Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
mondjuk ezt se egy meccs alapján kell megítélni.
RG3 is dobott már négy TD-t. egyébként nem is sok értelme van ennek a sok összehasonlításnak. más típusú irányítók, ráadásul más típusú csapatban

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Remélem, hogy rácáfolunk arra aki olyanokat, írt, hogy "alázás"....😀 a múltkori se volt alázás, sőt mondhatni, hogy a bíróknak is köszönhetitek azt a meccset. Ma ne legyen ilyen. Go Titans! 😊pakesz
azért mi sokkal jobbak vagyunk általában otthon, mint idegenben. ez is sokat nyomhat

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem, hogy rácáfolunk arra aki olyanokat, írt, hogy "alázás"....😀 a múltkori se volt alázás, sőt mondhatni, hogy a bíróknak is köszönhetitek azt a meccset. Ma ne legyen ilyen. Go Titans! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most nézem, h ez a Jerry Brown az a Jerry Brown aki nálunk is megfordult a preseasonban. :/Farky
ja, olvastam de semmi emlékem sincs róla.Höri
De mondjuk ez Murphy nem a piás hal meg hanem a "vétlen".....

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most nézem, h ez a Jerry Brown az a Jerry Brown aki nálunk is megfordult a preseasonban. :/Farky
ja, olvastam de semmi emlékem sincs róla.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Most nézem, h ez a Jerry Brown az a Jerry Brown aki nálunk is megfordult a preseasonban. :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Készleten ragadt darab ákciós áron!!!



Luck és/vagy Colts fanoknak kötelező darab



Az ára 990FT + szállítás. Ha érdekel, írj üzenetet.
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
de hát nyerünk így is. 😀
Stez
Nehogy visszaüssön ez a mondatod. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Jók senki ellen sem voltunk secondary szempontból talán Gabberten kívül, de hát nyerünk így is. 😀
Több nem is kell.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lockerhez elég lesz egyszer odaérnie valamelyik védőnek, vagy egy futása után találkoznia Betheának, amilyen üveg, rögtön meg is sérülne szerintem, bár nem kívánom neki, elég ha egyszerűen csak fos lesz 😀Stez
Hasselbeck ellen se voltunk túl jók, szóval sokkal nem lennénk előrébb

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Reitz out vasárnap, Olsen kezd LG-ben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Lockerhez elég lesz egyszer odaérnie valamelyik védőnek, vagy egy futása után találkoznia Betheának, amilyen üveg, rögtön meg is sérülne szerintem, bár nem kívánom neki, elég ha egyszerűen csak fos lesz 😀
Ariansról meg annyit, hogy szerintem pont ebben a pár hónapban bizonyította be, hogy nagyon jó HC lenne, remélem nagyon, hogy szezon után nem csap le rá valami HC needes csapat.
Jó lesz ő itt Indyben. 😀
Az offense, amit összerak alázni fog, szezon után meg Pagano a védelmet is összerakja majd. 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
nincs rossz elkapósor nashvilleben, sőt. remélem locker nem találja ki h megtanult egy hét alatt passzolni!Miska84
cserébe nincs jó CB sor Indianapolisba 😀
Ha csak egy kicsit is javulna a turnover mutatónk, minden egyszerűbb lenne.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nincs rossz elkapósor nashvilleben, sőt. remélem locker nem találja ki h megtanult egy hét alatt passzolni!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az idei meccsek során egyszer sem mertem nagyon bizakodó lenni, de most kimondanám:
Szét-össze alázzuk őket.
Colts-Titans: 34-17szf61
Szerintem Lockert szétkapjuk mint azt a bizonyos lábtörlőt. Colts-Titans: 28-10

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Mathis már megint miért nem?FearTomi
ő szokott pihengetni hét közben, csak úgy.
Szét-össze alázzuk őket.szf61
Simán nyerünk 21-20-ra.Höri
De csak az utolsó percben fordítunk, hogy meglepődjenek!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathis már megint miért nem?FearTomi
ő szokott pihengetni hét közben, csak úgy.
Szét-össze alázzuk őket.szf61
Simán nyerünk 21-20-ra.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az idei meccsek során egyszer sem mertem nagyon bizakodó lenni, de most kimondanám:
Szét-össze alázzuk őket.
Colts-Titans: 34-17

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
most azt írják h: Non Injury Related

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
INJURY REPORT:
DNP: Bethea, Brown, Freeney, Mathis, Reitz, Zbiko
LP: Justice
FP: Luck, Redding

Bethea nyak sérülése nem tudom mennyire súlyos.Farky
Mathis már megint miért nem?

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
INJURY REPORT:
DNP: Bethea, Brown, Freeney, Mathis, Reitz, Zbiko
LP: Justice
FP: Luck, Redding

Bethea nyak sérülése nem tudom mennyire súlyos.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Mennyire tenne jót a csapatnak, ha Pagano szezon végén visszatérne, úgy, hogy Arians vitte végig a csapatot a szezonon?...szerintem nem jó ötlet...FearTomi
nem Arianst akarom lebecsülni, de szerintem ez a sok győzelem inkább köszönhető annak, hogy Pagano lebetegedett és össze kovácsolódott a csapat, mint a két edző különbségének
dugo1993
Ebben egyetértek, viszont azt is nézzük meg, hogy mikor kezdet el nyerni a csapat és nem csak azért, mert Pagano betegsége kiderült😊 Örülök,hogy jól van, csak szerintem inkább a következő szezonba kéne visszatérnie!

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Mennyire tenne jót a csapatnak, ha Pagano szezon végén visszatérne, úgy, hogy Arians vitte végig a csapatot a szezonon?...szerintem nem jó ötlet...FearTomi
nem Arianst akarom lebecsülni, de szerintem ez a sok győzelem inkább köszönhető annak, hogy Pagano lebetegedett és össze kovácsolódott a csapat, mint a két edző különbségének

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Pagano túl van a kemón, elvileg az utolsó fordulóban visszatérhet.

ez két dolog miatt nagyon jó:
-úgy néz ki felépül
-tuti meg is verjük a Texanst 😀dugo1993
Mennyire tenne jót a csapatnak, ha Pagano szezon végén visszatérne, úgy, hogy Arians vitte végig a csapatot a szezonon?...szerintem nem jó ötlet...