Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
ugye a tavalyiért cserébe ezt most leadjátok nekünk, nem?
😀

több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Nem kell egy idényben minden rekordot megdönteni 😕
The Chiefs (0-3 at Bucs last week, 0-4 so far tonight) have now gone 7 straight red zone drives without scoring a TD, the longest streak in the NFL this season, passing the Jets and Giants.
Wyatt
A negativ rekord is rekord 😀 valahogy lenyeljuk, tuleljuk ezt is. Volt 3 db 50+ majdnem TD, szoval ha nem megy 20yardon innen, majd dobal Maho 20 yardon tulrol touchdownokat. Viszont a Hill TD nem challangelese, na az jobban mergesit.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell egy idényben minden rekordot megdönteni 😕
The Chiefs (0-3 at Bucs last week, 0-4 so far tonight) have now gone 7 straight red zone drives without scoring a TD, the longest streak in the NFL this season, passing the Jets and Giants.

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Edelman szintű TD catch Hillnél és nem challengeltétek? Booooo ,😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
en szemely szerint nagyon sajnaltam a Hardman droppot... azzal, ha sikerul, akkor tenyleg urszamok lettek volna Mahomesnel.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
majd kivideózzák ezt is 😊
ozibozi
Az már két éve megtörtént.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 675
majd kivideózzák ezt is 😊
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Amit Mahomes csinál az egy új szint. Nem gondoltam volna, hogy látok a prime Manningnél és Rodgersnél jobb játékost szigorúan a játékosok csúcsát nézve, de most ezt érzem.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Alex Okafor (DE) motivalt. Jo jatekos, nem fiatal. Tavaly igazoltuk, gyakorlatilag serult azota. Mult heten mar par snapet tudott jatszani. Azt mondta, most evek ota eloszor csucsformaban van. Brady szte a GOAT, es nekik megis meg kell fogni, mert enelkul nehez lesz nyerni. Hajra, legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Stefen Wisnewski ujfent a csapat tagja lett. Az o karrierje hullamvasut. De az teny, hogy a belso OL harmas gyenge, barki kieshet, Covid listara kerulhet, kellhet az ember, aki tudja mit csinal. Osemele kiesesevel nincs belso futas, szoval nem ez fogja megoldani a gondokat. De legalabb nem Allegretti szintu hasztalan fickokat igazolnak a tarcsiba. Az a csavo botrany szar, csak mondom.
ulpianus
Nálatok is akkor van futás, ha ex-raider falemberek blokkolnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
S. Watkins ujra teljes edzest tolt. Valoszinu jatszani tud a meccsen. Nem mintha nem menne a tamadas, de kell Watkins is oda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Stefen Wisnewski ujfent a csapat tagja lett. Az o karrierje hullamvasut. De az teny, hogy a belso OL harmas gyenge, barki kieshet, Covid listara kerulhet, kellhet az ember, aki tudja mit csinal. Osemele kiesesevel nincs belso futas, szoval nem ez fogja megoldani a gondokat. De legalabb nem Allegretti szintu hasztalan fickokat igazolnak a tarcsiba. Az a csavo botrany szar, csak mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Egyebkent jut eszembe a hos! Ki fogta meg a meccset lezaro IT-t? Sorensen! Ki mas?
ulpianus
Ez mondjuk egyopciós volt 😀

A PO-ban az volt a fix, hogy a lezáró sack Clarké, de az interception csak az övé lehet. Óriási a csóka, hogy ennyire full átlag(alatti) képességekkel valahogy mindig ott van, amikor kell. Szenzációs
Wyatt
Harom szezonnal ezelott, ha jol mondom, nyertunk 10 meccset. Abbol nyolc esetben volt vmi megmozdulasa, ahol a momentum atkerult a csapathoz. De tavaly a rajatszasban is voltak ilyenjei. Aztan felszivodik, STben esetleg neha feltunik (ST kapitanya). Olyan mint egy vedoangyal, amikor nagyon kell, lezarni egy mecscet vagy forditani, elovillan a semmibol, es nyerunk. Pedig fizikalisan epphogy eleri az NFL szintet. mondjuk fejben nagyon ott tud lenni. Legenda!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyebkent jut eszembe a hos! Ki fogta meg a meccset lezaro IT-t? Sorensen! Ki mas?
ulpianus
Ez mondjuk egyopciós volt 😀

A PO-ban az volt a fix, hogy a lezáró sack Clarké, de az interception csak az övé lehet. Óriási a csóka, hogy ennyire full átlag(alatti) képességekkel valahogy mindig ott van, amikor kell. Szenzációs

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Egyebkent jut eszembe a hos! Ki fogta meg a meccset lezaro IT-t? Sorensen! Ki mas?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja vagy úgy, értem

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Úgy értettem jó meccs volt. Nem pedig jól játszott mindenki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szvsz ez volt az idei két legjobb mérkõzése a csapatnak. Mármint a Raiders elleniek.
ulpianus
A védelemnek biztosan, hiszen ez a két meccsen annyit kapott, mint a másik nyolcon összesen
Mehet stadionkör 😛
dande
Hát amikor stadionkörről, nagy revansról, egyebekről ment a szó, akkor egy végén fordítás helyett picit simábbat vártam

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Gratulálok neketek! 😊
Valóban jó meccseink voltak ellenetek. Nagy lenne, ha a PO-ban is összecsapnánk! 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Szvsz ez volt az idei két legjobb mérkõzése a csapatnak. Mármint a Raiders elleniek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mehet stadionkör 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Hardman covid listan. Igy olyat lathatunk, mint reg. Hill az elso a punt returner listan Toub (ST edzo) legalabbis ezt mondta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
REttengtunk a Pats dominanciatol, utaltuk a folyamatos sikereiket, azt, hogy 12-13 gyozelem alapbol emg volt nekik minden evben, erre a nagy aggodasunk kozepette megszuletett A Reid es Mahomes fele szornyeteg, amelyik egy teljes naptari ev alatt csak egy meccset veszitett 😀

Amikor mar azt hitted, hogy az Emperor maga BB/TB, de ez csak csali volt 😀
undisputedly
Igazából szvsz két QB van a csúcson. Jelenleg. Mahomes és Wilson. Gyengus OL, futás, védelem. Elit elkapók.
De van egy különbség. Andy Reid mindenben aládolgozik Mahomes képességeinek. Meccsen és azon kívül.

Különben lenne több szörny is. Rodgers sem rosszabb, vagy Peyton, Luck, stb. Utóbbiak fele annyit sem kaptak a csapatuktól, mint akár Wilson, pedig az is messze van az ideálistól. Ezért nyerhet Foles, más, SBt. A QB sem minden.
ulpianus
Igazad van, de ilyen csapat csábítja a tehetségeket és könnyen lemondanak a fizetésről a gyűrű vagy Mahomes miatt, amíg Reid ott lesz szerintem folyamatosan bejut a KC a konferencia döntőbe, és 1 2 superbowl győzelem is még össze fog jönni minimum.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Deandra Baker érkezik hozzátok? A végén még beérik majd nálatok a jó öreg Baker...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 912
The #Chiefs placed both starting OTs Eric Fisher and Mitchell Schwartz on the reserve COVI1- list, per the wire