NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
És végezetül, én szerintem igenis need a WR poszt. Fleener egyelőre láthatatlan, így nincs két veszélyes TE-nk sem, Avery egyszer kurva jó, egyszer eltűnik, Hiltont meg slotban kellene hagyni. Averyt cserélném le legszívesebben Boweal, vagy akár Wallaceal. Idén már legalább 5-6 TD passzt ejtett el, és habár sok szép elkapása is volt, de rettentő sok olyan elejtett labdája is, amit azért el kellene kapnia...Stez
Oké, need a WR poszt, csak az a helyzet, hogy ez a rookie offense, ebben az összeállításban is a liga jegjobbjai között van passz yardokat tekintve. Ergo, megyünk előre így is rendesen, elkapással. Ami probléma, az az alacsony passz completion, de az meg csak részben fogható a WR hiányra, ill. a rookie TE/slotwr corpra. Ennek oka részben Luck pontatlansága - időnként mellédob egy-egy könnyen megdobható lasztit -, másrészt a nagy nyomás ami a fal miatt rajta van. Tíz passzonként kb. 1 passzról van egyébként szó, mert ha a mostani 55% helyett 65% lenne, az már jó completion arány. Másfél passzal pedig már liga elit lenne.

Namost, ilyen körülmények között nem tudom érdemes-e most WR-be beruházni. Van összesen 4 draft pickünk, kb. 30 millánk, és egy csomó komoly needünk a falban, corner poszton, stb. A drafton semmiképp nem kéne ellőni elöl WR-re picket, mert sokkal nagyobb needjeink is vannak. FA-ról meg úgy néz ki, Bowe és Wallace lesz elérhető, akik értékesebbek. Bowe jó lenne, mert magas, erős, de baromi drága lenne (10+ millát akar), és ennyi pénzért nem vagyok elájulva a teljesítményétől. Még úgy se, hogy nincs aki dobáljon neki. A másik Wallace, de ő egy speedster, szerintem hozzánk felesleges. Idén eddig 820 yardnál és 8TD-nél tart, a mi T.Y. Hiltonunk pedig 720-nál és 6TD-nél. Rookie-ként. Minek adjunk akkor ki 8+ millát egy másik speedsterre? Ráadásul Avery sem rossz azért, 38. az elkapó listán 750 yarddal, ami egy #2 WR-től korrekt.

(Persze hosszú távon kell WR, hiszen Reggie már nem lesz sokáig, de látva az idei szezont és a needjeinket, én inkább jövőre hoznék egy korai körös potenciális #1 WR-t a draftról. Vagy pedig FA-ról.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de a Raiders-Panthers párossal sem. És a sorsolás erősségét amugy is megelőzi a győzelmek erőssége, vagy hogy van magyarul 😀 Rosszul tudom? shady
de a strength of schedule 2 csapat közt dönt, szóval ha mi nem játszottunk velük, akkor a riválisunk igen 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Hát asszonnyal évfordulónk volt, ami pont hétvégére esett, így kivételesen háttérbe szorult az NFL forduló. 😕
Tegnap megnéztem felvételről a meccset, de sok pozitívumot nem tudok elmondani.
A legelső, ami bennem maradt, az az, hogy Moore bekaphatja a brémet, mert ha ott akár csak 3 pontot is szerzünk, simán megnyerhettük volna ezt a meccset.
A kommentátor joggal kérdezte, "Where is Ballard???"
Ha már nincs Brown, se Carter, akkor bőven megkaphatta volna ő azt a carryt.
Az OL bekaphatja, mert amit pass protectiönben művel, az kritikán aluli. Hihetetlen, hogy Watt akkor és ott ment át szinte érintés nélkül, ahol akart, de úgy az egész egész Texans pass rusht megölte Luckot. Ballard kurva jó volt, és run blockban tényleg egész jó fal lenne ez, de ennek a Coltsnak ez jelenleg kevés, mert nem Petersonunk van, akinek a hátán kell vinnie a csapatot, hanem Luckunk, aki viszont passzol.
A védelem so-so, Fostert egész sokáig megfogták, azért az nagy teljesítmény volt, viszont Andre Johnson ellen folyton szenvedés van. Davisből simán hülyét csinált, aki még buta is volt, mert nem egy esetnél simán kivédekezhette volna a rá menő lasztit, de nagy playt akart, vagy a labda mellé nyúlt, és így benyaltunk nagyon fontos szitukban több játékot is.
Annak a gyereknek kell egy jó alapos fejmosás és egy Pagano, aki folyton ott van mögötte és kezelésbe veszi. De most csak róla beszélek, mert ő maradni is fog, hiszen egy második kört basztunk el rá. A többiek kuka szinten vannak, esetleg Butlert megtartanám nickelbacknek, de semmi több. Ezzel nem foglalkoznék még inkább.
Amúgy azt vettem észre, hogy ha ott az a hatalmas tűz a csapatban, akkor nyerhető lett volna ez a meccs, de most valahogy nem is láttam rajtuk, hogy elhitték, hogy itt bizony nyerhetnek.
És végezetül, én szerintem igenis need a WR poszt. Fleener egyelőre láthatatlan, így nincs két veszélyes TE-nk sem, Avery egyszer kurva jó, egyszer eltűnik, Hiltont meg slotban kellene hagyni. Averyt cserélném le legszívesebben Boweal, vagy akár Wallaceal. Idén már legalább 5-6 TD passzt ejtett el, és habár sok szép elkapása is volt, de rettentő sok olyan elejtett labdája is, amit azért el kellene kapnia...
Most is majdnem egy egész félidőt szenvedett a WR sorunk, hogy bárki is el tudjon szakadni, de ez szinte sosem Avery volt, a gyorsaságát meg nem sikerül kellően kihasználnia.
Mondjuk a piacon/drafton továbbra is a OL/DE/CB lenne a prioritás számomra, de ha volna esélyünk egy elit WR-re, nem csillagászati összegekért mondjuk, nem hagynám ki.Stez
Az évforduló fontosabb, ez nem is kérdés. 😊 Még ha nem is Ballard, mert középen azért Ballard sem ász, de ott van Allen, eldől és bent van a TD...
Csak nekem tűnik egyébként úgy hogy a run block csak Castonzoék felé "korrekt" mert nekem az tűnik fel Ballard mindig arra fut. (Lehet tévedek, esélye megvan)
Wrben én megtartanám Averyt, ismerve a mi sérülés esélyeinket, ha hozunk is egy Top RWt kéne egy értelmes backup...
Kíváncsi vagyok FAn kiket tudunk halászni posztokra... Drafton kell OL és CB mindenképpen...

Stev85
Az utóbbi hetekben azért Ballard sem rossz középen, rendre ilyen +3-4 yardokat tud hozni úgy, hogy két védő lóg a nyakában.
Nálunk mondjuk alapból a goalline O-val van baj szerintem, a falunkat alapból a 4 man rush is oktatja sokszor, de amikor meg odaáll 10-11 ember a boxba, akkor végképp esélytelen a futás.
Mondom, hogy nekem Levitre lenne a nagy targetem FA-n, futásblokkolásban elit, passzban sem rossz.
Averyt én sem engedném el, nem mondtam ezt. Viszont nem kezdőként számítanék rá. Nagyon bírom, jó gyerek, de az elejtett TD-i és sok esetben elkapható labdái, amiket meg elejt, azok kezdenek zavarni. Az a baj, hogy pont ezeket a kis pluszokat hiányolom a WR-ektől, Allntől, Fleenertől, hogy Luck komfortosan érezze magát a folytonos menekülések ellenére is. Hiába menekül jól, passzol jól, de még a targetek is kiszúrnak vele sok esetben.
De mindegy igazából, a sorsunk a saját kezünkben van, ennél jobb nem is lehetne, a KC-t meg azért meg kellene verni. Nem lesz Bowe sem... Oké, mondjuk az a lista, amit a meccsen mutattak, hogy hét hete folyton valaki 100 yard fölött kap el ellenünk, az kibaszott szánalmas, de most a lényeg Charleson lesz. Őt kell megfogni, valaminthát az offensenek kellene nagyot játszania... Azért az a KC védelem nem annyira rossz, a pass rushtól már most nagyon tartok, remélem Luck nem fagy le majd a hidegben, mert azt hiszem, ugye az Arrowheadben játszunk. Ennek nem örülök, de hát nyerni kell, nincs mese, nincs kifogás.Stez
Remélem Justice össze kapja magát, és a bal oldal is nagyjából úgy meglesz... Carter még tuti nem lesz kész.. úgyhogy Moore maradni fog (bár kivágnák.. nem sírnék..)
Az a 7 hét nem éppen a pass def. dicsérete.. Azért idén elég kulturált a run #D.... Az már extra kérés Baltimoret akarom Po első körben 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sem értem, hogy hogy jött ki szf61 listája? Minek ez a rengeteg feltételes eredmény? Az én számításom egyszerűbb:

Ahhoz, hogy valaki minket kiejtsen, legalább 9-7-et kell elérnie, hiszen mi már legrosszabb esetben is így végzünk. Erre összesen már csak 3 csapatnak van esélye az AFC-ben, mert a többi vagy már divízió győztes, vagy már legalább 8 vereségnél tart. Ez a 3 csapat mindegyike az AFC North-ban van: a Pitt, Ravens, Cincy hármas. Ebből 1 megnyeri a divíziót, tehát marad a két nem nyertes csapat. Mi csak akkor eshetünk ki, ha ez a két nem nyertes is legalább 9-7-el végez, hiszen egyébként nem előznek meg bennünket a rosszabb mérleg miatt. A Pissburgh most 7-7-el áll, azaz csak akkor lehet három 9-7-es vagy jobb csapat, ha a Pissburgh nyeri a két hátralevőt. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy a Cincy-t is veri, akinek így meglesz a 7. veresége. Nekik tehát nyerni kell az utolsó fordulóban a Baltimore ellen. Így már csak 1 nyitott meccs marad, a Baltimore-Giants, de az számunkra mindegy, mert akár kikap akár nyer a Ravens, ők vagy nyerik a divíziót vagy a jobb konf mérleg miatt a vereséggel együtt is megelőznek. Azaz, a következő esetben nem jutunk csak be:

1. Bukjuk mindkét hátralevő meccset.
2. A Steelers nyeri mindkét meccsét.
3. A Cincy az utolsó fordulóban veri a Baltimore-t.

Ebben az esetben mi kiesünk, és a Ravens-Giants meccs eredményétől függően vagy a Steelers vagy a Ranes lesz a divízió győztes, a másik két csapat pedig a wild card.

Ha viszont nyerünka Chiefs ellen, akkor már biztosan 5. kiemeltek leszünk, és csak az lesz a kérdés, hogy melyik AFC North csapattal játszunk a wild card körben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát asszonnyal évfordulónk volt, ami pont hétvégére esett, így kivételesen háttérbe szorult az NFL forduló. 😕
Tegnap megnéztem felvételről a meccset, de sok pozitívumot nem tudok elmondani.
A legelső, ami bennem maradt, az az, hogy Moore bekaphatja a brémet, mert ha ott akár csak 3 pontot is szerzünk, simán megnyerhettük volna ezt a meccset.
A kommentátor joggal kérdezte, "Where is Ballard???"
Ha már nincs Brown, se Carter, akkor bőven megkaphatta volna ő azt a carryt.
Az OL bekaphatja, mert amit pass protectiönben művel, az kritikán aluli. Hihetetlen, hogy Watt akkor és ott ment át szinte érintés nélkül, ahol akart, de úgy az egész egész Texans pass rusht megölte Luckot. Ballard kurva jó volt, és run blockban tényleg egész jó fal lenne ez, de ennek a Coltsnak ez jelenleg kevés, mert nem Petersonunk van, akinek a hátán kell vinnie a csapatot, hanem Luckunk, aki viszont passzol.
A védelem so-so, Fostert egész sokáig megfogták, azért az nagy teljesítmény volt, viszont Andre Johnson ellen folyton szenvedés van. Davisből simán hülyét csinált, aki még buta is volt, mert nem egy esetnél simán kivédekezhette volna a rá menő lasztit, de nagy playt akart, vagy a labda mellé nyúlt, és így benyaltunk nagyon fontos szitukban több játékot is.
Annak a gyereknek kell egy jó alapos fejmosás és egy Pagano, aki folyton ott van mögötte és kezelésbe veszi. De most csak róla beszélek, mert ő maradni is fog, hiszen egy második kört basztunk el rá. A többiek kuka szinten vannak, esetleg Butlert megtartanám nickelbacknek, de semmi több. Ezzel nem foglalkoznék még inkább.
Amúgy azt vettem észre, hogy ha ott az a hatalmas tűz a csapatban, akkor nyerhető lett volna ez a meccs, de most valahogy nem is láttam rajtuk, hogy elhitték, hogy itt bizony nyerhetnek.
És végezetül, én szerintem igenis need a WR poszt. Fleener egyelőre láthatatlan, így nincs két veszélyes TE-nk sem, Avery egyszer kurva jó, egyszer eltűnik, Hiltont meg slotban kellene hagyni. Averyt cserélném le legszívesebben Boweal, vagy akár Wallaceal. Idén már legalább 5-6 TD passzt ejtett el, és habár sok szép elkapása is volt, de rettentő sok olyan elejtett labdája is, amit azért el kellene kapnia...
Most is majdnem egy egész félidőt szenvedett a WR sorunk, hogy bárki is el tudjon szakadni, de ez szinte sosem Avery volt, a gyorsaságát meg nem sikerül kellően kihasználnia.
Mondjuk a piacon/drafton továbbra is a OL/DE/CB lenne a prioritás számomra, de ha volna esélyünk egy elit WR-re, nem csillagászati összegekért mondjuk, nem hagynám ki.Stez
Az évforduló fontosabb, ez nem is kérdés. 😊 Még ha nem is Ballard, mert középen azért Ballard sem ász, de ott van Allen, eldől és bent van a TD...
Csak nekem tűnik egyébként úgy hogy a run block csak Castonzoék felé "korrekt" mert nekem az tűnik fel Ballard mindig arra fut. (Lehet tévedek, esélye megvan)
Wrben én megtartanám Averyt, ismerve a mi sérülés esélyeinket, ha hozunk is egy Top RWt kéne egy értelmes backup...
Kíváncsi vagyok FAn kiket tudunk halászni posztokra... Drafton kell OL és CB mindenképpen...

Stev85
Az utóbbi hetekben azért Ballard sem rossz középen, rendre ilyen +3-4 yardokat tud hozni úgy, hogy két védő lóg a nyakában.
Nálunk mondjuk alapból a goalline O-val van baj szerintem, a falunkat alapból a 4 man rush is oktatja sokszor, de amikor meg odaáll 10-11 ember a boxba, akkor végképp esélytelen a futás.
Mondom, hogy nekem Levitre lenne a nagy targetem FA-n, futásblokkolásban elit, passzban sem rossz.
Averyt én sem engedném el, nem mondtam ezt. Viszont nem kezdőként számítanék rá. Nagyon bírom, jó gyerek, de az elejtett TD-i és sok esetben elkapható labdái, amiket meg elejt, azok kezdenek zavarni. Az a baj, hogy pont ezeket a kis pluszokat hiányolom a WR-ektől, Allntől, Fleenertől, hogy Luck komfortosan érezze magát a folytonos menekülések ellenére is. Hiába menekül jól, passzol jól, de még a targetek is kiszúrnak vele sok esetben.
De mindegy igazából, a sorsunk a saját kezünkben van, ennél jobb nem is lehetne, a KC-t meg azért meg kellene verni. Nem lesz Bowe sem... Oké, mondjuk az a lista, amit a meccsen mutattak, hogy hét hete folyton valaki 100 yard fölött kap el ellenünk, az kibaszott szánalmas, de most a lényeg Charleson lesz. Őt kell megfogni, valaminthát az offensenek kellene nagyot játszania... Azért az a KC védelem nem annyira rossz, a pass rushtól már most nagyon tartok, remélem Luck nem fagy le majd a hidegben, mert azt hiszem, ugye az Arrowheadben játszunk. Ennek nem örülök, de hát nyerni kell, nincs mese, nincs kifogás.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
de a Raiders-Panthers párossal sem. És a sorsolás erősségét amugy is megelőzi a győzelmek erőssége, vagy hogy van magyarul 😀 Rosszul tudom?

akinek baromi sok ideje és türelme van, illetve érti is a dolgokat levezethetné h mi van ha a Pit-Cin-Ind 3as 9-7-el végez, és mi ha a Ravens is.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amugy ezek hogy jöttek ki? Szoval mi a jelentősége a mi szempontunkból annak h egy KC-Denver vagy éppen egy Pats-Miami meccsen mi történik?
Am a 16. hétnél sztem lemaradt egy Steelers-Bengals meccs 😊 Sőt, a Bengalst egyáltalán nem látom a felsorolásba. És akkor már a Ravenst is figyelni kéne sztem.shady
Nyilván a sorsolás erősségét befolyásolja.
a PIT/CIN azért nem mert azokkal nem játszottunk

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Gyakorlatilag ez a Jets vereség a Playoff.

Ha mindkét hátralevő meccsünket elbukjuk, akkor a következő esetben eshetünk csak ki.
(Vastaggal a csapat akinek nyernie kell)

16. hét
- Chargers @ Jets
- Raiders @ Panthers
- Vikings @ Texans

17. hét
- Jets @ Bills
- Chiefs @ Broncos
- Bears @ Lions
- Jaguars @ Titans
- Patriots vs. Dolphins
- Steelers vs. Browns

Hogy ez mind bekövetkezzen, annak ugye kb. annyi az esélye mint egy vizilónak az Epsomi derbin.szf61
amugy ezek hogy jöttek ki? Szoval mi a jelentősége a mi szempontunkból annak h egy KC-Denver vagy éppen egy Pats-Miami meccsen mi történik?
Am a 16. hétnél sztem lemaradt egy Steelers-Bengals meccs 😊 Sőt, a Bengalst egyáltalán nem látom a felsorolásba. És akkor már a Ravenst is figyelni kéne sztem.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Hát asszonnyal évfordulónk volt, ami pont hétvégére esett, így kivételesen háttérbe szorult az NFL forduló. 😕
Tegnap megnéztem felvételről a meccset, de sok pozitívumot nem tudok elmondani.
A legelső, ami bennem maradt, az az, hogy Moore bekaphatja a brémet, mert ha ott akár csak 3 pontot is szerzünk, simán megnyerhettük volna ezt a meccset.
A kommentátor joggal kérdezte, "Where is Ballard???"
Ha már nincs Brown, se Carter, akkor bőven megkaphatta volna ő azt a carryt.
Az OL bekaphatja, mert amit pass protectiönben művel, az kritikán aluli. Hihetetlen, hogy Watt akkor és ott ment át szinte érintés nélkül, ahol akart, de úgy az egész egész Texans pass rusht megölte Luckot. Ballard kurva jó volt, és run blockban tényleg egész jó fal lenne ez, de ennek a Coltsnak ez jelenleg kevés, mert nem Petersonunk van, akinek a hátán kell vinnie a csapatot, hanem Luckunk, aki viszont passzol.
A védelem so-so, Fostert egész sokáig megfogták, azért az nagy teljesítmény volt, viszont Andre Johnson ellen folyton szenvedés van. Davisből simán hülyét csinált, aki még buta is volt, mert nem egy esetnél simán kivédekezhette volna a rá menő lasztit, de nagy playt akart, vagy a labda mellé nyúlt, és így benyaltunk nagyon fontos szitukban több játékot is.
Annak a gyereknek kell egy jó alapos fejmosás és egy Pagano, aki folyton ott van mögötte és kezelésbe veszi. De most csak róla beszélek, mert ő maradni is fog, hiszen egy második kört basztunk el rá. A többiek kuka szinten vannak, esetleg Butlert megtartanám nickelbacknek, de semmi több. Ezzel nem foglalkoznék még inkább.
Amúgy azt vettem észre, hogy ha ott az a hatalmas tűz a csapatban, akkor nyerhető lett volna ez a meccs, de most valahogy nem is láttam rajtuk, hogy elhitték, hogy itt bizony nyerhetnek.
És végezetül, én szerintem igenis need a WR poszt. Fleener egyelőre láthatatlan, így nincs két veszélyes TE-nk sem, Avery egyszer kurva jó, egyszer eltűnik, Hiltont meg slotban kellene hagyni. Averyt cserélném le legszívesebben Boweal, vagy akár Wallaceal. Idén már legalább 5-6 TD passzt ejtett el, és habár sok szép elkapása is volt, de rettentő sok olyan elejtett labdája is, amit azért el kellene kapnia...
Most is majdnem egy egész félidőt szenvedett a WR sorunk, hogy bárki is el tudjon szakadni, de ez szinte sosem Avery volt, a gyorsaságát meg nem sikerül kellően kihasználnia.
Mondjuk a piacon/drafton továbbra is a OL/DE/CB lenne a prioritás számomra, de ha volna esélyünk egy elit WR-re, nem csillagászati összegekért mondjuk, nem hagynám ki.Stez
Az évforduló fontosabb, ez nem is kérdés. 😊 Még ha nem is Ballard, mert középen azért Ballard sem ász, de ott van Allen, eldől és bent van a TD...
Csak nekem tűnik egyébként úgy hogy a run block csak Castonzoék felé "korrekt" mert nekem az tűnik fel Ballard mindig arra fut. (Lehet tévedek, esélye megvan)
Wrben én megtartanám Averyt, ismerve a mi sérülés esélyeinket, ha hozunk is egy Top RWt kéne egy értelmes backup...
Kíváncsi vagyok FAn kiket tudunk halászni posztokra... Drafton kell OL és CB mindenképpen...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát asszonnyal évfordulónk volt, ami pont hétvégére esett, így kivételesen háttérbe szorult az NFL forduló. 😕
Tegnap megnéztem felvételről a meccset, de sok pozitívumot nem tudok elmondani.
A legelső, ami bennem maradt, az az, hogy Moore bekaphatja a brémet, mert ha ott akár csak 3 pontot is szerzünk, simán megnyerhettük volna ezt a meccset.
A kommentátor joggal kérdezte, "Where is Ballard???"
Ha már nincs Brown, se Carter, akkor bőven megkaphatta volna ő azt a carryt.
Az OL bekaphatja, mert amit pass protectiönben művel, az kritikán aluli. Hihetetlen, hogy Watt akkor és ott ment át szinte érintés nélkül, ahol akart, de úgy az egész egész Texans pass rusht megölte Luckot. Ballard kurva jó volt, és run blockban tényleg egész jó fal lenne ez, de ennek a Coltsnak ez jelenleg kevés, mert nem Petersonunk van, akinek a hátán kell vinnie a csapatot, hanem Luckunk, aki viszont passzol.
A védelem so-so, Fostert egész sokáig megfogták, azért az nagy teljesítmény volt, viszont Andre Johnson ellen folyton szenvedés van. Davisből simán hülyét csinált, aki még buta is volt, mert nem egy esetnél simán kivédekezhette volna a rá menő lasztit, de nagy playt akart, vagy a labda mellé nyúlt, és így benyaltunk nagyon fontos szitukban több játékot is.
Annak a gyereknek kell egy jó alapos fejmosás és egy Pagano, aki folyton ott van mögötte és kezelésbe veszi. De most csak róla beszélek, mert ő maradni is fog, hiszen egy második kört basztunk el rá. A többiek kuka szinten vannak, esetleg Butlert megtartanám nickelbacknek, de semmi több. Ezzel nem foglalkoznék még inkább.
Amúgy azt vettem észre, hogy ha ott az a hatalmas tűz a csapatban, akkor nyerhető lett volna ez a meccs, de most valahogy nem is láttam rajtuk, hogy elhitték, hogy itt bizony nyerhetnek.
És végezetül, én szerintem igenis need a WR poszt. Fleener egyelőre láthatatlan, így nincs két veszélyes TE-nk sem, Avery egyszer kurva jó, egyszer eltűnik, Hiltont meg slotban kellene hagyni. Averyt cserélném le legszívesebben Boweal, vagy akár Wallaceal. Idén már legalább 5-6 TD passzt ejtett el, és habár sok szép elkapása is volt, de rettentő sok olyan elejtett labdája is, amit azért el kellene kapnia...
Most is majdnem egy egész félidőt szenvedett a WR sorunk, hogy bárki is el tudjon szakadni, de ez szinte sosem Avery volt, a gyorsaságát meg nem sikerül kellően kihasználnia.
Mondjuk a piacon/drafton továbbra is a OL/DE/CB lenne a prioritás számomra, de ha volna esélyünk egy elit WR-re, nem csillagászati összegekért mondjuk, nem hagynám ki.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Legrosszabb esetben 9-7-el végez mind3 csapat. Ebben az esetben ha jól tudom az azonos divizióbol való csapatokat rangsorolják, így a steelers PO-s. Maradunk ketten a Cincivel. Conf mérleg azonos lesz. Közös ellenfelek ellen 3-2 mind2gyikünk mérlege. A strength of victory-t már nincs erőm megnézni😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊 Stev85
alábecsülöd Stanzit, szerintem Stez szerint kikapunk.Höri
Nagyon el van tünve Stez, szerintem az volt a gond Texans ellen nem jinxelte el a Bukást...
Stev85
nekem nem hiányzik a károgás 😀Höri
És ha elkárogja és megnyerjük Lucky utolsó driveos Tdjével?? Akkor sem? 😀Stev85
nincs arra stat h mennyi a "most rookie GWD ever/year"?Miska84
Passzolom...

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊 Stev85
alábecsülöd Stanzit, szerintem Stez szerint kikapunk.Höri
Nagyon el van tünve Stez, szerintem az volt a gond Texans ellen nem jinxelte el a Bukást...
Stev85
nekem nem hiányzik a károgás 😀Höri
És ha elkárogja és megnyerjük Lucky utolsó driveos Tdjével?? Akkor sem? 😀Stev85
nincs arra stat h mennyi a "most rookie GWD ever/year"?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊 Stev85
alábecsülöd Stanzit, szerintem Stez szerint kikapunk.Höri
Nagyon el van tünve Stez, szerintem az volt a gond Texans ellen nem jinxelte el a Bukást...
Stev85
nekem nem hiányzik a károgás 😀Höri
És ha elkárogja és megnyerjük Lucky utolsó driveos Tdjével?? Akkor sem? 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊 Stev85
alábecsülöd Stanzit, szerintem Stez szerint kikapunk.Höri
Nagyon el van tünve Stez, szerintem az volt a gond Texans ellen nem jinxelte el a Bukást...
Stev85
nekem nem hiányzik a károgás 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊 Stev85
alábecsülöd Stanzit, szerintem Stez szerint kikapunk.Höri
Nagyon el van tünve Stez, szerintem az volt a gond Texans ellen nem jinxelte el a Bukást...

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊 Stev85
alábecsülöd Stanzit, szerintem Stez szerint kikapunk.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Gyakorlatilag ez a Jets vereség a Playoff.

Ha mindkét hátralevő meccsünket elbukjuk, akkor a következő esetben eshetünk csak ki.
(Vastaggal a csapat akinek nyernie kell)

16. hét
- Chargers @ Jets
- Raiders @ Panthers
- Vikings @ Texans

17. hét
- Jets @ Bills
- Chiefs @ Broncos
- Bears @ Lions
- Jaguars @ Titans
- Patriots vs. Dolphins
- Steelers vs. Browns

Hogy ez mind bekövetkezzen, annak ugye kb. annyi az esélye mint egy vizilónak az Epsomi derbin.szf61
Azért az a KC-DEN Kc győzelem asszem a világ 2-3 csodája lenne 😀 De legegyszerűbb csapjuk meg a KC-t és nincs miről beszélni 😊

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Gyakorlatilag ez a Jets vereség a Playoff.

Ha mindkét hátralevő meccsünket elbukjuk, akkor a következő esetben eshetünk csak ki.
(Vastaggal a csapat akinek nyernie kell)

16. hét
- Chargers @ Jets
- Raiders @ Panthers
- Vikings @ Texans

17. hét
- Jets @ Bills
- Chiefs @ Broncos
- Bears @ Lions
- Jaguars @ Titans
- Patriots vs. Dolphins
- Steelers vs. Browns

Hogy ez mind bekövetkezzen, annak ugye kb. annyi az esélye mint egy vizilónak az Epsomi derbin.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Fredo 205
és nem tudunk már kiesni? mert ugye a cin és a pit is zárhat 9-7-tel meg mi is..egymás elleni csak náluk játszik..
nem vagyunk bejelölve playoff helyen a nfl standingsbenMiska84
Még egy W kell, ami meglesz hétvégén a KC ellen... HA nem.. Szerintem nem is érdemlünk POt mert nincs ott keresni valónk.Stev85
Szerintem nem kell W mert benn vagyunk! Óriási eredmény!
Más kérdés hogy azért a KC ellen azért illene nyerni.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
és nem tudunk már kiesni? mert ugye a cin és a pit is zárhat 9-7-tel meg mi is..egymás elleni csak náluk játszik..
nem vagyunk bejelölve playoff helyen a nfl standingsbenMiska84
Még egy W kell, ami meglesz hétvégén a KC ellen... HA nem.. Szerintem nem is érdemlünk POt mert nincs ott keresni valónk.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
és nem tudunk már kiesni? mert ugye a cin és a pit is zárhat 9-7-tel meg mi is..egymás elleni csak náluk játszik..
nem vagyunk bejelölve playoff helyen a nfl standingsben

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyébként nézve ezt a Jetset. A tőlük elszenvedett vereség szinte jobban idegesít mint a JAX elleni...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Bengals-Steelersnél állíts be Bengals W-t, és akkor Cincy div győzelem jön ki, Ravens wild carddal.

Persze az általad beállított verzió a valószínűbb. Mondjuk Manning papa szvsz ennek örülne jobban, mert az egy Pitt-Pats wild card meccset jelentene, ami önmagában zűrös, ha addig összeszedi magát a Pitt. Ha meg netán nyernének is, akkor ők mennének Houstonba, és Peytonék a Bal-Colts győztesével játszanának a div roundban. Ha netán nyernénk Baltimore-ban, akkor az is egy érdekes meccs lenne. 😊peterk2005
Engem csak az érdekel BAL-al nyomjuk a PO első kört 😊
(És Moore repüljön kapu tartó oszlopnak 😊)
Extra kérésekkel nem rendelkezem 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Maga a PO pedig egy mai Jets vereséggel meg is lenne.
Go Titans! 😀shady
kistestvéreink megtették a magukét 😊