Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
 www.facebook.com/332968243416537/posts/3136613753051958/?
gedam
Rossz topik. 😛

több mint 4 éve
gedam 5 802
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Dunn jó játékos, megérdemelte. Ha vele akarnák potolni adtak volna neki 21-et is, szerintem marad DE.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Brandon Dunn 3 év 12 millás szerződést kapott. Remélem nem vele akarják helyettesíteni Readert...
Merlin85
Mert mit jelentene? Drafton jön egy hatodik körös nt a clemsonrol és meg van oldva.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Brandon Dunn 3 év 12 millás szerződést kapott. Remélem nem vele akarják helyettesíteni Readert...

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Cole olcsón megtartható st játékos. Schoebertnek nagyobb piaca lesz.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Pár hír a napokból:

McKinney elvileg átesett egy boka műtéten, felépülése még a szezon kezdete előtt várható.

Watt mellett még többen megházasodtak a csapatból, Howard és Fairbairn
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/85180051_530409854253420_6544728779020006346_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=107&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=AlPazflTCFcQ7kNvgHxpZsa&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYD3QQJlhazht6GlYYkiA8NsMBWYakAadWvVnEuUSPg8gQ&oe=6703F5E0
Houston Texans on Instagram: "Tied the knot! Congratulations to the Howards and the Fairbairns! 🙌 (via @tytushoward58 + @imi_loa)"
29K likes, 191 comments - houstontexans on February 18, 2020: "Tied the knot! Congratulations to the Howards and the Fairbairns! 🙌 (via @tytushoward58 + @imi_loa)".


2017 óta Hopkinsnak van a legtöbb elkapott TD-je a ligában
 twitter.com/NFL_Stats/status/1229890324098699264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1230018378703757312&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.redditmedia.com%2Fmediaembed%2Ff6705t%3Fresponsive%3Dtrue%26is_nightmode%3Dfalse

És a végére egy spekuláció. Azt lehet hallani, hogy a Browns nem akarja megtartani Joe Schobert-et, nekem tetszene Cole helyett mondjuk aki FA lesz.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Erről hölgyek 😛 lemaradtatok 😊

J.J. Watt, Kealia Ohai get married in the Bahamas
 www.thescore.com/nfl/news/1947567
dande
Azóta nincs dpoy cím amióta összeszedte a hölgyet. Vagy ő boldog vagy a drukkerek. Nehéz dolog😃
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erről hölgyek 😛 lemaradtatok 😊

J.J. Watt, Kealia Ohai get married in the Bahamas
 www.thescore.com/nfl/news/1947567
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Offseasonben nincs látogatottság. Hargreaves elküldése várható volt. Nem hiszem hogy megpróbálják újraigazolni. Nem éri meg. Draftrol jobbat hoznak olcsóbban.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Elég csendes a topic. Mindegy elbeszélgetek magammal 😀
Ez jó döntés volt, mondjuk ezt még az is megtette volna aki szinte alig ért a dologhoz, 10 milla eszméletlen sok érte. Kíváncsi vagyok ajánl-e a csapat neki egy másik szerződést, de remélem nem. Megszerzése akkor nem volt hiba, mert az összes kezdő corner sérült volt, egy próbát megért ő is.

 fuzovelkifele.com/2020/02/kivagta-nemreg-megszerzett-elso-koros-cornerbackjet-a-texans/

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A nyolcadik legnehezebb sorsolás a Texansé, mikor először ránéztem akkor azt gondoltam, hogy megint benne lesz az első 3-ban. Így is nehéz szezon elé nézünk. Már nagyon várom a FA-t, hogy BoB mit tud összehozni.

 youtu.be/lJveLhdvg00

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Houstonban van most mégegy csapat. Itt az összefoglalója, ha esetleg érdekel valakit:

 youtu.be/Ntl15WRfnug

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Hát nem húzták le őket, jöhet az FA 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001101486/article/afc-south-rookie-grades-jaguars-titans-hit-multiple-home-runs

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Egy év távlatában nehéz megítélni egy classt. Az NFL.comos szegértők kb egy szinten vannak a magyar fodball tudosokkal. Fantasyban 2 győzelmet jósoltak nekem C- gradel amiből 12 győzelem lett és elődöntőben kaptam ki. Ennyit erről.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Az NFL honlapján elkezdték értékelni a 2019 draft classt. Gondolom a Texanst eléggé le fogják húzni, végül is nem ok nélkül. Szerintem Tytus Howard és Max Scharping sokakra rácáfoltak, mindketten jól játszottak. Scharping tackle-ből guard pozícióba került, és még így sem mondanék rá sok panaszt, Howard 8 meccs után lesérült, de addig jól teljesített. Még sokat fognak fejlődni, és stabil kezdő lesz mindegyikből. Ez volt a pozitívum, sajnos a többi pick tényleg nem volt a legjobb.
Kahale Warring egész évben sérültlistán volt.
Charles Omenihu-tól sokkal többet vártam, Watt hiányában sem tudott megvillanni, pedig megkapta az esélyt rá. Kíváncsi vagyok az új DC ki tud-e hozni belőle valamit, vagy mennyit fog fejlődni a 2ik évében.
Xavier Crawford-ot elküldték.
Cullen Gillaspia: Special teamben sokat volt a pályán. PO-ban elővették pár offense playben is.
A végére hagytam Lonnie Johnson-t. OK rosszul játszott, de hamar a kezdőben találta magát a sok sérülés miatt, mikor még nem volt kezdő szinten. Itt is ugyan az van mint Omenihunál kíváncsian várom, hogy mennyit fejlődik, új DC jelent-e valamit.
Nem hiszem, hogy Omenihu és Johnson bust lesz. De "szerencsére" az elkövetkező 2 évben nem kell ennyit törődnie BoBnak a drafttal.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JJ Watt éjjeli SNL-es jelenetei:
Monológ
 www.youtube.com/watch?v=cGs2d-n5ocM
Előre felvett anyagok
 www.youtube.com/watch?v=5jHxEthp2-8
 www.youtube.com/watch?v=P9wIwD5kW18
Skeccsek:
 www.youtube.com/watch?v=PFrVe6Bry8o
 www.youtube.com/watch?v=eHGm_Rt5SdM
 www.youtube.com/watch?v=tKvDw6cfR3c
 www.youtube.com/watch?v=kMoa_-s-1Mc
 www.youtube.com/watch?v=qvG0ZIfqQns
 www.youtube.com/watch?v=HNgvxDiPZoU

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
tex 150
egyébkén ti hova teszitek a csapatotokat?
gedam
Keret alapján PO csapat. Watson még mindig nem az a leader akire szükség van, mivel inkonzisztens. A draftolásáig futó QB mizériához képest persze állandóságot jelent, de most már sokkal több kell tőle. Eddig nem nagyon tudtuk meg BoB milyen HC, mert nem tudta gyakorolni a sok egyéb vállalása miatt, és most a GM poszt miatt pláne nem fogjuk megtudni. Mindent az irányítása alatt szeret tudni és ha lenne fogalma arról hogyan is néz ki egy offensive game plan, simén el lehetne nézni neki. PO-ba jutni nem lehet a szerencse alapján úgyhogy el kell ismerni mint edző. Amiért mi támadjuk és amiért minden texans drukker támadja az az, hogy nyilvánvalóan nem való OC-nak és hogy ő hívja a játékokat, de ezt az évek alatt nem látta be. HC-ként az ő dolga egyenesben tartani a csapatot egy meccsen, és hogy pl 24-0-ás előnyben ne olvadjanak le. Ha nem fogja le minden idejét a támadósor a chiefs ellen lehet nem kapnak ki (csak mondom). Tehát egyértlműen túl sokat vállal és túl sokat képzel magáról. Ha jó vezető mintájára leosztaná a szerepeket a megfelelő embereknek akikkel jönnek a nagyobb sikerek ő lenne a császár. De nem képes rá. Vagy lehet nem akar konkurens főedző alapanyagot kinevelni ki tudja.
Na, ennek orulok. Jo dontes volt BOB GM-e kinevezese.
Stez
2002 óta a Colts kilencszer nyerte meg a south-t, amióta BoB az edző csak egyszer, azt is az öreg első szezonjában, és azután is csak a Jax tudta megnyerni a csoportot amúgy mindig a Texans nyert. Amíg ez így lesz nem nagyon érdekel a másik három csapatnál ki az edző vagy a GM, mert úgy is csak egy csapat van délen 😀 A Jax örök fejetlenségben van, nem úgy tűnik hogy belátható időn belül rend lesz, Folesszal pláne nem (Minshewba meg nem sok van szerintem). Coltsnál sincs irányító, próbálkozhatnak Brisettel, de minek. A Titans szerintem oneyearwonder (bocsi), Vrabel nem akkora ász, Tannehillnek pont kijött a lépés, de mi van ha Henry lelép?
samu09
És a franchise életében ez azt jelentette, hogy 3-szor vagy négyszer ment egy kört a PO-ban, fantasztkus teljesítmény. Asszem Garappolo nyilatkozta, hogy utólag örül a tavalyi 4-12-nek, mert így Spuerbowlt nyerhet. BOB teljesítménye arra jó, hogy a csoport győzelemért folyamatosan küzdjön a csapat, esetleg meg is legyen, és egy, esetleg két kört menjen a PO-ban, az eddigi teljesítménye alapján nem látszik, hogy többre lenne képes.

És amíg a tulaj nem akar SB-t nyerni, csak folyamatosan PO-ba jutó csapatot akar, addig BOB is ott lesz. Hacsak nem fordul a szerencse és ugyanúgy, ahogy Kubik éra végén, nem lesz egy olyan szezon, amikor a szoros győzelmek helyett csak szoros vereségek lesznek és emiatt elküldik.

Watson - az első évben, amíg meg nem sérült, 6 meccsen, úgy tűnt, hogy óriási tehetség, bármit elérhet vele a csapat. BOB gameplan-jei viszont nem erre építenek, mert jelentősen visszaesett, ahogy írtátok, borzasztóan inkonzisztens lett. Tudom, fekészültek rá az ellenfelek meg minden, de jó edző emiatt változtatja, fejleszti a gameplan-t, nem? A KC ellen az elején volt néhány jó húzás, aztán annyi.

A GM kinevezés meg a draft szempntjából nem annyira gáz, néhány évig úgysem kell izgulni majd az elején. Lehet, hogy megoldja, hogy ez sokáig ne változzon meg. Elvégre az utóbbi időben a főleg az FA-ról építkező csapatok rendkívül sikeresek. SE!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olsen kirúgása és BoB GM kinevezése szerintem azt jelenti - hogy pickek hiányában - BoB FA-n akarja tovább erősíteni a csapatot, és totál all-inre megy. Úgyhogy van egy érzésem, hogy a csapat hamarosan nem csak draft, hanem cap hellben is lesz. BoB vagy sikerrel jár (erre van a kisebb esély) vagy földdel teszi egyenlővé ezt a franchiset.
DC
 overthecap.com/salary-cap-space/
ti iyeneket nem néztek? van pénz lóvéra, azért is dobálja ki a pickeket ilyen bátran.
gedam
Ja, csak a cap space magában alig mond valamit, ha nem számítod be, hogy kinek járt le a szerződése, hol hiányzik játékos. A Cowboysnak 20 millával többje van, és már az idei offseasonjuk is szoros lesz, mert annyit vissza kell (kéne) igazolni.

A Texansnál lejár Reader, Roby, Johnathan Joseph, Mike Adams, Fells, Fairbairn, stb. szerződése. Őket vissza kéne igazolni, vagy helyükre hozni valakit, mert draftról nem jön pótlás. A jobb free agentek meg nem írnak alá 1 évre, úgyhogy be kéne férni jövőre is a cap alá, amikor megugrik Watson pénze, és még mindig nem lesz első körös pick.

Ha eladod a pickjeidet, annak szinte mindig az a vége, hogy ha nem akarsz rossz csapatot, akkor elöregedett rostered lesz, és élére kell állítani a pénzt. Csak az a kérdés, hogy mennyire.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 802
Olsen kirúgása és BoB GM kinevezése szerintem azt jelenti - hogy pickek hiányában - BoB FA-n akarja tovább erősíteni a csapatot, és totál all-inre megy. Úgyhogy van egy érzésem, hogy a csapat hamarosan nem csak draft, hanem cap hellben is lesz. BoB vagy sikerrel jár (erre van a kisebb esély) vagy földdel teszi egyenlővé ezt a franchiset.
DC
 overthecap.com/salary-cap-space/
ti iyeneket nem néztek? van pénz lóvéra, azért is dobálja ki a pickeket ilyen bátran.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Olsen kirúgása és BoB GM kinevezése szerintem azt jelenti - hogy pickek hiányában - BoB FA-n akarja tovább erősíteni a csapatot, és totál all-inre megy. Úgyhogy van egy érzésem, hogy a csapat hamarosan nem csak draft, hanem cap hellben is lesz. BoB vagy sikerrel jár (erre van a kisebb esély) vagy földdel teszi egyenlővé ezt a franchiset.
DC
És a legutolsó cselekedete az lesz hogy elköltözik a csapat: Oakland Texans
Jól csinálta McNair anno, olyan nevet adott a csapatnak amit az államon kívülre nem koltoztethetnek 😃
samu09
A Chiefs Dallas Texansként kezdte, lsd bővebben KC topik 😊.
Egyébként nagyon megy ez a riverse jinx, ha ez így megy tovább BOB vezetésével jövőre SB jut a csapat.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Olsen kirúgása és BoB GM kinevezése szerintem azt jelenti - hogy pickek hiányában - BoB FA-n akarja tovább erősíteni a csapatot, és totál all-inre megy. Úgyhogy van egy érzésem, hogy a csapat hamarosan nem csak draft, hanem cap hellben is lesz. BoB vagy sikerrel jár (erre van a kisebb esély) vagy földdel teszi egyenlővé ezt a franchiset.
DC
És a legutolsó cselekedete az lesz hogy elköltözik a csapat: Oakland Texans
Jól csinálta McNair anno, olyan nevet adott a csapatnak amit az államon kívülre nem koltoztethetnek 😃
több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Olsen kirúgása és BoB GM kinevezése szerintem azt jelenti - hogy pickek hiányában - BoB FA-n akarja tovább erősíteni a csapatot, és totál all-inre megy. Úgyhogy van egy érzésem, hogy a csapat hamarosan nem csak draft, hanem cap hellben is lesz. BoB vagy sikerrel jár (erre van a kisebb esély) vagy földdel teszi egyenlővé ezt a franchiset.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Szerintem nincs olyan bátor ember aki el merné tradelni Wattot 😀 . Azonnal meglincselnék!
Hopkins törött bordával játszotta le a 2.-ik félidőt, respect neki.

 www.si.com/nfl/texans/news/texans-deandre-hopkins-i-would-play-with-seven-fingers-if-i-had-to

Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
gedam 5 802
egyébkén ti hova teszitek a csapatotokat?
gedam
Keret alapján PO csapat. Watson még mindig nem az a leader akire szükség van, mivel inkonzisztens. A draftolásáig futó QB mizériához képest persze állandóságot jelent, de most már sokkal több kell tőle. Eddig nem nagyon tudtuk meg BoB milyen HC, mert nem tudta gyakorolni a sok egyéb vállalása miatt, és most a GM poszt miatt pláne nem fogjuk megtudni. Mindent az irányítása alatt szeret tudni és ha lenne fogalma arról hogyan is néz ki egy offensive game plan, simén el lehetne nézni neki. PO-ba jutni nem lehet a szerencse alapján úgyhogy el kell ismerni mint edző. Amiért mi támadjuk és amiért minden texans drukker támadja az az, hogy nyilvánvalóan nem való OC-nak és hogy ő hívja a játékokat, de ezt az évek alatt nem látta be. HC-ként az ő dolga egyenesben tartani a csapatot egy meccsen, és hogy pl 24-0-ás előnyben ne olvadjanak le. Ha nem fogja le minden idejét a támadósor a chiefs ellen lehet nem kapnak ki (csak mondom). Tehát egyértlműen túl sokat vállal és túl sokat képzel magáról. Ha jó vezető mintájára leosztaná a szerepeket a megfelelő embereknek akikkel jönnek a nagyobb sikerek ő lenne a császár. De nem képes rá. Vagy lehet nem akar konkurens főedző alapanyagot kinevelni ki tudja.
Na, ennek orulok. Jo dontes volt BOB GM-e kinevezese.
Stez
2002 óta a Colts kilencszer nyerte meg a south-t, amióta BoB az edző csak egyszer, azt is az öreg első szezonjában, és azután is csak a Jax tudta megnyerni a csoportot amúgy mindig a Texans nyert. Amíg ez így lesz nem nagyon érdekel a másik három csapatnál ki az edző vagy a GM, mert úgy is csak egy csapat van délen 😀 A Jax örök fejetlenségben van, nem úgy tűnik hogy belátható időn belül rend lesz, Folesszal pláne nem (Minshewba meg nem sok van szerintem). Coltsnál sincs irányító, próbálkozhatnak Brisettel, de minek. A Titans szerintem oneyearwonder (bocsi), Vrabel nem akkora ász, Tannehillnek pont kijött a lépés, de mi van ha Henry lelép?
samu09
érdekes egyébként watson tényleg. ugyanolyan szélsőséges, mint bob. egyik héten mvp, másikon totál csőd. pro bowlon (beszélgettek lamarral, lehet együtt mennek gyakorolni offseason alatt.)
mondjuk ha bob nem tradeli el rozsdás wattot, akkor béna gm.

Szerkesztette: gedam