NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Igazán nem volt szép a MetLife közepére vendégként rász*rni...

Egy dolog, hogy szimplán nincs elég anyag ebben a csapatban(ezért is ment csoda számba a múltheti siker), de ez a coaching mindent alulmúl. Jobban látom én laptop elől, mit fog csinálni a Jets, mint azok, akik ezért sok százezer dollárt felmarkolnak.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont ezért félek, mert ez már-már túl jó is nekünk, és remélem, nem koppanunk a végén.Stez
Hát koppantunk, méghozzá jó nagyot. 😊

Nem kezdem el elemezni, hogy szerintem mi történt, mert még friss, meg amúgy is. Semmi sem jött össze, még az sem, aminek meg kellett volna lennie. Jónéhány kihagyott lehetőség, és néhány hiba az offense részéről, a defense meg egyszerűen nem elég így sérülten ahhoz, hogy rövidebb időszakokat kivéve hozza magát.

Ezzel együtt, újabb idegenbeli meccs, alapos verés, lehet belőle rengeteget tanulni. És reality checknek sem árt, hogy van is mit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
pfü

(ezért nem sok értelmét látom a találgatásoknak, előzetes "esélylatolgatásnak" )

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
és Nathan Palmer-t is elővettük, ahogy a coach megmondta 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a Jets-nél mint azt a beharba is írtam:

31. Rush O
31. Rush D

Ennél jobb matchup a világon nincsen.Höri
Pont ezért félek, mert ez már-már túl jó is nekünk, és remélem, nem koppanunk a végén.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Jets-nél mint azt a beharba is írtam:

31. Rush O
31. Rush D

Ennél jobb matchup a világon nincsen.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Esküszöm én arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez a balfasz Hughes Howard ellen valamit tud-e alkotni, vagy tényleg akkora fos, hogy még ellene sem lesz képes eljutni Sanchoig. 😀Stez
Egy tuti, Lucky Luke-ig mi nem fogunk eljutni Pouha nem lesz, Coples-DeVito-Wilkerson lesz a DL-ünk. 😀Beki
A mi OL-ünk simán képes ezek ellen is minden playben hurryt nyelni minimum.
Angerer ma is inaktív, Vontae viszont játszhat már ma, Satele szintén.Stez
Max siettetni tudjuk majd Luke-ot, de földön nem hiszem h sokszor lesz, mert a sack király McIntyre 2 sackkel.Beki
Nem azért nem lesz földön, mert szar a pass rush, hanem mert kibaszott jól érzi a nyomást és mozog ki a zsebből ilyenkor. 😛Stez
A nyomást Sancho is érzi: vagy a földön végzi, vagy INT. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Esküszöm én arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez a balfasz Hughes Howard ellen valamit tud-e alkotni, vagy tényleg akkora fos, hogy még ellene sem lesz képes eljutni Sanchoig. 😀Stez
Egy tuti, Lucky Luke-ig mi nem fogunk eljutni Pouha nem lesz, Coples-DeVito-Wilkerson lesz a DL-ünk. 😀Beki
A mi OL-ünk simán képes ezek ellen is minden playben hurryt nyelni minimum.
Angerer ma is inaktív, Vontae viszont játszhat már ma, Satele szintén.Stez
Max siettetni tudjuk majd Luke-ot, de földön nem hiszem h sokszor lesz, mert a sack király McIntyre 2 sackkel.Beki
Nem azért nem lesz földön, mert szar a pass rush, hanem mert kibaszott jól érzi a nyomást és mozog ki a zsebből ilyenkor. 😛

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
se Pouha, se Ellis. Nincs náluk Nose.

Ha valaki, akkor mi tudjuk, hogy ez mekkora hátrány 😊Höri
Satele ráadásul jó center, de a disznó nózik a gyengéi, szóval remélem ma neki is jó napja lesz. Naaa meg Ballard alkosson nagyot.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
se Pouha, se Ellis. Nincs náluk Nose.

Ha valaki, akkor mi tudjuk, hogy ez mekkora hátrány 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Esküszöm én arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez a balfasz Hughes Howard ellen valamit tud-e alkotni, vagy tényleg akkora fos, hogy még ellene sem lesz képes eljutni Sanchoig. 😀Stez
Egy tuti, Lucky Luke-ig mi nem fogunk eljutni Pouha nem lesz, Coples-DeVito-Wilkerson lesz a DL-ünk. 😀Beki
A mi OL-ünk simán képes ezek ellen is minden playben hurryt nyelni minimum.
Angerer ma is inaktív, Vontae viszont játszhat már ma, Satele szintén.Stez
Max siettetni tudjuk majd Luke-ot, de földön nem hiszem h sokszor lesz, mert a sack király McIntyre 2 sackkel.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Esküszöm én arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez a balfasz Hughes Howard ellen valamit tud-e alkotni, vagy tényleg akkora fos, hogy még ellene sem lesz képes eljutni Sanchoig. 😀Stez
Egy tuti, Lucky Luke-ig mi nem fogunk eljutni Pouha nem lesz, Coples-DeVito-Wilkerson lesz a DL-ünk. 😀Beki
A mi OL-ünk simán képes ezek ellen is minden playben hurryt nyelni minimum.
Angerer ma is inaktív, Vontae viszont játszhat már ma, Satele szintén.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Esküszöm én arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez a balfasz Hughes Howard ellen valamit tud-e alkotni, vagy tényleg akkora fos, hogy még ellene sem lesz képes eljutni Sanchoig. 😀Stez
Egy tuti, Lucky Luke-ig mi nem fogunk eljutni Pouha nem lesz, Coples-DeVito-Wilkerson lesz a DL-ünk. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Esküszöm én arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez a balfasz Hughes Howard ellen valamit tud-e alkotni, vagy tényleg akkora fos, hogy még ellene sem lesz képes eljutni Sanchoig. 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
tiszta extázisban vagyok már...remélem Redding és Freeney szétszedi Sanchot

mennyivel jobb idén úgy meccset várni, hogy nem az van, hogy akkor jön a 12L is..ráadásul egyértelmű, hogy jövőre még jobb lesz a csapat

the COLTS feeling come back

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Érdekes, hogy a nagy gőzelem után (most hogy van veszteni valónk) mindenki hogy elkezdett aggódni.
Szét alázzuk őket.
GOOO COLTS

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom miért, de valahogy rossz előérzetem van a Jets miatt.aztec
nem csodálom, rossz a Jets 😀

simán nyerünk!
C-O-L-T-
S-S-S

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Houston-Jet meccset látva én eleve nem nekünk adtam a meccset, úgyhogy számomra legfeljebb kellemes meglepetés lesz, ha nyerünk. 😊

Megjegyzem, Luck-al kapcsolatban sincsenek jó előérzeteim, félek, hogy elszórja magát ezúttal, és begyűjt néhány INT-et...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Moala sem játszik a Jets ellen, térdsérülése van. Nevis kezd majd a helyén.
Szerintem kikapunk, túl sok a sérült, túl nagy a szar.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg azt mondanám, hogy kinyírok mindenkit, aki hibázik. 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem pont az a dolga most az edzői stábnak, hogy lenn tartsa őket a földön.
"You never as good as you think you are" ugyebár 😊
Ha én lennék az edző azt mondanám:
Emlékezzetek hogy éreztétek magatokat a Jags meccs után...
Ugye nem akarjátok mégegyszer ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
nem hiszem el h egy ilyen győzelem után ne tudnánk behúzni ezt is. Fiatal csapat ide vagy oda. Ennek olyan energiákat kell mozgósítania, h egyszerűen át kell lépni a Jetsen. Kész. Paganoért!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
én 2-3 TD-s vereséggel számoltam a Packers ellen, nyertünk is. Most 1 TD-s Jets sikerre gondolta, szóval nyugi 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom miért, de valahogy rossz előérzetem van a Jets miatt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ahogy mások látnak minket:
Jets Defensive Coordinator Mike Pettine.
Az első 3 percet érdemes megnézni.
 bit.ly/THPqwf

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison