NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bengals-Steelersnél állíts be Bengals W-t, és akkor Cincy div győzelem jön ki, Ravens wild carddal.

Persze az általad beállított verzió a valószínűbb. Mondjuk Manning papa szvsz ennek örülne jobban, mert az egy Pitt-Pats wild card meccset jelentene, ami önmagában zűrös, ha addig összeszedi magát a Pitt. Ha meg netán nyernének is, akkor ők mennének Houstonba, és Peytonék a Bal-Colts győztesével játszanának a div roundban. Ha netán nyernénk Baltimore-ban, akkor az is egy érdekes meccs lenne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
délután végignyomogattam az espn playoff machine-t.
a Ravens-nek beírtam 2L-t (NYG, CIN)
Steelers 2 W (CIN, CLE)
Bengals 1-1 (PIT L és BAL W) és így is a Ravens nyerte a csoportot, Steelers WC-vel.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ez a vasárnap rendesen megkeverte a playoff kártyákat, bye week és a wild card ügyben is. Azt nézegettem, hogy ha a pillanatnyilag valószínű scenario jön be, akkor valamelyik AFC North csapat lesz a 4. kiemelt. A wild card harc pedig közöttünk és ugyancsak AFC North csapatai között dől el, azok között akik nem nyerik a divíziót. Illetve, minket a Jets is megelőzhet még, ha végig nyernek mi meg mindkét meccsen kikapunk. Nincs kedvem minden scenariot végigszámolni, de ha jól nézem akkor még így is bejuthatunk 6. helyen, ha az AFC North pont jól veri keresztbe egymást.

Akárhogy is, a legjobbat akkor tesszük magunkkal, ha nyerjük a Chiefs meccset, az már biztos PO-t jelent. De még így is lehetünk 6. kiemeltek, ha az AFC North-ban a Cincy és Ravens is 10-6-al zár, mert a konferencia mérlegük jobb. Ugyanakkor az egyáltalán nem lenne baj, ha nem a Pittburgh jutna be... Sőt, akár még egy olyan eredmény is kijöhet, hogy mi megyünk be 5. helyen, az ACF North-ot meg a Cincy nyeri, így a wild card körben hozzájuk mennénk. Nekem ez tetszik a legjobban. 😀

Szóval vasárnap, jópár meccs lesz amin leszs érdemes szurkolni valamelyik csapatnak, hogy kijöjjön a számunkra ideális verzió:

1. Természetesen magunknak, hogy verjük a Chiefs-t.
2. Divízió ellenfél ide vagy oda, a Texansnak, hogy verjék meg a Minnesota-t, és ezzel legyen meg a #1 kiemelésük, hogy az utolsó héten a cserék ellen játsszunk.
3. A Cincy-nek, hogy üssék ki a Steelers-t a PO versenyből, magukat meg tartsák versenyben a divízió győzelemért.
4. És végül a Giants-nek, hogy a Ravens maradjon 9 győzelmen, hogy ha a Cincy nyerné a divíziót, akkor ne ők legyenek az 5. kiemeltek.

Izgi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet Stanzi kezd ellenünk. Winter is Coming!!!

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért ha megnézzük ezt a Texanst.. Watt, Foster, és Andre Johnson nélkül nem egy egetverő csapat.. Fostert azért elégé megfogtuk a meccs adott szakaszában.. Watt ellen reméljük nem a Maradék O line fog játszani. Andre Johnsonnal viszont nem tudom mit tudnánk csinálni.. talán egy Butler, Davis kombó 😀Stev85
Én is ezen filózgattam a meccs alatt, nem tudtam eldönteni, hogy mi vagyunk olyan jók, hogy simán pariban vagyunk egy Texans-al, vagy a Texans lejtőzik az utóbbi időben. Tudom, hogy a sportban nincs ha, de akkor is... Ha nincs az a puntblokkból kapott TD meg az az 1 yardoson elfumblizott lehetőség, akkor ez a meccs igen-igen szoros lett volna, sőt...

Szóval az az érzésem, hogy a Texans sem játszik az utóbbi hetekben úgy, mint év elején, mi viszont kezdünk nem csak Chruckstrong módon extrázisból tudni nyerni, hanem lassan elhinni, hogy egész jók vagyunk. 😊peterk2005
Nem kívánok nekik sérülést.. De ha történik valami Wattal, és belefutnak egy elit Cb sorba.. Nekik annyi... És látva Watt játékát, benne lehet akármikor a sérülés... Schaub messze nem játszik hibátlanul...
Csak úgye a mi védelmünk is "összekukázott", A "liga elit" cb sorunkkal 😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
olyan kurvajó meccs volt, hogy kétszer is elaludtam rajta, egyszer élőben, egyszer meg ma délután, hogy "pótlom"

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ha megnézzük ezt a Texanst.. Watt, Foster, és Andre Johnson nélkül nem egy egetverő csapat.. Fostert azért elégé megfogtuk a meccs adott szakaszában.. Watt ellen reméljük nem a Maradék O line fog játszani. Andre Johnsonnal viszont nem tudom mit tudnánk csinálni.. talán egy Butler, Davis kombó 😀Stev85
Én is ezen filózgattam a meccs alatt, nem tudtam eldönteni, hogy mi vagyunk olyan jók, hogy simán pariban vagyunk egy Texans-al, vagy a Texans lejtőzik az utóbbi időben. Tudom, hogy a sportban nincs ha, de akkor is... Ha nincs az a puntblokkból kapott TD meg az az 1 yardoson elfumblizott lehetőség, akkor ez a meccs igen-igen szoros lett volna, sőt...

Szóval az az érzésem, hogy a Texans sem játszik az utóbbi hetekben úgy, mint év elején, mi viszont kezdünk nem csak Chruckstrong módon extrázisból tudni nyerni, hanem lassan elhinni, hogy egész jók vagyunk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért sokat mondó hogy tegnap csak egy embert kellett volna kivenni ő pedig JJ Watt.De ennyit nem tudtunk megoldani..Imi1975
Linkenbachtól ne várj csodát... Szerintem az még Reitznak is nehéz lett volna... Nem kutyaütő a srác... És azért Elitebb O lineokat is megesznek reggelire...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
egyébként viccet félretéve, még ha tegnap összességében gyengék is voltunk, azt meg lehet jegyezni, hogy van futójáték. simán nyerhettünk volna a bugyuta hibákat leszámítva

ha az OL összekapná magát a pass protection-re akkor a ravenst el lehetne gyepálni simándugo1993
Csak azt nem értem... Miért pont Mooret hoztuk vissza Rbnek... Komolyan remélem a pálya közelébe nem engedik nálunk többet.. Egy 2 lábon járó vicc... Stev85
Arians embere 😕 na nem mintha Karim élete többet érne. ha már ex-steelers akkor John Clay kellett volna 😀Höri
De legalább Karim nem b*szta el a goallinet.. Hogy ott miért nem Ballard ment fel vagy ha már ember kell akkor Allan...

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként viccet félretéve, még ha tegnap összességében gyengék is voltunk, azt meg lehet jegyezni, hogy van futójáték. simán nyerhettünk volna a bugyuta hibákat leszámítva

ha az OL összekapná magát a pass protection-re akkor a ravenst el lehetne gyepálni simándugo1993
Csak azt nem értem... Miért pont Mooret hoztuk vissza Rbnek... Komolyan remélem a pálya közelébe nem engedik nálunk többet.. Egy 2 lábon járó vicc... Stev85
Arians embere 😕 na nem mintha Karim élete többet érne. ha már ex-steelers akkor John Clay kellett volna 😀

több mint 11 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Azért sokat mondó hogy tegnap csak egy embert kellett volna kivenni ő pedig JJ Watt.De ennyit nem tudtunk megoldani..
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
egyébként viccet félretéve, még ha tegnap összességében gyengék is voltunk, azt meg lehet jegyezni, hogy van futójáték. simán nyerhettünk volna a bugyuta hibákat leszámítva

ha az OL összekapná magát a pass protection-re akkor a ravenst el lehetne gyepálni simándugo1993
Csak azt nem értem... Miért pont Mooret hoztuk vissza Rbnek... Komolyan remélem a pálya közelébe nem engedik nálunk többet.. Egy 2 lábon járó vicc...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
egyébként viccet félretéve, még ha tegnap összességében gyengék is voltunk, azt meg lehet jegyezni, hogy van futójáték. simán nyerhettünk volna a bugyuta hibákat leszámítva

ha az OL összekapná magát a pass protection-re akkor a ravenst el lehetne gyepálni simán

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Gyakorlatilag már bent vagyunk az AFC döntőben!Höri
már csak elméletileg kell megvalósítani

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és akkor jelen állás szerint a 4 csoportgyőztes közül azzal játszanánk, aki ellen a legtöbb esélyünk van: flacco offense. ők képesek magukat megverni, nem is kell hozzá komoly teljesítmény. aztán megyünk houstonba, ott meg a 2 meccs tapasztalatával simán nyerünk 😛Miska84
Gyakorlatilag már bent vagyunk az AFC döntőben!

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
jövő héten steelers-bengals, a vasasnak nagyon össze kell kapnia magát h bebukdácsoljanak a PO-ba, ugyh hazai pályán ütniük kell a cincit. És akkor gyakorlatilag az is biztos lehet h mi játszunk a leggyengébb gyoportgyőztessel. Maga a PO pedig egy mai Jets vereséggel meg is lenne.
Go Titans! 😀shady
és akkor jelen állás szerint a 4 csoportgyőztes közül azzal játszanánk, aki ellen a legtöbb esélyünk van: flacco offense. ők képesek magukat megverni, nem is kell hozzá komoly teljesítmény. aztán megyünk houstonba, ott meg a 2 meccs tapasztalatával simán nyerünk 😛Miska84
Azért ha megnézzük ezt a Texanst.. Watt, Foster, és Andre Johnson nélkül nem egy egetverő csapat.. Fostert azért elégé megfogtuk a meccs adott szakaszában.. Watt ellen reméljük nem a Maradék O line fog játszani. Andre Johnsonnal viszont nem tudom mit tudnánk csinálni.. talán egy Butler, Davis kombó 😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
jövő héten steelers-bengals, a vasasnak nagyon össze kell kapnia magát h bebukdácsoljanak a PO-ba, ugyh hazai pályán ütniük kell a cincit. És akkor gyakorlatilag az is biztos lehet h mi játszunk a leggyengébb gyoportgyőztessel. Maga a PO pedig egy mai Jets vereséggel meg is lenne.
Go Titans! 😀shady
és akkor jelen állás szerint a 4 csoportgyőztes közül azzal játszanánk, aki ellen a legtöbb esélyünk van: flacco offense. ők képesek magukat megverni, nem is kell hozzá komoly teljesítmény. aztán megyünk houstonba, ott meg a 2 meccs tapasztalatával simán nyerünk 😛

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
jövő héten steelers-bengals, a vasasnak nagyon össze kell kapnia magát h bebukdácsoljanak a PO-ba, ugyh hazai pályán ütniük kell a cincit. És akkor gyakorlatilag az is biztos lehet h mi játszunk a leggyengébb gyoportgyőztessel. Maga a PO pedig egy mai Jets vereséggel meg is lenne.
Go Titans! 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Kikapott a Steelers, fű alatt haladunk a biztos PO felé.bobi0092
ma is minden a terv szerint alakult 😀Höri
Az L is a terv része volt? iktriad
Tavaly bevált.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kikapott a Steelers, fű alatt haladunk a biztos PO felé.bobi0092
ma is minden a terv szerint alakult 😀Höri
Az L is a terv része volt?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kikapott a Steelers, fű alatt haladunk a biztos PO felé.bobi0092
ma is minden a terv szerint alakult 😀

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Kikapott a Steelers, fű alatt haladunk a biztos PO felé.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hál'isten nem szakadt meg Reggie sorozata

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
hazai pályán simán el lehet majd kapni ezt a Texanstdugo1993
Főleg ha pihentetnek minden kulcsjátékost. iktriad
Nekem igazából csak két kérdésem van a meccsel kapcsolatban.

Ariansnál mi volt az unsportsman, illetve Reggie TD-je(ha jól láttam elkapta és a bíró is azt mutatta) a két büntetés miatt lett anulálva?Double B
Offsetting vagy hogy írják Penalty-nál down vesztés nélküli újrajátszás ugyanarról a helyről.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
hazai pályán simán el lehet majd kapni ezt a Texanstdugo1993
Főleg ha pihentetnek minden kulcsjátékost. iktriad
Nem hinném, hogy olyan helyzetben lesznek, hogy csere csapattal álljanak fel, mert 1 vereség és könnyen oda lehet az első kiemelés az AFCben, már ha a Pats hozza minden meccsét.