Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az megvan amúgy, hogy Hosszú mögött a második európai versenyző ki lett? 😀 Őt is megáldotta a sors rendesen ezzel a tinihülyeséggel 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mi ez a Filho ügy?braxa88
Megbukott vízhajtóval. (Ugyanezért kapásból eltiltották a kerékpáros Kolobnevet amúgy.) De kimagyarázták az ügyvédei, hogy ez az orvos hibája volt, mert rossz gyógyszert írt fel, meg amúgy is gyártási hibás volt az és csak ezért került a szervezetébe a tiltott anyag. És a CAS végül felmentette és még semmilyen eredményét sem vette el.
Ezt vesd össze mondjuk azzal, hogy Szepesi Nikit miért tiltották el:
http://www.uszovilag.hu/hatter/1269-kizarolag-szepesi-nikolett-a-felels-a-szoevetseg-szerint
http://www.origo.hu/sport/egyeb/uszas/20110117-szepesi-nikolett-ismet-visszavonul.html

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mi ez a Filho ügy?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Risztov Évi elég nagy choker most is. :/

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
200-on volt kurva jó, ott még Phelpset is elkente bőven 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀Wyatt
Amúgy elég nagy időt jött ő is, más kérdés, hogy Magnussen vmit komoly betegséggel kűzdhet...

Thorpe be se fog férni szinte ebbe a 4-esbe...szaba
Hát én azért remélem, hogy felküzdi magát arra az alázós szintre, ahol volt 😊Wyatt
Mondjuk így utolag elég gyanús, hogy teljes dresz volt rajta, aztán gyakorlatilag 300 m-t stílusbol úszott le 400-on, majd az utcso 100-on szétszivattyúzta a mezőnyt. Mind1, én szkeptikus vagyok, egyrészt már benne van a korban, másrészt gyors annyira sose volt, hogy egy 100-on odaérjen igazán a legjobbak közé.

Phelpstől én most a 200 gyorsot várom, sztem azon durranthat egy nagyot.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀Wyatt
Amúgy elég nagy időt jött ő is, más kérdés, hogy Magnussen vmit komoly betegséggel kűzdhet...

Thorpe be se fog férni szinte ebbe a 4-esbe...szaba
Hát én azért remélem, hogy felküzdi magát arra az alázós szintre, ahol volt 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀Wyatt
Amúgy elég nagy időt jött ő is, más kérdés, hogy Magnussen vmit komoly betegséggel kűzdhet...

Thorpe be se fog férni szinte ebbe a 4-esbe...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kb azt, hogy ennél az időnél nem nagyon lesz jobb, márpedig a 7. helyen jutott döntőbe.Höri
Értem. Reméljük 400-on majd jobb lesz, pedig kellene tőle a jó eredmény, mert a női csapatból mástól nem tudok elképzelni dobogót.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kb azt, hogy ennél az időnél nem nagyon lesz jobb, márpedig a 7. helyen jutott döntőbe.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szegény lyányoknak ez nem jött össze.
a Katka interjú nem volt túl bíztató.
Gyurtától szép munka a döntő.Höri
Mit mondott? Eurosporton néztem és ott nem mutatták természetesen. A fantasztikus Dara Esztert mondjuk nem nagyon értem miért kell mindig kivinni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény lyányoknak ez nem jött össze.
a Katka interjú nem volt túl bíztató.
Gyurtától szép munka a döntő.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Franciák a régiek. Bernard megint kapott vagy egy másodpercet Magnussentől. 😂
Kurva jó volt az ausztrál váltó, nagyon örültem nekik.Schleck
És jövőre már a Torpedó lesz az uccsó ember 😊)

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Franciák a régiek. Bernard megint kapott vagy egy másodpercet Magnussentől. 😂
Kurva jó volt az ausztrál váltó, nagyon örültem nekik.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Nah, kezdődik. 😊
Az sajnálom kicsit, hogy nincs Szabó Gábor, de a mostani páros sem rossz. Jó világbajnokságot mindenkinek!Schleck
Ő majd gondolom a döntőkre elő fog majd kerülni.iktriad
lassan már csak a 100gy döntőre...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nah, kezdődik. 😊
Az sajnálom kicsit, hogy nincs Szabó Gábor, de a mostani páros sem rossz. Jó világbajnokságot mindenkinek!Schleck
Ő majd gondolom a döntőkre elő fog majd kerülni.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, kezdődik. 😊
Az sajnálom kicsit, hogy nincs Szabó Gábor, de a mostani páros sem rossz. Jó világbajnokságot mindenkinek!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppá, Csucsu 3. lett 25 km-en 😐 Nem gyenge. Le a kalappal.szaba
Nem semmi eredmény. Már annak is minden tiszteletem, aki leúszik egy ilyet, de ilyen eredménnyel pláne.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Hoppá, Csucsu 3. lett 25 km-en 😐 Nem gyenge. Le a kalappal.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Na, a kissé meggyengített montenegróiak ellen egy kemény meccsen nyertünk, a védekezés ingadozik de a fórok elég szépek. Indulásnak nem rossz.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Na, csak az utolsó napot számoltam össze, 14 kizárás.... Hihetetlen... 4 nap tuti összejött az 50...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Ide írom, bár nem nagy hírérték. Serdülő ob volt hétvégén. Szerintem rekord számú kizárás történt, nem számoltam végig, de legalább 50 alkalommal került sor diszkvalifikációra a versenyhétvégén.

Viszonyítás képpen, felnőtt ob-n sztem max 10 esetben történt ez meg. Ebből egyszer én voltam direkt a tettes, hogy ne kelljen visszalépési díjat fizetni. Nem tudom mi történt a kicsiknél, de vmit nagyon elnézett a versenybíró bizottság...szaba
De mik voltak most? Beugrások vagy szabálytalan úszások/fordulók?Schleck
Hát ahogy néztem, kb. 20-25 hibás rajt volt, 10-15 forduló, meg még jópár úszás is. Egyszerűen érthetetlen...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ide írom, bár nem nagy hírérték. Serdülő ob volt hétvégén. Szerintem rekord számú kizárás történt, nem számoltam végig, de legalább 50 alkalommal került sor diszkvalifikációra a versenyhétvégén.

Viszonyítás képpen, felnőtt ob-n sztem max 10 esetben történt ez meg. Ebből egyszer én voltam direkt a tettes, hogy ne kelljen visszalépési díjat fizetni. Nem tudom mi történt a kicsiknél, de vmit nagyon elnézett a versenybíró bizottság...szaba
De mik voltak most? Beugrások vagy szabálytalan úszások/fordulók?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Ide írom, bár nem nagy hírérték. Serdülő ob volt hétvégén. Szerintem rekord számú kizárás történt, nem számoltam végig, de legalább 50 alkalommal került sor diszkvalifikációra a versenyhétvégén.

Viszonyítás képpen, felnőtt ob-n sztem max 10 esetben történt ez meg. Ebből egyszer én voltam direkt a tettes, hogy ne kelljen visszalépési díjat fizetni. Nem tudom mi történt a kicsiknél, de vmit nagyon elnézett a versenybíró bizottság...