Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majd nézd meg, hogy milyen PO-meccsei voltak Flacconak az idei rájátszás előtt. Kb. a 4. szezonjában volt először vállalható, amit a PO-ban művelt, 2008-ban pl. úgy játszottak főcsoportdöntőt, hogy Flacco a 3 rájátszásmeccsen hozott össze 430 yardot, 1 TD-t, 44%-os pontossággal és 50-es QBR-rel. De 2009-ben még ezt is alulmúlta egyébként.
Az meg, hogy ligaelit védelem van Baltimore-ban, természetes, hiszen a kérdés arról szólt, hogy hogyan lehet elit QB nélkül sikert elérni. Pont ligaelit védelemmel. Olyan csapatot tényleg nehéz lenne találni, ahol a szar védelem és a béna QB együttállása PO-meneteléshez vezetett.somoskovig
Tudom a mutatóit, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy azok a szar mutatói az első két évében voltak. Az utolsó 3 playoffban jobb mutatója van, mint Brady-nek, és majdnem olyan jó, mint Manning-nek. Ez azért szerintem kifejezetten elit mutató. És ha a szar QB+jó védelem párosítást nézzük, akkor ugye nem akkor sikerült nyernie, amikor még szar volt, hanem most, amikor már nem.

Mondjál egyébként olyan évet, amikor gyenge/gyenge közepes teljesítménnyel lehetett nyerni. Én csak az említett 2005-re emlékszem, előtte meg 2001-ben a Patriots-ra. Illetve ... még a Tampa Grudennel, ha jól emlékszem. Több nem jut eszembe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy Flacco ugyan nem elit irányító, de határozottan franchise QB kategória. Azaz jó QB. És kicsit olyan, mint Eli. Idény közben hajlamos eltűnni, viszont tétmeccseken nem idegbeteg, nem hibázik, sőt, kifejezetten inspirálják ezek a szituk. Ráadásként Caldwell - aki nekem érthetően a bögyömben van, de amúgy a booth-ban minőségi agy - egy olyan stílust épített fel neki, ami kifejezetten az erősségeire épít. Flacco-nak nagyon jó a karja, és távolra kimondottan pontosan dob. Lényegében ezzel - a mély passzokkal - verték meg nem csak a Denvert, de előtte a Colts-ot, majd utána a Patriots-t és a döntőben a Ninerst is.

És az se elhanyagolható persze, hogy Baltimore-ban most már több, mint egy évtizede remek, ligaelit védelem van, amelyik Lewis bejelentése után ráadásul kapott egy hatalmas mentális lökést is tavaly.

peterk2005
Majd nézd meg, hogy milyen PO-meccsei voltak Flacconak az idei rájátszás előtt. Kb. a 4. szezonjában volt először vállalható, amit a PO-ban művelt, 2008-ban pl. úgy játszottak főcsoportdöntőt, hogy Flacco a 3 rájátszásmeccsen hozott össze 430 yardot, 1 TD-t, 44%-os pontossággal és 50-es QBR-rel. De 2009-ben még ezt is alulmúlta egyébként.
Az meg, hogy ligaelit védelem van Baltimore-ban, természetes, hiszen a kérdés arról szólt, hogy hogyan lehet elit QB nélkül sikert elérni. Pont ligaelit védelemmel. Olyan csapatot tényleg nehéz lenne találni, ahol a szar védelem és a béna QB együttállása PO-meneteléshez vezetett.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Én elfogadnám ezt az érvelést, ha nem lenne kettős tehát a "trágya" csapatok a győzelmeiket csak úgy szerezhették, ha a másik "kiváló" csapatnál valami extra badness történt. Ez szerecsenmosdatás. Mindenki azzal főz amije van. A kulcsjátékosok kiesése is ilyen. De, hogy visszakanyarodjunk a párducmintához, itt is van egy kulcshiányzó, tudom IK mán fényesrepolírozta Cecil sisakját, a magam részéről a Veek5-öt várom, mert ott láthassuk, hogy műkszik ez. Vagy nem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy Flacco ugyan nem elit irányító, de határozottan franchise QB kategória. Azaz jó QB. És kicsit olyan, mint Eli. Idény közben hajlamos eltűnni, viszont tétmeccseken nem idegbeteg, nem hibázik, sőt, kifejezetten inspirálják ezek a szituk. Ráadásként Caldwell - aki nekem érthetően a bögyömben van, de amúgy a booth-ban minőségi agy - egy olyan stílust épített fel neki, ami kifejezetten az erősségeire épít. Flacco-nak nagyon jó a karja, és távolra kimondottan pontosan dob. Lényegében ezzel - a mély passzokkal - verték meg nem csak a Denvert, de előtte a Colts-ot, majd utána a Patriots-t és a döntőben a Ninerst is.

És az se elhanyagolható persze, hogy Baltimore-ban most már több, mint egy évtizede remek, ligaelit védelem van, amelyik Lewis bejelentése után ráadásul kapott egy hatalmas mentális lökést is tavaly.

A Jets érdekesebb eset, de az ő két csoportdöntőjük is szerintem elsősorban a szerencsés csilagzat együttállásnak köszönhetőek. Először is, Ryan-nak kiindulásként volt egy nagyon jó emberanyagból álló védelme, és ő maga is egy remek védekező szakember. Ez garantált egy jó alapot, a remek védekezéssel. Mindehhez hozzájött, hogy a Patriots divízió ellenfél, ezért ellenük sokszor annyit készül és sokszor annyit anyaga is van róluk, mint más csapatokról. És szerintem van némi "Belichick komplexusa" is, azaz extra motivált abban, hogy legyőzze őket. És a védelem szempontjából tudja, is hogy hogyan lehet Brady-t semlegesíteni. Mondhatni, hogy Ryan Brady nemezise. Kb úgy, ahogy Manning-é meg Romeo Crennel, egyszerűen ráéreztek, hogy hogyan lehet őket levédekezni. Szóval a Jets képes a Pats ellen játszani (alapszakasz meccseken is általában legalább az egyik meccset megkeserítik Belichickék dolgát, akkor is, amikor a Jets amúgy szar). A két főcsoport-döntőbe is rajtuk keresztül jutottak. A maradék "értékelhető" playoff győzelmet 2000-es évek talán leggyengébb - a fél kezdőcsapatát nélkülöző - Manning-al felálló Colts-a ellen aratták. Azt is úgy, hogy Manning gyakorlatilag megnyerte a meccset, de aztán az előbb már emlegetett Caldwell úrnak sikerült a végét "elkócsolnia".

Szerintem a 2005-os Pittsburgh az utolsó olyan példa, ahol "QB nélkül" volt képes egy csapat nyerni. (A QB nélkült úgy értem, hogy Big Ben abban az évben még igencsak zöld volt.) Node annak a Steelersnek meg volt egy olyan védelme, amihez képest az idei Seattle védelem sincs a kanyarban sem. Szvsz olyan védelem nem volt és nem is lesz még jópár évig, az olyan defense kuigrás volt, mint a 2007-es Patriots offense, egyszeri, és rövid-középtávon megismételhetetlen. (Nagyon drukkolok neki, de szvsz az idei Denvers sem fogja tudni megismételni a 2007-es Pats O teljesítményét végül.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig

mit nevezunk sikernek ? ha a playoffot, akkor abban egyetertek h odaig el lehet jutni g&p szemlelettel, van ra eleg pelda, tobbek kozt amiket felsoroltal. de sbt megfelelo qb teljesitmeny es passzjatek nelkul senki sem fog nyerni manapsag mar. az osszes felsorolt peldad akkor hasalt el, amikor futnia kellett az adott meccsen belul az eredmeny utan.MMMS
ööööööööö


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig

mit nevezunk sikernek ? ha a playoffot, akkor abban egyetertek h odaig el lehet jutni g&p szemlelettel, van ra eleg pelda, tobbek kozt amiket felsoroltal. de sbt megfelelo qb teljesitmeny es passzjatek nelkul senki sem fog nyerni manapsag mar. az osszes felsorolt peldad akkor hasalt el, amikor futnia kellett az adott meccsen belul az eredmeny utan.MMMS
Nálam a siker mondjuk egy stabil PO-contender csapat. Ha csak a Super Bowl lenne a siker, akkor évente 31 edzőt ki kellene rúgni. 😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig

mit nevezunk sikernek ? ha a playoffot, akkor abban egyetertek h odaig el lehet jutni g&p szemlelettel, van ra eleg pelda, tobbek kozt amiket felsoroltal. de sbt megfelelo qb teljesitmeny es passzjatek nelkul senki sem fog nyerni manapsag mar. az osszes felsorolt peldad akkor hasalt el, amikor futnia kellett az adott meccsen belul az eredmeny utan.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Stephen Burtonnek is agyrázkódásszerű tünetei vannak, szóval jelenleg van 2 azaza 2 bevethető aktív WRünk, nem csoda, hogy Ebert és Tobai Palmer is az 1. csapatal készült. McClendon megint el lesz bocsátva szombaton 2 napra - erre most 1.05os az odds 😀

A 2 WR mellett nem edzett a 2 kezdő CB és Lowery.
Limitáltan edzhetett Will Blackmon, Uche, J.T. Thomas és végre Marcedes is.
Gabbert teljes értéküen edzett.
Meester, Babin, MJD és Miller pihent.
Ball valószinüleg edzhet holnap, Gratz állapota nagyon jó ütemben javul, de még nem játszik a Colts ellen. A rams ellen ő és Mike Brown is visszatérhet (és akkor már lesz Alkesz is!)

Jedd Fisch megvédte Rackley. Mint mondta, jobban kell játszania, de a sérülések, és a tapasztalatlansága, valamit a túl jó ellenfelek együttesen elég nagy kíhvást jelentenek neki. (na ezért kéne padoztatni lassan...).
Bradley azt kérte szöszitől, hogy legyen minnél kevésbé konzervatív a meccseken (micsoda 180 fokos fordulat ez Mularkeyékhoz képest, akik megh nem győzték tavaly visszafogni...).
Forsett megjegyezte, hogy meglepi milyen kevés játéklehetőségett kapott eddig, de tisztában van vele, hogy kevés hosszú drivunk volt idén, és általában futunk az eredmény után, ami miatt inkább a passzjátékon van a hangsúly.iktriad
MJD tud elkapni is, elég megbízhatóan, így Forsett futhat többet és mindketten nyernek egy kis játékidőt, plusz MJD JAC mutatója fényesebb lehet, mint egy átlagos Jaguars WR-nek (-Shorts)

Én azóta nem hiszek a "Gabbert vissza van fogva, ezért ilyen gyenge" elméletben, mióta kipattant. Gabbert esetében a LOS közeli passzok tűntek a megváltásnak 1 Jets elleni sikeres próba után. Aztán az élet és KC védelem kegyetlensége rámutatott, hogy ez egy zabolátlan téveszme volt. Kb a 3. snapnél lepleződött lett a dolog és ezzel a hatékonysága is elérte a 0-t (saját térfeléről se jutott ki vele Szöszi) Ha elkezd szabadon dobálni olyan secondary-k ellen, ahol mondjuk vannak akár más csapatokba is beférni képes játékosok, akkor erről is ki fog derülni, hogy nem működik. Tippem az, hogy minden TD-re jut majd 3 INT, mert az eddigi viszonylagos labdabiztonsága nem a pontosságából fakadt, hanem a keveset kockáztató játékhívásokból. 3 INT-ből persze egyet a WR ügyetlenségére fognak majd, egyet a Hold ciklusra, egyet meg a Sátánra, de ettől még nem nagyon fog működni. A fal nem alkalmas arra, hogy a mágikus 2,6 másodpercet biztosítja Szöszinek. Bár amikor megvan ez az idő neki, akkor is rosszabb mint az átlag, úgyhogy kb mindegy is.
Negatív vagyok, tudom, ezzel vétkezem. Penitencia gyanánt újra elolvasnom 10-szer Helmut írását 😀
több mint 11 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ik, szerinted pl: Cox és Darly Smith jó játékából kiindulva kaphatunk-e compensatory picket idén, és hányat/hányadik körben?

Made... Laid... Paid
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
easy, its coming...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D'Anthony Smitht felszedte a Jags szeméttelepe (=a Lions) waiverről. Ki gondolta volna, hogy ennyire sokan ácsingóztak utána? 😀😀😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen Burtonnek is agyrázkódásszerű tünetei vannak, szóval jelenleg van 2 azaza 2 bevethető aktív WRünk, nem csoda, hogy Ebert és Tobai Palmer is az 1. csapatal készült. McClendon megint el lesz bocsátva szombaton 2 napra - erre most 1.05os az odds 😀

A 2 WR mellett nem edzett a 2 kezdő CB és Lowery.
Limitáltan edzhetett Will Blackmon, Uche, J.T. Thomas és végre Marcedes is.
Gabbert teljes értéküen edzett.
Meester, Babin, MJD és Miller pihent.
Ball valószinüleg edzhet holnap, Gratz állapota nagyon jó ütemben javul, de még nem játszik a Colts ellen. A rams ellen ő és Mike Brown is visszatérhet (és akkor már lesz Alkesz is!)

Jedd Fisch megvédte Rackley. Mint mondta, jobban kell játszania, de a sérülések, és a tapasztalatlansága, valamit a túl jó ellenfelek együttesen elég nagy kíhvást jelentenek neki. (na ezért kéne padoztatni lassan...).
Bradley azt kérte szöszitől, hogy legyen minnél kevésbé konzervatív a meccseken (micsoda 180 fokos fordulat ez Mularkeyékhoz képest, akik megh nem győzték tavaly visszafogni...).
Forsett megjegyezte, hogy meglepi milyen kevés játéklehetőségett kapott eddig, de tisztában van vele, hogy kevés hosszú drivunk volt idén, és általában futunk az eredmény után, ami miatt inkább a passzjátékon van a hangsúly.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maka szomorú, de nem tervezünk tradelni Josh Freemanért.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szia Sobri!
Érdekelne a véleményed, így lenne egy egyszerű kérdésem:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

Köszi , üdv.
HHelmut Zimmer
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.Sobri Jóska
Már rég nemnevettem annyit mint most 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de. Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója. Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3. De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?" De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is: Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Ez a "Denvert is a PO-ba vitte" örökké elő fog jönni? Mark Sanchez kétszer "vitte" főcsoportdöntőbe a Jets-t, róla is úgy gondolod, hogy kéne vele még próbálkozni?

Egyébként csak a 13-3-ra, meg a PO-ra válaszoltam. Senki nem vinné ezt a csapatot idén PO-ba. Emellett a Houston, Colts, Titans hármas mellett semmiképpen sem. Abban viszont egyetértünk, hogy ettől még - vagy éppen ezért - próbálkozni érdemes lehet. Ha Stanzi-t kipróbálnák, abban látok fantáziát. De Tebow idehozatalában semmit, látva az előszezonbeli teljesítményét. Hogy te ennek ellenére is hiszel benne, azt tudom. 😊peterk2005
Tebow minden alkalommal PO-ba vitte a csapatát, amikor kezdő volt, ráadásul úgy, hogy nem is rá volt optimalizálva az offense.
Sanchez eleinte jól muzsikált, de mostanra már elergyadt.
Vele már nem próbálkoznék.

Tebow PO-ba vinné idén a Jax-et, ebben biztos vagyok, pláne emellett a hármas mellett.Sobri Jóska
ez hatalmas 😀😀😀DD
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebow PO-ba vinné idén a Jax-et, ebben biztos vagyok, pláne emellett a hármas mellett.Sobri Jóska
Ha valaki ezt a Jagst bejutatná a playoffba, az akkora csoda lenne, hogy az illetőt a szezon végén szenté avatják - még életében!

Jó lenne, ha már végre elkezdenétek nyerni, vagy legalább pontokat szerezni, mert Tebow-t csak azzal űzitek el. 😛DoM
Nálunk ha Brady, az idősebb Manning vagy Rodgers dobálna, egyes emberek akkor is Tebowt követelnék a csapatba. De a tény hogy 20 embernél többet még ilyen nem túl vidám időkben sem sikerült összetoborozni a híveknek mostanság (sőt múltkor már ennyit se) azt mutatja, hogy múlóban van a varázs...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Gabbert pedig igyekszik többet rizikózni vasárnap mint eddig (A sztori emögött - pénteken és vasárnap is Szöszi edzett a cserékkel és többet kockáztatott a dobásaival mint általában, amik többször bejöttek, mint nem. Bradley ezt látva azt mondta neki, ilyet szeretne látnui tőle ezentúl vasárnapoknént).iktriad
Ez érdekes kérdést vet fel: vajon mire jó az edzés? Mi a célja? Edzőtábor alatt Brady és talán Belichick is nyilatkozta az olyan felvetésekre válaszul, hogy xyz interceptiont dobott, vagy rosszul nézett ki stb, hogy az edzéseken lehetősége van az irányítónak szabadon, következmények nélkül feszegetni a határokat és a saját korlátait. Csak így lehet előrelépni és megismerni, hogy mit lehet megengedni majd éles körülmények között is. Abból senki sem fog tanulni, ha az edzéseken checkdown passzokat dobál az offensive weaponnak és büszkén lehet mutatni a stat lőlapot, hogy milyen jók voltunk a 8/10, TD mutatóval.

Helmut írta, hogy a szakembereket hagyni kell dolgozni... Ez a "jelenet" így leírva elég esetlegesnek tűnik.

Jó lenne, ha már végre elkezdenétek nyerni, vagy legalább pontokat szerezni, mert Tebow-t csak azzal űzitek el. 😛
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szia Sobri!
Érdekelne a véleményed, így lenne egy egyszerű kérdésem:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

Köszi , üdv.
HHelmut Zimmer
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de. Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója. Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3. De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?" De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is: Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Ez a "Denvert is a PO-ba vitte" örökké elő fog jönni? Mark Sanchez kétszer "vitte" főcsoportdöntőbe a Jets-t, róla is úgy gondolod, hogy kéne vele még próbálkozni?

Egyébként csak a 13-3-ra, meg a PO-ra válaszoltam. Senki nem vinné ezt a csapatot idén PO-ba. Emellett a Houston, Colts, Titans hármas mellett semmiképpen sem. Abban viszont egyetértünk, hogy ettől még - vagy éppen ezért - próbálkozni érdemes lehet. Ha Stanzi-t kipróbálnák, abban látok fantáziát. De Tebow idehozatalában semmit, látva az előszezonbeli teljesítményét. Hogy te ennek ellenére is hiszel benne, azt tudom. 😊peterk2005
Tebow minden alkalommal PO-ba vitte a csapatát, amikor kezdő volt, ráadásul úgy, hogy nem is rá volt optimalizálva az offense.
Sanchez eleinte jól muzsikált, de mostanra már elergyadt.
Vele már nem próbálkoznék.

Tebow PO-ba vinné idén a Jax-et, ebben biztos vagyok, pláne emellett a hármas mellett.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes úgy tűnik játszani fog vasárnap. ma elöször hosszú idő után edzésre jelentkezik. Azt mondta elege van abból, hogy az oldalvonalról kell néznie a dolgokat, inkább beszállna.

Gabbert pedig igyekszik többet rizikózni vasárnap mint eddig (A sztori emögött - pénteken és vasárnap is Szöszi edzett a cserékkel és többet kockáztatott a dobásaival mint általában, amik többször bejöttek, mint nem. Bradley ezt látva azt mondta neki, ilyet szeretne látnui tőle ezentúl vasárnapoknént).

A Florida Times Union még bizakodó:
JACKSONVILLE JAGUARS
The bad news: The offense is dead last, a staggering 52 yards a game worse than 31st-ranked Tampa Bay.
The good news: The offense should have three key pieces all back [WR Justin Blackmon, TE Marcedes Lewis and QB Blaine Gabbert] after this Sunday.
Why things could get better: The Jaguars have faced two undefeated teams (Kansas City and Seattle), have their worst road trip behind them and a lighter schedule awaits.
Why things could get worse: They can’t. This team is generating the minimal amount of positives through the first three games.
First win will come: Week 5 at
St. Louis.
Outlook: The offense could spark to respectability once Blackmon (left), Lewis and Gabbert are back in the lineup. The Jaguars depth issues have been evident and a historically bad season is on the table if the injuries continue to mount. Still, remaining games against St. Louis, San Diego, Arizona, Cleveland, Buffalo, as well as two games against Tennessee, make it seem unlikely the Jaguars won’t surpass last season’s 2-14 record.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-09-25/story/jaguars-not-alone-bottom#ixzz2fvJdP1oO
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ezt a csapatot nemhogy Tebow, de senki nem vinné 13:3-ig idén, de még pozitívba se. Se jövőre. peterk2005
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de.
Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója.
Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3.
De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?"
De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is:
Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Szia Sobri!
Érdekelne a véleményed, így lenne egy egyszerű kérdésem:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

Köszi , üdv.
H