Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez szerelés kb a LeBron blok 16 game 7

Poloska vagyok.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Borbély 5 évvel öregebb lett a szerelés láttán 😀
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a Győrnek megèrdemeltèk legalább ők is ződ fehèrek 😛
dande2
Micsoda jinx
bobi0092
Semmilyen jinx itt most nem jön, nem is ezèrt írtam
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 011 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Izgi, de hol van ez a holnapi Vasas-Honvéd versenyfutáshoz a bajnoki aranyért | az NBII-ben. | 😀😀😀😀

Szerkesztette: iktriad
1 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Grat a Győrnek megèrdemeltèk legalább ők is ződ fehèrek 😛
dande2
Micsoda jinx
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a Győrnek megèrdemeltèk legalább ők is ződ fehèrek 😛
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Közben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …
csebi
sajnos nagyon gyenge volt az utolsó pár meccsen. Real elleni egy meccs volt az, ahol kiemelkedően teljesített... Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés Nagelsmann-tól 😕
Toto21
Ez vhogy be is árazza a nemet focit meg az esélyeiket is a vb-n
csebi
Musiala és Wirtz gyenge formája miatt nincs olyan akiben meg lenne az X faktor. 😕
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Közben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …
csebi
sajnos nagyon gyenge volt az utolsó pár meccsen. Real elleni egy meccs volt az, ahol kiemelkedően teljesített... Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés Nagelsmann-tól 😕
Toto21
Ez vhogy be is árazza a nemet focit meg az esélyeiket is a vb-n

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Közben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …
csebi
sajnos nagyon gyenge volt az utolsó pár meccsen. Real elleni egy meccs volt az, ahol kiemelkedően teljesített... Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés Nagelsmann-tól 😕
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Közben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
várdában lenne egy kis minőség ez a meccs simán hozható lenne x-re.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
ETO nagyon nem tudja lezárni a meccset... -_-
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
egyébként ha ma mégis bajnok lenne a Fradi az kb olyan lenne, mint amikor a Dortmund hazai pályán bukta el a címet a Mainz ellen. 😀 Senki se számított rá
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ilyenkor szokott büntetni a labda.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy sem egyenlít a Várda, szóval nem lesz gond.
dande2
Hat, vagy de. Xd

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy sem egyenlít a Várda, szóval nem lesz gond.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
végülis a ZTE szerzett gólt 😀
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
úgy érzem a ZTE előbb lő gólt, mint a Fradi 😀
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.
Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.
JC6 (Mr. Miele)
most ugye nem baj, hogy NER-es bajnok lesz ugye?
Kenny
Ja telleg
Oszibá😆
El is felejtettem, él még az öreg?
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.
Stez
zte el fogja engedni a meccset, nekik az kell az EL-hez, hogy a Fradi bajnok legyen.
Kenny
ZTE ha kikap sehogy nem megy Európába, ha a Fradi bajnok, Győr megy ELbe.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.
Stez
zte el fogja engedni a meccset, nekik az kell az EL-hez, hogy a Fradi bajnok legyen.
Kenny
A Gyornek kell lesimaznia a Vardat, nem a ZTE-nek feladni a meccset.

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.
Stez
zte el fogja engedni a meccset, nekik az kell az EL-hez, hogy a Fradi bajnok legyen.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.
Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.
JC6 (Mr. Miele)
most ugye nem baj, hogy NER-es bajnok lesz ugye?

1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.
Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.