Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Navarro nyomott egy puta madret. 😀

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Loki tolmács csaj Instaja megvan valakinek? 😅

Poloska vagyok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
nagyobb baj az, hogy megint a Paks fog kiesni a jereváni harmadik ellen a selejtező első körében.
Kenny
A román kupagyőztest taktikusan elkerülték, így 2 kört mennek és az EKL POban esnek ki.

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
Borbély nem került szóba korábban a Fagyinál? Rosszul emlékszem?
nagylaza, főpohárnok
Borbely alapbol a Fradibol ment Gyorbe. Vagyis egy kiterovel. 🙂
Stez
Köszike... Arra gondoltam, nem került-e szóba, hogy kinevezik vezetőedzőnek.
nagylaza, főpohárnok
Nem kerult, mivel ahogy irtam az elobb, KG-nak van ez a magyar edzo fobiaja, hogy o vsak kulfoldit hajlando hozni. De most megvagott budzsevel velhetoen semmilyen nevesebb kulfoldi aem jon majd szoba, igy Borbelyt latom jonni, mint exfradista.
Stez
Én azért adnám ha Hajnal kinevezne még Tudort gyorsan …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
Poolosok ne izguljanak,
Chelsea tempóban kevesebb mint 1 év és szabad lesz XA 😅
zacknorb
karácsonykor edzőt cserél a 2 klub ?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezzel az Etoval játszott ki-ki meccset a VASAS a feljutásért -just szélying
ozibozi
Nem ezzel az ETOval.
Alig maradt abból a csapatból valaki (Bumba).
Amúgy meg azt az ETO a Fáyban agyonverte az a Vasas.
zacknorb
Az volt az 5-1 vagy 6-1?
Hát, a recept adott...
warr_b
Nekem 6-0 rémlik.
zacknorb
Jesz, 6-0 volt. És akkor úgy hívták az edzőt, hogy Desits Szilárd...
nagylaza, főpohárnok
Nah, hát akkor tulajdonképpen a Vasasnak köszönheti ezt a bajnoki címet az ETO, szivesen 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nagyobb baj az, hogy megint a Paks fog kiesni a jereváni harmadik ellen a selejtező első körében.

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Dibusz allando bullshiteleset es rizsazasat sosem tudom ertekelni, annyira idegesito.
Stez
Fideszes kommunikációs tréning, csak most homokszem van
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Dibusz allando bullshiteleset es rizsazasat sosem tudom ertekelni, annyira idegesito.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
hát ez a kisvárdai balhátvéd amúgy melyik meccset nézte? pont annyival kellett volna arrébb állnia, hogy amikor bejön a beadás, akkor ki tudja vágni
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Poolosok ne izguljanak,
Chelsea tempóban kevesebb mint 1 év és szabad lesz XA 😅

Poloska vagyok.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
Közben a Pool bukta Xabit 🥹 4 èv fogház Chelsea...
dande2
Vagy Xabi bukta
ozibozi
édes faszom
 www.nytimes.com/athletic/7272415/2026/05/16/xabi-alonso-chelsea-manager-agreement/?unlocked_article_code=1.i1A.pHUG.G77adNu-sSQv&source=athletic_user_shared_gift_article_copylink&smid=url-share-ta

Guéhi elbukása is retardált volt, de ez?
faszkivan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
Borbély nem került szóba korábban a Fagyinál? Rosszul emlékszem?
nagylaza, főpohárnok
Borbely alapbol a Fradibol ment Gyorbe. Vagyis egy kiterovel. 🙂
Stez
Köszike... Arra gondoltam, nem került-e szóba, hogy kinevezik vezetőedzőnek.
nagylaza, főpohárnok
Nem kerult, mivel ahogy irtam az elobb, KG-nak van ez a magyar edzo fobiaja, hogy o vsak kulfoldit hajlando hozni. De most megvagott budzsevel velhetoen semmilyen nevesebb kulfoldi aem jon majd szoba, igy Borbelyt latom jonni, mint exfradista.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Hajnal maradjon sokáig a kubatov stb zsenikkel, mert ahogy elfogy a végtelen zseton kiderül hogy mit tudnak szakmailag. Szép idők jönnek ✌️😂
ozibozi
Szerintem epp most derult ki, hogy szakmailag mit tud, amikor nem megvagott budzsevel, hanem oriasival buktak el egy bajnoksagot ilyen kerettel. 🙂

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben a Pool bukta Xabit 🥹 4 èv fogház Chelsea...
dande2
Vagy Xabi bukta
ozibozi
Megláccsuk
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 794 — beers & Packers
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
Borbély nem került szóba korábban a Fagyinál? Rosszul emlékszem?
nagylaza, főpohárnok
Borbely alapbol a Fradibol ment Gyorbe. Vagyis egy kiterovel. 🙂
Stez
Köszike... Arra gondoltam, nem került-e szóba, hogy kinevezik vezetőedzőnek.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Közben a Pool bukta Xabit 🥹 4 èv fogház Chelsea...
dande2
Vagy Xabi bukta
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
kézenfekvő megoldás lenne elhozni Borbélyt és Vitálist egy csomagban, tekintve, hogy Borbély Fradista.
Kenny
En ezt gondolnam, csak KG magyarellenes gondolkodasa miatt kerdojeles. De rohognek, ha elvinnek a Campos, Navarro paros egyiket. 😀

Mert te kirol hallottal?

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben a Pool bukta Xabit 🥹 4 èv fogház Chelsea...
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Hajnal maradjon sokáig a kubatov stb zsenikkel, mert ahogy elfogy a végtelen zseton kiderül hogy mit tudnak szakmailag. Szép idők jönnek ✌️😂
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
kézenfekvő megoldás lenne elhozni Borbélyt és Vitálist egy csomagban, tekintve, hogy Borbély Fradista.

Szerkesztette: Kenny

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
Borbély nem került szóba korábban a Fagyinál? Rosszul emlékszem?
nagylaza, főpohárnok
Borbely alapbol a Fradibol ment Gyorbe. Vagyis egy kiterovel. 🙂

Szerkesztette: Stez

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 794 — beers & Packers
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.
Stez
Borbély nem került szóba korábban a Fagyinál? Rosszul emlékszem?
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Azt tippelnem, hogy Borbelyt elhozzatok. De a Fradi jobban jarna, ha Hajnal tavozna.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Összességében az egész évben jobb és nézhetőbb focit játszó csapat lett a bajnok.
Összejött mindenki vágya, bukott a Fradi, most akkor nézzük mit profitál ebből a magyar foci.
Grat a Győrnek.
Kenny
Arra leszek kivancsi, egy ilyen bukta utan Hajnal marad e. Vannak pletykak, hogy a valasztasi vereseg utan egybol kiment kulfoldre, es ajanlgatja be magat ismerosoknel, de hat ez a bajnoki zako ez szerintem akkora-akkora-akkora blama neki, amire azert tul sok pelda nincs, ha a korulmenyeket nezzuk, hogyan hozta ezt ossze.
Stez
azok nem csak pletykák 😀
de az ő helye betonbiztos, az edző személye viszont egy érdekes kérdés, le se merem írni kiről hallottam 😀
Kenny
Rossi jön Fradi edzőnek? 😀