NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Luck egyértelműen passzoló (pocket) franchise QB-nak lett idehozva, arra a feladatra, hogy 250-300 yardos átlaggal ő mozgassa alapvetően az offense-t. A futás pedig arra szolgálna, hogy ezt a passzjátékot megalapozza, "eladja". Ehhez a meglevő meccsenkénti 100-110 yard átlag elég, ha az megfelelően hatékony. (Azaz hozza a rövid yardos, goal line-os szitukat, és viszonylag jó ypc értéket produkál 1st downokra.)

Namost, Luck idén - ha jól emlékszem - átlagban 41-et passzolt. A liga elit csapataiban játszó elit QB-k esetén ez a szám 35-37 körül van átlagban. Azaz valóban túl sokat passzol, mégpedig meccsenként átlagosan úgy 5-6-al többet, mint ami ideális lenne. Mivel yardban viszont ugyanazt hozta kb., mint ami hosszú távon is az elvárás lesz (4500 körül), ez azt jelenti, hogy nem azért passzolt többet, mert több yardot kellett ennél termelnie (mint pl. Brees, vagy Stafford esetén), hanem azért, mert ezt a 4500 körüli számot több dobásból tudta hozni. Ergo pontatlanabbul játszott, mint az elit. Többször nem jött össze első, második downra az, ami az elit QB-knak összejött, illetve többször is adta el a labdát.

A tehermentesítése tehát elsősorban azon múlik, hogy pontosabb és hibamentesebb legyen a játéka. Ehhez pedig két dolog kell: Ö magának kell fejlődnie, javulnia, és kell neki egy jobb fal, ami egy kicsit tovább képes megvédeni. Ez fogja tudni majd meccsenként előbb 2-3, majd 4-5, végül 5-7 passzal lejjebb vinni az átlagát - miközben a termelt yardszám ugyanúgy megmaradhat. Vagy akár még nőhet is kicsit.peterk2005
Igen, sok igazság van abban amit írsz, egyértelmű, hogy neki is sokat kell fejlődnie a döntéshozatal terén. Ettől függetlenül elnéznék nálunk egy robbanásra esélyes fiatal(os) futót, aki nálunk pro bowl szint lehetne, és Ballard második futóként játszana. De valóban igazatok lehet, hogy a fal a legfontosabb.
több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Ha jobb lenne az OL --> Jobb lehetne a futójáték ---> Kisebb teher nyomhatná Luck vállát, és nem kellene 40-50-szer dobnia. Szerintem.
Jelenleg mindent kihoztunk a futójátékból, amit az OL-ünk engedett. Szerintem.Stez
Világos, egyetértek, írtam a falat is, mint erősítésre váró csapatrészt. A hozzászólásod második részét pedig szerintem nem nekem akartad címezni.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Egészen ma délutánig tényleg nagyon esélyesnek éreztem magunkat,mert jól játszottunk, és Pagano miatt is. De ha vasárnap nyerünk akkor a vasárnapi lesz az utcsó meccs Ray Lewisnak, és nagy valószínűséggel Ed Reednek is a Ravensben meg úgy a ligában...És sztem kb szét fog esni a stadion a szurkolók biztatásától. Btw bármennyire is bírom ezt a 2 playát, szívesen lennék ünneprontó😊)Borbinho
Ha a Ravens kikap, akkor Lewis tuti nem vonul vissza😀FearTomi
Nemreg bejelentette h ev vegen visszavonul. Es a playoff hatralevo reszen nem valoszinu h lennenek meg otthon. watchout.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egészen ma délutánig tényleg nagyon esélyesnek éreztem magunkat,mert jól játszottunk, és Pagano miatt is. De ha vasárnap nyerünk akkor a vasárnapi lesz az utcsó meccs Ray Lewisnak, és nagy valószínűséggel Ed Reednek is a Ravensben meg úgy a ligában...És sztem kb szét fog esni a stadion a szurkolók biztatásától. Btw bármennyire is bírom ezt a 2 playát, szívesen lennék ünneprontó😊)Borbinho
Ha a Ravens kikap, akkor Lewis tuti nem vonul vissza😀

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egészen ma délutánig tényleg nagyon esélyesnek éreztem magunkat,mert jól játszottunk, és Pagano miatt is. De ha vasárnap nyerünk akkor a vasárnapi lesz az utcsó meccs Ray Lewisnak, és nagy valószínűséggel Ed Reednek is a Ravensben meg úgy a ligában...És sztem kb szét fog esni a stadion a szurkolók biztatásától. Btw bármennyire is bírom ezt a 2 playát, szívesen lennék ünneprontó😊)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számunkra az jelenthet némi előnyt, hogy mi abszolút teher nélkül léphetünk pályára, mert nincs veszíteni valónk. A Ravens-nek viszont ebben a helyzetben egyszerűen nem szabad kikapnia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ja.
Ha már arról beszéltünk, hogy a Coltsnak mit jelent Pagano visszatérése morálisan, másik oldalról meg kiderült, hogy Lewis ellenünk játszani fog, a szezon végén visszavonul, így otthon, érte is küzdenek majd a Hollók.
Hát fel kell kötnie a gatyáját a sok fiatalnak, ahogy Paganoéknak is.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
pats verés...😀
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
na akkor itt az ideje a biztonsagi ovek becsatolasanak, ezt sztem elegge durva lesz :/ enyhen szolva megcsappant a bizalmam a wben, de hotmindegy mert ez a szezon mindenhogyan loosing my edge hatast kelt 😀 abba meg bele sem merek gondolni, h mi lenne ha igy is tovabbmennenk ... jeeez.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Azt azért ne felejtsük már el, h egy Rookie-ról beszélünk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem így értettem a nyomást, inkább a teher szót kellett volna használni. Arra utaltam, hogy ha lenne egy jó futójátékunk, nem kéne neki kis túlzással 45-50-szer dobnia egy meccsen ahhoz, hogy nyerni tudjunk. Johnny Firpo
Luck egyértelműen passzoló (pocket) franchise QB-nak lett idehozva, arra a feladatra, hogy 250-300 yardos átlaggal ő mozgassa alapvetően az offense-t. A futás pedig arra szolgálna, hogy ezt a passzjátékot megalapozza, "eladja". Ehhez a meglevő meccsenkénti 100-110 yard átlag elég, ha az megfelelően hatékony. (Azaz hozza a rövid yardos, goal line-os szitukat, és viszonylag jó ypc értéket produkál 1st downokra.)

Namost, Luck idén - ha jól emlékszem - átlagban 41-et passzolt. A liga elit csapataiban játszó elit QB-k esetén ez a szám 35-37 körül van átlagban. Azaz valóban túl sokat passzol, mégpedig meccsenként átlagosan úgy 5-6-al többet, mint ami ideális lenne. Mivel yardban viszont ugyanazt hozta kb., mint ami hosszú távon is az elvárás lesz (4500 körül), ez azt jelenti, hogy nem azért passzolt többet, mert több yardot kellett ennél termelnie (mint pl. Brees, vagy Stafford esetén), hanem azért, mert ezt a 4500 körüli számot több dobásból tudta hozni. Ergo pontatlanabbul játszott, mint az elit. Többször nem jött össze első, második downra az, ami az elit QB-knak összejött, illetve többször is adta el a labdát.

A tehermentesítése tehát elsősorban azon múlik, hogy pontosabb és hibamentesebb legyen a játéka. Ehhez pedig két dolog kell: Ö magának kell fejlődnie, javulnia, és kell neki egy jobb fal, ami egy kicsit tovább képes megvédeni. Ez fogja tudni majd meccsenként előbb 2-3, majd 4-5, végül 5-7 passzal lejjebb vinni az átlagát - miközben a termelt yardszám ugyanúgy megmaradhat. Vagy akár még nőhet is kicsit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ettől függetlenül valamit ki kell találni, hogy Luckon ne legyen ekkora nyomás, és erre a futójáték feljavítása remek lenne.Johnny Firpo
Na, a jó RB pont Luck megvédésében nem segítene semmit. Nézd meg a Chicago-t. Hiába vannak ott sokkal jobb futók, a szar fal miatt emellett is simán ízzé-porrá zúzzák Cutlert.peterk2005
Nem így értettem a nyomást, inkább a teher szót kellett volna használni. Arra utaltam, hogy ha lenne egy jó futójátékunk, nem kéne neki kis túlzással 45-50-szer dobnia egy meccsen ahhoz, hogy nyerni tudjunk. Johnny Firpo
Ha jobb lenne az OL --> Jobb lehetne a futójáték ---> Kisebb teher nyomhatná Luck vállát, és nem kellene 40-50-szer dobnia. Szerintem.
Jelenleg mindent kihoztunk a futójátékból, amit az OL-ünk engedett. Szerintem.
Ja, mondhatjuk, hogy bazmeg Peterson 1200 yardot futott volna simán abból, amit Ballard alkotott, de az ilyen hasonlatokkal kitörölhetjük, mert nincs semmi értelme. Szerintem.

Egyébként meg szerintem Hilton is lehetne jobb, mert ha Megatron lenne a helyén elkapóként, simán elkapott volna 2000 yardot.
Ennyi értelme van ilyen hasonlítgatásnak.
Petersont, Kalilt, Levitret, Jahri Evanst és Megatront akarom az offensebe, velük többet lehetett volna kihozni ebből az évből.

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Ettől függetlenül valamit ki kell találni, hogy Luckon ne legyen ekkora nyomás, és erre a futójáték feljavítása remek lenne.Johnny Firpo
Na, a jó RB pont Luck megvédésében nem segítene semmit. Nézd meg a Chicago-t. Hiába vannak ott sokkal jobb futók, a szar fal miatt emellett is simán ízzé-porrá zúzzák Cutlert.peterk2005
Nem így értettem a nyomást, inkább a teher szót kellett volna használni. Arra utaltam, hogy ha lenne egy jó futójátékunk, nem kéne neki kis túlzással 45-50-szer dobnia egy meccsen ahhoz, hogy nyerni tudjunk.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem tudom, hogy számoltál, mert 5 ft 10 in az 1.78 m, 6 ft 1 in az 1.85 m, szóval tényleg nem 5, hanem 7, de nem 11-13😊FearTomi
A hiba az én készülékemben van, először is Ballardot 5'9-nek tudtam, másrészt lusta voltam netes kalkulátort keresni, és egyszerűen 2.5 centivel számoltam egy inch-et. 😊

Amúgy nincs jelentősége, mert még az is lehet, hogy tényleg 5 centi csak a különbség, de az is, hogy mégiscsak 11. Az amcsik hülye láb/inch rendszere miatt simán lehet 2-3cm különbség két ugyanolyan magasnak írt játékos között. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ballard a maga 5'9 méretével tényleg picit alacsony....peterk2005
5,9 méter az sztem jó magas😊) Viccen kívül 5 centi szerintem nem olyan sok, de ezért írtam, hogy nézzük meg a következő szezont, hátha többet ki tudnak belőle hozni, azért elég nagy szerepe volt pár meccsen😊 FearTomi
Nem méter volt az, hanem méret. 😊 Egyébként a különbség nem 5 centi, hanem 11-13 (12 inch egy láb), ami azért már jelentős. A bizalomban nincs vita, mint írtam is, én is elégedett vagyok vele. 😊peterk2005
Uh, félreolvastam bocs😊 Hát nem tudom, hogy számoltál, mert 5 ft 10 in az 1.78 m, 6 ft 1 in az 1.85 m, szóval tényleg nem 5, hanem 7, de nem 11-13😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja.
Spiller nem kezdő futó, csak Jackson sérülése után lett inkább az, és sokkal többet futott volna, ha mondjuk a remek Bills O# nem mindig hátrányból kellett, hogy visszahozza a meccset. Rice elit futó, és nem viccből volt balhé idén is és tavaly is asszem Cameronnal, aki konkrétan a liga egyik legjobb futójaként alig futtatta. Matthews, aki amúgy Mathews, folyamatosan sérül, és ezek után rendre ugye kevesebb carryt kapott, hogy óvják. De az idei SD-ről ne beszéljünk, mert egy csőd csapat. Bradshaw szintén folyamatosan sérült volt idén, az előző években meg Jacobs is ott volt, akit nyilván használtak... nem véletlenül nyert még a #3 RB is meccset a Giantsnek idén, és kapott egyre nagyobb szerepet a rookie Wilson, Bradshawnak kb. minden meccs előtt volt valami sérülése.
Ez számomra nem mérvadó így.
Még ha nem is kevés ez a 14 carry, (ami egyébként 13)ettől függetlenül Ballard jó volt. Egyre inkább lehetett észrevenni azokat a futásokat, amikből anno Addai, de akár Brown is -1,0,1 yardokat hozott, ő még ki tudott hozni valahogy +2-3-akat. És én kifejezetten azt láttam, hogy minden meccsel egyre jobban belejön, kezdi felvenni a ritmust, és egyre jobban kezd mozogni.
Ismétlem, mindezt late round pickként. És nem is az ő dolga szerintem, hogy meccseket nyerjen, szerintem erőn felül teljesített, mert viszont így is nyert meccseket, és maximálisan odatette magát, sokszor nem eredménytelenül. Donald kacsán az elmúlt évek alatt nem éreztem ezt, mint amit Ballardban az utolsó hetekben.
Én az OL-ben látom a gebaszt, a futójáték ennél jobb szvsz nem lehetne ebből az alapanyagból, ami nekünk jelenleg rendelkezésre áll.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard a maga 5'9 méretével tényleg picit alacsony....peterk2005
5,9 méter az sztem jó magas😊) Viccen kívül 5 centi szerintem nem olyan sok, de ezért írtam, hogy nézzük meg a következő szezont, hátha többet ki tudnak belőle hozni, azért elég nagy szerepe volt pár meccsen😊 FearTomi
Nem méter volt az, hanem méret. 😊 Egyébként a különbség nem 5 centi, hanem 11-13 (12 inch egy láb), ami azért már jelentős. A bizalomban nincs vita, mint írtam is, én is elégedett vagyok vele. 😊

Azért nézd már meg a statjait: 12 meccsen kezdett, ebből csupán 7-en kapott 15 carrynél többet. Azért bazdmeg... late-round pickként simán 1000 yaRDOS szezont nyomott volna újonc évében, ami elég jó, ha azt nézed, hogy egy ilyen OL mögött futott.Stez
Nem is mondtam, hogy ne teljesített volna kiválóan, csak a Peterson összehasonlítás miatt kezdtem bele az egész mondókába.

Egyébként az a 14 carry/meccs egyáltalán nem kevés. A néhány elit futón kívül általában senki nem fut többet. Mike Turner, C.J. Spiller, Rice, Matthews, Bradshaw és a többiek is kb. ennyit futnak meccsenként. Eájött a liga, hogy a 25-30 carry-t nem sokáig lehet bírni, ezért majdnem mindenki 2 RB-t rotál (legalább).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Csak hogy Ballard nem 16 meccsen kezdett, és sok meccsen meg ahol kezdett is, simán megosztották a carryket.
Azért nézd már meg a statjait:
12 meccsen kezdett, ebből csupán 7-en kapott 15 carrynél többet. Azért bazdmeg... late-round pickként simán 1000 yaRDOS szezont nyomott volna újonc évében, ami elég jó, ha azt nézed, hogy egy ilyen OL mögött futott.Stez
Köszönöm szépen!😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak hogy Ballard nem 16 meccsen kezdett, és sok meccsen meg ahol kezdett is, simán megosztották a carryket.
Azért nézd már meg a statjait:
12 meccsen kezdett, ebből csupán 7-en kapott 15 carrynél többet. Azért bazdmeg... late-round pickként simán 1000 yaRDOS szezont nyomott volna újonc évében, ami elég jó, ha azt nézed, hogy egy ilyen OL mögött futott.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A sebességen lehet javítani, be is baszna, ha 2 méteres RB lenne a csapatba (minél alacsonyabb annál könyebben tud irányt váltani)FearTomi
Peterson 6'1, Matt Forte 6'2, Arian Foster 6'1, és még sorolhatnám a magas futókat. Szerintem egyiküknek sincs baja az irányváltással. Petersonnak végképp nincs. 😊

Ballard a maga 5'9 méretével tényleg picit alacsony. A tömege viszont ott van ahol Petersoné, Forte-é, Foster-é. Ez nem baj, a tömzsibb alkat, alacsonyabb súlypont az észak-dél futásokhoz még jól is jön, de az ilyen alkatú futók alkatilag nem elég gyorsak és fürgék a szélső futásokhoz. Enélkül pedig nemigen lesz belőlük 1500 yardos, elit, #1 futó...peterk2005
5,9 méter az sztem jó magas😊) Viccen kívül 5 centi szerintem nem olyan sok, de ezért írtam, hogy nézzük meg a következő szezont, hátha többet ki tudnak belőle hozni, azért elég nagy szerepe volt pár meccsen😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A sebességen lehet javítani, be is baszna, ha 2 méteres RB lenne a csapatba (minél alacsonyabb annál könyebben tud irányt váltani)FearTomi
Peterson 6'1, Matt Forte 6'2, Arian Foster 6'1, és még sorolhatnám a magas futókat. Szerintem egyiküknek sincs baja az irányváltással. Petersonnak végképp nincs. 😊

Ballard a maga 5'9 méretével tényleg picit alacsony. A tömege viszont ott van ahol Petersoné, Forte-é, Foster-é. Ez nem baj, a tömzsibb alkat, alacsonyabb súlypont az észak-dél futásokhoz még jól is jön, de az ilyen alkatú futók alkatilag nem elég gyorsak és fürgék a szélső futásokhoz. Enélkül pedig nemigen lesz belőlük 1500 yardos, elit, #1 futó...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam tehát: OL!!!!!(LG+RT főleg), CB, 3-4DE, WR, talán NT.Stez
Hasonlóak a reményeink, de én az NT-t kihúznám. Idehoztuk Chapmant, tudva, hogy sérült és az első éve kuka lesz. Semmi értelme másfelé nézelődni addig amíg legalább ki nem próbáljuk, mert amúgy ha bejön, nagy steel lenne, egészségesen sokkal előbb elkelt volna.

Emiatt én az NT helyett az OLB posztot írom be párosítva az általad is írt 3-4 DE-vel. Amatőr vagyok védelmi stratégiai, felállási kérdésekben - majd kijavítotok, ha hülyeséget írok -, de nekem ez a 3-4 felállás ami most van, nem tetszik. Nem jó, hogy a passrush a 2 OLB-től érkezik, ráadásul közülük az egyik (Freeney) futás ellen nem sokat ér. Ezzel a felállással nincs 4 emberes passrushunk, csak 5 emberes, ami ráadásul csak oldal irányból veszélyes. Jelenleg az ellenfél is tudja, hogy a 2 OLB-ből az egyik mindig csak passz ellen megy (Freeney). Emiatt két belső LB-nek folyton figyelnie kell a gapek mellett az ő oldalára is futásoknál. Ha meg Mathis is megy a QB-re, akkor mindkát oldalra... Ez így szerintem nem jó. Mathis oldala maradhatna így, ő egész jól belejött a szerepébe, de a másik oldalra kéne egy passrushban is jó 3-4 DE, Freeney helyett pedig egy olyan OLB, aki futás ellen is tud védekezni és ha kell coverage-be is vissza tud lépni. (Ez azt jelenti, hogy bár sajnálom, de Freeney-t el kéne engedni év végén, mert az OLB nem az ő posztja, 3-4 DE-nek meg kicsi.)peterk2005
Pont ezért írtam Dorseyt, mert a Kansasben habár 4-3-as DT-ként draftolták top5-be, asszem 2006-ban, bár ez így hirtelen tipp, viszont a KC utána váltott át 3-4-re, ahol Dorsey a maga 295 fontjával ugye endként játszott évekig. Sosem szerette a sémát, nem szeretett 3-4-be játszani, viszont futás ellen már nem egy éve az egyik legjobb 3-4 DE-vé nőtte ki magát. És ő egyébként RE, pont Freeney oldalán játszana. És mivel nem sackgyáros, nem elit pass rusher, idén meg sérült is volt sokat, így nem is kell gigaszerződést elétolni. Viszont KC-ban már bizonyított, futás ellen hatalmas upgrade lenne. És ezzel az ő oldalán játszó OLB-nek is kicsit több helye lenne azért, mert Dorseyt a KC-ban is már évek óta folyton duplázzák, de így is eltolja a falembereit. Kurva erős, csak pass rushban lószar cserébe. De nekünk nem is arra kell, arra ott van Redding.
Én nekem most Redding-Chapman-Dorsey DL volna az álom.
Oké, egy OLB-t kellene hozni, de hát nem várok nagy nevet, annyira nem is gondolom olyan kurva nagy neednek.
Ez nagyban átalakítaná az egész kérdést. Dorseyt le kell duplázni, amire az ellennek elmegy két falembere, vagy OL-je és egy TE-je, így nagyobbhelye van a mellette lévő OLB-nek, míg a másik oldalon Redding alapból jó pass rushban, Mathis meg szintén nagyon jó. És akkor van egy nózink is. Futás ellen Dorsey bivaly, Redding sem rossz szerintem, jön a nózi, mondjuk Chapman, és ott a két ILB-nk is. És akkor nem beszéltünk róla, ha esetleg a két OLB-nk is be tud segíteni futás ellen, az kiderülne, egyáéltalán ki jön Freeney helyett.
Persze ezt így leírni azért egyszerű, de Dorseyt látva néhány éve, szerintem minőségi javulást hozna.
És hasonlóság is lenne valamiben, mert a KC-ban évekig a nose volt a legnagyobb lyuk a védelembe, és így is rohadt jól elboldogult, ismerős neki a helyzet, és vélhetően azért nálunk sem rögtön robbant Chapman... Nekem nagy favoritom volna.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ettől függetlenül valamit ki kell találni, hogy Luckon ne legyen ekkora nyomás, és erre a futójáték feljavítása remek lenne.Johnny Firpo
Na, a jó RB pont Luck megvédésében nem segítene semmit. Nézd meg a Chicago-t. Hiába vannak ott sokkal jobb futók, a szar fal miatt simán ízzé-porrá zúzzák Cutlert.peterk2005
Jaj, hagyjad, kurva jó az offense falunk,nem kell arra költeni! Lucknak alíg volt idén parája. El kell cseszni a pénzt RB-re, sőt egyből 4-et kéne venni, hogy Lucknak dobnia se kelljen és akkor legalább nem lenne rajta nyomás!

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ettől függetlenül valamit ki kell találni, hogy Luckon ne legyen ekkora nyomás, és erre a futójáték feljavítása remek lenne.Johnny Firpo
Na, a jó RB pont Luck megvédésében nem segítene semmit. Nézd meg a Chicago-t. Hiába vannak ott sokkal jobb futók, a szar fal miatt emellett is simán ízzé-porrá zúzzák Cutlert.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ja, oké, asszem akkor letárgyaltuk a dolgokat, homer szerelem van itt. Nincs ezzel semmi baj, mind átesünk rajta. 😀
Johnny Firpo
Szerintem is. Nincs semmilyen szerelem, legalább is én ezen a homár dolgon tuti nem fogok átesni, de én nem ítélkezem, neked váljon egészségedre😉 Nem a kedvenc játékosom, de én látok benne potenciált és nem csesznék el egy draftot valami lerobbant FA Running backre, amikor, van egy Ballard a csapatban.


Átlagon aluli sebesség, átlagos méret, nem túl robbanékony, a vision az nem rossz, de...

A sebességen lehet javítani, be is baszna, ha 2 méteres RB lenne a csapatba (minél alacsonyabb annál könyebben tud irányt váltani), ha csak nem egy buta running back-re vágysz, aki belerohan minden futásnál a fallba. Szóval szerintem a méret OK, ahogy te mondtad a "vision" megvan, a többit meg majd idővel meglátjuk. Jó én is kicsit eltúloztam a Peterson dolgot, de hidd el nem béna ez a gyerek😊