A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
The #Packers re-signed kicker Mason Crosby to a three-year, $12.9 million contract, source said. He'll get $6M in Year 1, $9.5M over over two. That makes Crosby the NFL's third-highest paid kicker in his 14th season. He'll be 36 in September.

A legfontosabb szabadügynök már marad! 😊
alatriste
Huaaa, okos szerzodes, nem lett a legjobban fizetett rugo, pedig ha megy, mashol siman megkapja. Es benne van a home discount, nem csinalt titkot belole, h maradni akar, ahogy Gute sem, h nem engedné el.
Legfontosabb idei igazolas!
Elso johir megvan...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van rá esély, hogy a 2022-es draftot Green Bayben rendezik majd meg.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
The #Packers re-signed kicker Mason Crosby to a three-year, $12.9 million contract, source said. He'll get $6M in Year 1, $9.5M over over two. That makes Crosby the NFL's third-highest paid kicker in his 14th season. He'll be 36 in September.

A legfontosabb szabadügynök már marad! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Örülünk?
 fuzovelkifele.com/2020/02/mar-iden-kibovulhet-a-rajatszas/
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
R.I.P. Willie Wood

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Tegnap kissé meghökkentem, amikor megláttam a címet:
A-Rodnál senki nem bulizott nagyobbat J.Lo félidei műsora alatt
 24.hu/szorakozas/2020/02/03/alex-rodriguez-jennifer-lopez-j-lo-a-rod-jlo/
Aztán megnyugodtam.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Mondjuk, ha van esély olyankor néha Rodgers is megcsinálja, más kérdés, hogy nem mindig van esély (se szerencse), főleg a PO-ban nem 😊

2009 - egyenlítés->hosszabbítás->facemaskfumbleTD->vége - 45 kapott pont
2010 - Super Bowl (nagyjából egyetlen szezon, ahol ütőképes védelem volt)
2011 - Giants ellen nagy zakó - 37 kapott pont
2012 - 49ers ellen nagy zakó - 45 kapott pont
2013 - egyenlítés->49ers végigmegy lepörgetve az órát, FG és vége - 23 kapott pont
2014 - egyenlítés->hosszabbítás->bekapott TD labdabirtoklás nélkül (meglepően jó védelem volt 55 percig) - 28 kapott pont
2015 - egyenlítés->hosszabbítás->bekapott TD labdabirtoklás nélkül - 26 kapott pont
2016 - Falcons ellen nagy zakó - 44 kapott pont
2019 - 49ers ellen nagy zakó - 37 kapott pont

A 8 meccsen átlagban 35 körüli kapott pont nem kifejezetten jó. Talán 2009 és 2016 kivételével az ellenfeleknek viszont elég jó védelmük volt.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 329
Mahomes vs 49ers stats: 26/42 286y 2TD 2INT 78.1 Rating
Rodgers vs 49ers stats: 31/39 326yard 2TD 2INT 97.2 Rating
Egyik SB MVP , a másikat meg sokan már leírják, gyenge, öreg stb...
A chiefs védelme tartotta magát annyira/addig hogy , mahomes-nak legyen esélye fordítani , ez Rodgers-nek szinte sosem adatott a playoff-ban, mert a defense általában teljesen becsődölt ...nyilván ő van túlfizetve és le kene cserélni, ő a fék a csapatban....
Pep71
😀

Azért a 27–0 után összekozmetikázott valamire ne találjuk már ki, hogy jó volt

Mahomesnak valóban szerencséje volt abban, hogy maradt esélye. De valahogy meg is csinálja ezeket
Wyatt
jah, mert a Chiefs nem a végén nyert és Mahomes nagyon jó volt egész meccsen...meg az elkapói sem jobbak, meg az edzője sem...kib.szott jó játékos Mahomes, de, hogy még a GB fanok között is van olyan, aki szerint Rodgers van túlfizetve az vicc, meg öregszik stb...majd Rodgers után mi lesz itt..kiváncsi vagyok Mahomes(vagy bármelyik istenített QB) mivel tett volna többet, ha a Chiefs védelme is benyel több mint 280+futott yardot..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mahomes vs 49ers stats: 26/42 286y 2TD 2INT 78.1 Rating
Rodgers vs 49ers stats: 31/39 326yard 2TD 2INT 97.2 Rating
Egyik SB MVP , a másikat meg sokan már leírják, gyenge, öreg stb...
A chiefs védelme tartotta magát annyira/addig hogy , mahomes-nak legyen esélye fordítani , ez Rodgers-nek szinte sosem adatott a playoff-ban, mert a defense általában teljesen becsődölt ...nyilván ő van túlfizetve és le kene cserélni, ő a fék a csapatban....
Pep71
😀

Azért a 27–0 után összekozmetikázott valamire ne találjuk már ki, hogy jó volt

Mahomesnak valóban szerencséje volt abban, hogy maradt esélye. De valahogy meg is csinálja ezeket

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
A Packerst playoffban megverő NFC csapatok egész jó arányban nyernek Super Bowlt 😊

Peszinter Ferenc
Bevillant, hogy az első Packers PO-meccs, amit láttam: 2005 január, a Vikingek ellen. Favre irányított (ne legyen félreértés, akkor még nem lilában). Könnyed kézzel szórta az INT-et, Ricsi pedig egy idő után a szokásos fejhangján üvöltött, hogy „úristen, miiittt csiiinnnáááálll Fáááávvvrrrr???!!!”
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
A Packerst playoffban megverő NFC csapatok egész jó arányban nyernek Super Bowlt 😊
Peszinter Ferenc
Velünk senki sem baszakodhat.
Vagy ha igen, akkor utána már tényleg nem.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
A Packerst playoffban megverő NFC csapatok egész jó arányban nyernek Super Bowlt 😊
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Mahomes vs 49ers stats: 26/42 286y 2TD 2INT 78.1 Rating
Rodgers vs 49ers stats: 31/39 326yard 2TD 2INT 97.2 Rating
Egyik SB MVP , a másikat meg sokan már leírják, gyenge, öreg stb...
A chiefs védelme tartotta magát annyira/addig hogy , mahomes-nak legyen esélye fordítani , ez Rodgers-nek szinte sosem adatott a playoff-ban, mert a defense általában teljesen becsődölt ...nyilván ő van túlfizetve és le kene cserélni, ő a fék a csapatban....
Pep71
Én inkább a KC és mi Hc-énk hasonlítanám össze, nem a két irányítót...de úgy összességében az egész edzői stábot, mint offens, mint D téren... Mahomes konkrétan pontatlan volt, rosszul olvasta a játékot, az int is az övé volt..,szóval sorra egyéni hibákat vétett az elején.., de a lehetőség lényegében meg volt neki teremtve az elejétől. Lehetett volna ebből baszó statisztika is! Mi pedig "nem tudtunk rendesen felkészülni.." wtf?

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 329
Mahomes vs 49ers stats: 26/42 286y 2TD 2INT 78.1 Rating
Rodgers vs 49ers stats: 31/39 326yard 2TD 2INT 97.2 Rating
Egyik SB MVP , a másikat meg sokan már leírják, gyenge, öreg stb...
A chiefs védelme tartotta magát annyira/addig hogy , mahomes-nak legyen esélye fordítani , ez Rodgers-nek szinte sosem adatott a playoff-ban, mert a defense általában teljesen becsődölt ...nyilván ő van túlfizetve és le kene cserélni, ő a fék a csapatban....
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Azért ilyenkor, február elején, piszok nehéz elképzelni, hogy lesz még szeptember.
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Ha valaki szeret elmerulni a szamokban:
 cheeseheadtv.com/blog/what-can-the-packers-afford-in-free-agency-615
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Azért ez is megér egy+két szót:
 www.packers.com/news/packers-part-ways-with-wide-receivers-coach-alvis-whitted
Mármint az, hogy kitették a WR-edzőt. Nekem eddig tetszik, ami történik a csapatnál. Még akkor is, ha Pettine marad.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
na ez azért érdekes

 fuzovelkifele.com/2020/01/zadarius-smith-nem-voltunk-felkeszulve-a-49ers-ellen/
gamerkr
Érdekesnek is lehet mondani, de inkább érthetetlen. Minden elemében. Kérdésem: WTF?
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na ez azért érdekes

 fuzovelkifele.com/2020/01/zadarius-smith-nem-voltunk-felkeszulve-a-49ers-ellen/

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Ilyen nincs Steelers-esbe?
steelwolf
Sajna ezeket egy Packers drukker művész csinálja. Nagyon ritkán készít más csapatokról képet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!


Matthew99
Ilyen nincs Steelers-esbe?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Pár hét múlva, a hosszabbítások után kiderül, mik lesznek a főbb need-ek, de szerintem jelenleg az ILB, a WR, és a RT is előrébb van talán, mint a TE.
FA piacon akik tényleges előrelépést jelentenének szerintem:
ILB J.Schobert, C.Littleton
WR itt inkább csak sok középkategóriás játékos van (én nem látom értelmét 10+ milliókat adni bárkinek)
RT itt is inkább lutri lenne bárkit hozni Bulaga helyére (J.Conklin?)
TE A.Hooper, és még néhány közepes játékos
Draft:
WR-ből rengeteg 1-2. kört érő van és el nem tudom képzelni, hogy az első két pickünkből valamelyik ne ide menjen
ILB-ből túl sok kezdő szintű nincs ott, ahol mi húzunk
OT-ből van azért 2-3 lehetséges opció
TE-ből nincs senki, aki első kört érne, még a 2. is kérdéses.

Őszintén szólva én nem látom értelmét egy újabb nagyobb TE igazolásnak, amíg Rogers a QB. Stern,Lewis,Tonyan hármas, ha marad, akkor megteszi még 1 évig.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Segítséééég! Átböngésztem néhányszor ERFA-tól UFA-ig a listát és a fizetési sityakot. Gute hétvégi nyilatkozata óta legalább már az valószínű, hogy Bulaga és Clark marad, Martinez pedig megy + prioritás a WC és az ILB. Belekalkuláltam Graham elküldését is, de hiába osztottam és szoroztam, képtelen vagyok kiszámolni, hogy mindent figyelembe véve beleférne-e egyáltalán egy magas gázsival elhozott TE (ha nem is feltétlenül Hooper). Hozzátartozik: a matek sosem volt az erősségem.
nagylaza
Tavaly egy elég magas (3. kör) picket adtunk Sternbergerért, nem tudom, ezek után terveznek-e még egy nagyobb összeget költeni TE-re. Nem biztos. (feltéve, ha továbbra is bíznak Jaceben)
Nem ismerem az idei TE felhozatalt, de lehet, hogy a drafton középső körökben lehet vadászni használható embert, s akkor Lewis-al kiiegészítve olcsó(bba)n megoldható ez a terület.
esz-ki-mo
Közben megnéztem pár, drafttal foglalkozó oldalt, hát...nem tűnik túl fényesnek a 2020-as év TE szempontból...
A legoptimistább jóslat is 3-4 db 2. körös prospect, de van, ahol csak a 3. kör vége felé jósolják a legelső picket...
Szóval lehet, hogy, tényleg marad a szabadügynök piac...
esz-ki-mo
Igen, ez volt a kiindulási pont.
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Segítséééég! Átböngésztem néhányszor ERFA-tól UFA-ig a listát és a fizetési sityakot. Gute hétvégi nyilatkozata óta legalább már az valószínű, hogy Bulaga és Clark marad, Martinez pedig megy + prioritás a WC és az ILB. Belekalkuláltam Graham elküldését is, de hiába osztottam és szoroztam, képtelen vagyok kiszámolni, hogy mindent figyelembe véve beleférne-e egyáltalán egy magas gázsival elhozott TE (ha nem is feltétlenül Hooper). Hozzátartozik: a matek sosem volt az erősségem.
nagylaza
Tavaly egy elég magas (3. kör) picket adtunk Sternbergerért, nem tudom, ezek után terveznek-e még egy nagyobb összeget költeni TE-re. Nem biztos. (feltéve, ha továbbra is bíznak Jaceben)
Nem ismerem az idei TE felhozatalt, de lehet, hogy a drafton középső körökben lehet vadászni használható embert, s akkor Lewis-al kiiegészítve olcsó(bba)n megoldható ez a terület.
esz-ki-mo
Közben megnéztem pár, drafttal foglalkozó oldalt, hát...nem tűnik túl fényesnek a 2020-as év TE szempontból...
A legoptimistább jóslat is 3-4 db 2. körös prospect, de van, ahol csak a 3. kör vége felé jósolják a legelső picket...
Szóval lehet, hogy, tényleg marad a szabadügynök piac...