GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elvileg ha fake elküldi a listát.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
azt tudjuk mikor indulnak a hosszabbítások?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy biztos boldog, Stroudot kivágtákStez
Konkrétan leszarom.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
fetomy biztos boldog, Stroudot kivágták

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
En is megkerdeztem mibe fajna.. amikor meg filoztam 3-4-en, de nem akartam sokat adni erte.
Sztem nem veszes ez..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
booo, mert előlem (is?) elvittedkristof
Mondjuk akkor te nagyon aktív voltál, nekem már kb. hetekkel ezelőtt kínálgatta Rata Smitht 😀
de hát ilyen fizetésselStez
3 napja írta h eladná, akkor tettem egy ajánlatot kevés volt, ma még megkérdezte h ráajánlok-e de többet nem ért nekem
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
booo, mert előlem (is?) elvittedkristof
Mondjuk akkor te nagyon aktív voltál, nekem már kb. hetekkel ezelőtt kínálgatta Rata Smitht 😀
de hát ilyen fizetésselStez
hiába, nincs DL-em

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
booo, mert előlem (is?) elvittedkristof
Mondjuk akkor te nagyon aktív voltál, nekem már kb. hetekkel ezelőtt kínálgatta Rata Smitht 😀
de hát ilyen fizetéssel

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
booo, mert előlem (is?) elvittedkristof
kevés voltál 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
booo, mert előlem (is?) elvitted
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
tőlem nem kell Moss? 😀Stez
pontosan tudod h tőled ki kell 😛briareos
hát én mondtam, hogy adott esetben mozdítható.. 😊Stez
akkor beszéljünk pm-ben

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
tőlem nem kell Moss? 😀Stez
pontosan tudod h tőled ki kell 😛briareos
hát én mondtam, hogy adott esetben mozdítható.. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
tőlem nem kell Moss? 😀Stez
pontosan tudod h tőled ki kell 😛briareos
Odrick

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
tőlem nem kell Moss? 😀Stez
pontosan tudod h tőled ki kell 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?briareos
tőlem nem kell Moss? 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
srácok, semmi booo rata tradeje miatt? hát mi történt?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a sack bajnokságokat nem osztogatják csak úgy. Meg az all-prokat sem. És azért itt nem fillérre kell differenciálni. Vsz ez a 4 ember ugyan annyi pénzt akarna kb IRL is.

Harrisont nem vettem ide mert rá ugye nem írhattam 😛 meg tényleg nem sok van már neki hátra a többi meg éppen a zeniten vanharomt
Ebben nem értünk egyet. Nálam pénzben Ware - Harrison - Hali, Woodley, Dumervil

A másik 3 még nem győzött meg arról, hogy olyan korszakos egyéniség, mint Ware és Harrison. Halinak és Doomnak volt 1-1 kiemelkedő éve, Woodleynak meg három kiegyensúlyozottan jó, de kiemelkedő nem. Előbbi kettő viszont évről évre, minden egyes alkalommal bizonyítja, hogy posztja csúcskategóriája. Harrisonnak én olyan összeget írtam, ami 3 évre jó, magamból indultam ki, hogy annál hosszabb szerződést nem adnék neki. Viszont arra a 3 évre csúcskategóriát kell neki fizetni. 😊 Ha előre tudnám, hogy mondjuk 5 évest akarsz, akkor kisebb összeget írtam volna, de így csak saját gondolkodásomra számíthattam, aszerint pedig 3 éves szerződés, de arra csúcsgázsi. (De Ware-nél kisebb a kora miatt)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igor reppent egy PM, majd ha időd engedi, megköszönném, ha válaszolnál 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért a sack bajnokságokat nem osztogatják csak úgy. Meg az all-prokat sem. És azért itt nem fillérre kell differenciálni. Vsz ez a 4 ember ugyan annyi pénzt akarna kb IRL is.

Harrisont nem vettem ide mert rá ugye nem írhattam 😛 meg tényleg nem sok van már neki hátra a többi meg éppen a zeniten van
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a lényeg a következetesség. van például most a hosszabbítandók között 4 elit OLB. (Ware, Hali, Woodley és Doom) evidens nálam hogy mindnek ugyan akkora összeget adok, na jó Doom-nak kicsit kevesebbet mert mégis csak kihagyta az idei szezont. szerintem nem gáz, hogy ha valaki drágábbnak vagy olcsóbbnak gondolja, csak legyen következetes az egyező kategóriájú játékosoknálharomt
Ehhez vegyük hozzá Harrisont is. Hát mondjuk ebből az egyik sztem bőven kiemelkedik felfelé. Aztán van egy aki még mindig a másik három előtt van, akik viszont valóban egy kategória.Soldados
jó harrison 33 éves, míg a másik 4 sokkal fiatalabb
27 éves woodley, doom és hali, 28 ware
ők nem egy kategória pénzbenharomt
Nálam Ware messze kiemelkedik a többi közül, mert már régóta qrva jó és qrva jó korban is van. Abszolút sztár, nem egy-két éves csoda. Utána jön nálam Harrison, aki szintén jobb a másik háromnál, csak öregebb, de ha van eszed 3 évnél nem adsz neki nagyobb szerződést. És Hali-Dume-Woodley nálam egy kaptafa (ebből nekem Woodleyra nem kellett tennem, de így lett volna, ha kell).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
a lényeg a következetesség. van például most a hosszabbítandók között 4 elit OLB. (Ware, Hali, Woodley és Doom) evidens nálam hogy mindnek ugyan akkora összeget adok, na jó Doom-nak kicsit kevesebbet mert mégis csak kihagyta az idei szezont. szerintem nem gáz, hogy ha valaki drágábbnak vagy olcsóbbnak gondolja, csak legyen következetes az egyező kategóriájú játékosoknálharomt
Ehhez vegyük hozzá Harrisont is. Hát mondjuk ebből az egyik sztem bőven kiemelkedik felfelé. Aztán van egy aki még mindig a másik három előtt van, akik viszont valóban egy kategória.Soldados
jó harrison 33 éves, míg a másik 4 sokkal fiatalabb
27 éves woodley, doom és hali, 28 ware
ők nem egy kategória pénzbenharomt
de harrison steeler IRL

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a lényeg a következetesség. van például most a hosszabbítandók között 4 elit OLB. (Ware, Hali, Woodley és Doom) evidens nálam hogy mindnek ugyan akkora összeget adok, na jó Doom-nak kicsit kevesebbet mert mégis csak kihagyta az idei szezont. szerintem nem gáz, hogy ha valaki drágábbnak vagy olcsóbbnak gondolja, csak legyen következetes az egyező kategóriájú játékosoknálharomt
Ehhez vegyük hozzá Harrisont is. Hát mondjuk ebből az egyik sztem bőven kiemelkedik felfelé. Aztán van egy aki még mindig a másik három előtt van, akik viszont valóban egy kategória.Soldados
jó harrison 33 éves, míg a másik 4 sokkal fiatalabb
27 éves woodley, doom és hali, 28 ware
ők nem egy kategória pénzben
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a lényeg a következetesség. van például most a hosszabbítandók között 4 elit OLB. (Ware, Hali, Woodley és Doom) evidens nálam hogy mindnek ugyan akkora összeget adok, na jó Doom-nak kicsit kevesebbet mert mégis csak kihagyta az idei szezont. szerintem nem gáz, hogy ha valaki drágábbnak vagy olcsóbbnak gondolja, csak legyen következetes az egyező kategóriájú játékosoknálharomt
Ehhez vegyük hozzá Harrisont is. Hát mondjuk ebből az egyik sztem bőven kiemelkedik felfelé. Aztán van egy aki még mindig a másik három előtt van, akik viszont valóban egy kategória.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Ha tényleg akartok valami ilyesmit, akkor lehet nekiállni Worst GM of the year szavazást csinálni a GM of the year mellé, akkor max.tenorx
igen, de mi is szavazzunk fel valakit, és akkor kirakhatnánk szabát, majd visszahoznánk, hogy újra kirakhassuk 😛fetomy
na a ufl pont erre lenne jó 😛 szaba átvenné a las vegast, utána vissza a chargershez, de csak azért, ohgy eredménytől függetlenül utána úgyis megint vissza a uflbe 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha tényleg akartok valami ilyesmit, akkor lehet nekiállni Worst GM of the year szavazást csinálni a GM of the year mellé, akkor max.tenorx
igen, de mi is szavazzunk fel valakit, és akkor kirakhatnánk szabát, majd visszahoznánk, hogy újra kirakhassuk 😛