Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Luck eszméletlen jó ma!FearTomi
Hát ez nem volt igaz, és nyögvenyelős is lett, de megvan 3:3, a többit meg majd megbeszéljük. 😊peterk2005
Akkor azt mondom, eszméletlen jó volt az első 10 percben😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát ja. Mondjuk sok értelne nem is lett volna elemezni az ellenfelet akkor, amikor egyik héten ki tudunk kapni a Jagstől, a másik héten meg elverjük a Packerst. 😀

Annyit azért említsünk meg, hogy a két rookie QB - Luck és Weeden - utoljára a tavalyi Fiesta Bowl-on találkozott, ahol Weeden csapata, az Oklahoma hosszabbítás után nyert. Azt a meccset Weeden a levegőben is megnyerte, úgyhogy itt az idő a visszavágásra. 😊peterk2005
ja, Luck ott is egy balfasz kickernek köszönhetően kapott ki, na az nálunk is van 😀Stez
Ne is mond, streamen néztem azt meccset... 😕 Még szerencse, hogy nincs egy Blackmon a Brownsnál.aztec
Ha lett volna egy Blackmonja a Brownsnak akkor most lehet fordított eredmény született volna

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck eszméletlen jó ma!FearTomi
Hát ez nem volt igaz, és nyögvenyelős is lett, de megvan 3:3, a többit meg majd megbeszéljük. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
a lényeg a W a többi most nem számít

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
még ha nyertünk is most már tiszta ideg vagyok az miatt, hogy csak 1 félidőt tudunk folyamatosan teljesíteni. ez alól talán a jets volt kivétel, mert ott egyet se. folyamatosan van egy nagyon jó félidőnk, aztán meg egy olyan, ahol az offense semmit az ég világon nem mutat...ez ellen a Browns ellen jóval többet fel lehetett vna tenni a táblára, főleg, hogy jók voltak a futások..

azért ami pozitív volt:
-Zbikowski
-Végre volt futójáték

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
hú, de nyögvenyelősen...

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Luck eszméletlen jó ma!FearTomi
Erre van külön topic, ott találkozhatsz a többi Kócossal. Használd egészséggel:
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/7_het_-_indianapolis_colts_-_cleveland_browns


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A védelmünk méterekre se tudja Weedent megközelíteni, pedig még blitzelünk is időnként...

(szerk.: ezt az eredménykövetőbe szántam...😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyit azért említsünk meg, hogy a két rookie QB - Luck és Weeden - utoljára a tavalyi Fiesta Bowl-on találkozott, ahol Weeden csapata, az Oklahoma hosszabbítás után nyert. Azt a meccset Weeden a levegőben is megnyerte, úgyhogy itt az idő a visszavágásra. 😊peterk2005
Weeden Oklahoma State QB volt.

Ahogy én emlékszem hosszabbításban nyert az OSU egy FG-al. Addig sem volt a két QB közt nagy különbség.ulpianus
Elnézést a pontatlanságért, a college footballban nem vagyok otthon, az ilyen "apróságok" nem maradnak meg. 😊
(Amúgy Luck tényleg jó volt, a nyerést a statokra értettem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Luck eszméletlen jó ma!

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Annyit azért említsünk meg, hogy a két rookie QB - Luck és Weeden - utoljára a tavalyi Fiesta Bowl-on találkozott, ahol Weeden csapata, az Oklahoma hosszabbítás után nyert. Azt a meccset Weeden a levegőben is megnyerte, úgyhogy itt az idő a visszavágásra. 😊peterk2005
Weeden Oklahoma State QB volt.

Ahogy én emlékszem hosszabbításban nyert az OSU egy FG-al. Addig sem volt a két QB közt nagy különbség.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát ja. Mondjuk sok értelne nem is lett volna elemezni az ellenfelet akkor, amikor egyik héten ki tudunk kapni a Jagstől, a másik héten meg elverjük a Packerst. 😀

Annyit azért említsünk meg, hogy a két rookie QB - Luck és Weeden - utoljára a tavalyi Fiesta Bowl-on találkozott, ahol Weeden csapata, az Oklahoma hosszabbítás után nyert. Azt a meccset Weeden a levegőben is megnyerte, úgyhogy itt az idő a visszavágásra. 😊peterk2005
ja, Luck ott is egy balfasz kickernek köszönhetően kapott ki, na az nálunk is van 😀Stez
Ne is mond, streamen néztem azt meccset... 😕 Még szerencse, hogy nincs egy Blackmon a Brownsnál.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ja. Mondjuk sok értelne nem is lett volna elemezni az ellenfelet akkor, amikor egyik héten ki tudunk kapni a Jagstől, a másik héten meg elverjük a Packerst. 😀

Annyit azért említsünk meg, hogy a két rookie QB - Luck és Weeden - utoljára a tavalyi Fiesta Bowl-on találkozott, ahol Weeden csapata, az Oklahoma hosszabbítás után nyert. Azt a meccset Weeden a levegőben is megnyerte, úgyhogy itt az idő a visszavágásra. 😊peterk2005
ja, Luck ott is egy balfasz kickernek köszönhetően kapott ki, na az nálunk is van 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Mondjuk sok értelne nem is lett volna elemezni az ellenfelet akkor, amikor egyik héten ki tudunk kapni a Jagstől, a másik héten meg elverjük a Packerst. 😀

Annyit azért említsünk meg, hogy a két rookie QB - Luck és Weeden - utoljára a tavalyi Fiesta Bowl-on találkozott, ahol Weeden csapata, az Oklahoma hosszabbítás után nyert. Azt a meccset Weeden a levegőben is megnyerte, úgyhogy itt az idő a visszavágásra. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagy bravúr, hogy lement úgy az egész hét, hogy szóba se került a heti ellenfelünk neve 😀 nyerni kell

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
De amint már említettem is néhány napja, olyan táblázatot néznék meg, ki hány hurryt engedett például a falunkból. Szerintem abban Justice vezet.Stez
Annyira nem:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/17/snapshot-pbe-offensive-tackles/

Jajj, bocs most látom, hogy már Ulpianus belinkelte.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Stez!

Remélem ez is megfelel. Benne van Castonzo kontra Justice (Első "Top of the tackles" szöveges bekezdés). Illetve Justice a lista élén áll lejjebb.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/17/snapshot-pbe-offensive-tackles/


Ráadásként még egy kis Justice hype:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/19/free-agent-dividends/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A napokban beszélgettünk az offseasonban lehetséges upgrade-ekről, és abban nagyjából egyetértettünk, hogy a oline bal oldala rendben van. Nos, ehhez képest érdekes ez a táblázat ami szerint a fal bal oldala az élbolyban van az engedett sackeket tekintve (Castonzo 3.5, Link 3), miközben a jobb oldal nincs is a listán...peterk2005
Link egy fos. Ezt eddig is tudtuk.
Castonzo meg ahhoz képest, hogy idén eddig szinte meccsen elit pass rusher állt vele szemben, megbízható és jól játszik.
De amint már említettem is néhány napja, olyan táblázatot néznék meg, ki hány hurryt engedett például a falunkból. Szerintem abban Justice vezet.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A napokban beszélgettünk az offseasonban lehetséges upgrade-ekről, és abban nagyjából egyetértettünk, hogy a oline bal oldala rendben van. Nos, ehhez képest érdekes ez a táblázat ami szerint a fal bal oldala az élbolyban van az engedett sackeket tekintve (Castonzo 3.5, Link 3), miközben a jobb oldal nincs is a listán...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ez az első reklám amit láttam Andrással:


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
ilyen egy éveket megéri szopni, ha utána meg jönnek a PO-k 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 2032-es, újabb elcsalt szezonunk utáni draft 1/1-ese


(nem az ő neve van kiírva 😀 )

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Angi playoffban játszhat már ?Borbinho
Angi fullban edzett a héten ha jól tudom, úgyhogy lehet, hogy vasárnap már láthatjuk.peterk2005
kellene Trent ellendugo1993
Trent játéka egyelőre kérdéses ellenünk. Habár nem illik ilyet mondani, de remélem, hogy végül nem is játszik majd, esetleg a Browns úgy dönt, nem ellenünk zúzatják le. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/TCPTuAszf61
Köszi szépen. Ha kérhetem, a jövőben is szólj légyszi, ha van új cikk a blogon. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
P.Angerer, V.Davis, D.Freeney, W.Justice és J.Reitz fullosan edzett, Redding viszont egyáltalán nem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning