Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hazai pályán simán el lehet majd kapni ezt a Texanstdugo1993
Főleg ha pihentetnek minden kulcsjátékost.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
hazai pályán simán el lehet majd kapni ezt a Texanstdugo1993
Szerintem most is el lehetett volna😕

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
hazai pályán simán el lehet majd kapni ezt a Texanst

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Engem olyan hihetetlen nagy meglepetés nem ért. Azért a tavalyi év után az, hogy még AFC South első helyért is menjünk kicsit túlzásnak érzem. Nyerni kell a KC ellen, nekem annyi elég lesz a karácsonyfa alá.bobi0092
Azzal én is megelégszem 😊 De kiváncsi leszek ez a Texans mire lesz képes a POban.. Szerintem egy masszív O line kiveszi Watt ot már sokkal nehezebb lesz a dolguk...

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Engem olyan hihetetlen nagy meglepetés nem ért. Azért a tavalyi év után az, hogy még AFC South első helyért is menjünk kicsit túlzásnak érzem. Nyerni kell a KC ellen, nekem annyi elég lesz a karácsonyfa alá.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
majdnem elfelejtettem beírni, h szerintem ma kikapunk 😀Farky
szerintem ma kikaptunk!

Ballard jó voltHöri
de csak azért mert Stez nem volt sehol 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majdnem elfelejtettem beírni, h szerintem ma kikapunk 😀Farky
szerintem ma kikaptunk!

Ballard jó volt

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
majdnem elfelejtettem beírni, h szerintem ma kikapunk 😀Farky
Steznek is mondania kell! 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
csak azért mert lesz rá pénzünk, ő is szeretne egy 1-2 éven belül SB esélyes csapatban játszani egy ligaelit irányítóval.
ez jelen pillanatban -nem megbántva senkit- KC-ben nem néz ki így..
Miska84
Elfogadom, te rajongóként kezelheted kvázi tényként, hogy a Colts egy-két éven belül SB esélyes csapat. Luck ligaelit irányító. Utóbbi igaz lesz nagyon hamar. Előbbi akkor, ha addig jól építkeznek, ami nem a Colts nagy erőssége volt eddig. Bár nem is volt rá szükség. Most meglátjuk, én egyelőre kivárok az új vezetéssel kapcsolatban ez ügyben. most nem volt mozgásterük, de nem is ájultunk el.

Lényeg, Bowe sosem mondott olyat, amit írsz, hogy 1-2 éven belül SB gyűrűt akar. Azon felül, hogy nyilván mindenki akar (én is). Vagy ligaelit irányítót.
Pedig ha valaki, ő 2007 óta (Huard+Croyle era) a bőrén érzi a QB problémát.
Én eddig amit láttam tőle (tavaly óta, mikor lejárt a szerződése) az két dolog volt összesen:
1. Pénzt akar, többet mint Pioli ajánlott (nem tudjuk mennyi az, de 10 milliós taggel nem volt maradéktalanul elégedett).
2. Ha nincs sokkal jobb ajánlat, a Chiefsben akar maradni.ulpianus
teljesen elfogadom amit mondasz ami nyilván igaz is, tuti jobban ismered a témát (mármint KC) mint én.
én csak a "miért éppen a colts esélyei nőnének" kérdésre válaszoltam. ennyi. nyilván akinek nincs pénze ne álmodozzon a top3as FA WR-ről..ennyi

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
FearTomi!

És még akit érdekel. A Bowe témát folytattam a Chiefs topicban inkább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
csak azért mert lesz rá pénzünk, ő is szeretne egy 1-2 éven belül SB esélyes csapatban játszani egy ligaelit irányítóval.
ez jelen pillanatban -nem megbántva senkit- KC-ben nem néz ki így..
Miska84
Elfogadom, te rajongóként kezelheted kvázi tényként, hogy a Colts egy-két éven belül SB esélyes csapat. Luck ligaelit irányító. Utóbbi igaz lesz nagyon hamar. Előbbi akkor, ha addig jól építkeznek, ami nem a Colts nagy erőssége volt eddig. Bár nem is volt rá szükség. Most meglátjuk, én egyelőre kivárok az új vezetéssel kapcsolatban ez ügyben. most nem volt mozgásterük, de nem is ájultunk el.

Lényeg, Bowe sosem mondott olyat, amit írsz, hogy 1-2 éven belül SB gyűrűt akar. Azon felül, hogy nyilván mindenki akar (én is). Vagy ligaelit irányítót.
Pedig ha valaki, ő 2007 óta (Huard+Croyle era) a bőrén érzi a QB problémát.
Én eddig amit láttam tőle (tavaly óta, mikor lejárt a szerződése) az két dolog volt összesen:
1. Pénzt akar, többet mint Pioli ajánlott (nem tudjuk mennyi az, de 10 milliós taggel nem volt maradéktalanul elégedett).
2. Ha nincs sokkal jobb ajánlat, a Chiefsben akar maradni.ulpianus
Szerintem arra van a legtöbb esély, hogy marad a Chiefsnél, de ha mégsem, akkor szerintem, a Rams megpróbál lecsapni rá, vagy a Redskins...

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
csak azért mert lesz rá pénzünk, ő is szeretne egy 1-2 éven belül SB esélyes csapatban játszani egy ligaelit irányítóval.
ez jelen pillanatban -nem megbántva senkit- KC-ben nem néz ki így..
Miska84
Elfogadom, te rajongóként kezelheted kvázi tényként, hogy a Colts egy-két éven belül SB esélyes csapat. Luck ligaelit irányító. Utóbbi igaz lesz nagyon hamar. Előbbi akkor, ha addig jól építkeznek, ami nem a Colts nagy erőssége volt eddig. Bár nem is volt rá szükség. Most meglátjuk, én egyelőre kivárok az új vezetéssel kapcsolatban ez ügyben. most nem volt mozgásterük, de nem is ájultunk el.

Lényeg, Bowe sosem mondott olyat, amit írsz, hogy 1-2 éven belül SB gyűrűt akar. Azon felül, hogy nyilván mindenki akar (én is). Vagy ligaelit irányítót.
Pedig ha valaki, ő 2007 óta (Huard+Croyle era) a bőrén érzi a QB problémát.
Én eddig amit láttam tőle (tavaly óta, mikor lejárt a szerződése) az két dolog volt összesen:
1. Pénzt akar, többet mint Pioli ajánlott (nem tudjuk mennyi az, de 10 milliós taggel nem volt maradéktalanul elégedett).
2. Ha nincs sokkal jobb ajánlat, a Chiefsben akar maradni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
tudjuk, már enélkül is elkönyveltük...😀
egyszerübb lenne ha betennéd aláírásba😀

komlyra fordítva a szót, szerintetek megnézzem az egész 4. negyedet vagy csak az utolsó 5 percre kapcsoljak oda? Vagy esetleg a Texans már ki se jön a második félidőre a megszégyenítő 1st half-unk után 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
majdnem elfelejtettem beírni, h szerintem ma kikapunk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
TY-t még kevesen látták 😀
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintem nem fogunk igazolni milliós WR-t, egyet se. okosabban kell a pénzt elkölteni, a WR depth jónak számítHöri
meg ha igen akkor is wallace jönne, és jobban is járnánk vele. (szerintem)
valahol olvastam, hogy azt mondják a védők a ligában h belülről 4 WR van, akit ők is gyorsabbnak látnak a pályán: dijundisun jackson, wallace, heyward-bey, demaryius thomas! (ha jól emlékszem)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem nem fogunk igazolni milliós WR-t, egyet se. okosabban kell a pénzt elkölteni, a WR depth jónak számít

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Megérkezett a csapat Houstonba.Redding nagyon komolyan néz ki...az az öv haláli durva 😀

 sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425737_10151954321300110_647444872_n.jpgaztec
Ez a Redding, mekkora egy idióta😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Bowe--> IR
Szerintetek érintheti ez az árát ill. így nőnek-e az esélyeink a megszerzésére vonatkozóan, feltéve, hogy be akarunk érte jelentkezni?roniadi
Egy ilyen bordasérülés csak azért vet véget a szezonjának, mert már sok nincs hátra belőle egyébként sem. Ettől biztos nem fog nőni a kockázat vele kapcsolatban. Vagyis az ára sem csökken.

Másrészt tudja pontosan, hogy ő lesz a legjobb WR a piacon. Nemcsak mi ismerjük a listát. Ha mennie kell, nem szeretetből fog aláírni. Azt megtehetné Kansas Cityben is (amiről annyit mondott, ha bárhogy meg tudnak egyezni, mindenképp marad.)

Egyébként nem értem, miért pont a Colts esélyei nőnének?ulpianus
csak azért mert lesz rá pénzünk, ő is szeretne egy 1-2 éven belül SB esélyes csapatban játszani egy ligaelit irányítóval.
ez jelen pillanatban -nem megbántva senkit- KC-ben nem néz ki így..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
Bowe--> IR
Szerintetek érintheti ez az árát ill. így nőnek-e az esélyeink a megszerzésére vonatkozóan, feltéve, hogy be akarunk érte jelentkezni?roniadi
Egy ilyen bordasérülés csak azért vet véget a szezonjának, mert már sok nincs hátra belőle egyébként sem. Ettől biztos nem fog nőni a kockázat vele kapcsolatban. Vagyis az ára sem csökken.

Másrészt tudja pontosan, hogy ő lesz a legjobb WR a piacon. Nemcsak mi ismerjük a listát. Ha mennie kell, nem szeretetből fog aláírni. Azt megtehetné Kansas Cityben is (amiről annyit mondott, ha bárhogy meg tudnak egyezni, mindenképp marad.)

Egyébként nem értem, miért pont a Colts esélyei nőnének?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Bowe--> IR
Szerintetek érintheti ez az árát ill. így nőnek-e az esélyeink a megszerzésére vonatkozóan, feltéve, hogy be akarunk érte jelentkezni?

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Na hál' Istennek...
Azért így mégiscsak több esélyünk van 😊


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Megérkezett a csapat Houstonba.Redding nagyon komolyan néz ki...az az öv haláli durva 😀

 sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425737_10151954321300110_647444872_n.jpg

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lefeged fiatal, van benne potenciál, és alig játszott eddig, sztem meg kell hogy kapja az esélyt. én látok benne egy új betheat, ha nem is akkora klasszist, de azért simán játszhatna kezdőben mellette

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
- Lefegednek még nincs missed tackle-je idén, akár csak Angerernek, Freeney és Mathis (Hughes 1-nél tart).
Escalade
nekem mondhatsz akármilyen statot, de abban biztos vagyok, hogy Zbiko jobb Lefegednél..őt nem engednék a kezdő közelébe.

főleg az utóbbi időben volt nagyon jó Zbiko saját magához képest. ilyen teljesítménnyel simán megelégednék akár jövőre is a kezdőben.


úristen, mire ezt leírtam részegen... 😀dugo1993
Nyilván nem a missed tackle-ök száma határozza meg a minőséget, de...
Joe Lefeged has not missed a tackle since taking over for an injured Zbikowski, and has one of the highest run stop % in the league.
Lefeged ranks 3rd in the league in coverage snaps per reception, 2nd only to Polamalu in snaps per target. Zibby is 71st and 78th.
Nem difference maker, de csendben teszi a dolgát (ami Ziborol közel sem volt elmondható, fejcsóváló mozzanat fejcsóváló mozzanatot követett, 1 egész jó meccsel).