Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
Boldog, békés karácsonyt!



több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Boldog karácsonyt!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Boldog Karácsonyt Srácok!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Jelenlegi védelemből Crosby, Yannick, Deablo (ő kurva jó szerintem), Perryman, Hayward, Hobbs, Mullen és Moehrig az, akibe van értelme kapaszkodni.
Amadeus
Koonce nevét még idetennén, illetve Hayward kapcsán megjegyezném, hogy csak, ha zóna védekezés marad a séma.

Ami jó hír, h egyedül Casey lesz UFA erről a listáról...bár Crosby kapcsán várható egy erős push a hosszabbítás felé és akár Yannick is beprobálkozhat, de neki azért nem olyan erős az igénye friss UFA deal-el...
Rolni
Yannick pont idén tette be magát a szituációs edge kategóriába végleg. Nem fog ő nagy moneyért pusholni.

Nagyon csípem, de futás ellen katasztrófa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jelenlegi védelemből Crosby, Yannick, Deablo (ő kurva jó szerintem), Perryman, Hayward, Hobbs, Mullen és Moehrig az, akibe van értelme kapaszkodni.
Amadeus
Koonce nevét még idetennén, illetve Hayward kapcsán megjegyezném, hogy csak, ha zóna védekezés marad a séma.

Ami jó hír, h egyedül Casey lesz UFA erről a listáról...bár Crosby kapcsán várható egy erős push a hosszabbítás felé és akár Yannick is beprobálkozhat, de neki azért nem olyan erős az igénye friss UFA deal-el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Vékony lesz a CB sor
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Placed CB Brandon Facyson on the Reserve/COVID-19 list.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
glory boy J
@2slickjordan
·
Dec 23, 2021
Replying to @RichGannon12
what about comebacks? 😂

Rich Gannon
@RichGannon12
I always thought that’s overrated. What did you and your team do the first 55 minutes of the games to always be playing from behind?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Crosby ügynöke 18-19 millió/évben gondolkodik.

Kicsit sokallom. Ennyi pénzért stabilan 10+ sackes szezonokat várnék el.
Amadeus
Gondolom ők a pressure számokat nézik 😊


J.Abram vállműtét miatt kidőlt a szezonra. Nem kapna tőlem 5. éves opciót ezzel az injury history-val, meg mondjuk a játékával se 😊
Sztem neki 4-3 WLB a posztja NFL-ben amúgy...
Rolni
Nincs posztja igazán. Safetynek nem elég jó coverben, LB-nek nem elég tartós. Elvileg ugyanaz a válla.

Ferrell szintén nem lesz lehívva. Őt megnézném egy Ron Rivera kezei alatt.

Jelenlegi védelemből Crosby, Yannick, Deablo (ő kurva jó szerintem), Perryman, Hayward, Hobbs, Mullen és Moehrig az, akibe van értelme kapaszkodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Crosby ügynöke 18-19 millió/évben gondolkodik.

Kicsit sokallom. Ennyi pénzért stabilan 10+ sackes szezonokat várnék el.
Amadeus
Gondolom ők a pressure számokat nézik 😊


J.Abram vállműtét miatt kidőlt a szezonra. Nem kapna tőlem 5. éves opciót ezzel az injury history-val, meg mondjuk a játékával se 😊
Sztem neki 4-3 WLB a posztja NFL-ben amúgy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Crosby ügynöke 18-19 millió/évben gondolkodik.

Kicsit sokallom. Ennyi pénzért stabilan 10+ sackes szezonokat várnék el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Littleton is milyen rossz FA igazolás lett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
For the first time since Littleton signed a free-agent contract with the Raiders in the 2020 offseason, he didn’t start. Not only did he not get the start, but he also played just five snaps.

Meanwhile, rookie Divine Deablo started his second game alongside veteran KJ Wright who played every snap with Denzel Perryman again out with an ankle injury.

It’s possible the Raiders were just using this combination for this game expecting a run-heavy attack and Littleton is a weakside linebacker. But it’s also an indication the Raiders are liking what they see from Deablo and are getting him snaps with big plans for him.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A Chiefsben sem volt Dorsey rossz. Reid elobb erkezett, de jol kijottek. Dorsey dolga az volt, hogy az OC (aki HC) es a DC is megkapja az embereit. Foleg a piacrol dolgozott. A drafton csak mint a merleg nyelve szerepelt. Bar az is hasznos, ha vki jol csinalja.
A STC is kapjon eleg olcso fiatalt (ne toltse fel se a DC se az OC a sajat embereivel a rostert onmagaban). Mindenkire legyen penz, aki szamit. Ne panaszkodjon se jatekos, se edzo.

Jol csinalta, es a Brownsban is. Amit Dorsey elkolt, abbol mashol gyengebb rostereket raknak ossze.
Koze nincs a fociszakmai munkahoz, de nem is akar beleszolni. Viszont az edzok mindig tul sokat akarnak, valakinek kontrollalni kell az egyensulyt, tobb szempontbol. Vagy ugye lehet eladni a jovot a jelenert, aztan jon a cap hell.

A gond az volt vele, fonok akart lenni a HC folott. Marpedig a palyan nem a koltseghatekonysag nyeri a meccseket. ellenben arra, hogy osszerakjon vki egy mukodo rostert, megfelel. Nem sztarolom en ot, egy a hasznalhatokbol. Ha megy valahova, nem lesz gond az epitkezesi fazissal.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
GM: Joe Hortiz
HC: Jim Harbaugh
OC: Josh Gattis/ Matt Weiss
DC: Vic Fangio

??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 198
Karácsonyra?

GM: Joe Hortiz
HC: Nathaniel Hackett
OC: Adam Stenavich
DC: Anthony Weaver
Rolni
Legyen
Amadeus
Hackettet meg csak-csak vihetitek, de Stenavichot nem adjuk 😁
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
John Dorsey srácok?
Amadeus
Meh
Ahogy Black is írja a sikerei alapvetően Andy mellett jöttek azután sokat nem tett le az asztalra. Én szeretném elkerülni a Reid "fát", ahogy a BB "fát" is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
John Dorsey srácok?
Amadeus
Hát nem tudom, Brownsba odavitt random nagyneveket, akikkel aztán semmire nem mentek, miközben a háta mögött megalázta Depodestát, aki szerintem az egyetlen értelmes hang lett volna egész Clevelandben...
Az meg, hogy Kansas City-ben a sikerekből mekkora részt vett ki ő és mekkorát Reid - akit ha jól tudom nem ő nevezett ki - az jó kérdés, de ne vitassuk el tőle azt ami akkor épült, viszont miután különváltak az útjaik szerintem egyértelmű melyikük volt sikeresebb a másik nélkül, és hát szerintem a Barnák is tovább tudtak lépni rajta...

Én úgy gondolom tudtok rosszabbul járni egy kinevezéssel, mint vele, de egészen biztos, hogy sokkal jobban is...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
John Dorsey srácok?
Amadeus
ezekhez én nem tudok hozzászólni 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
John Dorsey srácok?

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
A legnagyobb élvezett/élmény a tegnapi meccsben talán a fake punt volt. Abban legalább volt valami kreatív, valami szokatlan valami akarás amit sajnos a többi csapatrésznél nem lehet elmondani.
Cubehead
De arra is mi szükség volt 10-0-nál, a saját 30-asunk körül?
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
A legnagyobb élvezett/élmény a tegnapi meccsben talán a fake punt volt. Abban legalább volt valami kreatív, valami szokatlan valami akarás amit sajnos a többi csapatrésznél nem lehet elmondani.



több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nate Hobbs, Trayvon Mullen is COVID IR-re került.
Bruce
Én úgy olvastam, hogy Mullen lábujj sérüléssel került rendes IR-re és mivel idén másodszor megy oda, ezért vége a szezonjának...

Ez a Browns elleni meccs remélem arra jó volt, hogy Mark Davis minden nevet ki akarjon törölni a front office és edzői stáb listáról. Illetve a játékosok közül is szinte mindenkit. De tényleg...Ja meg persze arra, hogy rosszabb helyen draftoljunk...remekül jártunk ezzel legutóbb is...

Annyira remélem, hogy Mark felfogja/átlátja, hogy ez a csapat nem egy-két játékosra van a SB run-tól és nem egy big name HC-t hoz, hogy jól mutasson a címlapokon pár hétig, hanem hoz egy rendes GM-HC párost és hagyja őket építkezni, mint tette anno a McKenzie-Allen párossal. Itt kell egy legalább 2 éves roster töltés, kultúra kialakítás és majd a 3. évben kell a PO kalibert hozni, de akkor már nem kiugró évként, hanem rendesen felépített, mély csapattal állandósítva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nate Hobbs, Trayvon Mullen is COVID IR-re került.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ennél a csapatnál valami kibaszottul félrement. Kínos volt nézni (már amit láttam), hogy egy gyakorlatilag B csapat ellen ennyire szenvedünk. A győzelem most csak arra jó, hogy a hibákat kicsit eltakarja, de gyakorlatilag mindenki láthatja, hogy valami gebasz van itt teljesen, amiről nincs és nem is lesz 100%-os infónk.

Valahogy azt kellene elérni, hogy olyan edzői gárdánk legyen, akik nem hoznak ilyen dilettáns döntéseket, hanem szépen felépítenek egy taktikát egy-egy meccsre és ha az csődöt mondd, akkor tudnak váltani is akár.
Carr-tól el kell búcsúzni (jó lenne csere útján) és hozni kell az új edzői gárda szájíze szerinti irányítót, ugyanakkor az olyan játékosokat, akik nem teszik oda magukat, azokat is nagyon gyorsan el kell a csapat környezetéből távolítani.
Picivel jobb draftokat (főként az első 3 körre értve) kellene véghezvinni, aztán építeni a csapatot.

Ötletem nincs az edzői gárdára, de valami modern felfogású edzői csapat kell ide és egy olyan GM, aki olyan játékosokat épít be a csapatba, akire tényleg szükség is van és illik a játékrendszerünkbe.