Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Ez szerelés kb a LeBron blok 16 game 7
Poloska vagyok.
1 hónapja
Borbély 5 évvel öregebb lett a szerelés láttán 😀
1 hónapja
Semmilyen jinx itt most nem jön, nem is ezèrt írtamGrat a Győrnek megèrdemeltèk legalább ők is ződ fehèrek 😛Micsoda jinx
dande2
bobi0092
1 hónapja
Grat a Győrnek megèrdemeltèk legalább ők is ződ fehèrek 😛Micsoda jinx
dande2
1 hónapja
Grat a Győrnek megèrdemeltèk legalább ők is ződ fehèrek 😛
1 hónapja
Musiala és Wirtz gyenge formája miatt nincs olyan akiben meg lenne az X faktor. 😕Ez vhogy be is árazza a nemet focit meg az esélyeiket is a vb-nKözben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …sajnos nagyon gyenge volt az utolsó pár meccsen. Real elleni egy meccs volt az, ahol kiemelkedően teljesített... Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés Nagelsmann-tól 😕
csebi
Toto21
csebi
1 hónapja
Ez vhogy be is árazza a nemet focit meg az esélyeiket is a vb-nKözben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …sajnos nagyon gyenge volt az utolsó pár meccsen. Real elleni egy meccs volt az, ahol kiemelkedően teljesített... Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés Nagelsmann-tól 😕
csebi
Toto21
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Közben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …sajnos nagyon gyenge volt az utolsó pár meccsen. Real elleni egy meccs volt az, ahol kiemelkedően teljesített... Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés Nagelsmann-tól 😕
csebi
1 hónapja
Közben megerősítették: amennyiben nem súlyos Neuer mai sérülése akkor visszatér a vbre. Hat elég gyenge a felhozatal ha az idei formája alapján úgy gondoljak hogy ő a megoldás …
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
várdában lenne egy kis minőség ez a meccs simán hozható lenne x-re.
1 hónapja
ETO nagyon nem tudja lezárni a meccset... -_-
1 hónapja
egyébként ha ma mégis bajnok lenne a Fradi az kb olyan lenne, mint amikor a Dortmund hazai pályán bukta el a címet a Mainz ellen. 😀 Senki se számított rá
1 hónapja
Úgy sem egyenlít a Várda, szóval nem lesz gond.Hat, vagy de. Xd
dande2
1 hónapja
Úgy sem egyenlít a Várda, szóval nem lesz gond.
1 hónapja
végülis a ZTE szerzett gólt 😀
1 hónapja
úgy érzem a ZTE előbb lő gólt, mint a Fradi 😀
1 hónapja
Ja tellegÉn leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.most ugye nem baj, hogy NER-es bajnok lesz ugye?
Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.
JC6 (Mr. Miele)
Kenny
Oszibá😆
El is felejtettem, él még az öreg?
1 hónapja
ZTE ha kikap sehogy nem megy Európába, ha a Fradi bajnok, Győr megy ELbe.Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.zte el fogja engedni a meccset, nekik az kell az EL-hez, hogy a Fradi bajnok legyen.
Stez
Kenny
Poloska vagyok.
1 hónapja
A Gyornek kell lesimaznia a Vardat, nem a ZTE-nek feladni a meccset.Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.zte el fogja engedni a meccset, nekik az kell az EL-hez, hogy a Fradi bajnok legyen.
Stez
Kenny
1 hónapja
Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.zte el fogja engedni a meccset, nekik az kell az EL-hez, hogy a Fradi bajnok legyen.
Stez
1 hónapja
Remelem Vitalis emlekszik ra, milyen ideges volt a DVSC elleni meccs utan, es most mennek elore, amig nem dontik el a meccset.
1 hónapja
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.most ugye nem baj, hogy NER-es bajnok lesz ugye?
Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.
JC6 (Mr. Miele)
1 hónapja
Én leszarom a koeff pontokat meg a BL-t, úgysem jut egyik csapatunk se sokáig. Sokszor azért cseszett nagy mákja volt a Fradinak is, miközben a labda a pályán a néző meg a lelátón sírt a játéktól.Az ETO 3 éve elkezdett egy projektet, már tavaly is nagyon jó focit toltak, végre van kihívója a Fradinak, tizedannyi pénzből, jó kis fricska ez. Picit leszállhatnak páran a magas lóról, legalább.