Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
én tudok adni PM-be írd le az e-mail címed!seedeld ,mert kibasznak TYT-ről 😀Kiss
Ha csak ez a meccs kell, vagy nem tudsz visszatöltögetni, akkor innen is leszedheted, ez open trackerekről jön:

 sport-video.org.ua/americanfootball.html


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\
Borbinho
na, velem ebben a pillanatban történt meg, hogy a fene essen bele! óvatlanul ránéztem az NSO címlapjára, richtig ott van kiemelt címben, főhelyen, hogy ki nyert

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
én tudok adni PM-be írd le az e-mail címed!seedeld ,mert kibasznak TYT-ről 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\
Borbinho
én is így jártam egy hete 😉
két napon át mindentől tartózkodtam - aztán egyszercsak ahol nem vártam (valamilyen weboldalon), ott díszelgett

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
ha tudsz várni pár napot, a sport-video.hu-n biztos fenn lesz a magyar közvetítéswmitty
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
ha tudsz várni pár napot, a sport-video.hu-n biztos fenn lesz a magyar közvetítés

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
plussz simán harcban vagyunk a wild card-ért (eddig) 😀shady
jaja, ennek örömére is verni kéne a titanst.
cj3k igen jó volt tegnap, szóval a matek alapján most 2-3 homály meccse jön 😀Höri
nálunk meg az változó, hogy hogyan sikerül megfogni a futójátékot. most jól sikerült, remélem nem térünk vissza a jets elleni formára 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
plussz simán harcban vagyunk a wild card-ért (eddig) 😀shady
jaja, ennek örömére is verni kéne a titanst.
cj3k igen jó volt tegnap, szóval a matek alapján most 2-3 homály meccse jön 😀

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon a tegnapi meccsről.
 bit.ly/VjvcVK

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
plussz simán harcban vagyunk a wild card-ért (eddig) 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ilyen W-k mellé szoktam keresni valami lelkesedni valót. 😊

A mai adagom az lett, hogy a kurva erős NFC Nort-ból már játszottunk a legjobb hárommal, és 2-1 a mérlegünk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fujj de rossz meccs volt 😀 éljen a duplavé

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól emlékszem, akkor 3-4 meccset játszott tavaly, kezdő is volt, nem is volt olyan rossz, de utána megsérült és IR lett a vége, szokás szerint.Stez
Na, megnéztem, az első 2 meccsen játszott, és összesen a két meccsen 8 tacklet-t bírt, a 9-iktől IR-re ment szegény. 😕 Tényleg csak sajnálni lehet. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
kicsi off: mondjuk pont nem aktuális mert ma jó volt Zbiko, de mi lenne ha Sanderst visszahoznánk vmi aprópénzért.. azt hiszem úgy is FA. ha most tovább bírná 2 meccsnél nem lennének safety gondokdugo1993
Tavaly az SD megpróbálta, ha jól emlékszem 1 negyedet bírt szegény (ami 2-3 play jelenthetett kb.). Sajnos nem éri meg a roster helyet sem. 😕peterk2005
Ha jól emlékszem, akkor 3-4 meccset játszott tavaly, kezdő is volt, nem is volt olyan rossz, de utána megsérült és IR lett a vége, szokás szerint.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
kicsi off: mondjuk pont nem aktuális mert ma jó volt Zbiko, de mi lenne ha Sanderst visszahoznánk vmi aprópénzért.. azt hiszem úgy is FA. ha most tovább bírná 2 meccsnél nem lennének safety gondokdugo1993
Tavaly az SD megpróbálta, ha jól emlékszem 1 negyedet bírt szegény (ami 2-3 play jelenthetett kb.). Sajnos nem éri meg a roster helyet sem. 😕peterk2005
micsodaaa, 2 meccset is játszott, mielőtt megsérült

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Win plusz kiengedték Paganot a kórházból, szép nap ez a maiJSanyo
Erről nem is tudtam. Tényleg szép nap. 😊

(Sütött is rendesen, bele egyenesen az elkapó szemébe - szerencsénkre. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
kicsi off: mondjuk pont nem aktuális mert ma jó volt Zbiko, de mi lenne ha Sanderst visszahoznánk vmi aprópénzért.. azt hiszem úgy is FA. ha most tovább bírná 2 meccsnél nem lennének safety gondokdugo1993
Tavaly az SD megpróbálta, ha jól emlékszem 1 negyedet bírt szegény (ami 2-3 play jelenthetett kb.). Sajnos nem éri meg a roster helyet sem. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
anyám, pedig mekkora játékos volt, illetve lehetett volna...😕
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
kicsi off: mondjuk pont nem aktuális mert ma jó volt Zbiko, de mi lenne ha Sanderst visszahoznánk vmi aprópénzért.. azt hiszem úgy is FA. ha most tovább bírná 2 meccsnél nem lennének safety gondokdugo1993
Szerintem nincs értelme visszahozni. Nem bírná sokáig...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
kicsi off: mondjuk pont nem aktuális mert ma jó volt Zbiko, de mi lenne ha Sanderst visszahoznánk vmi aprópénzért.. azt hiszem úgy is FA. ha most tovább bírná 2 meccsnél nem lennének safety gondok

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Win plusz kiengedték Paganot a kórházból, szép nap ez a mai

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
köszönjük meg szépen Gordonnak, hogy elkapta a Braylon kórt 😊

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Akkor azt mondom, eszméletlen jó volt az első 10 percben😀FearTomi
a két futott TD semmiképp sem semmi, pláne hogy az kellett a győzelemhez

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
valóban, Zbikowskiról mondta is valamelyik szakértő a közvetítésben, hogy "szereti, mert okos játékos", és mutatták az egyik ravasz szerelését
aktív volt
a másik, akit kiemelnék, Powers, aki csúnyán beszedett passzokat az egyik leggyengébb QB-tól, aztán a végére mégis hős lett, az utolsó percekben nagyokat szerelt, illetve zavart

Otthonom MisColts