Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Frissítettem a saját power rankingemet a heti eredményekkel. Ezúttal 11. helyen állunk. Várhatóan most már nem is fogunk kiesni a TOP15-ből, akármi is lesz a következő 3 meccs eredménye, mert a Houston elleni 2 meccs annyira fel fogja tornászni a SoS-ünket, hogy minden más 9-7 vagy rosszabb csapatot megelőzünk. És ebből sok van. 😊 (Egy esetleges upsetről nem is beszélve, az maga lenne a csoda - és PR boost is egyben. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
horibacsi, nem a koordinator volt a farok a pick6nel, hanem locker. + vaughn jo technikaval jatszotta meg a ziccert. mondjuk en eloben azthittem h cover2 volt es soft squat technikaval alazta meg vaughn az ellenseget de tevedtem, cover4 es flat-foot read vot, de ez igy is cukisag.
 www.nationalfootballpost.com/What-were-Titans-Locker-thinking-on-the-goal-line-vs-Colts.html

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Találtam egy ilyen az "archívumomban" 😀 Talán valakinek megfelel...
apeszos
Én vagyok az első remélem, ha lehet akkor használnám 😊aztec
Hát ha tetszik... 😊
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tegyük hozzá, hogy jövőre bizony keményebb sorsolásunk lesz 😊 Kell nekünk itt nagyképűen POra hajtani 😀 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Amit te írtál az is teljes mértékben igaz. A türelem a legfontosabb, de az a profizmus amit mutatott az edzői stáb idén, hogy egy-két rookie játékosunk újoncokat megszégyenítő módon teljesít.Kíváncsi lennék egy T.Y. Hilton mit csinálna mondjuk egy Rams-be vagy akár egy Jets-be, de ez csak egy példa mondhattam volna akár Ballardot is.Ha azt vesszük, hogy jövőre vagy tényleg pár éven belül meg lesz az összeszokottság is akkor tényleg bármi megtörténhet. Minden esetre én optimista vagyok.

PatSZomorító csapatunk lesz 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
még mindig ha belegondolok pár éven belül milyen csapatunk lesz újra és újra beleborzongok.szampi#33
Igazad van, de egyelőre élvezzük az idei szezont, mert bőven van mit. 😊

A jövőre nézve pedig szerintem a legfontosabb, hogy nem szabad türelmetlennek lennünk. Simán benne van, hogy jövőre jöhet egy gyengébb szezon, és nem lenne jó, hogy a mostani hurráoptimizmus világvége hangulatba csapna.

Luck még félkész játékos, és nem fogja az idény végén, egy offseason alatt kinőni minden hibáját. Évek folyamatos fejlődése kell majd neki ehhez. A csapat erősítése sem egy ujjcsettintés, csak azért mert lesz most harminc millánk. A következő drafton sem számíthatunk semmi extrára, alig lesz pickünk.

Szóval nem olyan automatikus ez. A Pats évek óta elöl draftol a secondary-jába, plusz trade-el is hozza a játékosokat, aztán csak nem akar összeállni egy elit secondary. De még egy jó közepes se nagyon. Pedig edzői kvalitásnak sincsenek híján. Nálunk se fog ez csak úgy ripsz-ropsz menni. Egyelőre a Colts az a csapat amit a pályán látunk, és jövőre sem lesz kategóriákkal másabb. Idővel, sok munkával pár év alatt lehet. De ehhez mindennek stimmelnie kell, a fiatalok megfelelő fejlődésétől a jó játékospolitikán át a kiváló edzői munkáig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Abban az esetben, ha nyernénk a Texans ellen most, majd a KC ellen utána, akkor a 17.fordulóban háború lesz 😀aztec
pontosan erre számítok. ! és ha ott is győznék akkor tényleg bármi megtörténhet a PO-ba.

még mindig ha belegondolok pár éven belül milyen csapatunk lesz újra és újra beleborzongok.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Colts signed RBs Deji Karim and Mewelde Moore to active roster and placed RB Donald Brown and FB Robert Hughes on Injured Reserve.

Iktriad is coming... 😀empty taxi
legalább most már biztos h Ballard marad a kezdő, és a red zoneban beküldjük Mooret h meglegyenek a mínusz yardos futások 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Colts signed RBs Deji Karim and Mewelde Moore to active roster and placed RB Donald Brown and FB Robert Hughes on Injured Reserve.

Iktriad is coming... 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hali, egy jó "Luckos" siget keresek, tudna valaki segíteni?Köszi előre is 😊aztec
 bowl.hu/forum/galeriak/indianapolis_colts_galeriaapeszos
Köszi a gyors választ 😊aztec
Találtam egy ilyen az "archívumomban" 😀 Talán valakinek megfelel...

apeszos
Én vagyok az első remélem, ha lehet akkor használnám 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hali, egy jó "Luckos" siget keresek, tudna valaki segíteni?Köszi előre is 😊aztec
 bowl.hu/forum/galeriak/indianapolis_colts_galeriaapeszos
Köszi a gyors választ 😊aztec
Találtam egy ilyen az "archívumomban" 😀 Talán valakinek megfelel...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Abban az esetben, ha nyernénk a Texans ellen most, majd a KC ellen utána, akkor a 17.fordulóban háború lesz 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Lehet sokan hülyének fognak nézni, de szerintem ha nem is simán, de behúzzuk a mostani meccsünket a texans ellen.A szokásos 4. negyedes hülyeségünk meg lesz, de behúzzuk.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hali, egy jó "Luckos" siget keresek, tudna valaki segíteni?Köszi előre is 😊aztec
 bowl.hu/forum/galeriak/indianapolis_colts_galeriaapeszos
Köszi a gyors választ 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Arianst kellene megfognunk majd, Stez
Arianst már csak nem kell megfogni az oldalvonal mellett 😀

mondjuk Ariant már annál inkább 😀dugo1993
ja, természetesen Fosterre gondoltam, és Ariant akartam írni, csak már reflexből Arianst írok néha 😊

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.

Na ilyet kötött el egy londiner fiú Wayne-től tegnap egy Indianapolisi hotelben.
Hajnali 2-kor megfogták, mert részegen furikázott vele a barom.szf61
Milyet?FearTomi
Nem látszik a kép ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com

Na ilyet kötött el egy londiner fiú Wayne-től tegnap egy Indianapolisi hotelben.
Hajnali 2-kor megfogták, mert részegen furikázott vele a barom.szf61
Milyet?

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.

Na ilyet kötött el egy londiner fiú Wayne-től tegnap egy Indianapolisi hotelben.
Hajnali 2-kor megfogták, mert részegen furikázott vele a barom.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Arianst kellene megfognunk majd, Stez
Arianst már csak nem kell megfogni az oldalvonal mellett 😀

mondjuk Ariant már annál inkább 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt hiszem Arians erőltetni fogja a hosszú passzokat, mert szép számmal be is jöhetnek majd, főleg ha Joseph nem játszhat ellenünk, mert hetek óta sérült folyton. Stez
Joseph szerintem távolról sem volt még egészséges, a Lloyd TD-nél nagyon húzta a lábát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hali, egy jó "Luckos" siget keresek, tudna valaki segíteni?Köszi előre is 😊aztec
 bowl.hu/forum/galeriak/indianapolis_colts_galeria
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Kikapott a Texans, aminek annyira nem örülök, mert ezek a balfaszok elintézik a végén, hogy az utolsó héten se tudjanak pihentetni senkit sem, mert még a hazai pályáért fognak majd küzdeni.
De mondjuk azért jól láthattuk, hogy habár Schaub a mi védelmünket halálra fogja szivatni, főleg Johnson, de viszont az ő védelmük is sebezhető. Azt hiszem Arians erőltetni fogja a hosszú passzokat, mert szép számmal be is jöhetnek majd, főleg ha Joseph nem játszhat ellenünk, mert hetek óta sérült folyton.
Arianst kellene megfognunk majd, valamint Wattot, ha őket sikerül, szerintem még frankón nyerhetünk is. 😊

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
(a TenYardon még sehol a meccs... látja valahol valaki?)wmitty
|  thepiratebay.se/search/titans%20colts/0/99/0A | Farky
Bocs az offért de ti innen, hogy tudtok letölteni mert én nem tudok. Ha valaki ebben tud segíteni PM-ben megírhatja! előre is köszi

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hali, egy jó "Luckos" siget keresek, tudna valaki segíteni?Köszi előre is 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
(örök hála!
csak nehogy holnapra elfelejtsem 😉

Otthonom MisColts