Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
A társadalmi egyenlőtlenségek, problémák tényleg megnehezítik a dolgot. De egy dolog ha egy rendőrség leterhelt, nem tud hatékony lenni mert krízis-körzetben működik, és másik dolog, hogy emberek torkán térdel és "ukmukfukk" lövöldözik. Utóbbit azért meg lehet és meg is kellene tudniuk oldani. Csak tényleg az van, hogy politikai csata lett belőle, úgy meg már nagyon nehéz...

(Amúgy a defunddal kapcsolatban funfact, hogy per pógár, ha jól tudom New York költ a legtöbbet aztán LA a második legtöbbet rendőrségre. Na kezdhetik a defundot ott. 😊 Nem mintha a defund tényleg defundról szólna .... mármint 1-2 esetet kivéve. Ebből is politikai szlogen lett)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Ha tüntetés van az a baj, ha nincs tüntetés az a baj...nehéz igazságot tenni 😊
Klaci79
ha most ugyanúgy tüntetnének hogy defund the police akkor meg azon menne a hiszti
ettől függetlenül ez kurvagáz, és rohadtul kezdeni kéne valamit a dologgal
Negritis
De mit?
Teljesen más kulturális identitású közösségek élnek kurva nagy szegénységben egymás hegyén-hátán az USA-ban, logikus, hogy keresztbe-kasul basztatják egymást, a rendőrséget, hivatalokat, mindent és mindenkit.
Az erőszakszervezetek erre nem tudnak megoldást nyújtani. A törvényhozók se. Az igazságszolgáltatás se.
Ha egy társadalom kulturálisan ennyire heterogén, akkor elkerülhetetlenek az állandó konfliktusok. Kivédhetetlen.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Ha tüntetés van az a baj, ha nincs tüntetés az a baj...nehéz igazságot tenni 😊
Klaci79
ha most ugyanúgy tüntetnének hogy defund the police akkor meg azon menne a hiszti
ettől függetlenül ez kurvagáz, és rohadtul kezdeni kéne valamit a dologgal
Negritis
van egy rosszul képzett rendőrségük. viszont igazából nem is tudnak úgy nyúlni hozzá, hogy az érdemi és javuló változást hozzon. jó példa egyes nagyvárosok helyzete a bűnözés és a rendőrség szempontjából.
pfefe8
dehogynem, csak rendesen kéne nekiállni nem pedig lájkgyűjtéssel foglalkozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Ha tüntetés van az a baj, ha nincs tüntetés az a baj...nehéz igazságot tenni 😊
Klaci79
ha most ugyanúgy tüntetnének hogy defund the police akkor meg azon menne a hiszti
ettől függetlenül ez kurvagáz, és rohadtul kezdeni kéne valamit a dologgal
Negritis
van egy rosszul képzett rendőrségük. viszont igazából nem is tudnak úgy nyúlni hozzá, hogy az érdemi és javuló változást hozzon. jó példa egyes nagyvárosok helyzete a bűnözés és a rendőrség szempontjából.

Steelers fan
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Ha tüntetés van az a baj, ha nincs tüntetés az a baj...nehéz igazságot tenni 😊
Klaci79
ha most ugyanúgy tüntetnének hogy defund the police akkor meg azon menne a hiszti
ettől függetlenül ez kurvagáz, és rohadtul kezdeni kéne valamit a dologgal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha tüntetés van az a baj, ha nincs tüntetés az a baj...nehéz igazságot tenni 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most miért nem tüntikéznek?

 telex.hu/kulfold/2021/02/24/egyesult-allamok-kalifornia-antioch-angelo-quinto-nyakterdeles-rendorseg-halal
Mikey
Nincs videofelvétel. (Pár éve volt egy hasonló eset, azt is akkor kapta fel a sajtó, amikor sikerült kiperelni a testkamera felvételeket ... évek után.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most miért nem tüntikéznek?

 telex.hu/kulfold/2021/02/24/egyesult-allamok-kalifornia-antioch-angelo-quinto-nyakterdeles-rendorseg-halal
Mikey
Elég nagy vicc... vagy a latino életek nem számítanak. Mindezt azért mert nem fekete a bőrszíne.
Heisman
LLM!? Bár erről én a lower league managementre asszociálok az FM-ből 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 005 — "Montoya por favor!"
Most miért nem tüntikéznek?

 telex.hu/kulfold/2021/02/24/egyesult-allamok-kalifornia-antioch-angelo-quinto-nyakterdeles-rendorseg-halal
Mikey
Elég nagy vicc... vagy a latino életek nem számítanak. Mindezt azért mert nem fekete a bőrszíne.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Most miért nem tüntikéznek?

 telex.hu/kulfold/2021/02/24/egyesult-allamok-kalifornia-antioch-angelo-quinto-nyakterdeles-rendorseg-halal
Mikey
a választ nem tudom, de túl nagy nyilvánosság nem jutott az ügynek a Floyd üggyel ellentétben, ha csak 2 hónappal az eset után derül ki, hogy volt valami.
De a liberális CNN írta meg, úgyhogy igazán nem lehet őket elfogultsággal vádolni megint.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Most miért nem tüntikéznek?

 telex.hu/kulfold/2021/02/24/egyesult-allamok-kalifornia-antioch-angelo-quinto-nyakterdeles-rendorseg-halal

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 www.theguardian.com/us-news/2021/feb/22/donald-trump-tax-records-supreme-court-new-york-prosecutor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?
Sobri Jóska
Impeachment. Mind Trumpnál, csak itt eredményes is lesz, mert bipartisan a kezdeményezés. Az nála is eltávolítással jár a hivatalból. Vagy nem várja ezt meg, és lemond.
peterk2005
Ennyi?
Azért ha egy politikusra valamit rábizonyítanak, akkor itthon is elveszti a pozícióját, hivatalai, és ha olyan súlyú az ügy, akkor börtönbe kerül, lásd. Szabadi, Zuschlag, Hunvald, Császy, Tátrai, Kaleta, Mengyi, Szájer, stb.
Azértnem csak az USA olyan ország, ahol "vannak következményei a rossz döntéseknek".
Sobri Jóska
Ez nem Zuschlag féle ügy. Jogi vétséget nem követett el. Húzott egy botrányos politikai döntést, aztán hazudott a számokról.

Itthon ugyanennek semmi következménye nem lett. Illetve lett, csak nem azt rúgták ki, aki utasította a kórházakat a betegek visszaküldésére - még a covid tesztelést is megtiltva -, hanem azt a kórházigazgatót, aki ez ellen felszólalt.
peterk2005
Amerika a perek hazája. simán tudnak ellene class action-t indítani azok, akiknek azért halt meg hozzátartozójuk, mert a fertőzött betegeket visszavitték elkülönítés nélkül az otthonokba.
slowmotion
Valószínűleg lesz is, de ahhoz előbb meg kell buknia, mert most még immunis ő is 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?
Sobri Jóska
Impeachment. Mind Trumpnál, csak itt eredményes is lesz, mert bipartisan a kezdeményezés. Az nála is eltávolítással jár a hivatalból. Vagy nem várja ezt meg, és lemond.
peterk2005
Ennyi?
Azért ha egy politikusra valamit rábizonyítanak, akkor itthon is elveszti a pozícióját, hivatalai, és ha olyan súlyú az ügy, akkor börtönbe kerül, lásd. Szabadi, Zuschlag, Hunvald, Császy, Tátrai, Kaleta, Mengyi, Szájer, stb.
Azértnem csak az USA olyan ország, ahol "vannak következményei a rossz döntéseknek".
Sobri Jóska
Ez nem Zuschlag féle ügy. Jogi vétséget nem követett el. Húzott egy botrányos politikai döntést, aztán hazudott a számokról.

Itthon ugyanennek semmi következménye nem lett. Illetve lett, csak nem azt rúgták ki, aki utasította a kórházakat a betegek visszaküldésére - még a covid tesztelést is megtiltva -, hanem azt a kórházigazgatót, aki ez ellen felszólalt.
peterk2005
Amerika a perek hazája. simán tudnak ellene class action-t indítani azok, akiknek azért halt meg hozzátartozójuk, mert a fertőzött betegeket visszavitték elkülönítés nélkül az otthonokba.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?
Sobri Jóska
Impeachment. Mind Trumpnál, csak itt eredményes is lesz, mert bipartisan a kezdeményezés. Az nála is eltávolítással jár a hivatalból. Vagy nem várja ezt meg, és lemond.
peterk2005
Ennyi?
Azért ha egy politikusra valamit rábizonyítanak, akkor itthon is elveszti a pozícióját, hivatalai, és ha olyan súlyú az ügy, akkor börtönbe kerül, lásd. Szabadi, Zuschlag, Hunvald, Császy, Tátrai, Kaleta, Mengyi, Szájer, stb.
Azértnem csak az USA olyan ország, ahol "vannak következményei a rossz döntéseknek".
Sobri Jóska
Ez nem Zuschlag féle ügy. Jogi vétséget nem követett el. Húzott egy botrányos politikai döntést, aztán hazudott a számokról.

Itthon ugyanennek semmi következménye nem lett. Illetve lett, csak nem azt rúgták ki, aki utasította a kórházakat a betegek visszaküldésére - még a covid tesztelést is megtiltva -, hanem azt a kórházigazgatót, aki ez ellen felszólalt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?
Sobri Jóska
Impeachment. Mind Trumpnál, csak itt eredményes is lesz, mert bipartisan a kezdeményezés. Az nála is eltávolítással jár a hivatalból. Vagy nem várja ezt meg, és lemond.
peterk2005
Ennyi?
Azért ha egy politikusra valamit rábizonyítanak, akkor itthon is elveszti a pozícióját, hivatalai, és ha olyan súlyú az ügy, akkor börtönbe kerül, lásd. Szabadi, Zuschlag, Hunvald, Császy, Tátrai, Kaleta, Mengyi, Szájer, stb.
Azértnem csak az USA olyan ország, ahol "vannak következményei a rossz döntéseknek".

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?
Sobri Jóska
Impeachment. Mind Trumpnál, csak itt eredményes is lesz, mert bipartisan a kezdeményezés. Az nála is eltávolítással jár a hivatalból. Vagy nem várja ezt meg, és lemond.
peterk2005
mondjuk akkor ennyit a cuomo2024-ről
ugye tavaly mikor volt a covid jópáran próbálták betolni őt mint jelölt trump ellen de már késő volt
reméljük nem lesz annyira balfasz mint rudy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?
Sobri Jóska
Impeachment. Mind Trumpnál, csak itt eredményes is lesz, mert bipartisan a kezdeményezés. Az nála is eltávolítással jár a hivatalból. Vagy nem várja ezt meg, és lemond.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Mi a következmény?

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
Klaci79
Hát ja.

Mondjuk ezek ***a rossz dontések voltak. Egy év eltelt, és máig nem értem, hogy hogyan lehetett ennyi eszük, egészségügyi szakembereknek is. Ott is meg itt is. Még semmit nem tudtunk erről a sz*rról, de az nekem laikusnak is két másodperc alatt leesett, hogy ha zárt közösségekbe visszazavarnak covidos időseket, akkor abból csak tragédia lehet. Érthetetlen, de tényleg. Mindjárt jön Jóska és elmagyarázza, hogy ez a hatalommegtartás logikája, pedig dehogy. Így lehet belebukni, látjuk. Egyszerűen a politikus és eü vezetők időnként botrányosan hülyék tudnak lenni. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.
peterk2005
Furcsa! Van egy ország, ahol vannak következményei a rossz döntéseknek.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam
Negritis
Rohadt nagy a botrány. Tulajdonképpen ugyanazt csinálták, mint tavasszal nálunk, csak ott egy telibe kapott pandémia idején, úgyhogy a következmények is súlyosabbak lettek. Állítólag tömegesen zavartát ők is vissza idősotthonokba a kórházakból betegeket. Covidosokat is dömpingben. Aztán amikor elkezdtek tömegesen meghalni az idősotthonokban, akkor meghamisították a számokat és úgy tüntették fel, mintha azok is a kórházakban haltak volna meg. Nyilván azért, hogy ne derüljön ki hogy a fenti döntés miatt az idősotthonokból vágóhidakat csináltak.

Nem hiszem, hogy Cuomo megússza ezt. Mindkét párt a torkának ugrott, nem csak az ellenzéke. Meg is érdemli. Az az igazi facepalm, hogy a faszi végighaknizta a tavaszt és nyarat azzal, hogy mekkora király volt a covid elfolytásában, még kitüntetéseket is kapott és fogadott el erre hivatkozva. Aztán most a képébe robbant.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...
peterk2005
?
erről lemaradtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki Cuomo nyomott egy Trumpot. A baromarcúja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
A politikus egy ritka állatfajta:
 telex.hu/kulfold/2021/02/19/ted-cruz-texas-szenator-mexiko-cancun-nyaralas-botrany
nagir
nem értem miért a lányaira fogta nem pedig a szél turbinákra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!