Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
azért Detroitban is tudnak élni.
kitették Ugoht, leigazolták Franciscót.

Milyen jó, hogy van egy másik kék színű dome csapat is a szomszéd államban.Höri
Francisconak van bármennyi esélye a végső rosterre kerülésre?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DeVan ilyen szar volt tavaly vagy mi a szösz van? 😀
sikerült szépen leépíteni... 😛Newman
az volt, de nem csak ő.

egész évben kereste Caldwell a legjobb összeállítást.
végülis ennyiszer kerültek az emberek a kezdő11-be:

C.Johnson 15 – Devan 12 – Saturday 16 – Pollák 13 – Diem 16 (Linkenbach 4, Richard 4)

na most CJ helyett lesz ősszel Castonzo, a másik 6 maradt, plusz itt van Ijalana is.
Saturday nyilván kezd, meg Diem is, mert imádják (és rutinos).

Hogy a maradék 2 posztra kik futnak be első héten, senki nem tudja. Ijalana ellen szól, hogy rookie, de más nem nagyon.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DeVan ilyen szar volt tavaly vagy mi a szösz van? 😀
sikerült szépen leépíteni... 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
na mondjuk az is érdekes számomra, hogy egy sérülékeny Powers lesz #1 CB? az oké, mert jó ő, de minden szezonban IR-en végzi szinte, annyira meg vastagok nem vagyunk a poszton azért szerintem... bár mikor kivágtuk Haydent, reméltem, hogy majd Aso... 😂

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elvileg perceken belül bejelenti Hayden, hogy hol játszik ősztől.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
azért Detroitban is tudnak élni.
kitették Ugoht, leigazolták Franciscót.

Milyen jó, hogy van egy másik kék színű dome csapat is a szomszéd államban.Höri
ja, bár odadhatnák Megatront és Suht 😀
vajon Bullitt meddig fogja bírni nálunk? ha jól emlékszem, ugyanaz a sérülése volt, mint ami az isteni Bobunknak is, remélem ő azért nem évi 3 percet lesz harcképes

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért Detroitban is tudnak élni.
kitették Ugoht, leigazolták Franciscót.

Milyen jó, hogy van egy másik kék színű dome csapat is a szomszéd államban.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
odabasz az a fal 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Diem a RG poszton gyakorol -> Pollák még mindig bűn gyenge.

jövendőlt kezdő 5:
Castonzo - Ijalana - Saturday - Diem - Linkenbach 😀

Manning vak oldalát bízzuk rá a 2 rookie-ra.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
GM csapatomból meg idén vágtam ki 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hoppá, leigazoltuk Tyler Braytont 😊

31 éves, 3 évig volt standard kezdő Carolinában. Tavaly nem sok mindent csinált, de mi nem is azt akarjuk, hogy sztár legyen. Backupnak sose hoztunk még jobbat, ráadásul több poszton bevethető, szerintem rohadt jó manőver volt ez Colts szinten 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊Höri
én akkor is örülnék, ha ide jönne inkább 😛Stez
inkább örülj, hogy Toston szívatott minket tegnap előtt és elégedj meg ennyivel 😛Höri
minket még az öreganyám is szétfut, ennek ellenére Toston #2nd RB sem lesz sajnos 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy öröméreStez
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊Höri
én akkor is örülnék, ha ide jönne inkább 😛Stez
inkább örülj, hogy Toston szívatott minket tegnap előtt és elégedj meg ennyivel 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy öröméreStez
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊Höri
én akkor is örülnék, ha ide jönne inkább 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy öröméreStez
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy örömére

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én örülnék Husinak. És úgy is gondolom, hogy PM mellett befogná a pofáját, viszont szükségünk lenne egy jó slot WR-re, ha már Collienál minden hitnél fosni kell.Stez
White, GonzalezHöri
White nem PUP-on kezdi az idényt?
Gonzo meg... Általában IR-en szokta 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én örülnék Husinak. És úgy is gondolom, hogy PM mellett befogná a pofáját, viszont szükségünk lenne egy jó slot WR-re, ha már Collienál minden hitnél fosni kell.Stez
White, Gonzalez

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én örülnék Husinak. És úgy is gondolom, hogy PM mellett befogná a pofáját, viszont szükségünk lenne egy jó slot WR-re, ha már Collienál minden hitnél fosni kell.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
szerintem ő már kiégett, és nem tudna sokkal nagyobb hasznot hozni Manninggel egy csapatban, mint egy random, fiatal WR.Höri
Én azt se tudom elképzelni az ilyen T.O és HOU félékről, hogy képesek lennének annyira befogni a pofájukat amennyire egy Manning mellett be kell. Csak széthúzás lenne belőle.

Pénze van, gyűrűje nincs, az igaz - de őszintén szólva idén már nem vagyunk esélyesek rá.
Clark a pályán lesz, ezért idén nyerünk. Pont. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Igen, ő az. Volt 1-2 szép futása, de két kicoffot elejtett. Nincs nagy esélye a rosterre.


Szokásos Colts preseason game (2004 utolsó meccse óta 4-24es mutató, ennyire kell komolyan venni), csak ez a 2-3. csapat évről évre hígabb lesz. Jó volt látni Nevist és Cartert játszani, még Wheeler is hasznos volt. Cserébe Hughes eléggé lehűtötte az elvárásokat, és a fal több mint kaotikus. Akik elemezték a meccset, azok szerint a két kezdő T (Linkenbach, Diem) kritikán aluli volt. Megtudtuk amit eddig is mindenki számára nyilvánvaló volt, Manning nélkül top 3as pick.

Legjobb és legfontosabb hír mégis az, hogy a jelek szerint senki nem sérült meg. Ezzel ki is egyeznénk szerintem.

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Srácok, a gamecenter statjaiban láttam, hogy C.Spann nevű futótok-visszahordótok van, ha jól sejtem ő Chad Spann? Szerintetek megmaradhat sokadik számú futónak? Elég fizikális futó, méretéhez képest, highlights videót néztem róla anno youtubeon, nagyon megtetszett a stílusa, azért kérdem 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha WR kéne, akkor szólok, hogy John Matthews újra FA. Peyton már ismeri és ha más előnye nincs, legrosszabb esetben spicliskedhet rólunk.iktriad
Nincs szükségünk Jax spiclire 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha WR kéne, akkor szólok, hogy John Matthews újra FA. Peyton már ismeri és ha más előnye nincs, legrosszabb esetben spicliskedhet rólunk.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt pletykálják, hogy érdeklődünk TJ HOU iránt.

nem kéneHöri
miert ? egy hisztis kocsog de 1 evre csak befogna a pofajat egy contender csapatban.Fake
szerintem ő már kiégett, és nem tudna sokkal nagyobb hasznot hozni Manninggel egy csapatban, mint egy random, fiatal WR.

nyilván nem Aaron Mooreheadre gondolok, hanem olyanra, akinek elmondják a meccs előtt, hogy "öreg ha itt nem lesz belőled normális elkapó, akkor pakold a motyódat, aztán ássál aranyat alaszkában".

TJH szerintem nehezebben motiválható. Pénze van, gyűrűje nincs, az igaz - de őszintén szólva idén már nem vagyunk esélyesek rá. (A trolloknak mondom, hogy de a playoffra igen, bitch)

u.i: más téma, igazoljuk le David Voborát. Köszi Polian