Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igen - Hosszú Katinka is ESPY-ra van jelőlve! (BEST COLLEGE FEMALE ATHLETE) http://espn.go.com/espys/#!/voting/iktriad
Látszik, hogy nem vagy fb ismerősöm. 😉Schleck
Ezen ne múljon. Majd igazolj vissza 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az igen - Hosszú Katinka is ESPY-ra van jelőlve! (BEST COLLEGE FEMALE ATHLETE) http://espn.go.com/espys/#!/voting/iktriad
Látszik, hogy nem vagy fb ismerősöm. 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igen - Hosszú Katinka is ESPY-ra van jelőlve! (BEST COLLEGE FEMALE ATHLETE) http://espn.go.com/espys/#!/voting/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Szaba, 4x100 gyorsváltóba van esélyed beférni világversenyen?somoskovig
Az a helyzet, hogy nem indítanak a vébén 4x100as gyors váltót, mivel Makány Balázs idén nem foglalkozott az úszással, így nincs 4 olyan ember, akivel érdemes lenne odaállni, mert lehetne olimpiai szintet úszni. Sajnos így Londonban sem fog indulni ez a váltó, pedig a nagyobb ráció abban lenne. De hát nem lehet válogatni, 4x200-at dobott a gép, arra kell rámenni. Azért egy szezon alatt sikerült 3 mp-et javulnom 200-on, ami nem kevés, főleg hogy én nem hosszabb távból jövök le, hanem rövidebből megyek fel. Most szurkolok/unk a vébén a 200as váltónak, hogy ússzon olimpiai szintet, aztán utána meg elkezdünk edzeni mint az állat. Nagy lesz a tumultus, szerintem 6, de akár 7 embert is visznek, mert kellhetnek tartalékok programbeli ütközések miatt. Ahhoz, hogy 4x100as gyors váltóban számoljanak velem, úgy 50 mp körül kéne úszni. Nem lehetetlen, de több a realitása egy 1.50-es 200-nak.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 908 — 49ers GM
Szaba, 4x100 gyorsváltóba van esélyed beférni világversenyen?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Hát nem sokat lehetett ő tlátni a suliban az utsó években, de radnótis volt, a Gulácsi osztálytársa 😀 most ha jól tudom Floridában úszik egyetemen, asszem a USF-en.Rajna
Nem, FAU.

1. Grat az éremhez!
2. Azonnal képet a csajról!
3. Risztov miért tért vissza? Abbahagyta már a szombatonkénti irgalmatlan berugásokat? Párat volt szerencsém látni...Bazzani
Jelenleg én nem tudok képet dobni róla, de ne tudd meg. 😀 Kösz a gratulációt. Risztov meg már 2-3 éve edz Vajda Tamásnál, csak idén tért vissza medencébe, mert eddig nyílt vízen nyomult. De nagyon jól megy neki. Azt, hogy mennyire alkoholizál, nem tudom.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ejnye szaba, tisztességtelen eszközökhöz nem kell nyúlni 😛

Mellesleg az eredmények közben látom, hogy volt iskolatársam 100 női mellet nyert, kellemes meglepetés.Rajna
Nem mondod, hogy egy suliba jártál vele!? :o Igazából olyan hátsórésszel van megáldva, hogy nem túlzok, az egész uszoda őt nézi 😀szaba
1. Grat az éremhez!
2. Azonnal képet a csajról!
3. Risztov miért tért vissza? Abbahagyta már a szombatonkénti irgalmatlan berugásokat? Párat volt szerencsém látni...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Hát nem sokat lehetett ő tlátni a suliban az utsó években, de radnótis volt, a Gulácsi osztálytársa 😀 most ha jól tudom Floridában úszik egyetemen, asszem a USF-en.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Ejnye szaba, tisztességtelen eszközökhöz nem kell nyúlni 😛

Mellesleg az eredmények közben látom, hogy volt iskolatársam 100 női mellet nyert, kellemes meglepetés.Rajna
Nem mondod, hogy egy suliba jártál vele!? :o Igazából olyan hátsórésszel van megáldva, hogy nem túlzok, az egész uszoda őt nézi 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Ejnye szaba, tisztességtelen eszközökhöz nem kell nyúlni 😛

Mellesleg az eredmények közben látom, hogy volt iskolatársam 100 női mellet nyert, kellemes meglepetés.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Köszi mégegyszer mindenkinek 😊

100 gyors döntőhöz csak annyit, hogy agyaltam sokat, milyen taktikát alkalmazzak, végül amellett tettem le a voksomat, hogy külön versenyt kell vívni a bronzért, tehát abszolút nem foglalkoztam a két 'naggyal'. Elég lassan kezdtük, talán emiatt is, de 50 és 75 m között nagyon durva etapot nyomtam, ott még hoztam Kozmán is valamennyit. Az utolsó 10 m talán emiatt is sikerült elég szenvedősre, de végülis a célt elértem, mert az idő annyira már nem érdekelt, csak legyen meg az a rohadt egyéni érem. Hát meglett. Amúgy ez a Debreceni közeg nagyon profi volt, szerintem ez volt minden idők legnívósabb magyar bajnoksága. A közönség is fantasztikus volt, hála Risztov Évának is, akit nagyon megszerettettek a várossal.
Magamra nézve azonban rá kellett jönnöm, hogy még mindig van hová fejlődni. És a 'rejtett tartalékok' leginkább két dologban vannak: erőnléti edzés és kox. Alighanem elkezdek majd TRX-el erősíteni, azt mondják az nagyon durván tud segíteni. Koxolni is el kell kezdeni egy magasabb szinten, mert kegyetlenül hülyén néz ki, hogy mindenki tol már vmit szinte, csak mi nem... Kell az a londoni jegy, szóval minden követ mozdítani fogunk.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt szaba!!! Óriási gratula!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szaba a legjobb!!! Majdnem!!!

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 607 — TODDHERREMANS79
gratula szaba az egész hetes teljesítményedért. Le a kalappal!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy grat... ha már nyilvánosan felvállaltam a szurkolást, ez a minimum! 😊
Aztán valóban elvárjuk a hosszú beszámolót!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat-grat 😉
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 138
Kösz fiúk. Holnap mesélek.
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Gratula! 😊

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 165 — Tyrone Creek
Szép volt Szaba 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az kemény,kár,hogy nem tudtam elmenni...
grat szaba! 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megvan a bowl.hu első magyar bajnoki dobogósa! És stílszerűen a legnépszerűbb úszószámban, a 100 gyorson. Grat szaba! 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
100 m-en harmadik idővel döntős szaba. Az első kettő, Takács Krisztián és Kozma Dominik nem hiszem, hogy fogható, de a dobogóhoz sok szerencsét holnapra!

És Biczó Bence jó nagy időt úszott. Mondjuk ezek után nem nagyon értem, hogy miért nyilatkozza azt az edzője, hogy neki idén az ifi eb a főversenye.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szép volt szaba. Csak így tovább. Még lehet hogy a többiek is abbahagyják a savazásodat OB után egy időre. 😊iktriad
Azt ugyan nem, a két dolog (a jogos fórumos savazás, és a kiváló úszóteljesítmény) nem függ össze 😛

Ettől függetlenül grat, és legalább ilyen jó eredményt százra is.
http://www.youtube.com/watch?v=TylvUGJIi_w

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi fiúk, jól esik a bíztatás 😊 Sajna nem lett meg egyéni bronz, de nem bánom, majd 100on remélem kárpótólnak a századok. 😛szaba
Mit rákentek a századok, lemossuk a gyalázatot!Höri
Ha tehetném, ezt most rögtön beraknám az aranyköpések rovatba.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi fiúk, jól esik a bíztatás 😊 Sajna nem lett meg egyéni bronz, de nem bánom, majd 100on remélem kárpótólnak a századok. 😛szaba
Mit rákentek a századok, lemossuk a gyalázatot!