Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
nekem úgy tűnik az első csecsen háború meg a mostani ukrajnai invázió alapján, hogy ha az oroszok katonák nem kapnak egy igazán meggyőző indokot arra, hogy miért kell harcolni, akkor igen gyászos teljesítményt nyújtanak.

choose life
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
nem tudom, hogy volt-e de az indexen eppen arrol irnak, hogy teljesen jogos Oroszorszag azon torekvese, hogy a jaltai(!) status quot akarja visszaallitani. akkor mi is natobul,eubol ki ]es vissza a varsoi minszki szerzodesbe?
csebi
Számomra meglepően sokan szeretnék az ismerősi körömben, ha ezeket meglépnénk.
Mikey
ennyire nagy a nosztalgia a szocializmusert, most komolyan?
csebi
Régen minden IS jobb volt.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
1. az emberek nem tanulnak a történelemből
2. kevesebbet közösségi médiázunk, cserébe működik az EU végre
3. fehérOROSZoknál átment a népszavazás, hogy mehessen oda bármi
4. ne akarj új nőt dugni, ha a régi egy féltékeny beteg állat, akinek nukleáris csapásmérő képessége van
5. buzi vagy, ha van akváriumod, és/vagy tuccc angolul
Hanni
De en mindig uj not akarok dugni, szoval ez igy nem oke.

több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
 www.youtube.com/watch?v=If61baWF4GE&t=1643s&ab_channel=RealLifeLore

Ez a videó elég jól elmagyarázza szerintem miért fontos Oroszországnak Ukrajna.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Szóval nekem két válaszom van az alapkérdésre és csak remélni tudom, hogy nem az első a helyes.
1, Putyin simán megkattant. Mondjuk megtudta, hogy rákos, fél éve van vissza, addig meg ki akarja "bulizni" magát, és lássuk be, ha akármelyikünk megtudná, hogy pár hónap múlva meghal, és kvázi bármit megtehet, akkor miért ne tenne meg bármit? Nulla felelősségrevonhatóság, nulla következmény, és különben is, baszódjon meg mindenki, ha már nekem halni kell.
Sobri Jóska
akkor lehet egy Bakancslista 2-t forgatni csak most nem Nicholsonnal meg Freemannel hanem Putyinnal es megtortent esemenyeken alapulna? en ezt kizartnak tartom, akkor inkabb az utodlast keszitene elo rendesen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
nem tudom, hogy volt-e de az indexen eppen arrol irnak, hogy teljesen jogos Oroszorszag azon torekvese, hogy a jaltai(!) status quot akarja visszaallitani. akkor mi is natobul,eubol ki ]es vissza a varsoi minszki szerzodesbe?
csebi
Számomra meglepően sokan szeretnék az ismerősi körömben, ha ezeket meglépnénk.
Mikey
ennyire nagy a nosztalgia a szocializmusert, most komolyan?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Az az alapkérdés, hogy mi a faszt akar Putyin?

Nem valószínű, hogy az lenne az alapfeltevése vagy attól parázna hogyha Ukrajna NATO-tag, akkor onnan majd az amcsik le akarják rohanni Oroszországot, mert ez teljesen életszerűtlen. Senki se akarja Oroszországot megtámadni, mindenki üzletelni akar, nonszensz ezzel foglalkozni. Ergo ez az egész "önvédelmi" vagy preventív megközelítés baromság, hogy emiatt támadott.
Ahogy az is, hogy egy full putri, csóró, semmire se jó területet akarna Oroszországhoz csatolni. Miért akarna? Mi belőle a haszna? Mit ér el vele? Csak vinné az erőforrást és nem hozna semmit.
Vagy ha pénzügyileg nézzük, miszerint növelni akarja a profitját az is sántít, hiszen egy hét alatt annyit buktak a háborúval, amit évek alatt se lehet visszatermelni.

Szóval nekem két válaszom van az alapkérdésre és csak remélni tudom, hogy nem az első a helyes.
1, Putyin simán megkattant. Mondjuk megtudta, hogy rákos, fél éve van vissza, addig meg ki akarja "bulizni" magát, és lássuk be, ha akármelyikünk megtudná, hogy pár hónap múlva meghal, és kvázi bármit megtehet, akkor miért ne tenne meg bármit? Nulla felelősségrevonhatóság, nulla következmény, és különben is, baszódjon meg mindenki, ha már nekem halni kell.
2, Van valami általunk, a közvélemény által nem felkapott, nem ismert dolog, cél, amit egy ilyen abszurd haborúval el lehet érni, és csak így lehet elérni. De hogy ez mi, arra még tippelni se tudunk, hiszen annyira a posztmodernben élünk,hogy háborúban a hódító hadsereg tankja beáll az ellenség egyik személygépjárműve mögé és megvárja míg az elindul, utána megy csak tovabb hódítani. Morbid és beteg, de ez történik.

Szóval summázva: igazán jó lenne tudni, hogy mi a faszt akar Putyin.

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Nem értem miért jó bármelyik Nyugati cégnek mindent eladni Ruszkiföldön áron alul. Vevő lesz, ergo az orosz cég nem megy csődbe, az új tulaj olcsón kap valami értéket
FLZOLI
lenyomja az árfolyamot

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem miért jó bármelyik Nyugati cégnek mindent eladni Ruszkiföldön áron alul. Vevő lesz, ergo az orosz cég nem megy csődbe, az új tulaj olcsón kap valami értéket

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
nem tudom, hogy volt-e de az indexen eppen arrol irnak, hogy teljesen jogos Oroszorszag azon torekvese, hogy a jaltai(!) status quot akarja visszaallitani. akkor mi is natobul,eubol ki ]es vissza a varsoi minszki szerzodesbe?
csebi
Számomra meglepően sokan szeretnék az ismerősi körömben, ha ezeket meglépnénk.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Figy, én vagyok a szomszédod még egyben a volt feleséged. Többször figyelmeztetlek, ha megint megláttlak azzal a csajjal mászkálni, felgyújtotom a házad. Nem érdekel, hogy vele boldog vagy, jobb a szex, mert mi lesz, ezentúl ezt kell hallgatni? Az agresszió a részedről, hogy mással akarsz kefélni, amikor eredően az egyém vagy? És igazából azért hagytál el, mert már semmi sem működött, és alapvetően nekem is könnyebb így.
Gyurma Pappa
en eddig azt hittem, hogy Gyurma te ferfi vagy, es nem elvalt. egy vilag valtozott most meg bennem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Figy, én vagyok a szomszédod még egyben a volt feleséged. Többször figyelmeztetlek, ha megint megláttlak azzal a csajjal mászkálni, felgyújtotom a házad. Nem érdekel, hogy vele boldog vagy, jobb a szex, mert mi lesz, ezentúl ezt kell hallgatni? Az agresszió a részedről, hogy mással akarsz kefélni, amikor eredően az egyém vagy? És igazából azért hagytál el, mert már semmi sem működött, és alapvetően nekem is könnyebb így.
Gyurma Pappa
De mi ezzel a probléma?
Az arab/iszlám világban így megy.
Jobb a férfiaknak? Jobb. Akkor miért ne lehetne itt is ezt?

Értsük már meg...az erősebb kutya baszik, ha nincs igaza, akkor is azt kell tenni amit ő mond.

Hejj, előre rabszolgák, csókosok!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 248 — Je suis kobranadrág
Nem, ha nincs akváriumod. Ez egy régi Hofi vicc, nincs meg? “Kaváriumod van? Nincs? Akkor buzi vagy!”
Keress rá 😉
Cowboykarcsi90
Áhhh én valamiért instant Sicratman klasszikusára asszociáltam hát elnézést 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
nem tudom, hogy volt-e de az indexen eppen arrol irnak, hogy teljesen jogos Oroszorszag azon torekvese, hogy a jaltai(!) status quot akarja visszaallitani. akkor mi is natobul,eubol ki es vissza a varsoi minszki szerzodesbe?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 305 — Keep pounding
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
gordon
az egy dolog mit akarnak ők, de aztán jön, hogy mi a jó a világpolitikának és ezt az egészt felülírhatja

gabo, Gyurma!

ha NATO tagországot támad meg, az rögtön más szitu, ott már egyértelmű mit kell csinálni
NB2
Akkor nem lesz Putyinnak atomfegyvere?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 178 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
1. az emberek nem tanulnak a történelemből
2. kevesebbet közösségi médiázunk, cserébe működik az EU végre
3. fehérOROSZoknál átment a népszavazás, hogy mehessen oda bármi
4. ne akarj új nőt dugni, ha a régi egy féltékeny beteg állat, akinek nukleáris csapásmérő képessége van
5. buzi vagy, ha van akváriumod, és/vagy tuccc angolul
Hanni
Nem, ha nincs akváriumod. Ez egy régi Hofi vicc, nincs meg? “Kaváriumod van? Nincs? Akkor buzi vagy!”
Keress rá 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
gordon
az egy dolog mit akarnak ők, de aztán jön, hogy mi a jó a világpolitikának és ezt az egészt felülírhatja

gabo, Gyurma!

ha NATO tagországot támad meg, az rögtön más szitu, ott már egyértelmű mit kell csinálni
NB2
Melyik NATO országot? Akik '97 előtt is bent voltak, vagy akik utána csatlakoztak?

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
gordon
az egy dolog mit akarnak ők, de aztán jön, hogy mi a jó a világpolitikának és ezt az egészt felülírhatja

gabo, Gyurma!

ha NATO tagországot támad meg, az rögtön más szitu, ott már egyértelmű mit kell csinálni
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
nem tanultatok a történelemből? briareos
Hogy miből? Faterom, aki a legnagyobb ruszkiellenes volt a rendszerváltásnál, most úgy mondja fel a fideszes oroszbarát propagandát, mintha könyvből olvasná, az emberek a saját memóriájukból se okulnak, hát még holmi évtizedes, évszázados sztorikból...
r.baggio
De hát az USA kavarja a szart azzal hogy keletre terjeszkedik a NATO, pedig megállapodtak, hogy nem fognak. Úgyhogy teljesen jogos amit Putyin csinál és egyébként az ukránok sem szentek, a rasszista Zelenszkijjel az élen.

Én ezt hallgatom apámtól, és csak pislogok.
Mikey
enyém tegnap felhív, h mekkora őrültek ezek a fasszopó németek, (német exfeleség aki ugye anyám) és h azonnal menjek le pestről balcsira mert pestet le fogják bombázni ruszkik. este körbetelefonáltam rokonságot, mindenkinek ezt nyomatta.

agyrém
briareos
brd vagy ddr?
Amadeus
ddr nyilván
briareos
sosem lehet tudni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Russian Chief of the General Staff, Valery Gerasimov, reportedly fired today. Gerasimov was very highly regarded, the most important military leader of the past generation, & the architect of today’s Russian Armed Forces. He’s served as the head of the military since 2012.
Amadeus
na vajon volt találkozó egy villamoskocsiban?
briareos
more like egy havas erdőben
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 248 — Je suis kobranadrág
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
1. az emberek nem tanulnak a történelemből
2. kevesebbet közösségi médiázunk, cserébe működik az EU végre
3. fehérOROSZoknál átment a népszavazás, hogy mehessen oda bármi
4. ne akarj új nőt dugni, ha a régi egy féltékeny beteg állat, akinek nukleáris csapásmérő képessége van
5. buzi vagy, ha van akváriumod, és/vagy tuccc angolul
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 189
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
Semmi extra nem tortent
gabokocka
Gyakorlatilag 2 napja állóháború van. Az oroszok azóta sem tudtak egyetlen igazán fontos nagyvárost sem az irányításuk alá vonni. Az ő részükről egyértelműen óriási katasztrófa a háború eddigi alakulása. Valahol nagyon nagyon elszámították magukat.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593

empty taxi
Na bzmg, én azt hittem az amcsik kemtréleznek, fene se gondolta hogy az ukránok a gecik.
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?