Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nem csak Eric Bieniemy, de Mike Kafka is megy majd HC interjúkra. Én olvastam olyan hangokat twitteren, hogy Kafka elvesztése nagyobb érvágás lenne, mint Bieniemyé.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 chiefswire.usatoday.com/2020/12/23/kansas-city-chiefs-ljarius-sneed-week-15-secret-superstar/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
A. Hitchens Covid listas lett. Egy hasztalan LBvel kevesebb, mindegy is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ulpi valamiert nem tette be -talan nem akarta bulvar iranyba vinni a topikot-, de mivel azt felesleges ecsetelni, hogy mennyire jo a csapat, hiszen mindenki latja, hozok egy kis sztorit a social mediabol.

A KC-nel valamiert a jatekosok elkezdtek az edzoik vagy csapattarsaik regi kepeit betenni sajat profilkepkent az egyes platformokon. Ennek reszekent Mahomes a twitteren cserelte le a profilkepet Andy Reid fiatal, jatekoskori kepere. Reid meg is orult ennek, szepen megkoszonte, hogy Patrik egy rovid idore elerte, hogy fiatalnak erezhesse magat ismet. Sajat elmondasa szerint jo volt visszaemlekezni arra az idora amikor meg volt haja es a karjain futo erek is latszottak 😀



Cikk:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0119%2Fchiefs_fc_16x9.jpg
Chiefs' Andy Reid on Patrick Mahomes changing his profile pic: 'Thanks for making me feel young'
Mahomes changed his profile picture on Twitter Monday and his coach applauded the move. It's becoming a trend in Kansas City.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mondjuk Clark mitõl Pro Bowler, az ködbe vész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 Pro Bowlert ad idén a Chiefs!
több mint 3 éve
Gabor81 803
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.
ulpianus
Itt jott/jon jol PM zsenije.
Gabor81

Manning?De ő már visszavonult 😁😁😁
ThundersNFL
Eloszor en is ra gondoltam, amikor mas hasznalta igy. De ... 😀

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.
ulpianus
Itt jott/jon jol PM zsenije.
Gabor81

Manning?De ő már visszavonult 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
CEH megsèrült!
Szabad az út Bell előtt!
 www.thescore.com/nfl/news/2075445/report-edwards-helaire-expected-to-miss-rest-of-regular-season
több mint 3 éve
Gabor81 803
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.
ulpianus
Lassan mar kezdem megszokni 😕
ligur
Az egy dolog, hogy te megszokod, de reméljük Mahomes meg meg tud szökni, az ellen D elől 😛
dande
Jelentem megtudott. 😀
több mint 3 éve
Gabor81 803
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.
ulpianus
Itt jott/jon jol PM zsenije.
több mint 3 éve
Gabor81 803
OFF: Én azért elkezdenék aggódni a Chiefs név miatt az Indianssal történtek után. Szerintem nálatok a legkisebb az odds.
Matthew99
Már többször pedzegették. Majd aggódok, ha komolyra fordul. Hülyék Ellen úgyse tehetsz semmit. Mindig az élükre áll egy ilyen közhely golyószóró troll, itt a fórumon is van ilyen. Azok egyrészt mindent is jobban tudnak, másrészt semmilyen logika vagy érvelés nem jut be a fejükbe, így nem zavarja õket a valóság. Szóval ha hatalmat kapnak, nekünk kell változtatni. Mindegy mennyire szürreális amit állítanak. Szóval várunk, a trollok mikor döntenek úgy, a világ nem Mehet tovább Chiefs nevū csapattal..
ulpianus
Most. Game of Trolls is on. 😀
több mint 3 éve
Gabor81 803
Gratulalok. Jol jatszottatok. Es a jobban jatszott csapat nyert is (KC). Bivalyeros ez a tamado alakulat. Es jo is oket nezni.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Megint a szokasos forgatokonyv. Jo volt a Saints, ez egy komoly csapat. De Brees meg nem volt topon. Es ahogy megszoktuk, egyszer csak beindult a henger es hirtelen vege lett a meccsnek. Volt meg esely, de ha a Chiefsnek eleg a vegen csak tartani a labdat, akkor nyertek is. Nyertek is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Deandre Baker (CB), volt elso koros bust, most beall jatszani.Eddig a melto helyen a PSben vitezkedett, de most megmutassja. hogy mekkora okor. Na mindegy, ez lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.
ulpianus
Lassan mar kezdem megszokni 😕
ligur
Az egy dolog, hogy te megszokod, de reméljük Mahomes meg meg tud szökni, az ellen D elől 😛
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.
ulpianus
Lassan mar kezdem megszokni 😕
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Fisher es Remmers sem edz. Szoval a tamadofal tovabbra is gyenge lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
OFF: Én azért elkezdenék aggódni a Chiefs név miatt az Indianssal történtek után. Szerintem nálatok a legkisebb az odds.
Matthew99
Már többször pedzegették. Majd aggódok, ha komolyra fordul. Hülyék Ellen úgyse tehetsz semmit. Mindig az élükre áll egy ilyen közhely golyószóró troll, itt a fórumon is van ilyen. Azok egyrészt mindent is jobban tudnak, másrészt semmilyen logika vagy érvelés nem jut be a fejükbe, így nem zavarja õket a valóság. Szóval ha hatalmat kapnak, nekünk kell változtatni. Mindegy mennyire szürreális amit állítanak. Szóval várunk, a trollok mikor döntenek úgy, a világ nem Mehet tovább Chiefs nevū csapattal..


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
OFF: Én azért elkezdenék aggódni a Chiefs név miatt az Indianssal történtek után. Szerintem nálatok a legkisebb az odds.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Az elejen mit ossze nem czerencsetlenkedtek a sracok! Ment a Dolphins 10-0. Aztan 30 pontot szereztunk megvalaszoltatlanul, de ott mar ST TD, safety, meg mittomen mi nem volt. Vege a meccsnek.
Es igazabol nem. A Miami nem velelten az AFC egyik favoritja, ha nem az a tervuk a vegen, hogy padon tartsak Mahomest, es tamadnak egy vegtelen driveban, hanem raneznek az orara, hogy ketto drive kell, es ugy viszik be, akkor nyerhettek volna. Mert nagyon szepen feljottek.
Ugyhogy az eleje meg a vege jo volt. A kozepen volt egyoldalu. Sok hiba volt. Ez van, de folgeg, mert jo volt az ellenfel. Hatarig kellett menni minden playben. Kelce ha elkapott egy lehetetlent, kovetkezo incomplete. Nem volt uresjarat sok.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Grat Srácok ez azért jóval dominánsabb volt mint ahogy a pontok mutatják, sok sikert a továbbiakban

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
ugye a tavalyiért cserébe ezt most leadjátok nekünk, nem?
😀
briareos
Szukseg lenne egy kis onbizalom novelesre Tuanak? 😀
ligur
Az alapján amit láttam eddig sztem nincs baj az önbizalmával😀

több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
ugye a tavalyiért cserébe ezt most leadjátok nekünk, nem?
😀
briareos
Szukseg lenne egy kis onbizalom novelesre Tuanak? 😀