Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/04/basad1.png

😀

http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/04/pofa.png

😂

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
ha volt már, akkor sry :
-Mi a közös a parkoló és a nők között?
-???
-Minden normális foglalt, a többi vagy fizetős vagy mozgássérült! 😂
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
FB-os, de szerintem adja 😊 nem is a vicc miatt, hanem mert rohadtul igaz... 😊

Megnyílik egy új üzlet, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak.. A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható: - Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg. - 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak - Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következo szintre. - Elozo emeletre visszamenni nem lehet Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának. Az elso emelet ajtaján a következo felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" A nő úgy dönt, hogy megnézi a következo emeletet. A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." A nő továbbmegy. A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképuek" Wow, gondolja a nő, és továbbmegy. Negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesenjóképuek és segítenek a házimunkában" Hihetetlen, gondolja a nő, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami ara készteti hogy továbbmenjen. Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképuek, segítenek a házimunkában és romantikusak!" Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra. Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nők sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást. Az utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt. Az elso emeleten vannak a nők akik szeretik a szexet. A másodikon a nők akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük idonként elmegy sörözni a cimbikkel. A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.demotivalo.com/buzi-teszt-kresz/ 😂Vrijbloed
NEEEEEM! 😀catattack
Attól függ, barátnővel/feleséggel a fedélzeten viszont záróvonalon, sínen, mindenhol kötelező 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
http://www.demotivalo.com/buzi-teszt-kresz/ 😂Vrijbloed
NEEEEEM! 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.demotivalo.com/buzi-teszt-kresz/ 😂
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
kép bal oldalán a háttal álló nő farát.szaba
Szerintem inkább a nigát 😛


több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
kép bal oldalán a háttal álló nő farát.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezen behaltam:
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/12/demot_machu.jpgDelete
én ezen röhögtem óriásit 😀

Farky
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez nagyon nagy! 😀 😀 😀 😂 😂 😂 😂 😂Vrijbloed
Ezezn mit kell láni?
😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezen behaltam:
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/12/demot_machu.jpgDelete
én ezen röhögtem óriásit 😀

Farky
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez nagyon nagy! 😀 😀 😀 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ezen behaltam:
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/12/demot_machu.jpgDelete
én ezen röhögtem óriásit 😀


Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ezen behaltam:
http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/12/demot_machu.jpg


több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A 8 leggyakrabban alkalmazott közlekesédi szabály:

1. Akinek hosszabb a középső ujja, nagyobb kocsija, vagy rövidebb a haja, annak van elsőbbsége.
2. Nyúlszőrkalapban a legnagyobb megengedett sebesség 30 km/h.
3. Terepjáróval mindenen meg lehet állni, amin átmegy az első kerék.
4. Az irányváltási szándékot úgy kell jelezni, hogy felnézünk a telefonról SMS írás közben.
5. A teljes hangerő háromnegyedénél feljebb csak akkor lehet felcsavarni a magnót, ha legalább két ablak le van húzva.
6. Az autóbusz öböl arra szolgál, hogy amíg az autók haladnak, addig tudjon hol állni a busz.
7. A szabályos közlekedés és a korrupció majdnem szinonimák.
8. Az udvariasság a gyengék mentsvára. Előzésnél abban bízunk, hogy aki szembe jön, gyávább, és előbb rántja el a kormányt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress



több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez mekkora: http://www.bangcartoon.com/2010/horse_apples.htm
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Nők:
Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdi hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.
Férfiak:
Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdi hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.A felesége felhívta 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt, 2-en hogy még ott van.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 874 — Saturday Night Lights
Egy ausztrál turizmussal foglalkozó honlapra érkezett kérdések
– és a végképp megfáradt szerkesztők által adott válaszok.

Kérdés: Ausztráliában van karácsony? (francia)
Válasz: Csak karácsonykor.

Kérdés: Szokott fújni a szél Ausztráliában? Még sosem láttam a tévében, hogy esett volna ott az eső, hogy tudnak akkor növekedni a növények? (amerikai)
Válasz: Minden növényt teljesen kifejlett állapotban importálunk, aztán csak ülünk és nézzük, ahogy elpusztulnak.

Kérdés: Láthatok majd kengurukat az utcán? (amerikai)
Válasz: Attól függ, hogy mennyit iszol.

Kérdés: Perth-ből Sydney-be szeretnék elgyalogolni - követhetem a vasúti síneket? (svéd)
Válasz: Persze, csak háromezer mérföld, sok vizet vigyél magaddal.

Kérdés: Vannak pénzautomaták Ausztráliában? Tudnának küldeni nekem listát róluk Brisbane-ben, Cairns-ben, Townsville-ben és Hervey Bay-ben? (angol)
Válasz: Miben halt meg a legutolsó rabszolgája?

Kérdés: Tudnának információt adni az ausztráliai vízilóversenyekről? (amerikai)
Válasz: Af-ri-ka az a nagy háromszög alakú kontinens Európától délre. Auszt-rá-lia az a nagy sziget a Csendes-óceán közepén, amelyiken nem ... á, nem érdekes. Hogyne, a vízilóverseny minden kedden este a Kings Cross-nál van. Megjelenés meztelenül.

Kérdés: Ausztráliában merre van észak? (amerikai)
Válasz: Fordulj dél felé, aztán fordulj 180 fokot. Szólj nekünk, ha megérkeztél, és akkor majd elküldjük neked a többi irányt is.

Kérdés: Hozhatok evőeszközöket Ausztráliába? (angol)
Válasz: Miért akarnál? Használd az ujjaidat, ahogy mi.

Kérdés: Járhatok magas sarkúban Ausztráliában? (angol)
Válasz: Ön egy angol politikus, ugye?

Kérdés: Vannak Sydney-ben szupermarketek, és egész évben kapható tej? (német)
Válasz: Nem, mi vegetáriánus vadász-gyűjtögetők békés civilizációja vagyunk. A tej illegális.

Kérdés: Kérem, küldjenek nekem egy listát az összes olyan orvosról Ausztáliában, akinél kaphatok csörgőkígyó elleni szérumot... (amerikai)
Válasz: A csörgőkígyók Amerikában élnek, ott, ahol Ön él. Az összes ausztrál kígyó tökéletesen ártalmatlan, biztonságos a kezelésük, és jó házikedvencek.

Kérdés: Lenne egy Kérdésem egy híres állattal kapcsolatban, amelyik Ausztráliában él, de elfelejtettem a nevét. Ez egyfajta medve, amelyik fákon él. (amerikai)
Válasz: Ezt esőmedvének hívják. Azért ez a nevük, mert a gumifákról esnek le, és megeszik az agyát mindenkinek, aki alattuk sétál el. Úgy tudod távol tartani őket magadtól, ha emberi vizelettel fújod be magad, mielőtt sétára indulsz odakint.

Kérdés: Kifejlesztettem egy új terméket, amely a fiatalság forrása. Meg tudná mondani, hogy hol tudom ezt eladni Ausztráliában? (amerikai)
Válasz: Bárhol, ahol komolyabb számban fordulnak élő amerikaiak.

Kérdés: Meg tudná mondani Tasmánia azon területeit, ahol a női populáció kisebb, mint a férfi populáció? (olasz)
Válasz: Igen, a buzibárok.

Kérdés: Tudok majd angolul beszélni a legtöbb helyen, ahova megyek? (amerikai)
Válasz: Igen, de előbb meg kell tanulnia.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hofi:
Tanár az iskolában a diáákhoz:
- fiam,apád volt a szovjetunioban?
- igen,csak visszaverték.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
- Mi az abszolút szemétség?
- Egy struccot megijeszteni a betonúton.

- Ki az abszolút focidrukker?
- Aki azt hiszi, hogy De Gaulle-t David Beckham rúgta.

- Ki az abszolút szűz?
- Az az apáca, aki a kotongyárban dolgozva azt hiszi, hogy egereknek csinál hálózsákot.

Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörű, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:
- Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást!
apeszos
ezt majd akár mint trash talk is használhatod a 15dik héten 😊Cowboykarcsi
Nem hiszem, hogy akkor olyan vicces lesz... 😀
Mé' szivarozol? 😂
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
- Mi az abszolút szemétség?
- Egy struccot megijeszteni a betonúton.

- Ki az abszolút focidrukker?
- Aki azt hiszi, hogy De Gaulle-t David Beckham rúgta.

- Ki az abszolút szűz?
- Az az apáca, aki a kotongyárban dolgozva azt hiszi, hogy egereknek csinál hálózsákot.

Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörű, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:
- Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást!
apeszos
ezt majd akár mint trash talk is használhatod a 15dik héten 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Uram!Az ön bűnössége mellet 2,megdönthetetlen érv is szól:
egy...magánál volt a gyilkos fegyver
kettő...csipkebokor vesszőthebeke
akkor most én is ,mint Kálámbó felügyelő felteszek magának egy furmányos kérdést:
Kovács! maga ölte meg a feleségét?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
catattack 3 520
Egy fickó tavasszal úgy gondolta, .... hogy leejtette a hordágyat így a fickó két csontját is eltörte.kobalu91
Hosszú, de legalább nincs benne poén!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
-Mi az abszolút lehetetlen?

-Kamatlábra zoknit húzni!

vagy

-Ha egy vasmacskának vascicái születnek.

vagy

-Jimmy koncert a BS-ben.