Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Ezt meg lehet nezni valahol regisztracio nelkul? (Esetleg nem gyanus oldalon, pl valami nyugati cikkbe agyazva?)

Btw, elnezve itt tobbek kommentjet, egy magyar-orosz konfliktus soran nem kellene a ruszkiknak nagyitoval keresni a helyi hulyeket.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 722
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
ozibozi
Nagyon messze van ez attól, hogy elintézett legyen.
somoskovig
Mivel nem szabad gyilkolni /még/
ozibozi
Hány perc lenne ha lehetne?
ozibozi
Válaszolsz is magadnak? 😊
somoskovig
Én lenémítottam ozibozit. Jóhiszeműen azt feltételezem, hogy orosz hackerek feltörték az accountját és ők írogatnak ide. Szóljatok ha szólt hogy sikerült visszaállítani és akkor én leveszem szívesen a némítást.
Cowboykarcsi90
Van más nézőpont, ami nem a nyugati fény, de nem is az origó.
Mondjuk a helyszínről, és nem újságíróktól.
További kellemes buborékot 😉
ozibozi
Figyelj, tisztában van mindenki vele, hogy Ukrajnában is történtek borzasztó, ukránok által elkövetett dolgok, amiket ki kell vizsgálni és a felelősöket felelősségre vonni.

De ez még nem egyenlő egy egész néppel és azzal, hogy akkor most be kell vonulni nácitlanítani meg szétzúzni a hadsereget, csak mert egy ország csatlakozni akarna egy szövetséghez.

Vagy éppenséggel fosni kell, hogy egyszer csak a NATO megtámadja a nem NATO tagokat, Oroszországot vagy mi? Nem lehet, hogy ez az egész csak az ő fejükben él?
Solymi
Ha most ezt nem lépés meg akkor elbukod a KrÍmet is és Donecket.
Nem volt alternatíva, csak az időpont volt kérdés, mert ki a faszom akar még egy lengyel vagy román szintű oroszgyűlölölőt a hasába????
Minden ki van számolva.
ozibozi
Talán kis hazád tett valamit azért, mert ennyien nem kedvelik, nem gondolod?
És ahelyett, hogy Putyin próbálná csökkenteni a feszkót és közeledni, amire meg is volt az esély, még inkább eltávolítja az országot Európától.
Solymi
Már bocs de Európától a te kis hazád távolodik vadul, te mit tettél ellene?
ozibozi
Ööö, mondjuk próbáljuk leszavazni ezt a suttyót aki Putyin pincsije?
Vannak demokratikus eszközök, próbálunk élni vele, habár egyszerűbb lenne ugyanazt csinálni mint amit Csauval tettek a románok.
Solymi
Pont az történik most amit te mint demokrata szeretnél. Most kapják el csaut és bandáját. Ez szerinted normális, te is ezt tennéd ahogy írtad.
Minden gromek

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Sean Penn elment Ukrajnaba doksit forgatni a haborurol.

Biztos megismerik majd az orosz katonak, aztan mikor valami tortenik vele, kirobban az, aminek nem kene.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
ozibozi
Nagyon messze van ez attól, hogy elintézett legyen.
somoskovig
Mivel nem szabad gyilkolni /még/
ozibozi
Hány perc lenne ha lehetne?
ozibozi
Válaszolsz is magadnak? 😊
somoskovig
Én lenémítottam ozibozit. Jóhiszeműen azt feltételezem, hogy orosz hackerek feltörték az accountját és ők írogatnak ide. Szóljatok ha szólt hogy sikerült visszaállítani és akkor én leveszem szívesen a némítást.
Cowboykarcsi90
Van más nézőpont, ami nem a nyugati fény, de nem is az origó.
Mondjuk a helyszínről, és nem újságíróktól.
További kellemes buborékot 😉
ozibozi
Figyelj, tisztában van mindenki vele, hogy Ukrajnában is történtek borzasztó, ukránok által elkövetett dolgok, amiket ki kell vizsgálni és a felelősöket felelősségre vonni.

De ez még nem egyenlő egy egész néppel és azzal, hogy akkor most be kell vonulni nácitlanítani meg szétzúzni a hadsereget, csak mert egy ország csatlakozni akarna egy szövetséghez.

Vagy éppenséggel fosni kell, hogy egyszer csak a NATO megtámadja a nem NATO tagokat, Oroszországot vagy mi? Nem lehet, hogy ez az egész csak az ő fejükben él?
Solymi
Ha most ezt nem lépés meg akkor elbukod a KrÍmet is és Donecket.
Nem volt alternatíva, csak az időpont volt kérdés, mert ki a faszom akar még egy lengyel vagy román szintű oroszgyűlölölőt a hasába????
Minden ki van számolva.
ozibozi
Talán kis hazád tett valamit azért, mert ennyien nem kedvelik, nem gondolod?
És ahelyett, hogy Putyin próbálná csökkenteni a feszkót és közeledni, amire meg is volt az esély, még inkább eltávolítja az országot Európától.
Solymi
Már bocs de Európától a te kis hazád távolodik vadul, te mit tettél ellene?
ozibozi
Ööö, mondjuk próbáljuk leszavazni ezt a suttyót aki Putyin pincsije?
Vannak demokratikus eszközök, próbálunk élni vele, habár egyszerűbb lenne ugyanazt csinálni mint amit Csauval tettek a románok.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Reális lehet a ha tartalékosokat is belevesszük.
80 tankot viszont nem hiszem, hogy össze tudnánk kaparni.
SBL
Az hagyján, de a fegyverzetünk még gyatrább

 hu.wikipedia.org/wiki/A_Magyar_Honvédség_fegyverzete

Persze itt már megtudtam, hogy az AK47-nél és a MIG29-nél jobb nincs... (csak akkor az oroszok miért vonják ki őket?)

Reálisan a környező országokból talán Szlovéniával vagyunk pariban... csak mielőtt itt bárkinek lázálmai lennének, mert Orbán/Benkő azt mondta, nem kell ide amerikai, megvédjük magunkat.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
A tartalékosokkal együtt, de annak minimum 80%-a kb olyan haderővel bír, mint a kutyám, ami még a porszívótól is fél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 722
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
ozibozi
Nagyon messze van ez attól, hogy elintézett legyen.
somoskovig
Mivel nem szabad gyilkolni /még/
ozibozi
Hány perc lenne ha lehetne?
ozibozi
Válaszolsz is magadnak? 😊
somoskovig
Én lenémítottam ozibozit. Jóhiszeműen azt feltételezem, hogy orosz hackerek feltörték az accountját és ők írogatnak ide. Szóljatok ha szólt hogy sikerült visszaállítani és akkor én leveszem szívesen a némítást.
Cowboykarcsi90
Van más nézőpont, ami nem a nyugati fény, de nem is az origó.
Mondjuk a helyszínről, és nem újságíróktól.
További kellemes buborékot 😉
ozibozi
Figyelj, tisztában van mindenki vele, hogy Ukrajnában is történtek borzasztó, ukránok által elkövetett dolgok, amiket ki kell vizsgálni és a felelősöket felelősségre vonni.

De ez még nem egyenlő egy egész néppel és azzal, hogy akkor most be kell vonulni nácitlanítani meg szétzúzni a hadsereget, csak mert egy ország csatlakozni akarna egy szövetséghez.

Vagy éppenséggel fosni kell, hogy egyszer csak a NATO megtámadja a nem NATO tagokat, Oroszországot vagy mi? Nem lehet, hogy ez az egész csak az ő fejükben él?
Solymi
Ha most ezt nem lépés meg akkor elbukod a KrÍmet is és Donecket.
Nem volt alternatíva, csak az időpont volt kérdés, mert ki a faszom akar még egy lengyel vagy román szintű oroszgyűlölölőt a hasába????
Minden ki van számolva.
ozibozi
Talán kis hazád tett valamit azért, mert ennyien nem kedvelik, nem gondolod?
És ahelyett, hogy Putyin próbálná csökkenteni a feszkót és közeledni, amire meg is volt az esély, még inkább eltávolítja az országot Európától.
Solymi
Már bocs de Európától a te kis hazád távolodik vadul, te mit tettél ellene?
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Reális lehet a ha tartalékosokat is belevesszük.
80 tankot viszont nem hiszem, hogy össze tudnánk kaparni.
SBL
Szerintem 100+ T-72-es van tarcsiban.
Ugye 12 db Leopard van már itt, aktív T-72-es kb 30 lehet.
warr_b
Az a 100 T-72-es nem el lett küldve Iraknak baráti segítségként?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
Ez a 2800 elsőre túl soknak tűnik, gondolom ebben a sérültek is benne vannak. Miközben az ukránok kb 150 halottat (civil + katonai) ismernek be...

A magyar hadsereg egy nem létező valami. Max papíron és egyenruhákban van jelen

több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Na, végre megvan az első értelmes megnyilvánulás Ádertől, mióta államfő. Pacsi.
Mikey
Valamit muszáj volt már erről az oldalról is kommunikálni, mert eléggé csücskösnek ígérkezik így a március 15-i békemenet a lengyel testvérekkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 399 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Reális lehet a ha tartalékosokat is belevesszük.
80 tankot viszont nem hiszem, hogy össze tudnánk kaparni.
SBL
Szerintem 100+ T-72-es van tarcsiban.
Ugye 12 db Leopard van már itt, aktív T-72-es kb 30 lehet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Hát ha beleszámítod, a pesten ülő Kovács Gizikét is a pénzügyről. Bár nem tudom milyen harcértéket képvisel. Mondjuk pont annyit, mint a tartalékosok nagyrésze.

| Nulla |
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
ozibozi
Nagyon messze van ez attól, hogy elintézett legyen.
somoskovig
Mivel nem szabad gyilkolni /még/
ozibozi
Hány perc lenne ha lehetne?
ozibozi
Válaszolsz is magadnak? 😊
somoskovig
Én lenémítottam ozibozit. Jóhiszeműen azt feltételezem, hogy orosz hackerek feltörték az accountját és ők írogatnak ide. Szóljatok ha szólt hogy sikerült visszaállítani és akkor én leveszem szívesen a némítást.
Cowboykarcsi90
Van más nézőpont, ami nem a nyugati fény, de nem is az origó.
Mondjuk a helyszínről, és nem újságíróktól.
További kellemes buborékot 😉
ozibozi
Figyelj, tisztában van mindenki vele, hogy Ukrajnában is történtek borzasztó, ukránok által elkövetett dolgok, amiket ki kell vizsgálni és a felelősöket felelősségre vonni.

De ez még nem egyenlő egy egész néppel és azzal, hogy akkor most be kell vonulni nácitlanítani meg szétzúzni a hadsereget, csak mert egy ország csatlakozni akarna egy szövetséghez.

Vagy éppenséggel fosni kell, hogy egyszer csak a NATO megtámadja a nem NATO tagokat, Oroszországot vagy mi? Nem lehet, hogy ez az egész csak az ő fejükben él?
Solymi
Ha most ezt nem lépés meg akkor elbukod a KrÍmet is és Donecket.
Nem volt alternatíva, csak az időpont volt kérdés, mert ki a faszom akar még egy lengyel vagy román szintű oroszgyűlölölőt a hasába????
Minden ki van számolva.
ozibozi
Talán kis hazád tett valamit azért, mert ennyien nem kedvelik, nem gondolod?
És ahelyett, hogy Putyin próbálná csökkenteni a feszkót és közeledni, amire meg is volt az esély, még inkább eltávolítja az országot Európától.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Áder: Oroszország ezt előre eltervezte, a nemzetközi partnereit tudatosan félrevezette, abszurd és elfogadhatatlan az érvelése

„Magyar részről – hagyományos kapcsolataink révén – minden tőlünk telhetőt megtettünk, hogy józanságra és önmérsékletre sarkalljuk a moszkvai vezetést. Sajnos, nem járhattunk sikerrel, hiszen, mint az mostanra világossá vált, orosz részről egy előre eltervezett program végrehajtása zajlott, melyet a nemzetközi partnerek tudatos félrevezetése kísért.”
Amadeus
Mindezt az Origón???
Teabee
„Ami pozíciónkat illeti, megerősítem, hogy Magyarország részese az EU és a NATO közös álláspontjának, és a maga számára a továbbiakban is ahhoz tartja magát. Határozottan elítéljük az orosz támadást, mely (…) több mint rossz: tragikus” – mondta Áder.

Az államfő szerint egyetértenek abban, hogy közösen egyértelmű jelzést kell küldeniük: elítélik a putyini rendszer által eldöntött, majd végrehajtott, tehát nem a kijevi kormány által kiprovokált agressziót, és a vérontásért az Oroszországi Föderáció irányítóit tartják felelőseknek. „Az orosz támadást mi is a nemzetközi jog súlyos megsértésének és a Moszkva által eddig vállalt nemzetközi kötelezettségek megcsúfolásának tekintjük” – mondta.
Amadeus
Áder rájött, hogy most már mondhatja a saját véleményét, kirúgni már nem fogják. 😀
somoskovig
Vagy csak elé rakták le a papírt, tudták hogy nemzetközileg súlya nulla, rövidesen el fog tűnni a térképről, de szépen hangzik, ideális alany.
Tony Adams
Vagy vmi tudatmódosítót tolt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 007 — The Mathematician
 eurasiantimes.com/russia-sends-bone-chilling-message-to-sweden-threatens-with-military-implications-if-they-go-the-ukraine-way/

wtf?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Reális lehet a ha tartalékosokat is belevesszük.
80 tankot viszont nem hiszem, hogy össze tudnánk kaparni.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 722
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
ozibozi
Nagyon messze van ez attól, hogy elintézett legyen.
somoskovig
Mivel nem szabad gyilkolni /még/
ozibozi
Hány perc lenne ha lehetne?
ozibozi
Válaszolsz is magadnak? 😊
somoskovig
Én lenémítottam ozibozit. Jóhiszeműen azt feltételezem, hogy orosz hackerek feltörték az accountját és ők írogatnak ide. Szóljatok ha szólt hogy sikerült visszaállítani és akkor én leveszem szívesen a némítást.
Cowboykarcsi90
Van más nézőpont, ami nem a nyugati fény, de nem is az origó.
Mondjuk a helyszínről, és nem újságíróktól.
További kellemes buborékot 😉
ozibozi
Figyelj, tisztában van mindenki vele, hogy Ukrajnában is történtek borzasztó, ukránok által elkövetett dolgok, amiket ki kell vizsgálni és a felelősöket felelősségre vonni.

De ez még nem egyenlő egy egész néppel és azzal, hogy akkor most be kell vonulni nácitlanítani meg szétzúzni a hadsereget, csak mert egy ország csatlakozni akarna egy szövetséghez.

Vagy éppenséggel fosni kell, hogy egyszer csak a NATO megtámadja a nem NATO tagokat, Oroszországot vagy mi? Nem lehet, hogy ez az egész csak az ő fejükben él?
Solymi
Ha most ezt nem lépés meg akkor elbukod a KrÍmet is és Donecket.
Nem volt alternatíva, csak az időpont volt kérdés, mert ki a faszom akar még egy lengyel vagy román szintű oroszgyűlölölőt a hasába????
Minden ki van számolva.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Igen, csak abból 32.000 főtiszt.

több mint 4 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
tartalékosokkal együtt lehet
és mostmár őket is viszik K-FORba is (haverom pont most van kint és ő is "csak tartalékos"), sőt, lehet már mehetnek Irakba is

Szerkesztette: zacknorb
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
 www.youtube.com/watch?v=sli9Xk2xL_0

Reménykedjünk, hogy minél hamarabb vége lesz ennek az egésznek(tudom naivság), azért lesznek majd szerintem kép kockák, amik beírják magukat a történelmbe.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
 9gag.com/gag/aAG0jWo
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!