Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Harbaugh azt nyilatkozta, hogy ingyen is edzené a Michigan-t, amikor a fizetés csökkentéséről kérdezték...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
B.Ú.É.K.!
Fogjunk egy patkót és
csapjunk agyon a töltőket.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
B.Ú.É.K.!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
BUÉK
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Boldog, Super Bowlban gazdag új évet srácok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Nem tom mennyire komolyan vehető egy olyan forrás aki Pederson nevét sem tudja leírni. 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
NFL Rumors
@nflrums
I could see if the #Jaguars don't pull the trigger on Doug Peterson that the #Raiders could make him their new HC.
Mike Mayock has a great relationship with Peterson with his time close to the #Eagles organization.

Közben egyre inkàbb likely, hogy Mayock marad 2022-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 bunteto.com/legfrissebb-tartalom/john-madden-halalaval-az-nfl-legismertebb-arcat-hangjat-es-nevet-vesztette-el/?fbclid=IwAR0eymJHDsgNbC3DQXmC2dnXO6aCpplQNj3UGexEkQOXNBukAZ5pb97LSJA
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
elfogadnátok?
deyell
Sok függ nekem az érkező GM és HC személyétől.
Ha olyan brigád érkezik akikről elhiszem, h 1-2 év alatt valóban tudnak contendert faragni a csapatból, akkor azt mondom maradjon Carr nyugodtan.
Egy Harbaugh érkezés után pl simán el tudom fogadni, ha marad Carr.

Ha olyan GM jön és hoz egy up and coming HC-t, akik építkezni akarnak és alaposan átszabják a keretet, akkor meg simán jöjjön ennyi pick és menjen Carr.

Mert ez a keret azért szerintem vagy remek edzőkért vagy komoly erősítésért kiált.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
elfogadnátok?
deyell
Értem azt a megközelítést is, hogy épüljön új csapat, az új stáb keresse meg a neki megfelelő játékosokat irányítót is beleértve, de én egy Carr szintű játékostól, aki még nem is idős, nem válnék meg. És szerintem ezt a rostert nem kell szétbombázni sem. Gruden és Mayock elkövették a saját hibáikat, a maga módján mindkettő kiérdemelte, hogy ennyi legyen, de azért nem döngölték földbe a csapatot, mint néhány másik franchise-nál tették. Ezt a rostert szerintem leépítés / reset nélkül is át lehet venni, és erősíteni.

Szóval én csak kívülről ugatok bele, és nem is érdekel gondolom a véleményem, de én nem küldeném el Carr-t, hanem "csak" GM és HC cserét csinálnék. De azt konkrét elvárásokkal. Én visszaraknám a súlypontot a GM-re, ő legyen a döntő szó, de közben hagyja a HC-t is dolgozni. Legyen scouting fókuszú, legyen határozott elképzelése arról, hogy milyen csapatot akar, és ehhez keressék meg az edzői stábot. De aztán hagyja őket dolgozni. A HC meg legyen támadó felfogású, két okból: az egyik, hogy ha beválik, akkor elkezdik elvinni a stábból az embereket máshová, és akkor inkább a védő koordinátort vigyék, mint a támadót. A másik, hogy a DC jobb eséllyel marad a csapatnál néhány évig, mert a liga is a támadó szakikat keresi jobban, a védő szakemberek kevésbé pörögnek mostanság.

Szerintem ezzel 1, max 2 éven belül komoly csapatot lehetne erre az alapra építeni. Nincs ez a roster olyan rossz állapotban, hogy ne lehetne.
peterk2005
Te sem néztél minket idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
...teljesen belökne ezzel a diszfunkcionális franchise gödörbe minket...
Rolni
Miért, mikor jöttünk ki?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 661 — The only discipline that lasts, is self discipline
elfogadnátok?
deyell
Értem azt a megközelítést is, hogy épüljön új csapat, az új stáb keresse meg a neki megfelelő játékosokat irányítót is beleértve, de én egy Carr szintű játékostól, aki még nem is idős, nem válnék meg. És szerintem ezt a rostert nem kell szétbombázni sem. Gruden és Mayock elkövették a saját hibáikat, a maga módján mindkettő kiérdemelte, hogy ennyi legyen, de azért nem döngölték földbe a csapatot, mint néhány másik franchise-nál tették. Ezt a rostert szerintem leépítés / reset nélkül is át lehet venni, és erősíteni.

Szóval én csak kívülről ugatok bele, és nem is érdekel gondolom a véleményem, de én nem küldeném el Carr-t, hanem "csak" GM és HC cserét csinálnék. De azt konkrét elvárásokkal. Én visszaraknám a súlypontot a GM-re, ő legyen a döntő szó, de közben hagyja a HC-t is dolgozni. Legyen scouting fókuszú, legyen határozott elképzelése arról, hogy milyen csapatot akar, és ehhez keressék meg az edzői stábot. De aztán hagyja őket dolgozni. A HC meg legyen támadó felfogású, két okból: az egyik, hogy ha beválik, akkor elkezdik elvinni a stábból az embereket máshová, és akkor inkább a védő koordinátort vigyék, mint a támadót. A másik, hogy a DC jobb eséllyel marad a csapatnál néhány évig, mert a liga is a támadó szakikat keresi jobban, a védő szakemberek kevésbé pörögnek mostanság.

Szerintem ezzel 1, max 2 éven belül komoly csapatot lehetne erre az alapra építeni. Nincs ez a roster olyan rossz állapotban, hogy ne lehetne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
elfogadnátok?

 i.imgur.com/bAOGtjo.jpg

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Gust megtartanám DC-neK. Ezèrt favorizálnék O oldali hc-t. Pederson, Leftwitch, Hackett.

Az, hogy RB maradjon az teljes nonszensz.
Amadeus
Hát én azért nem csinálnék Gus-ból deal breakert. Lényegesen jobb DC, mint PG volt, de azért nem a liga teteje, hogy annyira ragaszkodni kelljen hozzá.

Két HC jelölt között ne azon döntsünk, h ki tartaná meg Gus-t. Jöjjön a jobb és max menjen Gus.

Én most attól fázok, h Mark azért tartja meg Mayock-ot, h beledumálhasson a GM dolgába...teljesen belökne ezzel a diszfunkcionális franchise gödörbe minket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Raiders FS Trevon Moehrig named to NFL Media's All-Rookie Team

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
“There is at least some optimism in the building that Mayock could get a real chance at the gig without Jon Gruden, who had final say over personnel decisions,”

“Mayock and team owner Mark Davis have maintained a good relationship, and save a few draft missteps, the roster is in decent shape. The flip side is that Davis hasn’t made a firm decision or tipped off his plans, and some league folks are expecting a change. The situation remains fluid and neither option would shock. I’m just saying Mayock being let go is not a slam dunk.”

Just a guess… but if the Raiders make the playoffs this year, look for Davis to bring back Mayock and try to keep the coaching staff intact as much as possible. It’s possible that Gus Bradley could be promoted to head coach and it wouldn’t be a huge surprise to see a couple of tweaks on the offensive side of the ball.
Amadeus
Jó nagy faszság volna!
Talán azt mondom, h maradjon az edzői stáb, ha megverjük az Indy-t, a Chargers-t és a PO meccsen se mossák fel velünk a padlót...talán. De Mayock-ot mire fel tartanánk meg?
Hacsak nem azért ugye, h majd Ő hagyja Mark Davis-nek, h beleugasson a dolgokba...

A jó megközelítés Mark részéről szerintem az lenne, ha azt vizsgálná meg, hogy vajon kapna-e Mayock máshol GM munkát, ha Ő elküldi?! Kétlem!!

Vajon Bisaccia vagy Bradley kapna bárhol HC munkát, ha mi elküldjük?! Kétlem!!

Egyik felem kicsit drukkol az Indy ellen egy csúnya zakónak, amit követ egy gyors GM menesztés hétfőn. Indulhat kedden a GM search és utána pedig az új HC kiválasztása is szépen sorban...
Másik felem meg persze azt mondja, h Just win baby! Főleg így Madden emlékére!
Rolni
Gust megtartanám DC-neK. Ezèrt favorizálnék O oldali hc-t. Pederson, Leftwitch, Hackett.

Az, hogy RB maradjon az teljes nonszensz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
“There is at least some optimism in the building that Mayock could get a real chance at the gig without Jon Gruden, who had final say over personnel decisions,”

“Mayock and team owner Mark Davis have maintained a good relationship, and save a few draft missteps, the roster is in decent shape. The flip side is that Davis hasn’t made a firm decision or tipped off his plans, and some league folks are expecting a change. The situation remains fluid and neither option would shock. I’m just saying Mayock being let go is not a slam dunk.”

Just a guess… but if the Raiders make the playoffs this year, look for Davis to bring back Mayock and try to keep the coaching staff intact as much as possible. It’s possible that Gus Bradley could be promoted to head coach and it wouldn’t be a huge surprise to see a couple of tweaks on the offensive side of the ball.
Amadeus
Jó nagy faszság volna!
Talán azt mondom, h maradjon az edzői stáb, ha megverjük az Indy-t, a Chargers-t és a PO meccsen se mossák fel velünk a padlót...talán. De Mayock-ot mire fel tartanánk meg?
Hacsak nem azért ugye, h majd Ő hagyja Mark Davis-nek, h beleugasson a dolgokba...

A jó megközelítés Mark részéről szerintem az lenne, ha azt vizsgálná meg, hogy vajon kapna-e Mayock máshol GM munkát, ha Ő elküldi?! Kétlem!!

Vajon Bisaccia vagy Bradley kapna bárhol HC munkát, ha mi elküldjük?! Kétlem!!

Egyik felem kicsit drukkol az Indy ellen egy csúnya zakónak, amit követ egy gyors GM menesztés hétfőn. Indulhat kedden a GM search és utána pedig az új HC kiválasztása is szépen sorban...
Másik felem meg persze azt mondja, h Just win baby! Főleg így Madden emlékére!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
“There is at least some optimism in the building that Mayock could get a real chance at the gig without Jon Gruden, who had final say over personnel decisions,”

“Mayock and team owner Mark Davis have maintained a good relationship, and save a few draft missteps, the roster is in decent shape. The flip side is that Davis hasn’t made a firm decision or tipped off his plans, and some league folks are expecting a change. The situation remains fluid and neither option would shock. I’m just saying Mayock being let go is not a slam dunk.”

Just a guess… but if the Raiders make the playoffs this year, look for Davis to bring back Mayock and try to keep the coaching staff intact as much as possible. It’s possible that Gus Bradley could be promoted to head coach and it wouldn’t be a huge surprise to see a couple of tweaks on the offensive side of the ball.
Amadeus
But...why???
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Raiders bring back former Special Teams captain LB Kyle Wilber

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
“There is at least some optimism in the building that Mayock could get a real chance at the gig without Jon Gruden, who had final say over personnel decisions,”

“Mayock and team owner Mark Davis have maintained a good relationship, and save a few draft missteps, the roster is in decent shape. The flip side is that Davis hasn’t made a firm decision or tipped off his plans, and some league folks are expecting a change. The situation remains fluid and neither option would shock. I’m just saying Mayock being let go is not a slam dunk.”

Just a guess… but if the Raiders make the playoffs this year, look for Davis to bring back Mayock and try to keep the coaching staff intact as much as possible. It’s possible that Gus Bradley could be promoted to head coach and it wouldn’t be a huge surprise to see a couple of tweaks on the offensive side of the ball.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
The #Raiders have placed LB Will Compton on the reserve/COVID-19 list and now have 12 players on the list. They currently have just two linebackers on the active roster: Divine Deablo and Marquel Lee. They also have Javin White on the practice squad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
PFF Las Vegas Raiders
@PFF_Raiders
Andre James has emerged as one of the better Centers in the league ☠

77.9 PFF Grade since Week 7 (6th)
74.6 Pass Blocking Grade (9th)
76.3 Run Blocking Grade (7th)

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
DW kovidlistán
fasza....
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
El is felejtettem.....
2016 karácsonya
és újra a Colts.

 justblogbaby.com/2021/12/29/raiders-qb-derek-carr-wake-colts-nightmare/
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=DJBp7uo1oV4&t=84s
TST
Al Michaels fogalmazta meg talán a legjobban, Madden külön-külön az edzői, a kommentátori és a gaming világban letett teljesítménye miatt is bejuthatott volna a HOF-ba.

Karácsonykor debütált elvileg egy film, amit a Fox csinált, All Madden a címe.
Kampman
január 3-tól lesz elérhető szélesebb körben is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal