Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!


több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Kezdőknek vagy barátnőknek 😊))

 www.youtube.com/watch?v=zM88uX2cHNw
Fast Willie
Vannak egyenes kijelentések, pl az ACC az egycsapatos liga, a Clemsonból áll. A csaj kérdése is jó, miért nincs a Cowboys a Super Bowlban? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Tudja valaki mit jelent ez a két dolog?
""második körben draftolt játékosok esetében a pluszjuttatást garantáló Proven Performance Escalator bevezetése a szerződés negyedik évére, és a Super Escalatoré a második-hetedik körösök esetében"
blackswan07
Gondolom az új CBA-t olvasgatod. 😊

Eddig úgy volt, hogy a 3. körben és annál később draftolt játékosok a 4 évükben a fizetésükön túl extra bónusz pénzt kaphattak a ligától (egy erre külön tartalékolt alapból), az első három évben nyújtott teljesítményük függvényében. Ha jól emlékszem az alsó limit 35%-snapszám, és minél több, annál többet kapnak. A fenti mondat arra utal, hogy az új CBA ezt a bónuszt a második körösökre is kiterjeszti. A Super Escalator új dolog, eddig nem volt. Pontosan nem is tudom mit takar, még nem olvastam utána. Arra emlékszem, hogy a tervek szerint a sérülés miatt a PP escalatortól elesők és a hátsó körös draftoltak kompenzálására tervezték (a hátsó körösök a régi CBA alapján gyakran rosszabbul jártak, mint az UDFA-ként igazolt, és jól teljesítő játékosok és azt akarják elérni, hogy 7. körös draftoltként jobban megérje jól játszani, mint UDFA-ként.)

(Aki tudja pontosan milyen is lett ez a Super Escalator írja meg.)
peterk2005
Köszi 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 965 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudja valaki mit jelent ez a két dolog?
""második körben draftolt játékosok esetében a pluszjuttatást garantáló Proven Performance Escalator bevezetése a szerződés negyedik évére, és a Super Escalatoré a második-hetedik körösök esetében"
blackswan07
Gondolom az új CBA-t olvasgatod. 😊

Eddig úgy volt, hogy a 3. körben és annál később draftolt játékosok a 4 évükben a fizetésükön túl extra bónusz pénzt kaphattak a ligától (egy erre külön tartalékolt alapból), az első három évben nyújtott teljesítményük függvényében. Ha jól emlékszem az alsó limit 35%-snapszám, és minél több, annál többet kapnak. A fenti mondat arra utal, hogy az új CBA ezt a bónuszt a második körösökre is kiterjeszti. A Super Escalator új dolog, eddig nem volt. Pontosan nem is tudom mit takar, még nem olvastam utána. Arra emlékszem, hogy a tervek szerint a sérülés miatt a PP escalatortól elesők és a hátsó körös draftoltak kompenzálására tervezték (a hátsó körösök a régi CBA alapján gyakran rosszabbul jártak, mint az UDFA-ként igazolt, és jól teljesítő játékosok és azt akarják elérni, hogy 7. körös draftoltként jobban megérje jól játszani, mint UDFA-ként.)

(Aki tudja pontosan milyen is lett ez a Super Escalator írja meg.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Tudja valaki mit jelent ez a két dolog?
""második körben draftolt játékosok esetében a pluszjuttatást garantáló Proven Performance Escalator bevezetése a szerződés negyedik évére, és a Super Escalatoré a második-hetedik körösök esetében"
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Kezdőknek vagy barátnőknek 😊))

 www.youtube.com/watch?v=zM88uX2cHNw
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
blackswan07
Charltont a Cowboys draftolta, övék a dead money
 www.spotrac.com/nfl/miami-dolphins/taco-charlton-21769/
kristof
Veterán játékosnak is, ha kötnek vele egy 5 éves x milliós szerződést amiből y millió garantált aztán egy év után elcserelik az új csapatának csak a nem garantált részt kell fizetnie amíg az a szerződés tart. Az más kérdés hogy ha nagy szerzodesu játékost cserélnek a fogadó csapat általában új szerződést ad a játékosnak így max egy évi dm keletkezik a játékos régi csapatának.
samu09
Akkor legyen egy példa is:
Ha Rodgerst most cserélné a GB akkor keletkezne 51 millió DM ami a hátralevő garantált pénzt tartalmazza?! Minden mást az új csapat fizetne. De ha az új csapat kötne egy új szerződést ARoddal akkor ez az 51 millió csökkenne?
blackswan07
 www.profootballbusiness.com/
ezen gördülj át.....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
blackswan07
Charltont a Cowboys draftolta, övék a dead money
 www.spotrac.com/nfl/miami-dolphins/taco-charlton-21769/
kristof
Veterán játékosnak is, ha kötnek vele egy 5 éves x milliós szerződést amiből y millió garantált aztán egy év után elcserelik az új csapatának csak a nem garantált részt kell fizetnie amíg az a szerződés tart. Az más kérdés hogy ha nagy szerzodesu játékost cserélnek a fogadó csapat általában új szerződést ad a játékosnak így max egy évi dm keletkezik a játékos régi csapatának.
samu09
Akkor legyen egy példa is:
Ha Rodgerst most cserélné a GB akkor keletkezne 51 millió DM ami a hátralevő garantált pénzt tartalmazza?! Minden mást az új csapat fizetne. De ha az új csapat kötne egy új szerződést ARoddal akkor ez az 51 millió csökkenne?
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
blackswan07
Charltont a Cowboys draftolta, övék a dead money
 www.spotrac.com/nfl/miami-dolphins/taco-charlton-21769/
kristof
Veterán játékosnak is, ha kötnek vele egy 5 éves x milliós szerződést amiből y millió garantált aztán egy év után elcserelik az új csapatának csak a nem garantált részt kell fizetnie amíg az a szerződés tart. Az más kérdés hogy ha nagy szerzodesu játékost cserélnek a fogadó csapat általában új szerződést ad a játékosnak így max egy évi dm keletkezik a játékos régi csapatának.
több mint 6 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
blackswan07
Charltont a Cowboys draftolta, övék a dead money
 www.spotrac.com/nfl/miami-dolphins/taco-charlton-21769/

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Az új CBA szerinti 5.éves opció az jövőre lép életbe. Mikori draftoltakra érvényes? Idei vagy csak a jövőre drsftoltak vagy esetleg mindenkire akinek innentől lehívják az opciót?
blackswan07
A 2018ban első körben draftoltakra már érvényes lesz az új CBA erre vonatkozó része azt hiszem
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már irányítók: QB WTF 2020 1. rész


QB WTF? 2020 2. rész
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
 www.tiktok.com/@daddygus99/video/6819853821599141125


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 500
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
Kerestem én is de nem találtam, sem az nfl memes oldalán, sem a csávó oldalán
kapitnono
Olyan ez, mint a Star Wars, nem az első résszel kezdődik
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
Kerestem én is de nem találtam, sem az nfl memes oldalán, sem a csávó oldalán


több mint 6 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!


több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Az új CBA szerinti 5.éves opció az jövőre lép életbe. Mikori draftoltakra érvényes? Idei vagy csak a jövőre drsftoltak vagy esetleg mindenkire akinek innentől lehívják az opciót?
több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.
peterk2005
hogy alakulnak az újonnan draftolt játékosok fizetése? mi alapján határozzák meg?
blackswan07
A CBA (a játékosok a tulajdonosok és a liga megállapodása) szabályozza. Lényegében fixek az összegek, az első (két) körben van némi lehetőség alkudozásra a garantált arányát tekintve. (Az aktuális összegekre könnyen ráakadsz, ha rákeresel az "nfl rookie wage scale 2020"-ra googlen.)
peterk2005
És akkor ez a fix összeg 4 évre levan bontva az 5.éves opció meg a transation tag átlaggal számolva. Oké köszi 😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 www.forbes.com/sites/kurtbadenhausen/2020/04/24/2020-nfl-draft-first-round-rookie-salary-projections-what-burrow-tua-and-chase-young-will-make/#517c55b5be37

 footballnextlevel.com/tag/2020-nfl-rookie-salary/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 965 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.
peterk2005
hogy alakulnak az újonnan draftolt játékosok fizetése? mi alapján határozzák meg?
blackswan07
A CBA (a játékosok a tulajdonosok és a liga megállapodása) szabályozza. Lényegében fixek az összegek, az első (két) körben van némi lehetőség alkudozásra a garantált arányát tekintve. (Az aktuális összegekre könnyen ráakadsz, ha rákeresel az "nfl rookie wage scale 2020"-ra googlen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.
peterk2005
hogy alakulnak az újonnan draftolt játékosok fizetése? mi alapján határozzák meg?