Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Én nem kezdek el reménykedni, nincs értelme. A fontos, h Mark Davis, nehogy elkezdjen reménykedni a stáb kapcsán!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Jajj, csak ne kezdjünk el reménykedni...
Bruce
Hát ne! A LAC ma iszonyat szar volt, de ezzel a kretén játékkal, nagyon elpicsáznak.
Surda
Van még addig egy Colts is
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Tex kiüti a LACot
Surda
Az inkabb nekunk jo. Meglesz a csoportelsoseg.
ulpianus
Azért nekünk sem rossz.....
Bakker, de hogy ti mit műveltek
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Jajj, csak ne kezdjünk el reménykedni...
Bruce
Hát ne! A LAC ma iszonyat szar volt, de ezzel a kretén játékkal, nagyon elpicsáznak.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Jajj, csak ne kezdjünk el reménykedni...
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 661
Tex kiüti a LACot
Surda
Az inkabb nekunk jo. Meglesz a csoportelsoseg.
ulpianus
Az már múlt héten megvolt
Petila
Most lehet meg. A Chargers ellen most is csak azert, mert a csoportmerleg miatt mar mindenkepp meglesz. De nekik innentol van egy Broncos es Raiders meccsuk. Ha azt hozzak, oke. Ha nem, akkor ...
ulpianus
Úgy értettem technikailag, papíron most lesz meg, te se gondoltad hogy onnan elbukhatjátok

Szerkesztette: Petila
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tex kiüti a LACot
Surda
Az inkabb nekunk jo. Meglesz a csoportelsoseg.
ulpianus
Az már múlt héten megvolt
Petila
Most lehet meg. A Chargers ellen most is csak azert, mert a csoportmerleg miatt mar mindenkepp meglesz. De nekik innentol van egy Broncos es Raiders meccsuk. Ha azt hozzak, oke. Ha nem, akkor ...


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 661
Tex kiüti a LACot
Surda
Az inkabb nekunk jo. Meglesz a csoportelsoseg.
ulpianus
Az már múlt héten megvolt
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tex kiüti a LACot
Surda
Az inkabb nekunk jo. Meglesz a csoportelsoseg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Így félidőben:

20 td, 12 int, 11 fumble.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Tex kiüti a LACot
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Todd Bowles jön interjúra.
Amadeus
Inkább, mint egy ilyen Dabo, de azért remélem lesz más is interjúztatva 😊

Nála nekem a gondom, kérdésem az OC személye lenne leginkább!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Todd Bowles jön interjúra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Edwards és Mariota is Covid listán vannak
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Waller sérülése állítólag Ramseyt idézi. Paydayre vár.
Amadeus
Ha ez igaz...

Waller és Maxx Crosby talán a csapat két legjobb fiatal játékosa. Mindkettő payday-re fog igényt tartani és nem kicsire. Mindkettő igen népszerű az öltözőben is, szóval nagyon komoly helyzet ez. Fontos lenne őket megtartani, boldogan tartani, hogy lehessen az újraépítést rájuk alapozni. Ugyanakkor persze jó lenne olyan összegen tartani őket, hogy ne ássa alá az újraépítést a dolog. Mert főleg a TE poszt azért nem az amire giga pénzt akarsz költeni, ugyanakkor pont Waller brutál sokat segíthetne egy rookie QB-nak mondjuk...


Rolni
Nem kérdés. Wallernek mehet wr money.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Waller sérülése állítólag Ramseyt idézi. Paydayre vár.
Amadeus
Ha ez igaz...

Waller és Maxx Crosby talán a csapat két legjobb fiatal játékosa. Mindkettő payday-re fog igényt tartani és nem kicsire. Mindkettő igen népszerű az öltözőben is, szóval nagyon komoly helyzet ez. Fontos lenne őket megtartani, boldogan tartani, hogy lehessen az újraépítést rájuk alapozni. Ugyanakkor persze jó lenne olyan összegen tartani őket, hogy ne ássa alá az újraépítést a dolog. Mert főleg a TE poszt azért nem az amire giga pénzt akarsz költeni, ugyanakkor pont Waller brutál sokat segíthetne egy rookie QB-nak mondjuk...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
That remains to be seen (because the playoffs are still in reach), but The Athletic’s Vic Tafur believes big changes are most likely coming.

“I don’t believe this staff will be back,” Tafur said on the State of the Nation podcast. “I don’t want to kick them while they’re down so we’ll see what happens this weekend, but I think a lot of their criticisms are warranted.”

“When you can’t run the ball and you can’t stop the run, I think it is hard to coach,” Tafur continued. “But again, they have made mistakes so I think there’s enough blame to go around the whole building.”

Raiders’ owner Mark Davis hasn’t wanted a coaching search to hang over the staff while the team is still in contention – which is why Sunday’s game against the Broncos is so important. The loser in that game is going to see their the playoff odds fall to around 2 percent. The winner’s odds will be around 24 percent.

So don’t throw away the Lloyd Christmas memes just yet…

Because the Raiders still have a chance.

If the Raiders don’t make the playoffs this year, one in-house candidate they might consider before blowing up the building (figuratively and maybe literally, too) is defensive coordinator Gus Bradley.

If Bradley could bring in a solid group of offensive coaches, the Raiders could probably keep the momentum they have on defense. A lot of defensive players on the roster have familiarity with Bradley and there’s no guarantee they would have similar success in a new scheme.

Just something to think about.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Waller sérülése állítólag Ramseyt idézi. Paydayre vár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
A Saints rombolna vele. Én a helyében oda próbálnék eljutni. Azzal a védelemmel, OL-el, Kamarával...kell nekik Carr és némi fegyver aztán SB run.

Pittsburg OL nem olyan, mint volt pár éve és rendszeresen hidegben kéne játszania...ha a Steelers lennék nem igazán vinném.

Washingtonban lenne fantázia szerintem.

Browns lenne még séma és supporting cast szempontból ideális neki szerintem, de ott azért a hideg idő kicsit megint bejön a képbe.

Philly-ben van jó OL, futó és elkapók, szóval esetleg az is szóba jöhetne.

Amúgy Wentz helyére Indy-be is mehetne szerintem. Persze nem reális ez az opció...
Rolni
Annyira ordít, hogy Saints, hogy szavak nincsenek rá. Win-Win lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
A Saints rombolna vele. Én a helyében oda próbálnék eljutni. Azzal a védelemmel, OL-el, Kamarával...kell nekik Carr és némi fegyver aztán SB run.

Pittsburg OL nem olyan, mint volt pár éve és rendszeresen hidegben kéne játszania...ha a Steelers lennék nem igazán vinném.

Washingtonban lenne fantázia szerintem.

Browns lenne még séma és supporting cast szempontból ideális neki szerintem, de ott azért a hideg idő kicsit megint bejön a képbe.

Philly-ben van jó OL, futó és elkapók, szóval esetleg az is szóba jöhetne.

Amúgy Wentz helyére Indy-be is mehetne szerintem. Persze nem reális ez az opció...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Első körben azt mondom, hogy Saints vagy Pittsburgh. Ott lenne értelme egy Carr tradenek. A Saints simán contender lenne vele és SP talán egyben tudná tartani egy évig.

Ő egy ilyen csóró Stafford. Nem való gyenge keretbe, de még egy közepesbe sem.

Nyugodt szívvel adnám el. Érződik nagyon, hogy lefőtt a kávéja nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Egyetértek deyell-el. Carr-ért szerintem olyan csapatnak van értelme cserélni, amelyiknek van egy erős kerete és tényleg egy jó QB hiányzik a stabil PO szerepléstől. Amit még kiemelnék, h erős OL mögé érdemes Carr-t megszerezni.

Nem igazán vagyok képben veletek, de papíron van egy erős védelmetek és úgy tűnt van egy erős futójáték is. Ezek mellé érdemes lehet Carr-t megszerezni. Jack Del Rio ugye adja a kapcsolatot, amire lehet alapozni, mert Carr-nak korábban volt olyan kijelentése, hogy nem játszik más csapatba sohase...emiatt lehettek Ti potenciális vevők, mert JDR azon kevesek egyike lehet, aki meggyőzheti, mert ők elég jóban voltak.

Az ellenérték érdekes kérdés. 2db első kör és egy harmadik szerintem nekünk elég kedvező lenne, mert ugye a vevőnek majd azért hosszabbítania is kell DC-vel és az nem lesz olcsó, főleg egy komoly trade után. Én ennél kevesebbel is beérném már, egy 1.+2.+3. körös csomag már működne simán, akár úgy is, hogy a 2. vagy 3. kör lehet 2023-as pick is...
Jó QB Carr, de nekünk nagyon kéne egy totális tiszta lapos restart és ahhoz sztem új QB is kéne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Inkább ide, rajtam kívül nem ír más Skins fan úgyse 😆

Szóval már főbb cikkben olvastam, hogy mekkora kiváló ötlet lenne ha cserélnénk Carr-ért (ilyen 2 first + 3rd árát olvastam)... Szerintetek?
Vannak jól kinéző statjai (game winning drive-ok, big time throw-k), de nekem valahogy sosem tűnt egy top kalliber qb-nak...
Jó, értem, hogy a sok éve húzódó irányító-mizériánknál és az azóta nálunk kezdőként dobáló emberkék jó részénél nyilván jobb lenne, de azért ilyesmi ár mindenképpen magas lenne értem szerintem.
warr_b
egy olyan csapatban, ami minden csapatrészt tekintve kiváló, csak egy QB hiányzik, abban tudna Carr Super Bowlt nyerni. ami azt jelenti, hogy mivel erősen hullámzó a teljesítménye, gyakran kellene a védelem is, hogy kisegítse, ha épp nem megy neki. ha Carrnak kellene vállán vinnie a csapatot, az nem fog menni.

choose life
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Inkább ide, rajtam kívül nem ír más Skins fan úgyse 😆

Szóval már főbb cikkben olvastam, hogy mekkora kiváló ötlet lenne ha cserélnénk Carr-ért (ilyen 2 first + 3rd árát olvastam)... Szerintetek?
Vannak jól kinéző statjai (game winning drive-ok, big time throw-k), de nekem valahogy sosem tűnt egy top kalliber qb-nak...
Jó, értem, hogy a sok éve húzódó irányító-mizériánknál és az azóta nálunk kezdőként dobáló emberkék jó részénél nyilván jobb lenne, de azért ilyesmi ár mindenképpen magas lenne értem szerintem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Merry Christmas!