Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
????
Negritis
Atlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)

Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyen
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
Negritis
Sajat elmondasa szerint nem faji alapon valogatott. 8 aldozatbol 2 feher, 6 azsiai, persze mar mindenki az azsiaiak elleni gyuloletbuncselekmenyrol beszel, ahogyan "kell".

Amugy statisztikak szerint nagyobb az eselye, hogy fekete elkoveto kovet el gyuloletbuncselekmenyt azsiai ellen, mint feher, just sayin.

 www.foxnews.com/us/atlanta-shooting-suspect-police-attacks-not-racially-motivated-sex-addiction
undisputedly
ő azt mondja hogy a szexuális frusztráció volt
a szemtanuk meg hogy "megölök minden ázsiait"
dönts el kinek hiszel, nem biztos hogy egy 8-9xes gyilkosnak fogok
Negritis
Jaj ő nem rasszistán gondolta, csak biztos ázsiai pornofuggo volt aztán csak ez jutott eszébe.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
????
Negritis
Atlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)

Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyen
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
Negritis
Sajat elmondasa szerint nem faji alapon valogatott. 8 aldozatbol 2 feher, 6 azsiai, persze mar mindenki az azsiaiak elleni gyuloletbuncselekmenyrol beszel, ahogyan "kell".

Amugy statisztikak szerint nagyobb az eselye, hogy fekete elkoveto kovet el gyuloletbuncselekmenyt azsiai ellen, mint feher, just sayin.

 www.foxnews.com/us/atlanta-shooting-suspect-police-attacks-not-racially-motivated-sex-addiction
undisputedly
ő azt mondja hogy a szexuális frusztráció volt
a szemtanuk meg hogy "megölök minden ázsiait"
dönts el kinek hiszel, nem biztos hogy egy 8-9xes gyilkosnak fogok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 372 — #NoStress
Mint ahogyan liberalis o, meg elfogadja a neki nem tetszo allaspontot, de ha neki nagyon nem tetszorol van szo, akkor mar inkabb jojjon az allam bacsi es fogja be az illeto szajat 😊

Nem kell komolyan venni, mert elobb kialt rasszizmust, meg mocskos feher embert, mint hogy atgondolja, aztan ha valaki cafolta a hazug narrativat, jon a szemelyeskedes, majd az erre kapott szemelyeskedo valaszra a felhaborodott kioktatas 😊
undisputedly
Ebben speciel van igazság de megvédeném, mert végülis belefér, mert mi tényleg liberálisok vagyunk, beszélgetünk eltérően gondolkodó, vélekedő, beszélő emberekkel is. Én legalábbis szívesen teszem, és nem zavar az önellentmondásuk vagy következetlenségük sem.
Egyfajta disputa zavar, ami nem szórakoztató.

És végülis el kell ismerni, hogy ahogy én is kedvelhetem egyszerre Lendvait és Orbánt, úgy más meg lehet liberális, és erős államot, kommunikációs cenzúrát akaró egyszerre. Fura, de mint látod, létezik.
Végülis magánemberek vagyunk, nem kell konzekvensnek lennünk.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jólesett? Kiadtad magadból? 😊
peterk2005
Belőletek kiindulva, lehet évekig tolni a ferde gondolatokat. Hátha Undi is így van a normálisakkal. 😊
kristóf17
JA varj, nem kaptam ertesitest, mert nem nekem valaszolt 😊
Peterk megszokta, hogy bebofogi egy kommentbe az osszes statisztikat amit olvasott, aztan valami zavaros manoverezes folytan kihozza, hogy rAsSzIzMuS. Most is ugye szepen hozza a kerek szamokat, amik ugye a "china virus" folyomanya. PErsze ilyen jellegu informacio nincs, nem is lehet, hiszen minden lejelentett esetnel ki kellett volna vallatni az illetot arrol, hogy miert tette, de ez peterk narrativajaba nem fer bele. O ott volt minden egyes tamadas vagy zaklatas mogott az USA-ban es huzogatta a strigulakat, mikozben a rendorautoban kikerdezte az illetot: "Ugye a qrva Trump miatt tetted, ugye?!" 😊

Mint ahogyan liberalis o, meg elfogadja a neki nem tetszo allaspontot, de ha neki nagyon nem tetszorol van szo, akkor mar inkabb jojjon az allam bacsi es fogja be az illeto szajat 😊

Nem kell komolyan venni, mert elobb kialt rasszizmust, meg mocskos feher embert, mint hogy atgondolja, aztan ha valaki cafolta a hazug narrativat, jon a szemelyeskedes, majd az erre kapott szemelyeskedo valaszra a felhaborodott kioktatas 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Jólesett? Kiadtad magadból? 😊
peterk2005
Belőletek kiindulva, lehet évekig tolni a ferde gondolatokat. Hátha Undi is így van a normálisakkal. 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jólesett? Kiadtad magadból? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
????
Negritis
Atlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)

Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyen
ráadásul főleg az idősekre fókuszál
Negritis
Sajat elmondasa szerint nem faji alapon valogatott. 8 aldozatbol 2 feher, 6 azsiai, persze mar mindenki az azsiaiak elleni gyuloletbuncselekmenyrol beszel, ahogyan "kell".

Amugy statisztikak szerint nagyobb az eselye, hogy fekete elkoveto kovet el gyuloletbuncselekmenyt azsiai ellen, mint feher, just sayin.

 www.foxnews.com/us/atlanta-shooting-suspect-police-attacks-not-racially-motivated-sex-addiction

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
????
Negritis
Atlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)

Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.
peterk2005
elvileg még durvább amúgy az emelkedés pár helyen
ráadásul főleg az idősekre fókuszál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
????
Negritis
Atlanta környékén tegnap este volt egy nagyobb sorozatgyilkosság, 8 embert ölt meg egy 21 éves fiatal fehér. Az áldozatok 1 kivétellel ázsiai nemzetiségű amerikaiak voltak, arra gyanakszanak, hogy faji motiváció állhat esetleg az ügy mögött. (Az utóbbi évben valami 300 százalékkal emelkedett meg az erőszakos, és 500%-al a negatív/verbális inzultus ázsiaiak irányába a "china virus" sztori folyománaként.)

Borbinho: passz. A vizsgálat majd kideríti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet
Borbinho
????

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vajon a tegnapi meszarlas akkor is megtortenik, ha nincs Trump meg a "China virus"?

A gyulolet mindig csak gyuloletet szulhet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2021/03/16/tobb-mint-100-ezer-dollart-adomanyoztak-az-uber-sofornek-akire-szandekosan-rakohogott-egy-utas
Klaci79
Nem akar valaki rám köhögni? 😊
Legyen meg a második oltása, és megbeszéljük, hogy hol legyen és hogyan osztozzunk a bevételen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem lattam meg egyik topikban sem, de nagyon jol jelkepezi a trash reality centrikus tarsadalmat, amire rarakodik a fekete, keverek stb ki ha en nem victimhood mentalitas, es ez az eredmeny:

3 24 koruli irani, afro stb. "holgy" Uberezett a bay areaban, de tobben kozuluk maszk nelkul szalltak be. Az azsiai szarmazasu sofor szolt nekik, hogy vegyek fel a maszkjukat, nem tettek eleget, mire kozolte, hogy torli a fuvart es o most haza vezet, szalljanak ki. Nem szalltak, a sofor elindult, majd kesobb megallt valahol az ut menten, ahol a holgyek egyike letepte a ferfi maszkjat es rakohogott, megprobalta ellopni a telefonjat, a tarsai meg rugdostak es utottak hatulrol.

A videot felkapta az internet, majd a fokolompos csaj, aki valami zs kategorias insta influencer, kiadott egy videot, hogy "bizony az o ismerosei jol el is vertek volna a sofort" stbstb es az Uber meg kapja be, hogy orokre kitiltottak a platformrol, majd megy a Lyft-tel. (Erre a lyft kiadott egy kozlemenyt, hogy nekik ilyen felhasznalo nem kell, ok is kitiltjak egy eletre 😀 ). A holgyet tegnap tartoztattak le Vegasban.

Szerencsetlen sofornek lett gofound me felallitva, amugy az Uber legeloszor 20 (husz) dollarral akarta kiszurni a szemet 😀

Erdemes megnezni es vegighallgatni. Ezek lesznek az elsok akik a antirasszista tuntetesre elmennek azzal, hogy ok is aldozatok 😊


undisputedly
 444.hu/2021/03/16/tobb-mint-100-ezer-dollart-adomanyoztak-az-uber-sofornek-akire-szandekosan-rakohogott-egy-utas
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 372 — #NoStress
 telex.hu/kulfold/2021/03/12/george-floyd-minneapolis-27-millio-dollar-karterites
warr_b
Nem halt meg hiába!

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/kulfold/2021/03/12/george-floyd-minneapolis-27-millio-dollar-karterites


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Ja hogy még az 😊
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀
peterk2005
Féloldal?
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀
empty taxi
80 centis 4k tv-n féloldal 😀
Negritis
Függőlegesbe fordítva. Az igazi content kreátorok így nyomják. 😀
peterk2005
meg a rendszer gazdák 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Ja hogy még az 😊
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀
peterk2005
Féloldal?
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀
empty taxi
80 centis 4k tv-n féloldal 😀
Negritis
Függőlegesbe fordítva. Az igazi content kreátorok így nyomják. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Ja hogy még az 😊
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀
peterk2005
Féloldal?
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀
empty taxi
80 centis 4k tv-n féloldal 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Ja hogy még az 😊
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀
peterk2005
Féloldal?
No way, ha szerinted eget rengető a dolog, akkor azt a posztot szerző ívben kell mérni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Ja hogy még az 😊
Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀
warr_b
Arról írtam volna egy féloldalas posztot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀
peterk2005
Ja hogy még az 😊

Jól van akkor, azt hittem történt valami eget rengető 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
My dear god. 😊

Most tényleg írjam le, hogy a my dear god arra vonatkozott, hogy Undi költ egy féloldalas posztot egy tudomisénhonnan előrángatott random Karen videó kapcsán, és közben úgy lehozza a jobboldali "sértettség kultúra" jellemző elemeit, hogy könnybe lábad a szemem? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 372 — #NoStress
My dear god. 😊
peterk2005
Ezek hülye picsák.
Nem iráni vagy színes vagy akármilyen picsák, ezek klasszik hülye picsák, rasszfüggetlenül.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
My dear god. 😊
peterk2005
What again? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
My dear god. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)