Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
| Az amcsik a zs-kategóriás exegyetemistákkal (akik sosem voltak liga közelében sem) is agyonverik a világot, Wentz olyan 5000 yardot passzolna meccsenként |
Wyatt
Eszembe jut a kérdés, amire számtalanszor válaszolnom kellett, mióta egy hazai klubnál vagyok: Na de mi lenne, ha a csapatoknak egy NFL-csapat ellen kellene pályára lépni ? - érdeklődnek őszinte mosollyal az ismerősök, barátok (akik csak mozifilmben láttak amerikaifocit).
Erre végtelenül egyszerű pontos választ adni - mondom mindig ilyenkor. - Egy ilyen összecsapás a kezdő sípszótól 5 másodpercig tartana.
Azt követően a játékvezető véget vetne a derbinek. És átadná a terepet a kétségbeesetten beszaladó egészségügyi személyzetnek, akik haladéktalanul hozzálátna a kétségbeesetten jajgató (attól függően, hogy ki kezdett) offensive avagy defensive falemberek, illetve wr-ek vagy cb-k ápolásának.

Ilyen "mit érne el Wentz amatőrök ellen" típusú kérdéseken töprengeni olyan, mint hogy "ha Mike Tysonnal bokszolnék, vajon hanyadik menetig bírnám?". Hát, sehanyadikig.
wmitty
Na igen, még a hőskorszakban kérdezték Sankót, hogy tudna-e pontot szerezni egy magyar csapat egy NFL-csapat ellen

Pontot? Még first downt se
Wyatt
Ugyan mar. A Docs hulyere szopatna barmelyik cornert a ligaban.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
| Az amcsik a zs-kategóriás exegyetemistákkal (akik sosem voltak liga közelében sem) is agyonverik a világot, Wentz olyan 5000 yardot passzolna meccsenként |
Wyatt
Eszembe jut a kérdés, amire számtalanszor válaszolnom kellett, mióta egy hazai klubnál vagyok: Na de mi lenne, ha a csapatoknak egy NFL-csapat ellen kellene pályára lépni ? - érdeklődnek őszinte mosollyal az ismerősök, barátok (akik csak mozifilmben láttak amerikaifocit).
Erre végtelenül egyszerű pontos választ adni - mondom mindig ilyenkor. - Egy ilyen összecsapás a kezdő sípszótól 5 másodpercig tartana.
Azt követően a játékvezető véget vetne a derbinek. És átadná a terepet a kétségbeesetten beszaladó egészségügyi személyzetnek, akik haladéktalanul hozzálátna a kétségbeesetten jajgató (attól függően, hogy ki kezdett) offensive avagy defensive falemberek, illetve wr-ek vagy cb-k ápolásának.

Ilyen "mit érne el Wentz amatőrök ellen" típusú kérdéseken töprengeni olyan, mint hogy "ha Mike Tysonnal bokszolnék, vajon hanyadik menetig bírnám?". Hát, sehanyadikig.
wmitty
Na igen, még a hőskorszakban kérdezték Sankót, hogy tudna-e pontot szerezni egy magyar csapat egy NFL-csapat ellen

Pontot? Még first downt se

több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
| Az amcsik a zs-kategóriás exegyetemistákkal (akik sosem voltak liga közelében sem) is agyonverik a világot, Wentz olyan 5000 yardot passzolna meccsenként |
Wyatt
Eszembe jut a kérdés, amire számtalanszor válaszolnom kellett, mióta egy hazai klubnál vagyok: Na de mi lenne, ha a csapatoknak egy NFL-csapat ellen kellene pályára lépni ? - érdeklődnek őszinte mosollyal az ismerősök, barátok (akik csak mozifilmben láttak amerikaifocit).
Erre végtelenül egyszerű pontos választ adni - mondom mindig ilyenkor. - Egy ilyen összecsapás a kezdő sípszótól 5 másodpercig tartana.
Azt követően a játékvezető véget vetne a derbinek. És átadná a terepet a kétségbeesetten beszaladó egészségügyi személyzetnek, akik haladéktalanul hozzálátna a kétségbeesetten jajgató (attól függően, hogy ki kezdett) offensive avagy defensive falemberek, illetve wr-ek vagy cb-k ápolásának.

Ilyen "mit érne el Wentz amatőrök ellen" típusú kérdéseken töprengeni olyan, mint hogy "ha Mike Tysonnal bokszolnék, vajon hanyadik menetig bírnám?". Hát, sehanyadikig.

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vajon ősztől a Colts fanoknak is hasonló (rém)álmaik lesznek Wentz miatt?

iktriad
Ehhez milyen cucc kell?

Csak mert egy ismerősöm kipróbálná...


| Az amcsik a zs-kategóriás exegyetemistákkal (akik sosem voltak liga közelében sem) is agyonverik a világot, Wentz olyan 5000 yardot passzolna meccsenként |
Wyatt
Jo volna, ha nem a Colts-topikban kunyerbalnal hallucinogen szereket, kedves Vajet!
Stez
Kapsz belőle, ne izgulj

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon ősztől a Colts fanoknak is hasonló (rém)álmaik lesznek Wentz miatt?

iktriad
Ehhez milyen cucc kell?

Csak mert egy ismerősöm kipróbálná...


| Az amcsik a zs-kategóriás exegyetemistákkal (akik sosem voltak liga közelében sem) is agyonverik a világot, Wentz olyan 5000 yardot passzolna meccsenként |
Wyatt
Jo volna, ha nem a Colts-topikban kunyerbalnal hallucinogen szereket, kedves Vajet!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vajon ősztől a Colts fanoknak is hasonló (rém)álmaik lesznek Wentz miatt?

iktriad
Ehhez milyen cucc kell?

Csak mert egy ismerősöm kipróbálná...


| Az amcsik a zs-kategóriás exegyetemistákkal (akik sosem voltak liga közelében sem) is agyonverik a világot, Wentz olyan 5000 yardot passzolna meccsenként |

több mint 5 éve
deleted account 1 758
Stez annyiszor olvasta peterk-t e/3.-ba, hogy mar osszezavarodott, jo oreg allando trashtalk partnerenek szemelyisegi zavara van e. 😂
Stez
Megnyugodhatsz, peterk még mindig a neveket téveszti el állandóan, a harmadik személy csak időleges brainfart. 😀
peterk2005
Vagy kezdődő skizofrénia - amikor már az agy egyik része (Wentzben hívő) kezd szeparálódni a másik felétől (realitás) 😀
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez annyiszor olvasta peterk-t e/3.-ba, hogy mar osszezavarodott, jo oreg allando trashtalk partnerenek szemelyisegi zavara van e. 😂
Stez
Megnyugodhatsz, peterk még mindig a neveket téveszti el állandóan, a harmadik személy csak időleges brainfart. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
...
peterk2005
Bocs, de ez az egész érvelés azért butaság, mert itt mi a fórumban pontosan tudjuk, hogy a GM-ek és HC-k idióták. Ők ugyanis képtelenek felismerni, hogy a drafton a jövő Bradyjét/Manningjét kell kiválasztaniuk. Ennyi! Azt hiszik a marhák, hogy ilyen-olyan tehetségeket kell próbálgatniuk, hátha bejön valamelyik - ahelyett, hogy felismernék, a jövőbeli HOF-et érdemes kihúzni, nem a mindenféle "tehetségeket". Ezt mi innen világosan látjuk, de nekik nincs hozzá elég eszük.

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez annyiszor olvasta peterk-t e/3.-ba, hogy mar osszezavarodott, jo oreg allando trashtalk partnerenek szemelyisegi zavara van e. 😂

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manninget leszámítva tömény atomtemető 😀 Biztos Ballard meg Reich meglátta Manning nevét a listán és úgy gondolták, ha van Colts kötödés, akkor lesz belőle HoF 😀 És igen, tudom, Tannehill, de most szólok a Titans fanoknak, Ryannal nem fognak SB-be menni soha - ő ugyanaz, mint Carr, Rivers, stb. PO-ra jó, de ennyi. Ugyanaz, amiért mi nem akarjuk (kivéve peterk) Wentzet.

A durva, hogy az összes többi writer az ugyanazt az anyagot szívja, mint peterk 😀 amiből btw küldhetnél itt jótékony mód a forum társaknak, hogy könnyebb legyen viselni a szezont majd 😛
coltman
Peterk nem azt akarja, hogy egy olyan irányítója legyen a csapatnak, aki nem képes a hátán bevinni a playoffba / superbowlba azt. Peterk Manningon, Luckon szocializálódott Indybe, peterk egy új Mahomest szeretne Indyben látni, nem egy jó esetben Tannehillt. 😊

De közben peterk tudja, hogy Manning egy once in a 50 years egyedi talent, Luck once in every 10 years tehetség, ami a következő években maga az irracionalitás. Reménykedni lehet abban, hogy beleakadunk egy ilyenbe, de - hogy átvegyem a hasonlatot - valami nagyon jó stuffot kell szívni, hogy ebben valaki komolyan hinni tudjon, és ERRE tegye rá a franchise sorsát. 😊 Ez bejöhet úgy, hogy megyünk az úton, aztán egy Easonról down the road kiderül, hogy egy meg nem értett Manning. Vagy húzunk valakit a harmadik körben és kiderül, hogy az egész NFL benézte a következő Wilsont. De úgy, hogy befeszítjük a bicepszet, feltradelünk a ****csába, és elhozzuk az első kör elején a top10-ből azt, aki éppen nem tetszik senkinek a top2-3-4 irányító hiányosnak, most és azonnal, mert nincs más, valakit be kell rakni a kezdőbe, így nem hiszek benne. Ha ezt csináljuk, akkor csináljuk úgy, hogy ülünk a seggünkön, draftolunk normálisan, és ha jön egy év, amikor történetesen valaki olyan csúszik, akit a komplett FO a következő Mahomesnek lát, és nem is érti, hogy miért nem ment ki 1/1-re, AKKOR lépjük meg azt a feltrade-t.

Ja, és peterk azt is tudja, mert nézte az NFL-t 😊, hogy az elmúlt 4 évben supertbowlba jutott 8 irányítóból három volt az adott évben kiemelkedő: kétszer Mahomes és egyszer a 2017-es Brady. Ebből a háromból egyszer nyert csak az az irányító. A maradék öt - akik közül három nyert is - a goat, de az utóbbi már top10-et is csak időnként súrolgató, a playoffban a csapatával "utazó" Brady, Nick Foles, Jimmy Garoppolo és Jared Goff voltak.

Szóval peterk látja, hogy a futball is változik. Amíg a kétezres években egyszerűen nem lehetett eredményesen focizni, Superbowlba jutni top5 irányító nélkül - szökőévente fordult elő, hogy egy-egy brutális defense-el fusson valaki egy szezont amiben minden összejön - a mai fociban megváltozott az irányító szerepe. Most is fontos, de most már nem az irányító csinál offense-t, hanem a kettő együtt. Lehet Lamarr Jacksonnal, lehet JImmy Garoppoloval, lehet egy 44 éves Bradyvel, lehet egy csere irányítóval, lehet sokféleképpen eredmdényesnek lenni. És nem csak úgy, hogy a védelem 12 pontot enged meccsenként, hanem úgy is, hogy az az offense működik. Nyilván nem úgy, mintha Mahomes lenne ott, de annyira igen, hogy ha a csapat kerek, nincsenek nagy gyengéi, és a playoffban hozza a legjobbját, akkor akármeddig juthat. Halkan jegyzem meg, hogy Mahomessel is, meg Manninggel is szükség van arra, hogy a csapat a playoffban hozza a legjobbját, különben velük sem megy. Manninggel is "csak" kétszer jött össze, mert a többi évben nem sikerül hozni magunkat. És áltlában nem Manningnek, hanem a védelemnek / az offense többi játékosának vagy az edzőnek. Pár hete például nem azért estünk ki a playoffból, mert a 39 éves, jóindulattal mondjuk top15-ös teljesítményt hozó irányítónk volt kevés, mert Rivers becsülettel hozta magát, megadta az esélyt. Azért estünk ki, mert amikor nyerni lehetett volna, nem tudtuk bevinni a goal line-on a labdát, mert elszúrtuk a blokkokat, eldropoltunk 2 drive-ot, a Bills meg amikor nagyon kellett végigment a pályán úgy, hogy több elkapást a kilépés vs elkapás közül pár centivel az elkapás oldalon tudott befejezni, aztán amikor már az se segített a drive továbbvitelében, akkor a védelmünk lesre futott. Ésatöbbi.

Szóval peterk úgy érzi hogy éppen azért tudja elfogadni, mert nincs rajta semmilyen szeren. 😊 Ugyan nem repdes az örömtől, látja a kockázatokat, de a kockázatokat minden szempontból látja, nem csak ebben a trade-ben. És elfogadja, hogy a lehetőségek közül ez a lépés a kockázat és gamble határon mozogva, a kockázat oldalon maradt, és ott a többi lehetőséggel összevetve relative még a jobb oddsok között van. (Bár peterk nem titkolja, hogy Stafford lett volna a jobb választás szerinte, ő megadta volna a magasabb árat inkább érte, mint ezt a kevesebbet Wentzért. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 167 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Only one stampedeblue writer has stayed sane 😛

T. Troy Russell
He’s got a lot to prove to me. Wentz finished 31st in EPA per dropback last year. Simply put, good QBs are rarely that bad. For reference, Brissett was 24th in 2017 and 20th in 2019. Even the 2011 Colts finished higher than 31st (OK 30th, but still).

In his 5 years of the league, Wentz’s EPA efficiency has ranked 20th, 2nd, 15th, 18th, 31st. He had one good year and has progressively gotten worse. Here are the QBs from the last 10 years that finished 31st or 32nd in EPA efficiency: it’s not an encouraging list.

Blaine Gabbert (twice), Blake Bortles, Brandon Weeden, C.J. Beathard, Carson Wentz, Case Keenum, DeShone Kizer, EJ Manuel, Jared Goff, Joe Flacco, Josh Rosen, Mark Sanchez, Mason Rudolph, Nick Foles, Peyton Manning, Robert Griffin III, Ryan Tannehill, Sam Bradford, Sam Darnold.

Maybe Reich can get him back to form but I’ll believe it when I see it. Tannehills can happen, but they are veeeery rare.


Manninget leszámítva tömény atomtemető 😀 Biztos Ballard meg Reich meglátta Manning nevét a listán és úgy gondolták, ha van Colts kötödés, akkor lesz belőle HoF 😀 És igen, tudom, Tannehill, de most szólok a Titans fanoknak, Ryannal nem fognak SB-be menni soha - ő ugyanaz, mint Carr, Rivers, stb. PO-ra jó, de ennyi. Ugyanaz, amiért mi nem akarjuk (kivéve peterk) Wentzet.

A durva, hogy az összes többi writer az ugyanazt az anyagot szívja, mint peterk 😀 amiből btw küldhetnél itt jótékony mód a forum társaknak, hogy könnyebb legyen viselni a szezont majd 😛
coltman
PM gondolom az utolsó, sérülések miatti roncsévével került oda, az azért más tészta | az SB-hez kellett egy történelmi D#, egy jó edzői stáb, szerencse, meg PM agya is | .

Nyilván bármi lehet, meg az ellenkezője is, de reálisan nézve az isteni csodán túl én nem tudom h miben bíznak Reichék. Kb. ezzel a tréddel csuktátok be az SB ablakotokat - Wentz annyira szét van esve, főleg fejben- h sztem érdemesebb lett volna akkor már azt a varázsport -amivel újra QB-t csináltok belőle- egy rookiera ellőni, de Winstonnak is ezerszer több értelme lett volna.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Only one stampedeblue writer has stayed sane 😛

T. Troy Russell
He’s got a lot to prove to me. Wentz finished 31st in EPA per dropback last year. Simply put, good QBs are rarely that bad. For reference, Brissett was 24th in 2017 and 20th in 2019. Even the 2011 Colts finished higher than 31st (OK 30th, but still).

In his 5 years of the league, Wentz’s EPA efficiency has ranked 20th, 2nd, 15th, 18th, 31st. He had one good year and has progressively gotten worse. Here are the QBs from the last 10 years that finished 31st or 32nd in EPA efficiency: it’s not an encouraging list.

Blaine Gabbert (twice), Blake Bortles, Brandon Weeden, C.J. Beathard, Carson Wentz, Case Keenum, DeShone Kizer, EJ Manuel, Jared Goff, Joe Flacco, Josh Rosen, Mark Sanchez, Mason Rudolph, Nick Foles, Peyton Manning, Robert Griffin III, Ryan Tannehill, Sam Bradford, Sam Darnold.

Maybe Reich can get him back to form but I’ll believe it when I see it. Tannehills can happen, but they are veeeery rare.


Manninget leszámítva tömény atomtemető 😀 Biztos Ballard meg Reich meglátta Manning nevét a listán és úgy gondolták, ha van Colts kötödés, akkor lesz belőle HoF 😀 És igen, tudom, Tannehill, de most szólok a Titans fanoknak, Ryannal nem fognak SB-be menni soha - ő ugyanaz, mint Carr, Rivers, stb. PO-ra jó, de ennyi. Ugyanaz, amiért mi nem akarjuk (kivéve peterk) Wentzet.

A durva, hogy az összes többi writer az ugyanazt az anyagot szívja, mint peterk 😀 amiből btw küldhetnél itt jótékony mód a forum társaknak, hogy könnyebb legyen viselni a szezont majd 😛
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon ősztől a Colts fanoknak is hasonló (rém)álmaik lesznek Wentz miatt?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szivarozik a lelkem. Mintha nyert már volna valamit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Autry unatkozott.

 eu.indystar.com/story/news/2021/02/19/colts-defender-denico-autry-facing-suit-over-fire-damaged-garage/4500738001/

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Höri a Wentz cseréről.
iktriad
Úgy nézem a teknős már ijedtében elbújt, nagy az a sapka Höri fején. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Megoldás megvan, Höri elmondta, all snap 70% - az simaliba, teljesítményét nézve úgyis lesz a D a pályán bőven, még az 50% se lesz meg az O-nak 😀 Ha meg D-be is beraknánk, az is jó nekem, első meccsen egyik TE kiblokkolja, IR 😀

Azt hiszem pont jókor fogok időzónát váltani, nem lesz probléma, ha épp lemaradok az élő meccsekről 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri a Wentz cseréről.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.facebook.com/100010368644895/posts/1327341977621411/?d=n
Bence94
Ezzel most arra celzol, hogy hamarosan Wentz is Oscar-dijat kap?

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/148864652_1327342107621398_1790996788467581336_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=SbFYyA67TucQ7kNvwG3_qo_&_nc_oc=Adp7n9UFMsofaar_VRn2C2iMT8ax4xXUYZiNzUuapS9KbSWqIKxdDPD-FzXPN4FYSzs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=qpK1urHGHPBNyU0fIRAHKQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-nn336ktjK2kZIsTdLDwErtsfnwV-Wu7s6QwxeA6GcDg&oe=6A3C67E1
41.501 Aufrufe · 278 Reaktionen | It took a while, but Carson Wentz finally found a spot again 🤣🤣🤣 | Monica Elvira Boeck
It took a while, but Carson Wentz finally found a spot again 🤣🤣🤣
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyere te is Jax-szurkolonak.
Stez
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 959 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben az nfl.com szerint a miénk lett a legjobb 2020-as draft. Négyen kerültek be a PFWA all rookie teambe. Három spec teamer és Taylor 😊 :
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/betspayhiy1cp3zxudyb
2020 NFL rookie report card: Ranking each team's class, 1 to 32
Which NFL team had the best rookie class in 2020? The worst? Gennaro Filice and Nick Shook rank every single group, from No. 1 to No. 32.


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Meg ja, sokkal életszerűbb lenne, ha rögtön közölnék vele, hogy takarodjon a faszba 😀 A média értelmének alapkövei az ilyen postolt, teljesen 100%-ig valós dolgok 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi nyalat es romantikat. Fuj. Tuti kamu, Wentznek nincs lelke.