Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
If the Kansas City Chiefs win their Divisional game, they will become the first team in history to host three straight AFC Championship Games.

The only team to do it in the NFC? The 2002-04 Philadelphia Eagles.

Both teams coached by ... Andy Reid.
empty taxi
Na aztán még hogy a Patriots | zsinórban 8 konferenciadöntője | volt az unalmas 😛 😀

több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
the Chiefs' home and away opponents for the 2021 season:

Home
Denver Broncos
Los Angeles Chargers
Las Vegas Raiders
Pittsburgh Steelers
Cleveland Browns
Buffalo Bills
Dallas Cowboys
New York Giants

Away
Denver Broncos
Los Angeles Chargers
Las Vegas Raiders
Baltimore Ravens
Cincinnati Bengals
Washington Football Team
Philadelphia Eagles
Tennessee Titans

plusz meg a 17. merkozes, de arrol meg nincs hir,
ligur
Nfl csevegőbe volt egy kép linkelve, ha az a tervezet valósul meg akkor a 17. Meccs a GB ellen lesz.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
the Chiefs' home and away opponents for the 2021 season:

Home
Denver Broncos
Los Angeles Chargers
Las Vegas Raiders
Pittsburgh Steelers
Cleveland Browns
Buffalo Bills
Dallas Cowboys
New York Giants

Away
Denver Broncos
Los Angeles Chargers
Las Vegas Raiders
Baltimore Ravens
Cincinnati Bengals
Washington Football Team
Philadelphia Eagles
Tennessee Titans

plusz meg a 17. merkozes, de arrol meg nincs hir,
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
If the Kansas City Chiefs win their Divisional game, they will become the first team in history to host three straight AFC Championship Games.

The only team to do it in the NFC? The 2002-04 Philadelphia Eagles.

Both teams coached by ... Andy Reid.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Látom, mindenkit lázba huzott a meccs.
ulpianus
Az eleje érdekes volt, drukkoltam Herbie-nek, hogy meglegyenek a rekordok.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Látom, mindenkit lázba huzott a meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Ejj ezek csúnya HCbácsik nem engedik a játékosaiknak a statokat szépíteni. Nincs ez így jól 😛
dande
Gondolom par fantasy Mahomes, Hill, Kelce tulaj is boldog. Aztan utobbiak lesznek, a vedok is, csak nem annyit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ejj ezek csúnya HCbácsik nem engedik a játékosaiknak a statokat szépíteni. Nincs ez így jól 😛
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Henne Time

iktriad
Emlékezzünk meg róla alkalomhoz illően:  m.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8&t=38s
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne Time
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a playoff, ideje, hogy formába jöjjön a csapat legjobb QB-ja. 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Ez a meccs egy tragédia volt...
Jó lett volna, ha kikapunk, mert ez így egy igen gyors PO részvétel lesz.
A def kitett magáért, velük bajom nincs, de a támadás katasztrófa. Nincs gyakorlatilag OL, alig mennek a futások. Mahomes rohangál fel és alá, aztán amikor dobni tud, az elkapók nem kapják el.
A trükkös játék jó volt, szerencse, hogy TD-re nem hordták vissza.
A szezon második fele nyögés. Volt ugye itt 30 yardos sack, több INT egy meccsen belül, TD, amiről még Hill se tudta, hogy TD.
MIEZMÁR?!
Értem én, próbálgatjuk a játékokat, de nem úgy tűnt, hogy fene nagy rendben van itt minden...
mirdal
Fejben a csapat a PO-ban van. Nyugi bármilyen szarnak tünik a helyzet az isten se ment meg titeket egy SB-ól
ParadSEC
Tibi nagyon reg ota Chiefs fan. En vagy 15 eve, o tobb. Most is igaza van. (Kar, hogy ehh nem ir semmit, nagyon varom mindig pedig)
Ami nem mond ellent neked igazabol. Csakhogy, nagyon elment a csapat abba az iranyba, hogy a bab is hus, nekunk megy ez. Ahogy Hori mondja, Mahomes laba kozt eldobott passzal kell meg eloalljon, meg oda se nezek, mert az meno jatekokkal probalkozik.
Es ezt tobb csapat is buntette mar. Le kell szallni a foldre, mert ki fogunk kapni, ha tul sokaig csinaljuk a hulyeseget egy meccsen. A Chiefs, igazad van, barkit meg tud verni, de ha elhiszik, hogy ez teny, es eleg jopofizni, belekacsintani a kameraba, akkor baj lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 050 — Patriots fan
Ez a meccs egy tragédia volt...
Jó lett volna, ha kikapunk, mert ez így egy igen gyors PO részvétel lesz.
A def kitett magáért, velük bajom nincs, de a támadás katasztrófa. Nincs gyakorlatilag OL, alig mennek a futások. Mahomes rohangál fel és alá, aztán amikor dobni tud, az elkapók nem kapják el.
A trükkös játék jó volt, szerencse, hogy TD-re nem hordták vissza.
A szezon második fele nyögés. Volt ugye itt 30 yardos sack, több INT egy meccsen belül, TD, amiről még Hill se tudta, hogy TD.
MIEZMÁR?!
Értem én, próbálgatjuk a játékokat, de nem úgy tűnt, hogy fene nagy rendben van itt minden...
mirdal
Fejben a csapat a PO-ban van. Nyugi bármilyen szarnak tünik a helyzet az isten se ment meg titeket egy SB-ól

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Ez a meccs egy tragédia volt...
Jó lett volna, ha kikapunk, mert ez így egy igen gyors PO részvétel lesz.
A def kitett magáért, velük bajom nincs, de a támadás katasztrófa. Nincs gyakorlatilag OL, alig mennek a futások. Mahomes rohangál fel és alá, aztán amikor dobni tud, az elkapók nem kapják el.
A trükkös játék jó volt, szerencse, hogy TD-re nem hordták vissza.
A szezon második fele nyögés. Volt ugye itt 30 yardos sack, több INT egy meccsen belül, TD, amiről még Hill se tudta, hogy TD.
MIEZMÁR?!
Értem én, próbálgatjuk a játékokat, de nem úgy tűnt, hogy fene nagy rendben van itt minden...
mirdal
Egyetertek. Nem egy meccsen a szerencse mentett meg a veresegtol. Es par pick is a vedo kezeben volt, mikor eldobta. Persze Mahomes gunslinger, ahol belefer ket pick, mert dob melle 3 olyan Tdt, amit mas nem, mert meg sem probalja, mivel kockazatos. Szoval van ez olyan jo, mint a tutizos felfogas.
Mindamellett, ami biztato lehet. Mikor nagyon kell a pont, haladni kell, akkor abbahagyjak a hulyeskedest, az extrem "mi ezt is tudjuk fejjel lefele" fura jatekokat, es elkezdenek normalisan jatszani, akkor latszik, hogy oriasi a potencial a tamadojatekban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Ez a meccs egy tragédia volt...
Jó lett volna, ha kikapunk, mert ez így egy igen gyors PO részvétel lesz.
A def kitett magáért, velük bajom nincs, de a támadás katasztrófa. Nincs gyakorlatilag OL, alig mennek a futások. Mahomes rohangál fel és alá, aztán amikor dobni tud, az elkapók nem kapják el.
A trükkös játék jó volt, szerencse, hogy TD-re nem hordták vissza.
A szezon második fele nyögés. Volt ugye itt 30 yardos sack, több INT egy meccsen belül, TD, amiről még Hill se tudta, hogy TD.
MIEZMÁR?!
Értem én, próbálgatjuk a játékokat, de nem úgy tűnt, hogy fene nagy rendben van itt minden...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Chad Henne kezd majd a Chargers ellen.

iktriad
Akkor nótára:
 www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8&ab_channel=JeffSeemann
empty taxi
Nekem ez a kedvenc Henne-s dalom (a 2017-es előszezonból)
 www.youtube.com/watch?v=luNkJZxrkbk

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Úgy tűnik Chad Henne kezd majd a Chargers ellen.

iktriad
Akkor nótára:
 www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8&ab_channel=JeffSeemann


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Huhh, ez huzos volt, nem erdemeltunk gyozelmet. Jol jott volna egy vereseg, csak hogy a fejekbe rendet tegyen. Legalabbis szerintem 😀 Egy dolog nem megy a fejembe, a Bell sztori. Az elso meccsen olyan pofas futasai voltak, hogy orom volt nezni. Azota viszont semmit nem mutatott. Remelem a PO-ban kijon belole az allat.

Szerkesztette: ligur
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Chad Henne kezd majd a Chargers ellen.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nagyon gyenge meccs volt. Egyedul szorakoztatonak mondhatom, hogy mindket csapatban, vedo-tamado villant egyet, es aztan ment tovabb a nagy szenvedes. Mindket csapatnak volt ket ertelmezheto driveja nagyjabol. Ahogy a vegen is nyertunk, az is kabare volt.
Valahogy a vegen a nemetek Chiefs mindig nyer, ez a tanulsag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nem csak Eric Bieniemy, de Mike Kafka is megy majd HC interjúkra. Én olvastam olyan hangokat twitteren, hogy Kafka elvesztése nagyobb érvágás lenne, mint Bieniemyé.

iktriad
Igazán irodalmi csapat lenne az, ahol Kaffkáé az offense, a védelem élére meg érkezne Babits (Bob Babich, jelenlegi Bills LB-edző, korábbi Bears és Jags DC) 😀
empty taxi
😊 😊 😊 Mondjuk Bob Babich BORZALMAS DC. Todd Wash óriási upgrade volt hozzá képest, pedig az ő neve is lassan már szitokszó nálunk.
iktriad
Egyébként a 2 ember között pont jacksonville-i kapocs van, ugye a '13-as előszezonban Kafka a Jaguars játékosa volt és akkor volt ott Babich DC.
empty taxi
Az a '13-as preseason Jags QB room nem semmi máról visszatekintve: Az azóta Superbowl győztes Henne(akinek most épp Kafka a pozíciós edzője pont itt!), Gabbert, aki most Brady cseréje, Kafka.... És Ricky Stanzi!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lehet nem csak Eric Bieniemy, de Mike Kafka is megy majd HC interjúkra. Én olvastam olyan hangokat twitteren, hogy Kafka elvesztése nagyobb érvágás lenne, mint Bieniemyé.

iktriad
Igazán irodalmi csapat lenne az, ahol Kaffkáé az offense, a védelem élére meg érkezne Babits (Bob Babich, jelenlegi Bills LB-edző, korábbi Bears és Jags DC) 😀
empty taxi
😊 😊 😊 Mondjuk Bob Babich BORZALMAS DC. Todd Wash óriási upgrade volt hozzá képest, pedig az ő neve is lassan már szitokszó nálunk.
iktriad
Egyébként a 2 ember között pont jacksonville-i kapocs van, ugye a '13-as előszezonban Kafka a Jaguars játékosa volt és akkor volt ott Babich DC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nem csak Eric Bieniemy, de Mike Kafka is megy majd HC interjúkra. Én olvastam olyan hangokat twitteren, hogy Kafka elvesztése nagyobb érvágás lenne, mint Bieniemyé.

iktriad
Igazán irodalmi csapat lenne az, ahol Kaffkáé az offense, a védelem élére meg érkezne Babits (Bob Babich, jelenlegi Bills LB-edző, korábbi Bears és Jags DC) 😀
empty taxi
😊 😊 😊 Mondjuk Bob Babich BORZALMAS DC. Todd Wash óriási upgrade volt hozzá képest, pedig az ő neve is lassan már szitokszó nálunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lehet nem csak Eric Bieniemy, de Mike Kafka is megy majd HC interjúkra. Én olvastam olyan hangokat twitteren, hogy Kafka elvesztése nagyobb érvágás lenne, mint Bieniemyé.

iktriad
Igazán irodalmi csapat lenne az, ahol Kaffkáé az offense, a védelem élére meg érkezne Babits (Bob Babich, jelenlegi Bills LB-edző, korábbi Bears és Jags DC) 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...