Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Akkor ezek szerint csak részegen aludt a kocsijában 😀
Bruce
Igen, de a kihajtó rámpán, ami azért ráutaló magatartás lehet 😊

A hülye!
De a Raiders is, h még nem adott ezeknek a srácoknak egy sofőr szolgálatos telefonszámot...
Rolni
Biztos hogy van sofőrszolgálat, csak hát egy 22 éves nagyfaszú gyereknek ne legyen már akadály egy kis részeg vezetés.
Majd most jön a bociszemmel nézés, hogy én csak aludtam ám, aztán meg jön a térfigyelő kamera felvétele, hogy mégiscsak vezetett, aztán meg, hogy nem bizonyítható, hogy akkor már részeg volt stb stb stb.

Elvileg ennek is olyan megítélés alá kellene esnie, mint a Ruggs esetnek, tehát kibaszni a csapatból azonnali hatállyal. Persze egy ejnye-bejnyével megússza a dolgot, aztán jövőre majd ő lesz, aki megöl valakit...
Bruce
De lehet, hogy tenyleg csak elaludt az autoban, direkt azert, mert hogy reszeg es igy nem akar vezetni. Erte azert kar lenne, eleg jo kis ujoncszezonja van.
Stez
Legyen igazad 😊
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor ezek szerint csak részegen aludt a kocsijában 😀
Bruce
Igen, de a kihajtó rámpán, ami azért ráutaló magatartás lehet 😊

A hülye!
De a Raiders is, h még nem adott ezeknek a srácoknak egy sofőr szolgálatos telefonszámot...
Rolni
Biztos hogy van sofőrszolgálat, csak hát egy 22 éves nagyfaszú gyereknek ne legyen már akadály egy kis részeg vezetés.
Majd most jön a bociszemmel nézés, hogy én csak aludtam ám, aztán meg jön a térfigyelő kamera felvétele, hogy mégiscsak vezetett, aztán meg, hogy nem bizonyítható, hogy akkor már részeg volt stb stb stb.

Elvileg ennek is olyan megítélés alá kellene esnie, mint a Ruggs esetnek, tehát kibaszni a csapatból azonnali hatállyal. Persze egy ejnye-bejnyével megússza a dolgot, aztán jövőre majd ő lesz, aki megöl valakit...
Bruce
De lehet, hogy tenyleg csak elaludt az autoban, direkt azert, mert hogy reszeg es igy nem akar vezetni. Erte azert kar lenne, eleg jo kis ujoncszezonja van.

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Akkor ezek szerint csak részegen aludt a kocsijában 😀
Bruce
Igen, de a kihajtó rámpán, ami azért ráutaló magatartás lehet 😊

A hülye!
De a Raiders is, h még nem adott ezeknek a srácoknak egy sofőr szolgálatos telefonszámot...
Rolni
Biztos hogy van sofőrszolgálat, csak hát egy 22 éves nagyfaszú gyereknek ne legyen már akadály egy kis részeg vezetés.
Majd most jön a bociszemmel nézés, hogy én csak aludtam ám, aztán meg jön a térfigyelő kamera felvétele, hogy mégiscsak vezetett, aztán meg, hogy nem bizonyítható, hogy akkor már részeg volt stb stb stb.

Elvileg ennek is olyan megítélés alá kellene esnie, mint a Ruggs esetnek, tehát kibaszni a csapatból azonnali hatállyal. Persze egy ejnye-bejnyével megússza a dolgot, aztán jövőre majd ő lesz, aki megöl valakit...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Akkor ezek szerint csak részegen aludt a kocsijában 😀
Bruce
Igen, de a kihajtó rámpán, ami azért ráutaló magatartás lehet 😊

A hülye!
De a Raiders is, h még nem adott ezeknek a srácoknak egy sofőr szolgálatos telefonszámot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Akkor ezek szerint csak részegen aludt a kocsijában 😀
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 amp.tmz.com/2022/01/03/raiders-nate-hobbs-arrested-dui/
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Nate Hobbs dui, be is vitték.
Amadeus
jó ötlet volt a Vegasba költözés.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Nate Hobbs dui, be is vitték.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
deyell
Köszönöm szépen! 😊

Azért annak örülök, hogy James egyre jobban teljesít, így a C poszt már nem is megoldandó feladat. Annál inkább a két G poszt, bár ott is lehet némi fejlődést tapasztalni, de inkább az állandóság miatt gondolom ezt, nem bánnám, ha érkezne oda azért erősítés. Ami viszont biztos, hogy RT-t kell szerezni, mert Parker cserének ugyan elmegy, de folyamatos kezdőnek sajnos nem.

Waller hiányaként többet van használva Moreau és nekem nagyon tetszik az ő játéka is, főként hogy futásblokkolásban jobb mint Waller.

Ami biztos, hogy kell majd még egy WR1 matéria is, mert D-Jax már nem lesz fiatalabb és látszik, hogy már ő sem az igazi mélységi megoldás. Zay Jones is az utóbbi két meccsen nagyot lépett előre, de ő is inkább abban a szerepkörben a jó, amiben a szezon elején volt (4. számú elkapó)

A védelemben meg most kifejezetten tetszett Philon és Square, de egy dominánsabb embert azért középen el tudnék viselni, de rotációnak kifejezetten jók. Sajnos ahogy látom, most a DE-knek nem igazán ment a játék, bár ez nekem annyira nem tűnt fel, de az, hogy középről több nyomás érkezett a statok szerint (DT-k: 10 hurry, DE-k 4 hurry) az azért beszédes, itt kellene a javulás még ha nem is a nyomásgyakorlás terén, hanem inkább a futás elleni védekezés támogatásáért mindenképpen.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
 i.imgur.com/Nrd13ef.jpg

 i.imgur.com/4S6XjDj.jpg

choose life
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nagyon sok forgatókönyv nincs a jövő hétre a mi szempontunkból.
Ha így játszanak mint ahogy tegnap, hogy volt egy kis hajtás, úgy látszott, hogy érdekli a csapatot a meccs, akkor már túl nagy baj nem lehet. Sztem egyébként nincs sok keresnivalónk a PO-ban, de ha már ott állunk a kapujában, akkor nem lenne rossz belépni rajta.
A Chargers egyébként nem túl jó matchup nekünk, de ilyenkor már nem számít sem, max annyi, hogy jó lenne ha Waller azért az utolsó meccsre visszajönne, mert értem, hogy tiltakozik meg minden, de csak nagy lehetőség ez neki is (remélem, hogy észhez tér).

Mindentől függetlenül szerintem kellene az új GM a csapat élére és alá egy teljesen új edzői gárda.
Bruce
Ilyenkor van az amikor még jobban fáj a WFT, Giants, Bears elleni vereség...damn

0.500+ os mutató feletti csapatok ellen a mérlegünk: 6-4
0.500 alattiakkal: 3-3

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
@deyell majd a pff-et tudod linkelni?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nagyon sok forgatókönyv nincs a jövő hétre a mi szempontunkból.
Ha így játszanak mint ahogy tegnap, hogy volt egy kis hajtás, úgy látszott, hogy érdekli a csapatot a meccs, akkor már túl nagy baj nem lehet. Sztem egyébként nincs sok keresnivalónk a PO-ban, de ha már ott állunk a kapujában, akkor nem lenne rossz belépni rajta.
A Chargers egyébként nem túl jó matchup nekünk, de ilyenkor már nem számít sem, max annyi, hogy jó lenne ha Waller azért az utolsó meccsre visszajönne, mert értem, hogy tiltakozik meg minden, de csak nagy lehetőség ez neki is (remélem, hogy észhez tér).

Mindentől függetlenül szerintem kellene az új GM a csapat élére és alá egy teljesen új edzői gárda.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti zárjátok az alapszakaszt.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Just won, baby!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Waller mi a piccsért nem játszik?
Surda
DW kovidlistán
fasza....
Surda
10 napig nem játszhatnak pozitív teszt után, ha jól emlékszem.
De ugye deyell indoka miatt könnyebben elkapja az ember...
bmg
na jó, de sokan visszajöttek, 5 nap ha tünet mentes vagy
csapat a PO-ért küzd hogy akar nagy szerződést ebben az időben ezzel a hozzáállással?????????
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ezt az ütemtelen, hullámzó vagy inkább csapongó meccset. Reni a GOAT az biztos. Colts nem állt hadilábon a szerencsével és a bírók is "csak" egyszer nyúltak bele....
NH PI-je szerencsére csak egy FG-T ért. Sok idegesítő szarakodás mellett, a D továbbra is meccsben tart minket, az O viszont ..... Töltők ellen kevés lesz ez a teljesítmény, pedig Bosa megérdemelné hogy a rinóorra vérezzen egy kicsit.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Chargerst megverjük akkor a rájátszásban vagyunk. de amúgy igen, olyan elbaszott ez a szezon, hogy én sem bízom abban, hogy nyerni fogunk.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Nem merek reménykedni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Viszonylag sima volt szerintem, annak ellenére, hogy szoros volt. Az egyik int közben simán lehetett volna roughing the passer, az egyik TD-jük az sima INT kellett volna hogy legyen. Szóval most jobbak voltunk. De ez még csak a fele út, a Chargers keményebb dió lesz...
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Waller mi a piccsért nem játszik?
Surda
DW kovidlistán
fasza....
Surda
10 napig nem játszhatnak pozitív teszt után, ha jól emlékszem.
De ugye deyell indoka miatt könnyebben elkapja az ember...

Szerkesztette: bmg
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Waller mi a piccsért nem játszik?
Surda
holdout új szerződésért gondolom.

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Waller mi a piccsért nem játszik?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
BÚÉK!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Harbaugh azt nyilatkozta, hogy ingyen is edzené a Michigan-t, amikor a fizetés csökkentéséről kérdezték...
Rolni
Ennyit róla.

criminal lawyer or criminal lawyer?