Indianapolis Colts
Jaj, most jonnek azok az evek, hogy akkor minden jatekos megy a Jaxhez, csak mert 2012 es 2018 kozott Meyer recruitolta, vagy elismeroen beszelt rola? XDNekem amugy ilyen bold tippem, hogy Ballard a carolinas Samuelt akarja majd elhozni FA-rol (mar ha eljut a piacig).Ha kikerül a piacra, jó eséllyel Urban Meyer megint recruitolja Samuelt. 😉 #JustSayin
Stez
iktriad
Szerkesztette: Stez
Nekem amugy ilyen bold tippem, hogy Ballard a carolinas Samuelt akarja majd elhozni FA-rol (mar ha eljut a piacig).Ha kikerül a piacra, jó eséllyel Urban Meyer megint recruitolja Samuelt. 😉 #JustSayin
Stez
Szomorú, de ez van, most én se fizetnék "bármit" T.Y.-nak, a csapat érdeke fontosabb. Szeretném, ha visszajönne, de várjuk meg a piacot. Idén egy rakat jó elkapó mehet ki FA-ra, és a piac száraz. Lője csak be az T.Y. értékét, aztán ha a Bucsnak megér annyit amennyit nekünk nem, menjen Bradyvel gyűrűt nyerni, mi meg hozzuk el Godwint, Golladayt, Fullert, stb. Allen Robinsont csak azért nem írom, mert 18-20 millát nem akarok kifizetni látni egy elkapóra. Ballard nem is fog, egyszerűen nem érnek annyit az utóbbi 3-4 év alapján (Diggs-en és Landry-n kívül alig jött be elkapó. Hopkins is csak azért mert botrány olcsó volt, amúgy megnézem én hogy 2023-ban hoz-e 25 millányi értéket...)Vicces, mert én a felsoroltak közül egyedül ARob-ot hoznám.
peterk2005
Neki olyan személyisége van, ami tökéletesen illik az öltözőnkbe. Emellett az egyik legjobb elkapó kb amióta a ligában van, és még 1x se dobált neki rendes QB (ezért mondjuk nem vagyunk túl csábító opció számára 😀 ).
Tök8 ki dobál neki, ki áll fel vele szemben, hozza az extrát. 1 szót nem szól viszont, tökéletes munkamorálja van.
Csak ő is már megkereste a kenyerét, ha gyűrűt akar nyerni, ahhoz mi nem vagyunk vonzóak.
Viszont Godwin inkább WR2, Golladay (kicsit ARobhoz hasonlóan) contested catchekben király, ő meg ARob is jók lehetnének a Jeffery féle WR1 szerepkörre.
Fullert csak akkor hozzuk el, ha visszahozzuk Funchesst is, és ők hárman Parris Campbellel lesznek az első három számú elkapó 😀
Inkább ARob évi 20ért, mint Godwin ugyan annyiért, vagy mint Fuller évi 15ért, v TY évi 13ért.
Agholor lesz belőle 1 évre 10 milláért úgy is...😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Ez a "nem fogja tudni megtartani, mert nincs ra cap" szerintem annyira komolytalan a mai NFL-ben. Ket cuttal vagy strukturalassal lesz ra cap, foleg, hogy a tobbiek velhetoen alairnak olcsobban. Tok mindegy. Ha Arians ragaszkodik Godwinhoz akkor lesz ra cap.Erre szoktam azt mondani, hogy ez csak a számokkal még csak ismeretségi viszonyban se levő, a cap menedzseléssel kapcsolatban vakhülye NFL talking headek és szurkolók szokásos mantrája, de ebben az esetben egyetértek. A Bucs egyrészt a cap számainál jobb helyzetben van, mert nincsenek jövőbe tolt elköteleződései eddig. Másrészt különleges is a helyzetük, mert Brady az irányítójuk. Ha valakinek megéri egy évbe beletolni "mindent", akár a jövőért cserébe is, az éppen ők. Ha akarják, tényleg egyszerűen megtehetik.
Stez
(Általánosságban viszont továbbra is a hideg kiráz attól, hogy "a mai NFL-ben a cap csak egy szám". Ja. A Steelers, Saints, Falcons, Eagles, 2 éve a Jags, tavaly a Ptriots mind ezt bizonyítják.... 😊 )
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
docs.google.com/spreadsheets/d/1y6VYa6IIKFn9C-LvjYQHLElWEHCSvYXU1gR_lT-HWkI/edit#gid=0
Nem tudom h fogja tudni tagelni a Bucs Godwint, nem lesz rá capjük. Max egy tag and trade, de ott meg kérdés kinek tudnák eladni és mennyiért. Barrett + David megtartása fontosabb volna nekik, főleg h Gronk meg AB valszeg aláírnak majd egy tál rizsért, h Bradyvel maradhassanak 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Hilton pedig nem fog alairni Tampaba sokkal olcsobban, igy nem latom, hogy o ott kot majd ki.
Irsay es Ballard hetek ota mantrazzak, h szeretnek, ha maradna Hilton, de az uzleti resz is fontos. Ergo Hilton valoszinuleg nem fogadta el azt, amit a Colts ajanlott neki. Ballardot ismerve ez evi 9-12 millio kozott lehet. En amugy ennyit sem adnek neki. Tovabbra is tartom a meglatasom, miszerint Hilton helyett talaljunk mast, akar fiatal, akar FArol valakit, a snapjeit meg kapjak meg masok, hadd bizonyitsanak. Jatsszon tobbet Pascal, Pittman, draftoljunk hamar elkapot, hadd bizinyitson o, ha mar Campbell allandoan serult. Hilton legjobb evei mar mogotte vannak, a csapatunk meg fiatal, hadd robbanjanak be a fiatalok.
Kedvelem Hiltont, jo csavo, de 32 lesz, a sebessege mar azert erezhetoen megkopott, a legnagyobb fegyvere nelkul meg annyi hasznot nem tud es tudott hozni. Az elmult ket evben azt ereztem, hogy o mar inkabb a locker roomban ad pluszt, mintsem a palyan.
Nekem amugy ilyen bold tippem, hogy Ballard a carolinas Samuelt akarja majd elhozni FA-rol (mar ha eljut a piacig).
Pat szerint Tampaba fog aláírni :/ (sajnos) simán elképzelhetőnek tartom, Pat azzal érvelt, h Hilton ismeri Arians stábját, Arians imádja (elv miatta draftoltuk).T.Y. Hilton is just 640 receiving yards away from 10,000 in his career.
— Josh Wilson (@JoshWilsonSB) February 25, 2021
If he can reach that mark with the Colts, they will become the first franchise in NFL history to have THREE different players with 10,000+ receiving yards (also Harrison & Wayne).
Tony Adams
Benne van már a korban, és nálunk ahhoz h gyűrűt nyerjen a maradék pár évében, egy nagyobb csoda kellene.
Persze ha cserébe mi meg leigazoljuk Godwint, az nem lenne szar, csak akk Pittmannek v Godwinnak elő kéne lépnie X-nek, mert eddig mindketten no2 WR szerepében voltak igazán sikeresek.
Olyan szempontból nagyon fájna, h TY a kedvenc játékosom lassan 9 éve...
Még élénken élnek az emlékek, ahogy a rookie évükben (meg utána jó pár évig) egymás nyakába ugráltak Luckkal 1-1 nagy play után :/
Tavalyi szezon előtt megfogadtam, h ha TY marad, akk az ő meze lesz a kövi, amit beszerzek...Ha esetleg menne, akk egy Kenny v Leonard mez lesz belőle valszeg, de eléggé szomorú lennék :/
Nem a legaktívabb TY a social médiában, de még mindig "Indianapolis Colts pro bowl wide receiver" van a twitter biojában, + Coltsos képek vnak kint nála.
+ az biztos, h egy normális csávó, rendes értékrenddel, ha nem is jön vissza, nem hordja majd el mindennek az FO-t, nem kezd el kiteregetni dolgokat (max a Grigson/Pagano érából tudna szvsz).
De hátha tényleg csak Reggietől tanulta el, hogy nagy hacacárét csap, aztán végül visszajön 😀
TBT. We had the city on 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥. Every time we took the field it was a movie 😔😢 pic.twitter.com/ve3nb31Y3T
— TY Hilton (@TYHilton13) February 4, 2021
TBT. When i wanna play. But big bro 87 wasn’t having it 😂😂😂😂 @ReggieWayne_17 pic.twitter.com/0hfmy2vMXu
— TY Hilton (@TYHilton13) February 11, 2021
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Ilyen "mit érne el Wentz amatőrök ellen" típusú kérdéseken töprengeni olyan, mint hogy "ha Mike Tysonnal bokszolnék, vajon hanyadik menetig bírnám?". Hát, sehanyadikig.Egy másik (nagyon híres) srác Philyből 1989-ben már foglalkozott a témával. SOUND ON! 😊 😊 😊
wmitty
T.Y. Hilton is just 640 receiving yards away from 10,000 in his career.
— Josh Wilson (@JoshWilsonSB) February 25, 2021
If he can reach that mark with the Colts, they will become the first franchise in NFL history to have THREE different players with 10,000+ receiving yards (also Harrison & Wayne).
Negations between the Colts and Xavier Rhodes’ camp are ongoing and positive. Nothing is guaranteed but both sides want a deal done. (Per sources) #ForTheCOLTure.
— Luke Diamond (@ForTheCOLTure) February 25, 2021
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
(Én simán aláírnám, hogy Pascal helyett jöjjön pl. Golladay. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Ehh, Ballard nem egy pincsikutya, ennyire ismerhetnétek már a texasit. 😊En abban teljesen biztos vagyok, hogy vagy egy nagynevu WR-t hozunk FA-rol, vagy az elso ket kor egyikeben hozunk a draftrol valakit. Ballard szerintem erzi, hogy most ennek az elkaposornak nagyobb boostot kellene adni. Hiltonnal vagy nelkule, de varok elkapot.
Wentzet elhozta, mert totál kézenfekvő döntés volt, ha beválik, ha nem. Kellett egy veteránt találnia, Stafford 4-5 évéért sokallta az árat, ezek szerint a Darnold féle opciókban nem hitt, Wentz teljesen kézenfekvő volt azzal, hogy Reich az "imádott" edzője. De azt is kétlem, hogy ha GM szempontból nem lett volna benne minden ráció, csak azért elhozza, mert Reich nyáladzik rá. Reich sem az az alkat, aki verné az asztalt amúgy. Az elmúlt évek Coltsos belsős film és cikkanyagaiból azért elég egyértelmű, hogy Ballard dönt, aztán a HC, OC, DC legfeljebb örül, ha olyant kap akiért odavan.
Rhodes se fog visszajönni, ha nem engedi le az árát arra a szintre, ami már Ballardnak megfelel, hiába nyáladzik rá Eberflus. Autry dettó. Majd pont egy Jefferyt hozna el kívülről csak mert Reich keze alatt is játszott. Nem fogja. Ertz-et is csak akkor, ha úgy gondolja, hogy Burtonnél kategóriákkal többet tud a játékhoz adni. Ha nem, jön vissza Burton vetminért.
Szerintem amúgy Hilton esélyes a visszajövetelre, és ezzel kész is. Még annyit se fog erősíteni az elkapó soron, amiért én is nyálaznék 😀 (Golladay pl.) Az edge rusherre leszek kíváncsi, mert belőlük is egy rakatnyi fog piacra menni, és a hírek szerint Houstonnak már megmondjuk, hogy nem hozzuk vissza.
peterk2005
Wentzet elhozta, mert totál kézenfekvő döntés volt, ha beválik, ha nem. Kellett egy veteránt találnia, Stafford 4-5 évéért sokallta az árat, ezek szerint a Darnold féle opciókban nem hitt, Wentz teljesen kézenfekvő volt azzal, hogy Reich az "imádott" edzője. De azt is kétlem, hogy ha GM szempontból nem lett volna benne minden ráció, csak azért elhozza, mert Reich nyáladzik rá. Reich sem az az alkat, aki verné az asztalt amúgy. Az elmúlt évek Coltsos belsős film és cikkanyagaiból azért elég egyértelmű, hogy Ballard dönt, aztán a HC, OC, DC legfeljebb örül, ha olyant kap akiért odavan.
Rhodes se fog visszajönni, ha nem engedi le az árát arra a szintre, ami már Ballardnak megfelel, hiába nyáladzik rá Eberflus. Autry dettó. Majd pont egy Jefferyt hozna el kívülről csak mert Reich keze alatt is játszott. Nem fogja. Ertz-et is csak akkor, ha úgy gondolja, hogy Burtonnél kategóriákkal többet tud a játékhoz adni. Ha nem, jön vissza Burton vetminért.
Szerintem amúgy Hilton esélyes a visszajövetelre, és ezzel kész is. Még annyit se fog erősíteni az elkapó soron, amiért én is nyálaznék 😀 (Golladay pl.) Az edge rusherre leszek kíváncsi, mert belőlük is egy rakatnyi fog piacra menni, és a hírek szerint Houstonnak már megmondjuk, hogy nem hozzuk vissza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Az a baj, hogy en Reichbol kinezem. A stabba is szepen elhozogatta az embereit es a haverjait, es fosok, hogy a bajnok csapatbol, aminek o is reszese volt, akarja majd Wentz melle a megitelese szerint hasznos, rendszerbe fit jatekosokat, akiket meg a Philly most netan a cap hell miatt kirak. Jeffery pont ilyen.Hülyék lesznek pont Jefferyt idehozni, aki a legnyíltabban összebalhézott Wentzel. Ha csak nem akarnak gyorsan Wentzen továbbadni 😛
Stez
Szerkesztette: dande2
Jó kis PFF Cikk a traderől:Ugyanazokat vesezi ki, amikrol mi is temaztunk itt a csere utani napokban. 😀
www.pff.com/news/nfl-indianapolis-colts-trade-carson-wentz-2021
[szpojler: szerintük nem jó deal a Coltsra nézve]
darwinbanaz
De korrekt, szepen ossze vannak szedve a dolgok. Engem is azert zavar ez a csere, mert meglatasom szerint tulsagosan konnyen, pitianer kondiciotol tettuk fuggove a jovo evi elso korunket, olyannal, amit siman kimerithet az, hogy Wentz egy teljesen game manager teljesitmennyel is szallitja a picket az Eaglesnek.
Es igen, ez a csere konkretan rakenyszeriti Ballardot egy agresszivabb felfogasra, ami azert szembemegy az eddigi felfogasaval, a fokozatos epitkezessel. Ezt a WR-sort rogton turbozni kell, most vagy akkor egy halom penzt odavag egy szabadugynok elkaponak, vagy koran draftol. Kell egy Ertz-szintu tight end, az sem lesz olcso. Mert hat Wentznek oda kell pakolni a durva target listat.
Kozben viszont egeto need az LT, egeto need a corner es a pass rush. Hilton jovoje is kerdes, akkor igazabol nem csak egy elkapo kellene. Marpedig Ballard alapvetoen nem ilyen, aki ezeket igy rogton odavagna. De most meg kell majd, muszaj.
De en mar most rettegek, hogy Reich idehozza a philadelphiai kontingenset - ugye Jacksont es Jefferyt ki fogjak vagni, Ertz is cut vagy trade. Utobbin kivul eret vagnek, ha idekerulne barmelyik veteran (es amugy serulekeny) WR.
Most kezdek igazan felni attol, hogy Reich rohadt nagy csapast hozhat a Coltsra. Igy is mar tele van az ismeroseivel a stab, a korabbi jatekosai is szepen kezdenek szallingozni. Ha ez igy lesz, abbol szerintem jo nem sulhet ki.
Ballard allasaba ez nem kerulne, de azert szerintem neki is eleg nagy pofon lenne.
www.pff.com/news/nfl-indianapolis-colts-trade-carson-wentz-2021
[szpojler: szerintük nem jó deal a Coltsra nézve]
