Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Kicsit homi feje van.
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
samu09
én úgy gondolom hogy Mahomes stílusa ami irritáló, valakinek ez bejön valakinek nem. Gazdag, beképzelt ficsurnak tűnik a képernyőn, nem süt le róla az alázat vagy tisztelet a játék iránt. a játéka és a tehetsége megkérdőjelezhetetlen, és Andy Reiddel piszok nagy mázlia van, remélem megembereli majd később magát és komolyabb játékos lesz, nem kívánom neki hogy "gyomrosokat" kapjon, de szeretném ha szerethetőbb lenne számomra is. valahogy se Rodgers se Brady se Wilson nem tűnik ennyire ellenszenvesnek mint ő, pedig hát nekik is megvan a hater táboruk

Szerkesztette: Sifur
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sem éreztem nagy arcot a Chiefs részéről. Nyilván megvolt bennük az az adrenalis rush, amit a 0-24, jézusom kiestünk után 8-10 perc alatt fordítva át lehet élni, de nem éreztem, hogy ez zavaró lett volna. Se nekem, de úgy vettem észre a Texans játékosoknak sem. Egy-egy apró kakaskodás mindig van, több itt se volt. Mahomes meg ilyen, egy málészájú kölyök, mindig nevetésre álló szájjal. Ő akkor is ilyen, ha éppen INT-et dob. Kelce mondjuk hajlamos extroveltáltságra, de ő ilyen, szerintem már megszokták az ellenfelek is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
 twitter.com/SInow/status/1216508035688017921

verdikt.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Ulpi, lassan át kell menned zen buddhistába, annyi helyről (Texans, Ravens fanek) kapod az ívet a semmiért 😊
Fast Willie
Nincs gond. Senki nem személyeskedik, sérteget. Mást láttam, vagy másként értelmezem amit láttam. Ezért fórum.
Aki bunkó, vagy értelmetlen dolgot mond, azzal nem vitázok. Ez egész más.
ulpianus
Ha átállsz a sötét oldalra egy nap, akkor tudod melyik topikban a helyed.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ulpi, lassan át kell menned zen buddhistába, annyi helyről (Texans, Ravens fanek) kapod az ívet a semmiért 😊
Fast Willie
Nincs gond. Senki nem személyeskedik, sérteget. Mást láttam, vagy másként értelmezem amit láttam. Ezért fórum.
Aki bunkó, vagy értelmetlen dolgot mond, azzal nem vitázok. Ez egész más.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.reddit.com/r/nfl/comments/envrjf/win_probability_chart_texans_chiefs_animated_and/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
samu09
Ha neked ez okoz örömet, akkor mindenképp. Én semmi rosszat nem kívá ntam tavaly sem a Pats játékosainak, edzõinek. Ha kikapunk sem fogok a Titansbõl senkinek. Nekem tetszik Henrik király, Tanyahill másodvirágzása, Vrabel munkája.
ulpianus
Ulpi, lassan át kell menned zen buddhistába, annyi helyről (Texans, Ravens fanek) kapod az ívet a semmiért 😊
Fast Willie
[/b]

Nem a semmiért, illetve semmiből, csak jó magyaros irígységből 😉 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
samu09
Ha neked ez okoz örömet, akkor mindenképp. Én semmi rosszat nem kívá ntam tavaly sem a Pats játékosainak, edzõinek. Ha kikapunk sem fogok a Titansbõl senkinek. Nekem tetszik Henrik király, Tanyahill másodvirágzása, Vrabel munkája.
ulpianus
Ulpi, lassan át kell menned zen buddhistába, annyi helyről (Texans, Ravens fanek) kapod az ívet a semmiért 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
samu09
Ha neked ez okoz örömet, akkor mindenképp. Én semmi rosszat nem kívá ntam tavaly sem a Pats játékosainak, edzõinek. Ha kikapunk sem fogok a Titansbõl senkinek. Nekem tetszik Henrik király, Tanyahill másodvirágzása, Vrabel munkája.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Amennyiben a McNair családot még érdekli a Texans, akkor a helyükben BoB fejére ültetném John Dorsey-t, mint GM-et. Ő azt hiszem, hogy nem hagyná a kreténkedést
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.
ulpianus
A Houston egész évben így ünnepelt, lehet nem láttad az összes meccsüket az évben. Mahomest alapból bírom, a nolook passzal meg a csípőből dobással, kell ő a liganak de tegnap tultolta. Karma ezt majd visszaadja. Lehet hétvégén, lehet később de majd akkor jövök és szólok hogy én megmondtam 😃
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Véletlenül általános topicba írtam de bemáslom ide 😀
Na aludtam rá egyet.
Az első tíz percet nézve már elhittem, hogy BoB nem úgy megy neki minden meccsnek, hogy előtte beírja gugliba hogy gameplan tutorial...A meccs legelső playével megágyaztak Stills TD-jének. Ha nem mutatják meg, hogy abból a forrmációból screen is jöhet, lehet nem lép fel a safety a snapnél. A ST is jól dolgozott az elején, Hillel is elhitették, hogy nem tudja elkapni a punt returnt. A védelem is jól kezdett, ráadásul a chiefs mindent elejtett. Ennyi kihagyás után nehezen indultak a hazaiak. Aztán 24-0nál rágörcsöltek arra, nehogy hibázzanak és esélye legyen a Kansasnek. Hát mi történhet ilyenkor? Nem azt mondom, hogy egy negyed után már húzhatják az időt, de nem kivitlezhetetlen. Kevés volt a futás, és Watsonra sem hivtak direkt futó játékot. Csak a TD-nél. Egyáltalán nem készültek fel arra, mihez kezdjenek ha véletlenül nagyobb előnyt szereznek. Mert ha ezzel is számolnak, nem biztos, hogy olyan könnyen visszajön a chiefs ha egyáltalán...
A bírók egyértelműen haza fújtak. DPI-t a chiefs ellen befújni hazaárulás volt. Csak garbage timeban adtak egyet nagy kegyesen olyanra, ami előtte kétszer is megtörtént büntetés nélkül. A bírók tegnapi teljesítménye egyenlő volt BoB teljesítményével.
Chiefs: Egyértelműen megérdemelték a továbbjutást. ilyen hátrányból felállni elég menő. Ameddig nem találkoznak egy olyan csapattal, ami meg tudja fogni Kelcét, nem lesz gond. Ami viszont nem tetszett, hogy akkorára nőtt az arc a fordítás után, hogy nem fértek be a sisakba. Kell az önbizalom, meg kiráy, hogy meg tudták fordítani, de azért ennek örülni vagy flegmán megalázni az ellenfelet két külön dolog. A houstoniaknak nem volt nagy a mellény 24-0-nál. Mahomes 48 pont után negyedikre neki akart menni. Hát ott egy állba verést megérdemelt volna.
BoB: Nem tudom mivel zsarolja a McNair családot hogy még mindig van állása. Vagy McNairék egyszerűen leszarják az egészet. Hihetetlen mennyire alkalmatlan a mukájára. Külföldi fórumon legjobb komment: egy parkolóból nem tudná kimenedzselni magát. Volt pofája azt nyilatkozni, hogy 4&1re egyik rövid yardos formációjuk sem tetszett neki. Hát a lónak a f@szát azt! Ha ott nekimennek és nem sikerül, akkor sem kerül sor a fake puntra. 11 perccel a vége előtt, amikor még valami esély volt a fordításra, 4&rövidre elfelejtett neki menni. Nem hittem el amit látok. Addigra már elengedte a meccset, nem koncentrált. Alapból látszott, hogy átlag meccsdrivera hívja a játékokat, nem úgy, mint aki fordítani akar. Utóbbinál egyértelműen négy játékra lehet tervezni, punt szóba sem jöhet. Ezután nem meglepő, hogy az uccsó driveot lajhár módban nyomta a csapat. Ment rendesen az előrehaladás, de tempo nélkül. Valószínűleg nem rúgják ki BoB-ot, az értelmes edzők már találtak csapatot. De valami változás kell. Az se lenne baj, ha Crennelt küldenék el. A secondary 2016-ban negyedik volt, azóta csak lefele épül. Idén 24. Kulcs szitukban a védelem többször mond csődöt, mint nem. Mindegy kit rúg ki az FO, de valami változás kell, mert nem mehet így tovább. Ha idén meglesz a PO, a konf döntőnek kell lennie az alapelvárásnak, ha nincs meg, teljes takarítás az edzőknél. Ha ezt megmondanák BoBéknak, lehet elkezdenének dolgozni.
samu09
Az égvilágon semmi szerepe nem volt a bíróknak abban, hogy a Chiefs nyert.
Nem tudni, mi lett volna, ha BoB nem hozza magát, és ad momentumo(ka)t a Kansasnek, lehet akkor is visszahozzák (előzetesen sem volt egy súlycsoportban a hazai O és vendég D), bár nem úgy nézett ki. De nemcsak, hogy ezt tette, hanem a saját csapatát és teljes apátiába taszította.
Igazi lúzer ez az ember, és hiába ellenkezik a csapata, ezt rendszeresen rájuk ragasztja.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Samu!
Egyreszt nem Minden Chiefs jatekos flegman megalazott Minden szegény Texans jatekost. Akik ugyanugy buliztak, mutogattak, leggitaroztak, stb., A vezetesnel.
Hanem egy Texans DT kicsit odatolt a Chiefs futonak, aki igy is megcsinalta, es letette ele a labdat. Az taunting, de meg is kapta. Mad nem volt, csak paran gyulolik az elit, sztarolt jatekosokat, Mahomest lebuziztak, meg nagykepu lett, mert mosolygott a TDja utan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ez így elég fájó vereség volt. 24-0-nál BoB-nak elgurult a gyógyszere és meg akarta mutatni, hogy ő mekkora edző, ez elég rosszul sült el. Utána a védelmünk a pálya szélén maradt, semmit nem tudtak levédekezni, ennyi TD még gombócból is sok lett volna. Ez a vereség szerintem Crennel állásába fog kerülni, BoB meg még legalább 1 évig atyaúristent játszik a csapatnál.
Ámen

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Véletlenül általános topicba írtam de bemáslom ide 😀
Na aludtam rá egyet.
Az első tíz percet nézve már elhittem, hogy BoB nem úgy megy neki minden meccsnek, hogy előtte beírja gugliba hogy gameplan tutorial...A meccs legelső playével megágyaztak Stills TD-jének. Ha nem mutatják meg, hogy abból a forrmációból screen is jöhet, lehet nem lép fel a safety a snapnél. A ST is jól dolgozott az elején, Hillel is elhitették, hogy nem tudja elkapni a punt returnt. A védelem is jól kezdett, ráadásul a chiefs mindent elejtett. Ennyi kihagyás után nehezen indultak a hazaiak. Aztán 24-0nál rágörcsöltek arra, nehogy hibázzanak és esélye legyen a Kansasnek. Hát mi történhet ilyenkor? Nem azt mondom, hogy egy negyed után már húzhatják az időt, de nem kivitlezhetetlen. Kevés volt a futás, és Watsonra sem hivtak direkt futó játékot. Csak a TD-nél. Egyáltalán nem készültek fel arra, mihez kezdjenek ha véletlenül nagyobb előnyt szereznek. Mert ha ezzel is számolnak, nem biztos, hogy olyan könnyen visszajön a chiefs ha egyáltalán...
A bírók egyértelműen haza fújtak. DPI-t a chiefs ellen befújni hazaárulás volt. Csak garbage timeban adtak egyet nagy kegyesen olyanra, ami előtte kétszer is megtörtént büntetés nélkül. A bírók tegnapi teljesítménye egyenlő volt BoB teljesítményével.
Chiefs: Egyértelműen megérdemelték a továbbjutást. ilyen hátrányból felállni elég menő. Ameddig nem találkoznak egy olyan csapattal, ami meg tudja fogni Kelcét, nem lesz gond. Ami viszont nem tetszett, hogy akkorára nőtt az arc a fordítás után, hogy nem fértek be a sisakba. Kell az önbizalom, meg kiráy, hogy meg tudták fordítani, de azért ennek örülni vagy flegmán megalázni az ellenfelet két külön dolog. A houstoniaknak nem volt nagy a mellény 24-0-nál. Mahomes 48 pont után negyedikre neki akart menni. Hát ott egy állba verést megérdemelt volna.
BoB: Nem tudom mivel zsarolja a McNair családot hogy még mindig van állása. Vagy McNairék egyszerűen leszarják az egészet. Hihetetlen mennyire alkalmatlan a mukájára. Külföldi fórumon legjobb komment: egy parkolóból nem tudná kimenedzselni magát. Volt pofája azt nyilatkozni, hogy 4&1re egyik rövid yardos formációjuk sem tetszett neki. Hát a lónak a f@szát azt! Ha ott nekimennek és nem sikerül, akkor sem kerül sor a fake puntra. 11 perccel a vége előtt, amikor még valami esély volt a fordításra, 4&rövidre elfelejtett neki menni. Nem hittem el amit látok. Addigra már elengedte a meccset, nem koncentrált. Alapból látszott, hogy átlag meccsdrivera hívja a játékokat, nem úgy, mint aki fordítani akar. Utóbbinál egyértelműen négy játékra lehet tervezni, punt szóba sem jöhet. Ezután nem meglepő, hogy az uccsó driveot lajhár módban nyomta a csapat. Ment rendesen az előrehaladás, de tempo nélkül. Valószínűleg nem rúgják ki BoB-ot, az értelmes edzők már találtak csapatot. De valami változás kell. Az se lenne baj, ha Crennelt küldenék el. A secondary 2016-ban negyedik volt, azóta csak lefele épül. Idén 24. Kulcs szitukban a védelem többször mond csődöt, mint nem. Mindegy kit rúg ki az FO, de valami változás kell, mert nem mehet így tovább. Ha idén meglesz a PO, a konf döntőnek kell lennie az alapelvárásnak, ha nincs meg, teljes takarítás az edzőknél. Ha ezt megmondanák BoBéknak, lehet elkezdenének dolgozni.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sokat védtem eddig BoB-ot, és még mindig úgy gondolom vannak területek (játékosok motiválása, irányító nevelés stb.), amiben igenis jó. De be kell látni ez a játék menedzselés nem megy neki. Ideje tovább lépni.

Külön csalódás - hogy mint valami elcseszett politikus - egy ilyen meccs után képes azt lenyilatkozni, hogy szerinte előre lépett a csapat, ahelyett, hogy lemondana...
DC
Hát ahhoz sokáig kell valószínűleg élni hogy egy coach szájából azt halljuk, hogy figyu, elrontottam, és amúgy is túl középszer vagyok, rúgjatok ki. 😀

Egyébként 5 év alatt a 4. playoffja neki. Ha a tavalyi otthoni első körös zakó - ráadásul csoport riválistól - kevés volt a kirúgásához - sőt tulajdonképpen még erősebb is lett azóta -, akkor nem látom, hogy idén, miután ment is egy kört a csapat, miért rúgnák ki. Egyébként is, eléggé úgy néz ki, hogy Bob McNair halála után hatalmi űr lett a csapatnál. A feleség, mint örökös úgy látszik nem ért hozzá / nem érdekli, és minden jel arra mutat, hogy a keletkezett hatalmi űr betöltéséért induló kard-ki-kardból BoB jött ki győztesen. A váratlan GM kirúgás is erre utal.

Azt se tartom már kizártnak, hogy tényleg nem lesz új GM az offseasonban. Sokáig azt gondoltam, hogy csak vártnak Cesario-ra, akinek a draft után jár le a szerződése, és csak azért lett lenyilatkozva, hogy nem is keresnek, mert a tampering ügy után furán venné ki magát, hogy keresik a GM-et de nincsenek interjúk. De most már nem zárom ki, hogy BoB tényleg marad a rúdnál, nem akar erős embert maga mellé, aki esetleg számon is kérhetné.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Na rúgjátok ki BoBot és vigyétek JMD-t. Hátha bevállna nektek🤪😄
ParadSEC
Ettől félek én is. Vagy Caldwell.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na rúgjátok ki BoBot és vigyétek JMD-t. Hátha bevállna nektek🤪😄

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Én sokat védtem eddig BoB-ot, és még mindig úgy gondolom vannak területek (játékosok motiválása, irányító nevelés stb.), amiben igenis jó. De be kell látni ez a játék menedzselés nem megy neki. Ideje tovább lépni.

Külön csalódás - hogy mint valami elcseszett politikus - egy ilyen meccs után képes azt lenyilatkozni, hogy szerinte előre lépett a csapat, ahelyett, hogy lemondana...
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
 www.youtube.com/watch?v=93lWO8lfxrs

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nehogy úgy tűnjön, hogy védem BoB-ot, de ezt a 24-0-s vezetést nem ő adta el, hanem csak ha már ott volt ő is besegített. 😀 Tulajdonképpen 2 "normális" drive volt az első félidőben, a legelső Texans és a legutolsó Chiefs, a többit mind valami idétlen - elsősorban ST - hiba hozta össze. Blokkolt punt, muffed ball, fumbled ball, 60 yardos visszahordás, kihagyott FG, volt itt minden, mint a búcsúban. A két fenti drive-on kívül egyetlen további drive indult a támadó csapat saját térfeléről, az is csak 1 yarddal (a Texans FG drive-ja a saját 49-esükről). Minden más drive bőven FG távon belül _indult_, kettő az ellenfél 10 yardosán belülről.

Szóval ez inkább simán egy őrült első félidő volt, mint nagy előnyszerzéses majd nagy előnyleadásos félidő, még ha sorban így is jött össze. De ha a ST hibák felválta történnek, akkor nincs se előny, se ledolgozott hátrány, hanem egy szoros félidő tele hibával mindkét oldalon. A második félidőben meg a Chiefs sebességet váltott és relative simán behúzta a meccset.

És összességében nézve is, alapvetően az döntött - nem BoB hibái -, hogy a Texans defense képtelen volt még csak lelassítani is Mahomes-ékat. A Chiefs defense se játszott hűde jól, de limitálni tudták Watsonékat. Crennel legényei azt se.

Ettől függetlenül amit BoB leművelt az oldalvonalnál, a két 4. kísérletnél az tragikomédia. A döntések is meg ahogy a döntések megszülettek az is. 😊 Wattot és Watsont sajnálom, de egyébként Colts fanként abban bízom, hogy minél tovább tartsa meg a Texans a saját Jim Mora-ját. 😀 Mert ahogy idekerül majd egy jó edző (úgy, mint Dungy Indianapolisba), úgy lesz azonnal bajban a divízió többi csapata.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Az a szomorú ebben, hogy ez most nektek nem csak egy AFC döntőbe került, hanem abba is, hogy BoB belevitte ezt a tehetséges csapatot egy olyan pofonba, amiből van, hogy évekig nem állnak fel játékosok, csapatok. Mentálisan baromi nehezen lehet innen PO-meccseket játszani ezeknek a játékosoknak. Azért remélhetőleg most már tényleg érkezik egy kis friss levegő, muszáj. Ezzel a szájízzel még a PO-ba jutás is veszélyben lehet, ha marad az edzői stáb.
Cruyffista
a fű rossz 😀 Az 5 évvel ezelőtti 31-0 pont a chiefstől WC körben ugyanilyen pofon volt. Mégis ott vannak évről évre. Nem azt mondom, hogy minden fasza, de ez a csapat még nincs kész.
Erre aludni kell egyet mielőtt többet írnék...
samu09
Meg? Hat de ez a problema, ez a csapat evek ota pontosan egy helyben toporog. Es akkor hova lepjen elore ugy, hogy BOB eladta a jovot? Watt meg ismet egy evvel idosebben ter vissza, raadasul ismet egy sulyos serulest szedett ossze, amivel visszajott, aztan ki tudja, hogy telik a nyar? Hogy szazas nem volt, az is fix, aztan lehet imadkozni, hogy nem serult ra, illetve hogy az az amugy sem jo izom most kapott egy olyan terhelest, hogy remenykedni kell, hogy roncsolodott tovabb, mint ahogy a serules kornyeke. De ez most nagyon nem tett jot, az tuti.

Szoval oszinten megkerdezem, innen hogy lehetne ugy elorelepni, hogy evek ota ugyanaz az orult balfasz rombol szet mindent maga korul? Az egy dolog, hogy ha netan uj GM jonne a nyaron, az o legalabb keteves munkajat megbaszta elore BOB, na de hogy ez a csavo a HC-intervallum minden egyes pontjanal megbukik vagy hibat kovet el, az is fix. Nem most, nem egy hete, hanem tobb eve, kis tulzassal minden egyes fontos meccsen. Aki ezt nem eszleli, az vak, egy tulaj pedig, aki ezt hagyja, az vagy nem ert ehhez az egeszhez, vagy pedig baszik bele abba, mi van a csapattal. BOB lapot huzott a 19-re, majd meg most, amikor megmutathatta volna, hogy igaza volt, most is kiejtette a sajat csapatat. Ujfent, sokadszor.

Ez a csavo az AFC Jason Garrettje, akit evek ota figyelsz, es egyszeruen nem erted, hogy tortenhet meg az, megis kinek a lanyat kefeli, hogy meg mindig itt lehet a csapatnal, raadasul foedzokent.
Stez
Nem csak fontos meccseken, konkrétan az embernek olyan érzése van hogy minden meccsen van 1-2 olyan megmozdulása amivel árt a csapatnak, mintha direkt meg akarná veretni őket...

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Mindezt úgy, hogy ilyen lehetőség egyszer adatik az életben, a középszerű Bills szerencsés megverése után 24-0-ról kellett volna lemenedzselni a győzelmet, és onnantól már csak egy lépés a jól ismert, egyoldalú csoportrivális ellen, ráadásul ötödik kiemeltként otthon

Ha most nem jött össze, mekkora rá az esély, hogy valaha igen? Max 0.1%


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a szomorú ebben, hogy ez most nektek nem csak egy AFC döntőbe került, hanem abba is, hogy BoB belevitte ezt a tehetséges csapatot egy olyan pofonba, amiből van, hogy évekig nem állnak fel játékosok, csapatok. Mentálisan baromi nehezen lehet innen PO-meccseket játszani ezeknek a játékosoknak. Azért remélhetőleg most már tényleg érkezik egy kis friss levegő, muszáj. Ezzel a szájízzel még a PO-ba jutás is veszélyben lehet, ha marad az edzői stáb.
Cruyffista
a fű rossz 😀 Az 5 évvel ezelőtti 31-0 pont a chiefstől WC körben ugyanilyen pofon volt. Mégis ott vannak évről évre. Nem azt mondom, hogy minden fasza, de ez a csapat még nincs kész.
Erre aludni kell egyet mielőtt többet írnék...
samu09
Meg? Hat de ez a problema, ez a csapat evek ota pontosan egy helyben toporog. Es akkor hova lepjen elore ugy, hogy BOB eladta a jovot? Watt meg ismet egy evvel idosebben ter vissza, raadasul ismet egy sulyos serulest szedett ossze, amivel visszajott, aztan ki tudja, hogy telik a nyar? Hogy szazas nem volt, az is fix, aztan lehet imadkozni, hogy nem serult ra, illetve hogy az az amugy sem jo izom most kapott egy olyan terhelest, hogy remenykedni kell, hogy roncsolodott tovabb, mint ahogy a serules kornyeke. De ez most nagyon nem tett jot, az tuti.

Szoval oszinten megkerdezem, innen hogy lehetne ugy elorelepni, hogy evek ota ugyanaz az orult balfasz rombol szet mindent maga korul? Az egy dolog, hogy ha netan uj GM jonne a nyaron, az o legalabb keteves munkajat megbaszta elore BOB, na de hogy ez a csavo a HC-intervallum minden egyes pontjanal megbukik vagy hibat kovet el, az is fix. Nem most, nem egy hete, hanem tobb eve, kis tulzassal minden egyes fontos meccsen. Aki ezt nem eszleli, az vak, egy tulaj pedig, aki ezt hagyja, az vagy nem ert ehhez az egeszhez, vagy pedig baszik bele abba, mi van a csapattal. BOB lapot huzott a 19-re, majd meg most, amikor megmutathatta volna, hogy igaza volt, most is kiejtette a sajat csapatat. Ujfent, sokadszor.

Ez a csavo az AFC Jason Garrettje, akit evek ota figyelsz, es egyszeruen nem erted, hogy tortenhet meg az, megis kinek a lanyat kefeli, hogy meg mindig itt lehet a csapatnal, raadasul foedzokent.