Tenisz

16 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nadal-lal így feltörölni a pályát már rég láttamToca
Neki van vmi betegsége? Mert én el nem hiszem, hogy minden ütés után neki úgy kell törölköznie, mintha a zuhany alól lépett volna ki. Meg igazán csináltahatna olyan gatyát, ami nem vág be a seggébe...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
Nadal-lal így feltörölni a pályát már rég láttam
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Úgy tűnik a Space Jam kicsi szörnyei idén a teniszjátékosok képességeit lopják el. Az első áldozat Serena Williams volt. Holy. Shit.
 clips.wimbledon.com/g/v/zJmNNG7kEG5iktriad
nem tudtam eldönteni, hogy atom részeg, vagy totál beszívott-e... persze a végén beköttette a lábát, de hát attól még át kellene tudni a labdát a hálón...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a Space Jam kicsi szörnyei idén a teniszjátékosok képességeit lopják el. Az első áldozat Serena Williams volt. Holy. Shit.
 clips.wimbledon.com/g/v/zJmNNG7kEG5
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Sharapova döntő szett 5-2ről meccslabdát hárítva visszajön 5-4-re, majd 0-40re áll a saját adogatásában... női tenisz 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Kár érte. Egyébként számomra teljesen érthetetlen hogy 22 évesen 150-en kívül a ranglistán már 16 millió forint körül ütögetett össze. Honnan az anyámból van ebben ennyi pénz, na mindegy 😊JayB
mondjuk szerintem itt a kiadási oldal sem akkora, mint egy átlagember esetében, mert egész sok repülőjegyet meg szállást kell ebből fizetnislowmotion
Ő még bőven nem plusszos, az biztos.
A hosszabbitas.hu-n múltkor ment live stream valami challanger meccséről és engem az egészen kiábrándított. 6-3-ra megy az ellenfél a rövidítésben, Marci szervál, az egészen rövid és gyenge returnt pedig belenyesi(!) a háló közepébe... Egyszerűen nem tud küzdeni a gyerek szerintem, a mai teniszben pedig így nem lehet megélni.Schleck
neki is kellene sportpiszkológus, mert a 18-16-ra vesztett hosszabbítás után eléggé leeresztett...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kár érte. Egyébként számomra teljesen érthetetlen hogy 22 évesen 150-en kívül a ranglistán már 16 millió forint körül ütögetett össze. Honnan az anyámból van ebben ennyi pénz, na mindegy 😊JayB
mondjuk szerintem itt a kiadási oldal sem akkora, mint egy átlagember esetében, mert egész sok repülőjegyet meg szállást kell ebből fizetnislowmotion
Ő még bőven nem plusszos, az biztos.
A hosszabbitas.hu-n múltkor ment live stream valami challanger meccséről és engem az egészen kiábrándított. 6-3-ra megy az ellenfél a rövidítésben, Marci szervál, az egészen rövid és gyenge returnt pedig belenyesi(!) a háló közepébe... Egyszerűen nem tud küzdeni a gyerek szerintem, a mai teniszben pedig így nem lehet megélni.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Kár érte. Egyébként számomra teljesen érthetetlen hogy 22 évesen 150-en kívül a ranglistán már 16 millió forint körül ütögetett össze. Honnan az anyámból van ebben ennyi pénz, na mindegy 😊JayB
mondjuk szerintem itt a kiadási oldal sem akkora, mint egy átlagember esetében, mert egész sok repülőjegyet meg szállást kell ebből fizetni
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Kár érte. Egyébként számomra teljesen érthetetlen hogy 22 évesen 150-en kívül a ranglistán már 16 millió forint körül ütögetett össze. Honnan az anyámból van ebben ennyi pénz, na mindegy 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Fucsovics bazz, hét szettlabdából egyet nem tud megcsinálni, ráadásul az egyiknél még ő is adogathatott... az a szerencséje, hogy a harmadik kör már három nyert szettre megy, különben csomagolhatna...

szerk: de ami késik nem múlik, csak negyven perccel odázódik el 😕
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fucsi elkente Andreas Becket is, mostmár csak egy meccs a wimbledoni főtábla 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Djoko 1.szettben meg jol jatszott, bar ott is inkabb Nadal baromsaganak koszonhette hogy vitte a szettet. De ahogy ezt o visszaadta es onhibabol elbukta a 2.-at gyakorlatilag megtorte. 3.szett formalitas volt, 4.szettben meg megint jott Nadal hata bar donto szituban meg odatudta tenni magat.
Egeszseges Nadalt nem hiszem hogy salakon 3 szettben barki is meg fog verni. Egyszeruen annyira tokeletes jatek kellene ami szerintem nincs. Raadasul mindenki fossa ossze magat.Toca
Igen, mikor már majdnem elhiszed hogy van keresnivalód jön 2-3 demoralizáló tenyeres egyenes a semmiből. 😊 Olyan nagy baj egyébként nem lehet vele mert már játszik Halle-ban a héten.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
Djoko 1.szettben meg jol jatszott, bar ott is inkabb Nadal baromsaganak koszonhette hogy vitte a szettet. De ahogy ezt o visszaadta es onhibabol elbukta a 2.-at gyakorlatilag megtorte. 3.szett formalitas volt, 4.szettben meg megint jott Nadal hata bar donto szituban meg odatudta tenni magat.
Egeszseges Nadalt nem hiszem hogy salakon 3 szettben barki is meg fog verni. Egyszeruen annyira tokeletes jatek kellene ami szerintem nincs. Raadasul mindenki fossa ossze magat.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Azért nagyon cakkos volt ez. Ha 4:4-nél nem tudja hozni a szerváját, szerintem kikapott volna Nadal. Nem azért mert Djokovics jobb lett volna, de a sérülése után nagyon szenvedős lett a játék a spanyolnak. De megérdemelte, az már biztosWyatt
Nah pont ezt akartam írni én is, hogy ott nem tudom, honnan a rákból szedte elő az utolsó erőtartalékát Nadal, de előtte 2 game tök sima lett. Lehet Djoko-t is megzavarta Nadal sérülése, illetve nem tudott vele mit kezdeni.
Azon filóztam, ott akkor hogy vajon igazságos ha Djoko nyer, mert a sérülés benne van a játékban, de Nadal jobb volt...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó volt ez a női döntő. Tetszett hogy megizzasztották a primadonnát.
Olyan beképzelt, hogy legszívesebben saját magának sem köszönne (mondta anno róla Mandula Petra). 😀😀😀

Nadal pedig beérte a legendás Pete Sampras-t 14 GS diadallal. RG döntő 9-0. Elképesztő az ürge. Simán benne van a 10. győzelem. Djoko-nak pedig ez az egy GS győzelem hiányzik a career slam-hez. Sajnos a meccset nem láttam, de gondolom a szokásos Nadal salak dominancia uralta a meccset. 😛danyly
Djokovic sem hitte el hogy meg tudja verni, hiába az első szett. Fizikálisan és fejben is felül lett múlva, nem csak teniszben. Federeres vagyok és nem szeretném hogy Nadal beérje a GS-ek számában, de minden elismerésem az emberé.JayB
Azért nagyon cakkos volt ez. Ha 4:4-nél nem tudja hozni a szerváját, szerintem kikapott volna Nadal. Nem azért mert Djokovics jobb lett volna, de a sérülése után nagyon szenvedős lett a játék a spanyolnak. De megérdemelte, az már biztos

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
A tavalyi RG elődöntőt Djokovics egy buta hiba miatt veszítette el (én nem bántam, mert Nadal drukker vagyok). Az ötödik szettben brékelőnyben (4:3-nál ő szervált, egyenlő volt az állás) egy megnyert labdamenetnél beleesett a hálóba. Azután Nadal visszavette a bréket és ő nyert (igaz 9-7-re).
 www.3news.co.nz/King-of-clay-Rafael-Nadal-beats-Novak-Djokovic-in-2013-French-Open-semi/tabid/415/articleID/300712/Default.aspx
(0:59-től)
Ha az megvan Djokonak, Nadal drukkerként is azt mondom, hogy nem lett volna visszaút és akkor a döntő is az övé lett volna.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Jó volt ez a női döntő. Tetszett hogy megizzasztották a primadonnát.
Olyan beképzelt, hogy legszívesebben saját magának sem köszönne (mondta anno róla Mandula Petra). 😀😀😀

Nadal pedig beérte a legendás Pete Sampras-t 14 GS diadallal. RG döntő 9-0. Elképesztő az ürge. Simán benne van a 10. győzelem. Djoko-nak pedig ez az egy GS győzelem hiányzik a career slam-hez. Sajnos a meccset nem láttam, de gondolom a szokásos Nadal salak dominancia uralta a meccset. 😛danyly
Djokovic sem hitte el hogy meg tudja verni, hiába az első szett. Fizikálisan és fejben is felül lett múlva, nem csak teniszben. Federeres vagyok és nem szeretném hogy Nadal beérje a GS-ek számában, de minden elismerésem az emberé.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó volt ez a női döntő. Tetszett hogy megizzasztották a primadonnát.
Olyan beképzelt, hogy legszívesebben saját magának sem köszönne (mondta anno róla Mandula Petra). 😀😀😀

Nadal pedig beérte a legendás Pete Sampras-t 14 GS diadallal. RG döntő 9-0. Elképesztő az ürge. Simán benne van a 10. győzelem. Djoko-nak pedig ez az egy GS győzelem hiányzik a career slam-hez. Sajnos a meccset nem láttam, de gondolom a szokásos Nadal salak dominancia uralta a meccset. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Halep nincs megilletődve élete első GS döntőjében eddig. 😊
Hajrá Simona!

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Hogy érted hogy lelassították a játékot? Nem kételkedem csak kíváncsi vagyok 😊JayB
Lassabb borítások, puhább labdák (ezért homogenizálódott a játék, ma már sokkal kisebbek a különbségek a borítások között, és a különböző borításokon érvényesülő játékstílusok között). Ha érdekel, rengeteg cikket találsz a neten erről,

Gyokovicsnak nagy mákja volt ma, pedig elég szarul játszott (na ez tényleg édes kevés lesz Nadal ellen), de hát Gulbis csak egy óra értékelhető teniszt produkált, a többi egy nagy nulla volt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Remélem Gulbis észhez tér (eddig úgy látszik igen a 3. szettben), és akkor még kikerekedhet egy jó kis végjáték. Mert az első kettőben nem tűnt túl koncetráltnak (sok labda a hálóba pl.).
Persze ettől függetlenül Djoko győzelme nem nagyon forog kockán, de azért fáradjon már el rendesen a Nadal elleni döntő előtt. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Hogy érted hogy lelassították a játékot? Nem kételkedem csak kíváncsi vagyok 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Ezt a Nadalt szvsz senki se fogja meg, a tegnap Djok/Federer egészen biztosan nem.JayB
Jó hát ez így hülye összehasonlítás, mert teljesen más stílusú ellenfelekkel játszottak, egy ilyen védekező salakjátékost, mint Mayer nyilván hülyére ver, de Gyokovics tudja irányítani a pontokat Nadal ellen, és szokta is. Elvileg Roger is tudná, de az ő fonákja kevés Nadal ellen, ráadásul mostanra olyan kisebbségi komplexussal is rendelkezik, hogy kb az első pont előtt feladja.Jakehomer
Alap kiindulási helyzet szerintem hogy salakon egy 90%-os Nadalt sem ver meg Djok, és bár eddig Rafának a legkönnyebb a sorsolása, azért az leszűrhető hogy ezt a 90%-ot minimum hozza. Rogeren meg tényleg eléggé látszik hogy inkább az ikrekkel lenne mint hogy újabb vereséget szenvedjen valamelyik top2-estől. Bármekkora fanja vagyok, el kell ismerni hogy van alapja azon kirtikáknak mi szerint a csúcs korszakában nem volt méltó ellenfele ezért túlértékelt, és egyre inkább az az ember érzése hogy ezt ő is tudja. Remélem azért még egyszer, mondjuk Wimbledonban ahol van reális esélye megmutatja.JayB
Nem szeretem ezt a százalékolást, én azt mondom, ha játszik valaki, akkor 100 százalékos, ha nem az, akkor ne játsszon (Nadal valószínűleg sosem lesz már fizikailag teljesen tökéletes, de ezért csak és kizárólag a testgyilkos stílusát okolhatja). Ha meg formára gondolsz, Nadal esetében különösen igaz (hiszen nagyon is hajlamos extrém passzivitásra), hogy mindenki annyit játszik, amennyit a másik enged neki, Nadal sokszor azért tűnt gyengébbnek Nole ellen, amikor sorra vesztette ellene a döntőket, mert nem tudott mit kezdeni azzal a játékkal, amivel szembetalálta magát. És verte már Nadalt salakon is Gyokovics úgy, hogy mindenki mást lelépett, de vele nem bírt, illetve hasonló helyzetben játszott vele abszolút pari meccset, ami egy-két momentumon múlt (és hát ki tudja, mi történik, ha a szerb történelmi szezonjában elkerüli Rogert a sorsolásnál, szerintem megcsinálja a Grand Slamet, de hát coulda shoulda nem játszik). Tehát nem gondolom, hogy lenne létjogosultsága annak az feltevésnek, hogy a nem százas Nadal is alapból veri őt salakon. Persze, Nadal az esélyes, nem vitás, de az egy nyílt meccs lenne (lesz...).

Ami meg Rogert illeti, azért nem volt méltó ellenfele, mert ő olyan színvonalon játszott, amit addig még nem látott a világ - az, hogy ő ilyen magasra tette a lécet, segített a Nadal-Nole-Murray hármasnak, hogy eljussanak oda, ahova eljutottak. Természetesen hozzá kell tenni, hogy a 2000-es évek közepén teljesen megváltozott a tenisz, lelassították a játékot, úgyhogy nincs is értelme összevetni a '90-es évekbeli aranykorral.

Az egy más kérdés, hogy Nadal, akinek nyilván alapból is ott a helye a minden idők legjobbjai között, a tökéletes antitézise Rogernek, és ezzel nemigen tudott mit kezdeni. Még akkor is szenvedett ellene, amikor a játéka sokkal jobb volt, aztán ahogy Nadal fejlődött, egyre inkább csak teremben tudta megverni, ahol a legkisebb jelentősége van azoknak a fonákra pörgetett labdáknak. Volt egyébként pechje is, azt az ominózus ötszettes wimbledoni döntőt nem szabadott volna engedni a sötétben lejátszani (hasonló helyzetben egy második fordulós meccset réges rég megszakítottak volna), és ez persze megint egy "ki tudja, mi lett volna, ha" történet, de egyértelműen Rogernek kedvezett volna, ha abbahagyják.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Ezt a Nadalt szvsz senki se fogja meg, a tegnap Djok/Federer egészen biztosan nem.JayB
Jó hát ez így hülye összehasonlítás, mert teljesen más stílusú ellenfelekkel játszottak, egy ilyen védekező salakjátékost, mint Mayer nyilván hülyére ver, de Gyokovics tudja irányítani a pontokat Nadal ellen, és szokta is. Elvileg Roger is tudná, de az ő fonákja kevés Nadal ellen, ráadásul mostanra olyan kisebbségi komplexussal is rendelkezik, hogy kb az első pont előtt feladja.Jakehomer
Alap kiindulási helyzet szerintem hogy salakon egy 90%-os Nadalt sem ver meg Djok, és bár eddig Rafának a legkönnyebb a sorsolása, azért az leszűrhető hogy ezt a 90%-ot minimum hozza. Rogeren meg tényleg eléggé látszik hogy inkább az ikrekkel lenne mint hogy újabb vereséget szenvedjen valamelyik top2-estől. Bármekkora fanja vagyok, el kell ismerni hogy van alapja azon kirtikáknak mi szerint a csúcs korszakában nem volt méltó ellenfele ezért túlértékelt, és egyre inkább az az ember érzése hogy ezt ő is tudja. Remélem azért még egyszer, mondjuk Wimbledonban ahol van reális esélye megmutatja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Ezt a Nadalt szvsz senki se fogja meg, a tegnap Djok/Federer egészen biztosan nem.JayB
Jó hát ez így hülye összehasonlítás, mert teljesen más stílusú ellenfelekkel játszottak, egy ilyen védekező salakjátékost, mint Mayer nyilván hülyére ver, de Gyokovics tudja irányítani a pontokat Nadal ellen, és szokta is. Elvileg Roger is tudná, de az ő fonákja kevés Nadal ellen, ráadásul mostanra olyan kisebbségi komplexussal is rendelkezik, hogy kb az első pont előtt feladja.

Tepper takarodj!