Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Hallod @Undi

Nem lelem az előzményeimben. Azt hiszem vaalmelyik tweeter feedben látam, az meg már lehet nincs meg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom, hogy itt olvastam-e vagy máshol, de könyörgöm abban a magyar hadseregben bízunk, aminek a telephelyéről elloptak egy rahedli katalizátort? 😊
NB2
Pont a határon csatáztak a migrikkel.

Nyírségben most két csoport van készenlétben. A magyar hadsereg és a vasazós cigányok.
Bazzani
Ukrjanában most van vas dögivel, ott szépen kaszálhatnak a dicsakok 😊
több mint 4 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Nem tudom, hogy itt olvastam-e vagy máshol, de könyörgöm abban a magyar hadseregben bízunk, aminek a telephelyéről elloptak egy rahedli katalizátort? 😊
NB2
Az.
csebi
Ha jól tudom 120 darabot 😀
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Nem tudom, hogy itt olvastam-e vagy máshol, de könyörgöm abban a magyar hadseregben bízunk, aminek a telephelyéről elloptak egy rahedli katalizátort? 😊
NB2
Pont a határon csatáztak a migrikkel.

Nyírségben most két csoport van készenlétben. A magyar hadsereg és a vasazós cigányok.

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.facebook.com/100044628210344/posts/500524598111810/?d=n

Megjött az esze végre?
vpi
brutálisak a kommentek. Azt a kurva milyen emberekkel élünk egy országban.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
 www.facebook.com/100044628210344/posts/500524598111810/?d=n

Megjött az esze végre?
vpi
Orbán háborúba akarja taszítani az országot!
E-mailt mindenkinek!

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Nem tudom, hogy itt olvastam-e vagy máshol, de könyörgöm abban a magyar hadseregben bízunk, aminek a telephelyéről elloptak egy rahedli katalizátort? 😊
NB2
Az.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot


Megjött az esze végre?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Áder: Oroszország ezt előre eltervezte, a nemzetközi partnereit tudatosan félrevezette, abszurd és elfogadhatatlan az érvelése

„Magyar részről – hagyományos kapcsolataink révén – minden tőlünk telhetőt megtettünk, hogy józanságra és önmérsékletre sarkalljuk a moszkvai vezetést. Sajnos, nem járhattunk sikerrel, hiszen, mint az mostanra világossá vált, orosz részről egy előre eltervezett program végrehajtása zajlott, melyet a nemzetközi partnerek tudatos félrevezetése kísért.”
Amadeus
Mindezt az Origón???
Teabee
„Ami pozíciónkat illeti, megerősítem, hogy Magyarország részese az EU és a NATO közös álláspontjának, és a maga számára a továbbiakban is ahhoz tartja magát. Határozottan elítéljük az orosz támadást, mely (…) több mint rossz: tragikus” – mondta Áder.

Az államfő szerint egyetértenek abban, hogy közösen egyértelmű jelzést kell küldeniük: elítélik a putyini rendszer által eldöntött, majd végrehajtott, tehát nem a kijevi kormány által kiprovokált agressziót, és a vérontásért az Oroszországi Föderáció irányítóit tartják felelőseknek. „Az orosz támadást mi is a nemzetközi jog súlyos megsértésének és a Moszkva által eddig vállalt nemzetközi kötelezettségek megcsúfolásának tekintjük” – mondta.
Amadeus
Na, végre megvan az első értelmes megnyilvánulás Ádertől, mióta államfő. Pacsi.
Mikey
Hosszú böjt volt..
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom, hogy itt olvastam-e vagy máshol, de könyörgöm abban a magyar hadseregben bízunk, aminek a telephelyéről elloptak egy rahedli katalizátort? 😊
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 8 652
BBC-n most megy élő adás, amiben azt mondják 100 repülő és 120 hajó áll készen jelen pillanatban, amik azonnal be tudnának lépni a háborúba az EU részéről.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Mondjuk nem vágom kívülről az összes egyezményt, de emlékeim szerint, beöltözni az ellenségnek az ilyen instant háborús bűn.
Hanni
diverziós tevékenység


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 azonnali.hu/cikk/20220217_mit-tud-a-magyar-hadsereg-ami-szijjarto-szerint-garantalja-a-biztonsagunkat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Ma beszélgettem egy katona sráccal az edzőteremben. Ök még itt maradtak de ugye sokan mentek az ukrán határhoz.
Azt mondta, hogy a mi hadseregünket egy komolyabb iskoláscsoport szétkergetné.
Se ember, se felszerelés.
Rengetegen leszereltek az utóbbi időben.
Szóval aki véletlenül abban bízik, hogy majd ők megvédenek minket az ne tegye.
Amúgy nem számítanak rá, hogy erre terjedne a háború.
Bazzani
Ma beszélgettem egy ős Fideszes ismerősömmel, szerinte azért nem kellenek ide amerikai katonák, mert azzal csak feszültséget szítanánk.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Harcképes? Kb 20-30 évvel ezelőtt volt ennyi. Most kb 5-6 ezer embert tudnánk bevetni, azt mondta reggel gyerekkori barátom, aki a seregben van. Egyébként szerinte ha célzott támadás éri Magyarországot, 12-15 perc alatt felszámolnák a "hadseregünket".
#JC6
igen én is erre gondoltam, azért tűnt soknak a 36k

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Harcképes? Kb 20-30 évvel ezelőtt volt ennyi. Most kb 5-6 ezer embert tudnánk bevetni, azt mondta reggel gyerekkori barátom, aki a seregben van. Egyébként szerinte ha célzott támadás éri Magyarországot, 12-15 perc alatt felszámolnák a "hadseregünket".
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Ma beszélgettem egy katona sráccal az edzőteremben. Ök még itt maradtak de ugye sokan mentek az ukrán határhoz.
Azt mondta, hogy a mi hadseregünket egy komolyabb iskoláscsoport szétkergetné.
Se ember, se felszerelés.
Rengetegen leszereltek az utóbbi időben.
Szóval aki véletlenül abban bízik, hogy majd ők megvédenek minket az ne tegye.
Amúgy nem számítanak rá, hogy erre terjedne a háború.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Ezt meg lehet nezni valahol regisztracio nelkul? (Esetleg nem gyanus oldalon, pl valami nyugati cikkbe agyazva?)

Btw, elnezve itt tobbek kommentjet, egy magyar-orosz konfliktus soran nem kellene a ruszkiknak nagyitoval keresni a helyi hulyeket.
undisputedly
Amíg OV van hatalomban nem kell felni egy magyar orosz konfliktustol
csebi
Ja, behívjuk őket önként 😀

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Ezt meg lehet nezni valahol regisztracio nelkul? (Esetleg nem gyanus oldalon, pl valami nyugati cikkbe agyazva?)

Btw, elnezve itt tobbek kommentjet, egy magyar-orosz konfliktus soran nem kellene a ruszkiknak nagyitoval keresni a helyi hulyeket.
undisputedly
Amíg OV van hatalomban nem kell felni egy magyar orosz konfliktustol

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Mondjuk nem vágom kívülről az összes egyezményt, de emlékeim szerint, beöltözni az ellenségnek az ilyen instant háborús bűn.
Hanni
Így van.

Nem mondom, hogy egyébként kíméletesebb lett volna a két ukrán katona, akik oda sétáltak hozzá egy egy lövést leadni rá, de valószínűleg ez csak még jobban megkönnyebbítette a helyzetüket.
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Ezt meg lehet nezni valahol regisztracio nelkul? (Esetleg nem gyanus oldalon, pl valami nyugati cikkbe agyazva?)

Btw, elnezve itt tobbek kommentjet, egy magyar-orosz konfliktus soran nem kellene a ruszkiknak nagyitoval keresni a helyi hulyeket.
undisputedly
Megpróbálom visszakeresni

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838

Tony Adams
Gondolom csak visszalőttek.
Mikey
Japán banderista nácik.

És drogosok is.

😕
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827

Tony Adams
Gondolom csak visszalőttek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
Amúgy csak hogy kontextusba helyezzem, azoknak akik nem annyira érdeklődnek békeidőben a téma iránt.

Ez így számokban kilora a teljes "harcképes" magyar hadsereg jelen állapotában.

1,5 nap alatt.
Hanni
haver írja hogy valami 36000 katonánk van. létezik?
eaglesmcnabb
Igen, csak abból 32.000 főtiszt.
somoskovig
az nem, de szerintem ez a 36e ez mindennel együtt számít, vagyis adminisztráció, logisztika, ilyesmi. harcoló alakulat nincs ennyi.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
 9gag.com/gag/aAG0jWo
Solymi
Képet valahol én most az óraákban látam erről, mondjuk ott csak a ZUS gunnal felszerelt ural volt oldalról lefényképezve a videon agyonlőt katonával.

Viszont ezek szerint akkor a már régebben közétett videó a civil kocsin áthajtó páncélosról is ezekhez a szabotőrökhöz tartozott. Csak mert ugye sokáig volt az a narratíva hogy ukrán egység volt és véletlen ment át a személykocsin.
Cowboykarcsi90
Mondjuk nem vágom kívülről az összes egyezményt, de emlékeim szerint, beöltözni az ellenségnek az ilyen instant háborús bűn.