Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
BOB az egy, az örök. Komolyan Jeff Fisher Titanses éveinek végét kezdi ez idézni.

NFL.com's Ian Rapoport reports the Texans have "moved on" from VP for football administration Chris Olsen.
Per the Texans, Olsen's primary responsibility was "negotiating player contracts and managing the salary cap." With the team for 13 years, Olsen had spent time as interim GM in the Texans' GM-less front office. It's a further consolidation of power for coach Bill O'Brien, who has said he does not plan to hire a general manager this offseason.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
A Tennessee mai játéka alapján végkép kérdéses a csapat múlt heti teljesítménye. Az alapszakaszban az volt a kulcsa a győzelemnek, h főleg futott a csapat, hosszú drive-ok voltak, nem volt fenn a KC offense. Vrabel ezt érti, valahogy az alapszakaszban meg tudta a Texans is csinálni, ugyanezt kellett volna múlt héten, főleg elkora vezetés után. Ha odafigyel egy csapat, értelmes játékokkal, 24 pont előnyről nem lehet senki ellen kikapni.Tudom, h ez már egy hete,de kicsit szar látni, h egy konzervatív játékkal mire mehetettek volna.
Jogosak a cserék a védelemben, de sajnos fejétől bűzlik a hal.
Pesszimista vagyok, pont annyira jó Watson, h mentse BOB seggét, de BOB-bal soha nem jut SB közelébe a csapat.
tex
Sok a ha sajnos...Szerintem hosszú driveokat szeretett volna O'Brien is,de nehéz ötlettelen playekkel,meg úgy ha a Chiefs D ellen nem megy. Épp az,hogy túl konzervatív volt,kivéve pont egy hülye playen,a puntnál. O'brien nem tökös ennyi. 24 pontot raktak fel az első negyedben,utána egyet sem. Ne hülyéskedjünk már. Fullerrel és Hopkinssal,Stillsel. Hydeal és Watsonnal. Egy vicc a pali. Elküldöd a legjobb Wr-odat ilyen 5-6 yardos playekre,Fullert is azztán wow,nincs helye. És ne mondja nekem senki,hogy szar a fal és azért futnak 3 yardos playeket. Eh rage után annyit,hogy elég nehéz pozitívan gondolkodnom nekem is,úgy hogy nem basszák ki O'Brient. Egy Schaub utésó éves égés kell.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
tex 150
A Tennessee mai játéka alapján végkép kérdéses a csapat múlt heti teljesítménye. Az alapszakaszban az volt a kulcsa a győzelemnek, h főleg futott a csapat, hosszú drive-ok voltak, nem volt fenn a KC offense. Vrabel ezt érti, valahogy az alapszakaszban meg tudta a Texans is csinálni, ugyanezt kellett volna múlt héten, főleg elkora vezetés után. Ha odafigyel egy csapat, értelmes játékokkal, 24 pont előnyről nem lehet senki ellen kikapni.Tudom, h ez már egy hete,de kicsit szar látni, h egy konzervatív játékkal mire mehetettek volna.
Jogosak a cserék a védelemben, de sajnos fejétől bűzlik a hal.
Pesszimista vagyok, pont annyira jó Watson, h mentse BOB seggét, de BOB-bal soha nem jut SB közelébe a csapat.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
samu09
Crennel felett eljárt az idő, ezzel az ultrakonzervatìv felfogással ma már nem lehet sikeres. Wade se véletlenül lett munkanélküli.. mindketten top játékosokat kaptak a kezük alá és nem tudták kihozni belőlük a maximumot, sőt..
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
samu09
Örülnék neki,ha Crennel így váltódna,kell egy kis vérfrissítés oda legalább. OC-t nem akar hozni esetleg? 😀
DrChef
OC van. Csak nulla szerepe van ezért nem láttuk egész szezonban.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
samu09
Örülnék neki,ha Crennel így váltódna,kell egy kis vérfrissítés oda legalább. OC-t nem akar hozni esetleg? 😀

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/81283531_556408111623752_5710857731478029261_n.jpg?stp=c230.0.690.690a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=104&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=kuYLnfWXIzwQ7kNvgEPjM0f&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCqECcQ1ae-YCNYs0oGwgvlMtgI2SKqIQ7QmHt114QtLg&oe=6709E83E
Chad Curtis on Instagram: "Deshaun Watson. 👊🏼👊🏼👊🏼 . . . . #houston #texans #houstontexans #deshaunwatson #design #graphicdesign #sportsdesign #sportsdesigns #nfl #nfledit #nfledits #nflplayoffs #nflfootball #sports #sportsedit #sportsposters #graphicdesigner #afc #nfc #nflmemes #bradleyjackdesign"
628 likes, 15 comments - chadcurtisdesign on January 16, 2020: "Deshaun Watson. 👊🏼👊🏼👊🏼 . . . . #houston #texans #houstontexans #deshaunwatson #design #graphicdesign #sportsdesign #sportsdesigns #nfl #nfledit #nfledits #nflplayoffs #nflfootball #sports #sportsedit #sportsposters #graphicdesigner #afc #nfc #nflmemes #bradleyjackdesign".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Hopkins helyett a Denver Broncosból Courtland Sutton megy majd a Pro Bowlra. Tudni valamit egyébként a borda sérüléséről?
Merlin85
Semmi baja. A fél liga sérülésre hivatkozva mondja le a probowlt mert egy megterhelő szezon után senkinek nincs kedve bohockodni a semmiért mikor nyaralhatna is.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Hopkins helyett a Denver Broncosból Courtland Sutton megy majd a Pro Bowlra. Tudni valamit egyébként a borda sérüléséről?

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369

több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
 www.instagram.com/p/B7Ten1ggqH6/
LanceVance
Szép egy csokoládé. Chiefsnek egybol vissza is lehet vágni 😃
samu09
Igy van. Gyorsan meg kell szerezni 2-3 TD elonyt. Onnantól mi baj lehet? 🏈 😊
ulpianus
Cseréljük meg a mostani szezont akkor már, nyertek alapszakaszban,mi pedig playoffban. POban úgyis tudjátok ti is mi is az a meltdown #Andyreid

Szerkesztette: Chef a'la Laci pecsenyés

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
 www.instagram.com/p/B7Ten1ggqH6/
LanceVance
Szép egy csokoládé. Chiefsnek egybol vissza is lehet vágni 😃
samu09
Igy van. Gyorsan meg kell szerezni 2-3 TD elonyt. Onnantól mi baj lehet? 🏈 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
 www.instagram.com/p/B7Ten1ggqH6/
LanceVance
Szép egy csokoládé. Chiefsnek egybol vissza is lehet vágni 😃
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/80010235_754451565044684_6273705900123089961_n.jpg?stp=c255.0.768.767a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Y_h8dBpMHJ4Q7kNvgHCi6ca&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYANNzDURlESAWoQqyHU_Ys_OwMb1h6SEjS3I-Qb_41uWw&oe=6708D454
Houston Texans on Instagram: "Our 2020 opponents are set. #WeAreTexans"
33K likes, 1,274 comments - houstontexans on January 14, 2020: "Our 2020 opponents are set. #WeAreTexans".

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Valószínű hogy BoB elhitte hogy SB run lesz ha megerősíti a falat. Mondjuk ha mellé felvesz egy rendes OCt és leadja a playcallingot lett volna rá esély.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Szerintem nem volt semmi ellenszenves abban,hogy Mahomes örült meg a Chiefs egészében. Van tökük,0-24-ről végig vittek 6 TD-s drive-ot sorozatban. 6-ot. 3-at 3 perc alatt. Kurvajók örülhetnek.

DrChef
Én már akkor is ugrálnék a mámortól, ha lenne egy meccs alatt 3 TD driveunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Szerintem nem volt semmi ellenszenves abban,hogy Mahomes örült meg a Chiefs egészében. Van tökük,0-24-ről végig vittek 6 TD-s drive-ot sorozatban. 6-ot. 3-at 3 perc alatt. Kurvajók örülhetnek.

Nekünk meg megmarad a legjobb edző,aki lehet GMnek is marad,hagy egye meg amit kifőzött... 2022-ben újra első körül,pénzünk elég szűkös lesz következő években Watson szerződésével szóóóval vagy nagyon bejönnek a late-round pickek gondolok itt szolid kezdő szintre vagy olyan Calvin Johnsonos Detroitos 9-7-es szezonokat várok.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
samu09
én úgy gondolom hogy Mahomes stílusa ami irritáló, valakinek ez bejön valakinek nem. Gazdag, beképzelt ficsurnak tűnik a képernyőn, nem süt le róla az alázat vagy tisztelet a játék iránt. a játéka és a tehetsége megkérdőjelezhetetlen, és Andy Reiddel piszok nagy mázlia van, remélem megembereli majd később magát és komolyabb játékos lesz, nem kívánom neki hogy "gyomrosokat" kapjon, de szeretném ha szerethetőbb lenne számomra is. valahogy se Rodgers se Brady se Wilson nem tűnik ennyire ellenszenvesnek mint ő, pedig hát nekik is megvan a hater táboruk
Sifur
Megsúgok vmit, csak azért tűnik ellenszenvesnek, mert nem nálatok szórja a td passzokat ;-😛 Egy egyszerű jó kedélyű kölykök aki élvezi a játékot, élvezi ha sikerül neki. Ezt látod rajta, semmi mást. Big Ben se volt más 10nX évvel ezelőtt 😉
dande
Ezzel vitatkoznék ARodnál irritálóbb ember kevés van. Nem csak azért mert sok borsot tör az orrunk alá, hanem mert rosszul vagyok az öntelt fejétől. Na meg azok Statefarm reklámok... Ligaszerte is sokan mondják hogy rohadt ellenszenves egy fazon...

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ben mas volt. Newton ilyen karakter. Sokan nem is birjak. Mert a ffi legyen komoly, dolgozzon komlyan. Ez rendben.
Az ilyen, folyton mosolygo sracokrol nem hiszi az ember, hogy komolyan veszi a munkajat. Melohelyen, sportban, mindegy. Pedig Mahomes es Newton baromi kemenyen dolgozik edzesen es meccsen is. Komolyak ok igazabol, de igy vezetik le a steesszt, igy oldanak meg mindent. Es alapbol is vidamak.


Van aki nem bírja elviselni. Nincs ezzel gond. Senkit sem szeret mindenki, csak szeretnek hinni, mi vagyunk kivetelek, de nem.
ulpianus
Igazából az a durva, hogy rohadt nehéz ebben a ligában sikeresnek lenni, a világ legjobb atlétái ellen versenyzel, így ha már sikerül valamit elérni, hagy ünnepeld már meg és legyél vidám. Sokkal több Mahomes/Newton féle arc kéne az NFL-be, hogy ne csak a gépies harc, hanem az emberi oldala is jobban kidomborodjon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ben mas volt. Newton ilyen karakter. Sokan nem is birjak. Mert a ffi legyen komoly, dolgozzon komlyan. Ez rendben.
Az ilyen, folyton mosolygo sracokrol nem hiszi az ember, hogy komolyan veszi a munkajat. Melohelyen, sportban, mindegy. Pedig Mahomes es Newton baromi kemenyen dolgozik edzesen es meccsen is. Komolyak ok igazabol, de igy vezetik le a steesszt, igy oldanak meg mindent. Es alapbol is vidamak.


Van aki nem bírja elviselni. Nincs ezzel gond. Senkit sem szeret mindenki, csak szeretnek hinni, mi vagyunk kivetelek, de nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
samu09
én úgy gondolom hogy Mahomes stílusa ami irritáló, valakinek ez bejön valakinek nem. Gazdag, beképzelt ficsurnak tűnik a képernyőn, nem süt le róla az alázat vagy tisztelet a játék iránt. a játéka és a tehetsége megkérdőjelezhetetlen, és Andy Reiddel piszok nagy mázlia van, remélem megembereli majd később magát és komolyabb játékos lesz, nem kívánom neki hogy "gyomrosokat" kapjon, de szeretném ha szerethetőbb lenne számomra is. valahogy se Rodgers se Brady se Wilson nem tűnik ennyire ellenszenvesnek mint ő, pedig hát nekik is megvan a hater táboruk
Sifur
Megsúgok vmit, csak azért tűnik ellenszenvesnek, mert nem nálatok szórja a td passzokat ;-😛 Egy egyszerű jó kedélyű kölykök aki élvezi a játékot, élvezi ha sikerül neki. Ezt látod rajta, semmi mást. Big Ben se volt más 10nX évvel ezelőtt 😉
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ulpi, lassan át kell menned zen buddhistába, annyi helyről (Texans, Ravens fanek) kapod az ívet a semmiért 😊
Fast Willie
Nincs gond. Senki nem személyeskedik, sérteget. Mást láttam, vagy másként értelmezem amit láttam. Ezért fórum.
Aki bunkó, vagy értelmetlen dolgot mond, azzal nem vitázok. Ez egész más.
ulpianus
Ha átállsz a sötét oldalra egy nap, akkor tudod melyik topikban a helyed.
Amadeus
Ulpi Pats drukker lesz? 🤔🤔🤔
ThundersNFL
Színben sötét nem fejben.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Ulpi, lassan át kell menned zen buddhistába, annyi helyről (Texans, Ravens fanek) kapod az ívet a semmiért 😊
Fast Willie
Nincs gond. Senki nem személyeskedik, sérteget. Mást láttam, vagy másként értelmezem amit láttam. Ezért fórum.
Aki bunkó, vagy értelmetlen dolgot mond, azzal nem vitázok. Ez egész más.
ulpianus
Ha átállsz a sötét oldalra egy nap, akkor tudod melyik topikban a helyed.
Amadeus
Ulpi Pats drukker lesz? 🤔🤔🤔

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018