Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Villanueva 29 évesen lett rookie??? Szimpatikus faszinak tűnik, Nelsonnal eltakarnák a napot Wentz elől. 😀26, előtte lefoglalta valami más
Okwara 5 év NFL rutinnal 25 éves....
De annyira Ballard volna, ha ilyen Solomon Thomasokat próbálna prove it deallel újraéleszteni.
Tony Adams
Villanueva was a captain in the United States Army, who served in the 2nd Battalion, 87th Infantry Regiment, 10th Mountain Division and later as an Army Ranger in the 1st Battalion, 75th Ranger Regiment. During his time in the U.S. Army, Villanueva was decorated with a Bronze Star for valor. He played college football for the Army Black Knights, being recruited at one position and playing three others during the course of his career. After serving three tours of duty in Afghanistan, he signed a contract with the Philadelphia Eagles on May 5, 2014, after working out in a regional showcase. After being waived by Philadelphia, he was signed by the Pittsburgh Steelers and is currently the team's starting left tackle.

több mint 5 éve
Csak Fishert ne. Januar vegen elszakitotta az Achilles-inat, ami utan vagy rendben lesz TCre, vagy nem. En nem rizikoznek ilyennel, amikor a Vori mentalisan nincsen topon amugy sem, ha nem tudja megvedeni a fal rendesen, akkor nem is lesz. Igy inkabb hoznek olyat, aki biztos palyan lehet, es tudod, mit kapsz tole. Fisher eseteben ez a serules tul nagy kerdojel. A korai OT-picket viszont adom, a cornert is. De nem hoznam vissza sem Rhodest, sem Hiltont. Akkor mar inkabb jojjenek fiatalabbak.
több mint 5 éve
Na látom, Kristóf végre megtért 😀Elsőre azt olvastam, hogy megtört végre. 😊
Wyatt
több mint 5 éve
Hozzuk vissza Rhodest meg TYt, jojjon FArol Fisher, Lawson meg egy safety, elso ket korben meg hozzuk el a legjobb bent levo OT es CBt.Harmadik kortol hatra meg hozzunk ket elkapot meg egy move TE-t.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Villanueva 29 évesen lett rookie??? Szimpatikus faszinak tűnik, Nelsonnal eltakarnák a napot Wentz elől. 😀Okwara 5 év NFL rutinnal 25 éves....
De annyira Ballard volna, ha ilyen Solomon Thomasokat próbálna prove it deallel újraéleszteni.
több mint 5 éve
LT, EDGE, TE, CB, DL, WR
több mint 5 éve
Realisan?WR, LT, CB, edge, TE, DI.
Irrealisan?
QB, QB, QB, QB, WR, LT, CB, edge, TE, DI.
több mint 5 éve
QB, WR, EDGE, LT, CB
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Na. Akkor kinek mi a FA fontossági sorrendje? A jelenlegi helyzetet vegyük, tehát se Hilton, se Autry se senki aki FA lesz, mindenkit pótolni (lehetőleg upgradelni) kell vagy a piacról, vagy a draftról. Az enyém:1. Edge rusher. Egy konzisztens, és futás ellen se gyenge játékos
2. Corner. Egy #1 corner nélkül a defense nem fog még szintet tartani sem, nemhogy előre lépni, és nem lehet csak abban bízni, hogy majd a fiatalok jobbak lesznek.
3. Bal tackle. Nem gondolom, hogy nekünk Nelson mellé feltétlenül egy Trent Williams kéne. Inkább egy fele annyiba kerülő, de korrekt kezdő szintre képes játékos. A legjobb lenne, ha Ballard találna valakit úgy, ahogy Glowinski-t megtalálta. 😊
4. Elkapó. Annyira nem érzem szükségét, hogy feltétlenül igazoljunk free agentet. Pittman szerintem egyenes úton van a #1 elkapó úton, Campbell csak egészséges tud most már maradni, és Pascal korrekt 3.-4. célpont. Igazából már #2 célpontnak is jó, ha nem sérül le, valószínűleg valaki meg is fogja fizetni #2-ként. És olyan a WR felhozatal a drafton, hogy még 4. körben is nagyon faja kis játékosokat lehet majd találni, a draft elejéről nem is beszélve.
5. TE. A Doyle + Alie-Cox kettőssel sem állnánk rosszul, ha így maradna, de Reich és Wentz is kifejezetten szeretnek TE-t használni, nálunk ki lehetne használni egy harmadikat is Jonnu Smith pl. És a TE nem is olyan drága, hogy ne férne bele.
6. Autry helyére valaki. Akár Autry maga. Ha nem ő, akkor egy hibrid UT/DE, aki tudna 5-7 techet is játszani, de beállítható Buckner helyére is 3 techbe, és nem esik össze a futás elleni védekezésünk úgy, ahogy a második Titans meccsen Buckner+Autry hiányában.
Nagyjából ennyi. Még egy második corner (Carrie visszaigazolása), esetleg egy futó (Mack, ha nincs piaca), még egy falember (Haeg, ha máshol nem fizetnek többet), depthbe, sérülések esetére. Ezek összesen nem kerülnének 6-7 milliónál többe.
A fontos az 1-3. Ha a többi nem jön most, nem vészes. Jöhet draftról vagy nyáron olcsón vetmin környéki veteránként is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Elveszi Tombrédi lányát, aki modellként ötször annyit keres mint ő, aztán nálunk bagóért nyer hét gyűrűt. Na jó, hatot.Szerintem ez belefér, Látszik rajta hogy nem vetette fel a pénz gyerekkorában, ilyen helyzetben jól van ez így. Spórolnia nem kell, rövidesen aláír egy röhejesen nagy szerződést.Leonard igazi vezer, aki okos is, ebbol az kovetkezik, hogy szamara elso a csapat es annak sikere, ugyhogy alair majd evi 7 millio dollarert.
Tony Adams
Vagy nem? 😮
Stez


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Szerintem ez belefér, Látszik rajta hogy nem vetette fel a pénz gyerekkorában, ilyen helyzetben jól van ez így. Spórolnia nem kell, rövidesen aláír egy röhejesen nagy szerződést.Leonard igazi vezer, aki okos is, ebbol az kovetkezik, hogy szamara elso a csapat es annak sikere, ugyhogy alair majd evi 7 millio dollarert.
Tony Adams
Vagy nem? 😮
több mint 5 éve
Persze, sőt, valahol kiböki, hogy mindezt igazából nem is a szerződés pénzekből költötte, az mind megvan, hanem a különböző reklám szerződésekből, stb. él. Szóval be is fektet, neki sose lesz gondja. Csak a clipet felületesen nézőknek más jöhet le, ezért nem propagáltam. De már bánom.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Szerintem ez belefér, Látszik rajta hogy nem vetette fel a pénz gyerekkorában, ilyen helyzetben jól van ez így. Spórolnia nem kell, rövidesen aláír egy röhejesen nagy szerződést.
több mint 5 éve
Tegnap láttam, gondolkodtam rajta, hogy betegyem-e, de nem jó reklám, hogy már autó flottája van és még a rookie contractját tölti. 😀 Oké, oké, olcsójános az a flotta, de akkor is. Meg a 100k ékszerekre 😀 Van amit a culture-ból nem lehet kiirtani akkor se, ha amúgy felelősségteljes a gyerek.. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Csak hogy bizonyítsam a Next Gen Stats-ből van olyan is, amit értelmesnek is tartok 😉 Spoiler alert, CW lesz benne 😀De az látszik, hogy más játékrendszerben tolta, ami ha még finnya is a játékos, akkor lehet belőle hasonló nihil, mint tavaly. Főleg a release-time a szembeötlő, mert ráadásul nálunk volt fal, míg sasoknál nem lehet ugyanezt elmondani, ergo az a majdnem 3mp az elég játékromboló, ha még jönnek is veled szembe a pufifánkok. Továbbra is éreklődve várom mi sül ki most ebből.
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Nem biztos, hogy lesz bármi változás most UFA-n, ahogy olvasom:While no teams made long-term plans for this cap reduction, they have expected this day to come ever since it was clear that COVID-19 would significantly alter 2020 revenue. Just as importantly, teams also expect the cap to skyrocket again next year, buoyed by expected television deal money.
In short: Teams can push some accounting pain into 2022 with typical cap shenanigans and it's probably not a long-term issue. Voidable "ghost" years in contracts, long a favorite accounting maneuver in places like New Orleans, will become more popular.
Jah, btw, akik Dak-ra vártak, azok megkapták a választ : 160M/4y, 126 garantált?!?!? 😀 Ezen már most röhög a vakbelem, amikor valaki ennyire elszáll magától - meg persze JJ is hozta szokásos formáját - túlfizet, akit lát. Gyakorlatilag ha egy év múlva rossz lesz, akkor sem tehetnek vele semmit, nincs kiút - bölcs megoldás 😀 Manning, Brees, TB-nél OK, de nála? No way.
Szerkesztette: deleted account
több mint 5 éve
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Egy kezdőcsapatnyi kezdő kaliberű rusher fog piacra jönni. Nem emlékszem a közelmúltból ilyesmire. Biztos vagyok benne, hogy Ballard valakit hozni fog, és az alapján, hogy Houstontól előre elköszönt, jobbat / fiatalabbat akar. Barrettet kizárom, annyit Ballard nem fog fizetni FA-n egy játékosnak (főleg egy 29 évesnek), amennyit ő fog kapni. De 20 milla az átlag cap a csapatoknál, ami ilyenkorra 45-50 között szokott lenni, szerintem az első 15-20 játékost megtömik, aztán hatalmasat fog esni a piaci ár. Kíváncsi leszek, hogy kit halászik majd ki nekünk. Van néhány név aki tetszene (Reddick, Ngakogue, Okwara olcsóbbért), néhány akiért nem lelkesednék (Clowney) és néhány akiről nem tudom mit gondoljak (Hendrickson pl.).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Dunlap 2020-ban eléggé nagyot esett vissza a korábbiakhoz képest. És olyan idős, mint Houston, aki nem esett vissza ilyen meredeket. Szerintem Ballard fiatalabb (és potenciálisan jobb) alternatívában gondolkozik, különben marasztalnánk Houstont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
A Seahawks elküldi Carlos Dunlapet, ő nem érne meg egy próbát szerintetek ?
Kóra Tibor
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Mondjuk úgy, hogy Borbinho a skála egyik vége, te meg valahol a másik vége felé hajolsz, én meg kettő között valahol 😛 Látok esélyt az reboot-ra, de jóval kevesebbet, mint te, inkább olyan matematikai félét.Ugye megvan, hogy Wentz ellen voltam, és most se repdesek az örömtől? 😀 peterk a CW fan, én nem, csak azért maradjunk a racionalitás talaján is egyben 😊coltmanEgy mondatban kéred számon Borbinho-n, hogy miért vitázik veled, te Wentz ellen voltál, majd ugyanabban a mondatban le CW fanozol. 😀
Fogunk mi még rengeteget vitázni Wentzről, mást nem is tudnánk ezek után. Majd elmondom mikor mit látok úgyis, de fanja sose voltam. Csak nem is látom őt lost case-nek. Annyira, hogy több esélyt látok abban, hogy ő "megjavítható", mint abban, hogy pl. Trey Lance-ből jó irányító lesz. Ez nem jelent semmit, sokszor írtam már, hogy én nem szeretek draft előtt irányítókag véleményezgetni, mert engem a college tape megtéveszt. (Nem csak engem, az NFL edzőket is nyilván, csak engem nagyon.) De ha egyszer így látom, így érzem, akkor nem tudok lelkesedni egy érte való ***a drága feltrade-ért akkor se, ha a fogamat húzzák. 😀
(Mac Jones viszont tetszik. De abban egyáltalán nem bízom, hogy jobb tud lenni, mint mondjuk egy Alex Smith. Ki tudja persze, lehet, hogy ő lesz a következő csoda. De reálisan, ha a történelmi esélyeket veszem alapul, akkor a Smith még a jó kimenetel lesz, egy Matt Barkley féle kimenetel valószínűbb. Hát annál akkor már érdemesebb megpróbálni Wentz-et helyrehozni. Szerintem.)
peterk2005
Ja, és egy zseniális description:
Carson Wentz spent last season as the living example of a human operating in CTRL+ALT+DEL mode.
Ennyi 😀
több mint 5 éve
Ugye megvan, hogy Wentz ellen voltam, és most se repdesek az örömtől? 😀 peterk a CW fan, én nem, csak azért maradjunk a racionalitás talaján is egyben 😊coltmanEgy mondatban kéred számon Borbinho-n, hogy miért vitázik veled, te Wentz ellen voltál, majd ugyanabban a mondatban le CW fanozol. 😀
Fogunk mi még rengeteget vitázni Wentzről, mást nem is tudnánk ezek után. Majd elmondom mikor mit látok úgyis, de fanja sose voltam. Csak nem is látom őt lost case-nek. Annyira, hogy több esélyt látok abban, hogy ő "megjavítható", mint abban, hogy pl. Trey Lance-ből jó irányító lesz. Ez nem jelent semmit, sokszor írtam már, hogy én nem szeretek draft előtt irányítókag véleményezgetni, mert engem a college tape megtéveszt. (Nem csak engem, az NFL edzőket is nyilván, csak engem nagyon.) De ha egyszer így látom, így érzem, akkor nem tudok lelkesedni egy érte való ***a drága feltrade-ért akkor se, ha a fogamat húzzák. 😀
(Mac Jones viszont tetszik. De abban egyáltalán nem bízom, hogy jobb tud lenni, mint mondjuk egy Alex Smith. Ki tudja persze, lehet, hogy ő lesz a következő csoda. De reálisan, ha a történelmi esélyeket veszem alapul, akkor a Smith még a jó kimenetel lesz, egy Matt Barkley féle kimenetel valószínűbb. Hát annál akkor már érdemesebb megpróbálni Wentz-et helyrehozni. Szerintem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wentz szvsz sosem volt elit QB. Bar ott van a jobbak kozt, csak ahogy masoknak, kell hozza rendszer is. Volt egy csapat, amelyik bajnok lett, de Foles ugyanazt tudta benne, mint Wentz, ami azert mindent elmond. Ahogy a csapatteljesitmeny gyengult, ugy lett egyre gyengebb Wentz.Mikepp lehet ez? Wentz egy gunslinger mentalitasu, de nem felelotlen QB. Annyiban nem gunslinger, hogy elsore melyre akarna dobni, es csak a nagy jatek elsore. Inkabb azt mondom hero QB. Mindenaron haladjon az offense.
Eros csapatban egy ilyen vagabund sraccal sikereket lehet elerni. Meg azt is kompenzalja, ha valaki nem a legjobb donteshozo.
Wentz, mondtam mar rola, soxor korhazpasszokat dob. Ugy latja, mindent meg kell tennie a gyozelemert, egy drive-ert, egy passzert. Akkor tegye meg mindenki mas is. Serules veszely? Nem szamit nekem, ne szamitson neked sem. Nem kell elit elkaposor, meg minden elit. De gyenge tamadosorban borzalamas meg nezni is ilyen hero QBt. Mukodo offenseben pedig lehet ilyen QB az a plusz, ami gyozelembe fordit szoros meccseket.
Szoval a szamomra a kerdes az, kepes-e a Colts felepiteni (max jovore) egy ennek megfelelo, agressziv tamadosort, es ennek megfeleloen jatszani is? Nem lehetetlen, nem allnak messze tole, leginkabb elkapok (TE is) kell par minosegi. De a playbook, es agressziv playhivas is kulcs lehet.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...