USA és a világ
32 feliratkozó
több mint 5 éve
Jaj ő nem rasszistán gondolta, csak biztos ázsiai pornofuggo volt aztán csak ez jutott eszébe.ő azt mondja hogy a szexuális frusztráció voltSajat elmondasa szerint nem faji alapon valogatott. 8 aldozatbol 2 feher, 6 azsiai, persze mar mindenki az azsiaiak elleni gyuloletbuncselekmenyrol beszel, ahogyan "kell".elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyenAtlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?????
A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
Negritis
Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
Negritis
Amugy statisztikak szerint nagyobb az eselye, hogy fekete elkoveto kovet el gyuloletbuncselekmenyt azsiai ellen, mint feher, just sayin.
www.foxnews.com/us/atlanta-shooting-suspect-police-attacks-not-racially-motivated-sex-addiction
undisputedly
a szemtanuk meg hogy "megölök minden ázsiait"
dönts el kinek hiszel, nem biztos hogy egy 8-9xes gyilkosnak fogok
Negritis
több mint 5 éve
ő azt mondja hogy a szexuális frusztráció voltSajat elmondasa szerint nem faji alapon valogatott. 8 aldozatbol 2 feher, 6 azsiai, persze mar mindenki az azsiaiak elleni gyuloletbuncselekmenyrol beszel, ahogyan "kell".elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyenAtlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?????
A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
Negritis
Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
Negritis
Amugy statisztikak szerint nagyobb az eselye, hogy fekete elkoveto kovet el gyuloletbuncselekmenyt azsiai ellen, mint feher, just sayin.
www.foxnews.com/us/atlanta-shooting-suspect-police-attacks-not-racially-motivated-sex-addiction
undisputedly
a szemtanuk meg hogy "megölök minden ázsiait"
dönts el kinek hiszel, nem biztos hogy egy 8-9xes gyilkosnak fogok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Mint ahogyan liberalis o, meg elfogadja a neki nem tetszo allaspontot, de ha neki nagyon nem tetszorol van szo, akkor mar inkabb jojjon az allam bacsi es fogja be az illeto szajat 😊Ebben speciel van igazság de megvédeném, mert végülis belefér, mert mi tényleg liberálisok vagyunk, beszélgetünk eltérően gondolkodó, vélekedő, beszélő emberekkel is. Én legalábbis szívesen teszem, és nem zavar az önellentmondásuk vagy következetlenségük sem.
Nem kell komolyan venni, mert elobb kialt rasszizmust, meg mocskos feher embert, mint hogy atgondolja, aztan ha valaki cafolta a hazug narrativat, jon a szemelyeskedes, majd az erre kapott szemelyeskedo valaszra a felhaborodott kioktatas 😊
undisputedly
Egyfajta disputa zavar, ami nem szórakoztató.
És végülis el kell ismerni, hogy ahogy én is kedvelhetem egyszerre Lendvait és Orbánt, úgy más meg lehet liberális, és erős államot, kommunikációs cenzúrát akaró egyszerre. Fura, de mint látod, létezik.
Végülis magánemberek vagyunk, nem kell konzekvensnek lennünk.
több mint 5 éve
JA varj, nem kaptam ertesitest, mert nem nekem valaszolt 😊Jólesett? Kiadtad magadból? 😊Belőletek kiindulva, lehet évekig tolni a ferde gondolatokat. Hátha Undi is így van a normálisakkal. 😊
peterk2005
kristóf17
Peterk megszokta, hogy bebofogi egy kommentbe az osszes statisztikat amit olvasott, aztan valami zavaros manoverezes folytan kihozza, hogy rAsSzIzMuS. Most is ugye szepen hozza a kerek szamokat, amik ugye a "china virus" folyomanya. PErsze ilyen jellegu informacio nincs, nem is lehet, hiszen minden lejelentett esetnel ki kellett volna vallatni az illetot arrol, hogy miert tette, de ez peterk narrativajaba nem fer bele. O ott volt minden egyes tamadas vagy zaklatas mogott az USA-ban es huzogatta a strigulakat, mikozben a rendorautoban kikerdezte az illetot: "Ugye a qrva Trump miatt tetted, ugye?!" 😊
Mint ahogyan liberalis o, meg elfogadja a neki nem tetszo allaspontot, de ha neki nagyon nem tetszorol van szo, akkor mar inkabb jojjon az allam bacsi es fogja be az illeto szajat 😊
Nem kell komolyan venni, mert elobb kialt rasszizmust, meg mocskos feher embert, mint hogy atgondolja, aztan ha valaki cafolta a hazug narrativat, jon a szemelyeskedes, majd az erre kapott szemelyeskedo valaszra a felhaborodott kioktatas 😊
Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Jólesett? Kiadtad magadból? 😊Belőletek kiindulva, lehet évekig tolni a ferde gondolatokat. Hátha Undi is így van a normálisakkal. 😊
peterk2005
több mint 5 éve
Jólesett? Kiadtad magadból? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Sajat elmondasa szerint nem faji alapon valogatott. 8 aldozatbol 2 feher, 6 azsiai, persze mar mindenki az azsiaiak elleni gyuloletbuncselekmenyrol beszel, ahogyan "kell".elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyenAtlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?????
A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
Negritis
Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
Negritis
Amugy statisztikak szerint nagyobb az eselye, hogy fekete elkoveto kovet el gyuloletbuncselekmenyt azsiai ellen, mint feher, just sayin.
www.foxnews.com/us/atlanta-shooting-suspect-police-attacks-not-racially-motivated-sex-addiction
Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyenAtlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?????
A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
Negritis
Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Atlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?????
A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
Negritis
Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?????
A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
444.hu/2021/03/16/tobb-mint-100-ezer-dollart-adomanyoztak-az-uber-sofornek-akire-szandekosan-rakohogott-egy-utasNem akar valaki rám köhögni? 😊
Klaci79
Legyen meg a második oltása, és megbeszéljük, hogy hol legyen és hogyan osztozzunk a bevételen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Nem lattam meg egyik topikban sem, de nagyon jol jelkepezi a trash reality centrikus tarsadalmat, amire rarakodik a fekete, keverek stb ki ha en nem victimhood mentalitas, es ez az eredmeny:444.hu/2021/03/16/tobb-mint-100-ezer-dollart-adomanyoztak-az-uber-sofornek-akire-szandekosan-rakohogott-egy-utas
3 24 koruli irani, afro stb. "holgy" Uberezett a bay areaban, de tobben kozuluk maszk nelkul szalltak be. Az azsiai szarmazasu sofor szolt nekik, hogy vegyek fel a maszkjukat, nem tettek eleget, mire kozolte, hogy torli a fuvart es o most haza vezet, szalljanak ki. Nem szalltak, a sofor elindult, majd kesobb megallt valahol az ut menten, ahol a holgyek egyike letepte a ferfi maszkjat es rakohogott, megprobalta ellopni a telefonjat, a tarsai meg rugdostak es utottak hatulrol.
A videot felkapta az internet, majd a fokolompos csaj, aki valami zs kategorias insta influencer, kiadott egy videot, hogy "bizony az o ismerosei jol el is vertek volna a sofort" stbstb es az Uber meg kapja be, hogy orokre kitiltottak a platformrol, majd megy a Lyft-tel. (Erre a lyft kiadott egy kozlemenyt, hogy nekik ilyen felhasznalo nem kell, ok is kitiltjak egy eletre 😀 ). A holgyet tegnap tartoztattak le Vegasban.
Szerencsetlen sofornek lett gofound me felallitva, amugy az Uber legeloszor 20 (husz) dollarral akarta kiszurni a szemet 😀
Erdemes megnezni es vegighallgatni. Ezek lesznek az elsok akik a antirasszista tuntetesre elmennek azzal, hogy ok is aldozatok 😊
UBER DRIVER COUGHED ON, ASSAULTED & PEPPER SPRAYED
— KPIX 5 (@KPIXtv) March 9, 2021
An @Uber driver was assaulted & coughed-upon by a group of women in #SanFrancisco after he refused them service for not wearing masks, in an attack the driver captured on videohttps://t.co/6Muz8wb2ea pic.twitter.com/KMO1vig1tq
undisputedly
több mint 5 éve
telex.hu/kulfold/2021/03/12/george-floyd-minneapolis-27-millio-dollar-karteritesNem halt meg hiába!
warr_b
több mint 5 éve
telex.hu/kulfold/2021/03/12/george-floyd-minneapolis-27-millio-dollar-karterites

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
meg a rendszer gazdák 😀Függőlegesbe fordítva. Az igazi content kreátorok így nyomják. 😀80 centis 4k tv-n féloldal 😀Féloldal?Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀My dear god. 😊Ja hogy még az 😊
Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
peterk2005
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀
empty taxi
Negritis
peterk2005
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Függőlegesbe fordítva. Az igazi content kreátorok így nyomják. 😀80 centis 4k tv-n féloldal 😀Féloldal?Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀My dear god. 😊Ja hogy még az 😊
Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
peterk2005
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀
empty taxi
Negritis


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
80 centis 4k tv-n féloldal 😀Féloldal?Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀My dear god. 😊Ja hogy még az 😊
Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
peterk2005
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀
empty taxi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Féloldal?Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀My dear god. 😊Ja hogy még az 😊
Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
peterk2005
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀My dear god. 😊Ja hogy még az 😊
Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
My dear god. 😊Ja hogy még az 😊
Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
My dear god. 😊Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
My dear god. 😊Ezek hülye picsák.
peterk2005
Nem iráni vagy színes vagy akármilyen picsák, ezek klasszik hülye picsák, rasszfüggetlenül.
több mint 5 éve
My dear god. 😊What again? 😊
peterk2005

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
My dear god. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)