80-85 szazalek siman magasabb is lenne nalam. A tamadojatek egyszeruen szanalmas, es amugy Rebrovnal sem verdeste az eget, de nala ott is latszott az edzoi elkepzeles a csapaton.