Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
- Lefegednek még nincs missed tackle-je idén, akár csak Angerernek, Freeney és Mathis (Hughes 1-nél tart).
Escalade
nekem mondhatsz akármilyen statot, de abban biztos vagyok, hogy Zbiko jobb Lefegednél..őt nem engednék a kezdő közelébe.

főleg az utóbbi időben volt nagyon jó Zbiko saját magához képest. ilyen teljesítménnyel simán megelégednék akár jövőre is a kezdőben.


úristen, mire ezt leírtam részegen... 😀

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Fleener bevethető lesz? Multkor összeszedett egy kisebb sérülést. Addig viszont kb őt kereste a legtöbbször Luck, ami tetszet 😀 bár talán 1szer jött be összvissz.
Lehet a végjátékra tartogattuk a legütősebb kártyát😀shady
FP-t tolt szerdán, csütörtökön és pénteken is. Viszont Carter, Zbiko, Justice, Satele, Conner OUT.Farky
Minden viccet félretéve, Shipley és Lefeged simán upgrade a két stabil kezdőhöz képest (és a statisztikák alátámasztják ezt a felvetést). Habár utóbbi nem éppen HoF kaliber, jobban járunk vele, ha ő kezd, és Zbikowski megy vissza a STbe.

Pár random statisztika:
- Satele 77.4% jó blokk, 13.4% rossz (5 sack), ezzel az NFL centermezőnyében utolsó előtti. Tudtuk, hogy hullámzó játékos, de a hullám kiemelkedő részét még nem annyira mutatta meg.
- Shipley ezzel szemben 84.6%/5.8%, ami NFL átlagnak mondható.
- Lefegednek még nincs missed tackle-je idén, akár csak Angerernek, Freeney és Mathis (Hughes 1-nél tart).
- Általánosságban elmondható, hogy a 3 rotált ILB kifejezetten jól teljesít, a a liga első felébe tartoznak futás ellen, illetve passrush hatékonyságban.
- Az OLB csapat -nem meglepetésként- gyenge futás ellen, de Mathis/Hughes top 10 pass rushban.
- 2 legjobb pass rush DT Nevis, illetve Moala. Sajnos más közös is van bennük... Futás ellen Guyon és Reddingen kívül senki nem hoz pluszt.
- Összességében elmondható, hogy szinte maximális teljesítményt nyújtanak az "összekukázott" védő (Guy, Hickman, Freeman, Connert is ide lehet venni).
- Luck 2000 óta a leghatékonyabb 3rd & long QB.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Fleener bevethető lesz? Multkor összeszedett egy kisebb sérülést. Addig viszont kb őt kereste a legtöbbször Luck, ami tetszet 😀 bár talán 1szer jött be összvissz.
Lehet a végjátékra tartogattuk a legütősebb kártyát😀shady
FP-t tolt szerdán, csütörtökön és pénteken is. Viszont Carter, Zbiko, Justice, Satele, Conner OUT.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Fleener bevethető lesz? Multkor összeszedett egy kisebb sérülést. Addig viszont kb őt kereste a legtöbbször Luck, ami tetszet 😀 bár talán 1szer jött be összvissz.
Lehet a végjátékra tartogattuk a legütősebb kártyát😀
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Dőlnek kifele a faljátékosok :

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111201/article/indianapolis-colts-to-travel-without-two-starting-offensive-linemencartman023
Wattot Linkenbach szétalázzaBorbinho
watt mostanában sokszor indul DT-ből, hát nem irigylem reitz/mcglynn/olsen guard hármast sem.. Miska84
András akkor megint az életéért futhat majd, mint év elején, mikor Linkenbach volt a kezdő...Stev85
Az biztos. Szerintem a Texans nagyon fel fogja szívni magát a Pats miatti nagy vereség miatt, és meg akarja mutatni, hogy nem véletlenül áll 11-2-vel.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Dőlnek kifele a faljátékosok :

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111201/article/indianapolis-colts-to-travel-without-two-starting-offensive-linemencartman023
Wattot Linkenbach szétalázzaBorbinho
watt mostanában sokszor indul DT-ből, hát nem irigylem reitz/mcglynn/olsen guard hármast sem.. Miska84
András akkor megint az életéért futhat majd, mint év elején, mikor Linkenbach volt a kezdő...

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Dőlnek kifele a faljátékosok :

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111201/article/indianapolis-colts-to-travel-without-two-starting-offensive-linemencartman023
Wattot Linkenbach szétalázzaBorbinho
watt mostanában sokszor indul DT-ből, hát nem irigylem reitz/mcglynn/olsen guard hármast sem..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dőlnek kifele a faljátékosok :

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111201/article/indianapolis-colts-to-travel-without-two-starting-offensive-linemencartman023
Wattot Linkenbach szétalázza

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Dőlnek kifele a faljátékosok :

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/r1u5jedm4dazd5iysocu
Indianapolis Colts without two starting O-linemen
It appears the Indianapolis Colts will be without two starting offensive linemen -- Samson Satele and Winston Justice -- against the Houston Texans. Could be a long day for Andrew Luck.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féleStez
Én azt olvastam, hogy azért szeretné, hogy idén draftolják, mert több esélyt lát arra, hogy az NFL beli orvosok helyre tudják rakni és március végén már szeretne ismét pályára lépni (gyakorolni). Na most azt a sérülést elnézve szerintem örülhet, ha szeptemberben elkezdhet gyakorolni. Minden esetre, ha tényleg helyre tudják rakni, jó pick lehet!FearTomi
Az addig oké, de ezen a szinten nem csak az orvosi színvonal nagyobb, de az egész liga keményebb.Ha csak nem egy AP a csávó félő, hogy bedarálják megint..Nekem egy késői picket Tyrann Mathieu érne meg.Az LSU-s balhé ellenére tuti hogy nem undrafted FA-ként viszik el.szampi#33
Áh, szerintem értékesebb játékos, mint, hogy ezért ne draftolják. Ennyi erővel anno Favre-t is simán kicsaphatták volna a ligából😊

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féleStez
Én azt olvastam, hogy azért szeretné, hogy idén draftolják, mert több esélyt lát arra, hogy az NFL beli orvosok helyre tudják rakni és március végén már szeretne ismét pályára lépni (gyakorolni). Na most azt a sérülést elnézve szerintem örülhet, ha szeptemberben elkezdhet gyakorolni. Minden esetre, ha tényleg helyre tudják rakni, jó pick lehet!FearTomi
Az addig oké, de ezen a szinten nem csak az orvosi színvonal nagyobb, de az egész liga keményebb.Ha csak nem egy AP a csávó félő, hogy bedarálják megint..Nekem egy késői picket Tyrann Mathieu érne meg.Az LSU-s balhé ellenére tuti hogy nem undrafted FA-ként viszik el.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féleStez
Én azt olvastam, hogy azért szeretné, hogy idén draftolják, mert több esélyt lát arra, hogy az NFL beli orvosok helyre tudják rakni és március végén már szeretne ismét pályára lépni (gyakorolni). Na most azt a sérülést elnézve szerintem örülhet, ha szeptemberben elkezdhet gyakorolni. Minden esetre, ha tényleg helyre tudják rakni, jó pick lehet!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féleStez
ezt gondoltam, de egy hátsó körös picket megérne, ha tényleg felépül valahaFarky
Willis McGahee-nek pont ilyen, minden szakadt jellegű sérülése volt, és most 30+ éves, komoly karrierrel a háta mögöt. Szóval ha amúgy nem sérülékeny, akkor emiatt a sérülés miatt még lehet eredményes NFL karrierje. Nagy steel lehet annak aki behúzza majd.

Remélem Chapmannal mi hasonlót műveltünk tavaly. 😊peterk2005
Egyébként nem, Lattimore sérülése inkább Frank Gore pár évvel ezelőttijére hasonlít ahogy olvasom, McGahee-t főleg a szituáció miatt emlegetik. Plusz McGahee akkor top5 prospect volt mikor kidőlt, Lattimore csak simán első körös. Nem lesz undrafted, Michael Bush is elment 3. körben, én oda várom kb.

OFF vége

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
mondjuk jöhet akármilyen futó ha nincs falshady
A futás még egész jól működik ezzel a fallal is, 100 yard fölött futunk, 4 körüli átlaggal, ami nem rossz. Persze nem elit, de bőven elmenne. A pass prot. az ami kritikán aluli időnként.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
DE Cory Redding named #Colts' Man of the Year for contributions on, off field. Well-deserved.Farky
Ha szavazás lett volna, én is rá szavaztam volna. Tényleg nagyon megérdemelte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féleStez
ezt gondoltam, de egy hátsó körös picket megérne, ha tényleg felépül valahaFarky
Willis McGahee-nek pont ilyen, minden szakadt jellegű sérülése volt, és most 30+ éves, komoly karrierrel a háta mögöt. Szóval ha amúgy nem sérülékeny, akkor emiatt a sérülés miatt még lehet eredményes NFL karrierje. Nagy steel lehet annak aki behúzza majd.

Remélem Chapmannal mi hasonlót műveltünk tavaly. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
DE Cory Redding named #Colts' Man of the Year for contributions on, off field. Well-deserved.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
mondjuk jöhet akármilyen futó ha nincs fal
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féleStez
ezt gondoltam, de egy hátsó körös picket megérne, ha tényleg felépül valaha

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondják, hogy a jövő évet is valszeg ki kell hagynia majd, úgy draftoljuk...
Chapman féle

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Az megérné, nekem nagyon szimpatikus a RB class vége, majd ha elfogynak a vizsgáim, írok róla egy bejegyzést.
Höri
ma olvastam, hogy Lattimore is készül a draftra. és ő ezzel a szar térddel tuti nem fog elmenni hamar. lehet, hogy egyáltalán nem.dugo1993
ő rá én is gondoltam, h nagy húzás lehet ha fel tud épülni egy ilyen sérülésből

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Az megérné, nekem nagyon szimpatikus a RB class vége, majd ha elfogynak a vizsgáim, írok róla egy bejegyzést.
Höri
ma olvastam, hogy Lattimore is készül a draftra. és ő ezzel a szar térddel tuti nem fog elmenni hamar. lehet, hogy egyáltalán nem.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Brown ilyen ropi marad, akkor kinéz nekünk egy RB draft is, kell egy jó backup Ballard mögé 😀aztec
szerintem erre kár draftolni, ha mégis max 6. 7. kör.dugo1993
Az megérné, nekem nagyon szimpatikus a RB class vége, majd ha elfogynak a vizsgáim, írok róla egy bejegyzést.

Csak előtte igazoljunk pár blokkolót is mer különben oly mindegy. Én ha 2013-as FA listát látok, nem tudok más posztra ránézni az OL-en kívül.

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
de azért elképzelni mit csinálna egy Megatron-Brady vagy egy Megatron-Brees duó...szampi#33
szerintem Stafforddal sem kell panaszkodnia. Nem rossz ő, meg rá dob a legtöbbetdugo1993
Már amikor nincs triple coverage rajta

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
de azért elképzelni mit csinálna egy Megatron-Brady vagy egy Megatron-Brees duó...szampi#33
szerintem Stafforddal sem kell panaszkodnia. Nem rossz ő, meg rá dob a legtöbbet