Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remek. Se Leonard, se Nelson nem úgy néz ki, hogy 35 éves korukig játszani fognak...
Mondjuk Leonard tavaly sérülten is first team all pro lett, szóval ő amíg lépni tud, addig hasznos lesz a pályán, az meg még remélhetőleg 5-6 év minimum. Nelson miatt picit jobban aggódom, az ő háta az ő méreteivel nagyobb probléma is lehet. De majd meglátjuk. A magam részéról a Luck sztori miatt amúgy is alapból rástresszelek minden sérüléses hírre, úgyhogy próbálom kizárni és nem stresszelni rajta amíg lehet. Meggyógyulni úgyse fog az a hát attól, hogy frászt is kapok tőle. 😊

Kenny viszont ott van és edz. Ha van is gondja a pénzzel, az nem akkora, hogy a minicampet kihagyja miatta. Ergó valószínűleg meg fognak egyezni. Kap még pluszba pár milliót és mindenki elégedett lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Leonard tavaly is végig akkora fásliréteggel a bokáján játszott, hogy néha már gipsznek tűnt. Szóval nem volt ez olyan váratlan. Szezonra jöjjön rendbe.
Nelson dettó, én inkább azon csodálkozok, hogy róla nincsenek hasonlók.

Szerkesztette: uatu
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Imadom ezeket az uj seruleseket, amik nem ujak igazabol, de a csapat, meg gondolom foleg a jatekod baszott ra eddig, netan nem akarta elmondani ideig-oraig, ezert hiaba lett volna itt sok honap a mutetre, kesve jut el a mutoasztalra, amire megszepen ramegy a kovetkezo szezonja is. Marpedig ha kiesik vagy nem szazas, azt a teljes vedelem megerzi. Ilyenkor jo, hogy Ballard ennyire baszott a posztra az elmult ket evben es backup kalibereket hozott csak, mert legalabb fixen szarban lesz a haza.

több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461

Bence94
PUP -> IR -> retirement
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát jóóó 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lett is valami kacifántos nevű új pozíciója. Lényegében fizu emelést kaphatott valószínűleg. Plusz még egy évre legalább marad. Többre aligha, mert ő Dodds-al ellentétben úgy tűnik nem válogatós, ha valahol magasabb pozíciót kapna, akkor menne is. Jópár helyről megkeresték már, eddig nem nyert sehol, de ami késik nem múlik, jövőre valószínűleg lelép.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard rakapcsolt, sorra jonnek a faszpingalok. Gondolom, Williams is veteran minimum kornyeken erkezik, camp bodynak.

A TC elott tornasorba allitja az edzoi stab a sracokat, egyesevel elsetal Ballard mindenki elott, aztan rabok azokra, akiknek meg kell serulniuk a stabil jatekosok helyett, hogy megusszuk annyival a szezont.

Az egyebkent elegge erezheto, hogy Taylor moge tapasztalt segitseget akarnak hozni, hogy ne hasznaljak tul es ne kelljen minden meccsen 25szora kezebe adni a labdat.

Nagy sajnalatomra ez csak a futoposzton erzodik, wr-eket alig invitalunk meg, elegendonek erezzuk ezt a sort, mintha mar mindenki tudna, hogy Pierce kiraly lesz, Pittman szinten, es senki sem dol majd ki a posztrol. Elore rettegek es latom, amikor a TC elott visszahozzuk Szallodat.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
No most már egy szavatok sem lehet tiètek a legeredmènyesebb QB duó a ligában egy SB rèszvètellel ès egy SB győzelemmel MVP címmel 😛 (figyelem duóról beszèltem TB most önmagában nem számít 😛 🤪🥳)
dande
Csak holtverseny. A Mahomes + Chad Henne duónak ugyanannyi van. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
No most már egy szavatok sem lehet tiètek a legeredmènyesebb QB duó a ligában egy SB rèszvètellel ès egy SB győzelemmel MVP címmel 😛 (figyelem duóról beszèltem TB most önmagában nem számít 😛 🤪🥳)
dande
Jövőre johet Goff, aztán Jimmy, és zsinórban négy döntős qb köthetne ki 🥰
Wyatt
2024-2025os szezonra meg johet Brady, vele nyerunk ket SBt, aztan elcsereljuk a 2026os 1/1re a Jagsbe es hozzuk Arch Manninget, habzsi dozsi

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No most már egy szavatok sem lehet tiètek a legeredmènyesebb QB duó a ligában egy SB rèszvètellel ès egy SB győzelemmel MVP címmel 😛 (figyelem duóról beszèltem TB most önmagában nem számít 😛 🤪🥳)
dande
Jövőre johet Goff, aztán Jimmy, és zsinórban négy döntős qb köthetne ki 🥰

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Annyi haszna volt az Ehlingereknek/Easonoknak a hatso korben, mint a Banoguknak/Turayoknak a 2.ban.

Gyakorlatilag 0
Iden, amikor nem is a 15.QBra lett volna lehetoseg 3.napon meg nem kellett, helyette elhozzuk a masik vallasi/lelki tarsat Reichnek...

Mindfuck

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
De jo nekunk.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
No most már egy szavatok sem lehet tiètek a legeredmènyesebb QB duó a ligában egy SB rèszvètellel ès egy SB győzelemmel MVP címmel 😛 (figyelem duóról beszèltem TB most önmagában nem számít 😛 🤪🥳)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Meg is van


warr_b
Jövőre két 3. körért vihetitek!!😀😀😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Meg is van



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Táddám Foles érkezhet 😛 😀
dande
Kell QB a playoffra is.

iktriad
Nate Sudfeldet még összekukázhatnátok igazán 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Táddám Foles érkezhet 😛 😀
dande
Kell QB a playoffra is.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Táddám Foles érkezhet 😛 😀
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 884
Azért sok más poszttal ellentétben nem baj, ha egy irányító nem egy futó szintjén van 😊
Wyatt
Persze hogy nem de nem is arrol beszelunk, hanem a tesztet hogy tudod ugy kiertekelni, ha befolyasolva van. Az ertekeles vesztodik el, mert ezen tesztek kiertekelesere megvan a modszer de ebbe szol bele a keszules ra. LJ 26 lett ezek szerint, de mennyi lett volna ha ugy van kezelve ahogy kell? Ez a megmondhatatlan. Ha most keszitenenek egy uj tesztet akkor egy tizeves tavlatban emelkednenek a pontok. Nem lennenk okosabbak vagy rosszabbak vagy barmi a meroszam, hanem a tesztre valo felkeszites jonne ki.

Mondjuk ha a QB-k-akar C ele odadobok egy szembol-oldalrol ket kepet egy jatekrol es egy alapfeltetel hogy 1 and 10 vagy 3 and 2 es mondja meg hogy hivja a blokkolast milyen jatekot hivna...stb. Mindegyik tudja, ki milyen gyorsan es milyen melyen tudna belemenni adott idon belul. Megint a kiertekeles lenne a lenyeg, hisz az osztonos jo megoldast letiporna, de a kiertekeles alapjan a jatekosok is ugy keszulnenek fel ( pl mi volt a lenyegesebb a csapatoknal, a blokkolas hivas vagy a tobb opcio leirasa adott idon belul amit ugyis kielemeznenek es keszitenek oket fel ).

Szamomra ezek a "kerdesek" feltevese es annak helyes kiertekelese adja a kulcsot. De ilyen nincs es ezert megy az orles a malomban. A jatekosok es a klubok is sokkal felkeszultebbek minden teren es a draft pontosan ugyanolyan lutri mint volt. Ami resze meg nem az meg szerintem meg mindig osszeallithato a mock-pozisrangsorokbol.

A PFF is ezert nem mondta meg regen mi alapjan osztalyoz es ezert jon be valakinek es nem mert vagy egyetert vagy sem az osztalyzataikkal. Ha megmondana akkor ugy jatszananak sokan.

Es megint a Wteszt barmilyen eredmennyel zarva LJ nem lett volna hamarabb elvive sem, es bent hagyva sem.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért sok más poszttal ellentétben nem baj, ha egy irányító nem egy futó szintjén van 😊