Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 larrybrownsports.com/football/raiders-divine-deablo-rookie-practice-habits/588706
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.raidersbeat.com/raiders-have-the-two-worst-pass-blocking-linemen-in-the-nfl-and-they-play-right-next-to-each-other/
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sikeres tud lenni, ha a HC van meg eloszor. A tulajjal megdumaljak, hogy neki a mutatott 5 nevbol egyik nagyon nem jon be, mert ismeri es egesz mas a stilusa, ilyesmit kepzeljunk el. Nem a HC rugja ki a GM-et. A felellossegek, feladatkorok tisztazasa ami lenyeges.
Reid, Carroll, Belichick a fonok a csapatanal elso perctol. Ahogy itt Gruden volt. Azonban felhivom a figyelmet, ezek a fickok mar kesz, tapasztalt HC-k voltak kinevezesuk pillanataban. Akkor tud mukodni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
- MD egy újabb Gruden/Mayock pároshoz hasonló comboban gondolkodik. (HC választaná a GM-t)
Amadeus
Nekem ez teljes agyrémnek tűnik
Kampman
Én sem látom az előnyeit. Annyira semmiképpen, hogy előre eldöntsem, hogy nekem ez a fajta felállás kell. Kíváncsi lennék az érvire, hogy miért? Miért látja a HC a főnök és a GM a jobbkeze felállást jobbnak? Ha lenne egy Belichick-e. Paytonja, Reid-je, akkor persze érteném. De ház söprés jön. Már "sima" HC-t is elég nehéz az NFL-ben találni. aki a HC feladatokban kiváló. Mennyi az esélye annak, hogy olyan HC-t talál kívülről, aki az egyébként is teljes embert kívánó HC feladatkör mellett még egy újonnan épülő csapat menedzselését is képes elvégezni jól?

(Ennek a HC a főnök megoldásnak szerintem akkor van értelme, ha a csapatnál már van egy bizonyított edző és kialakult a kultúra. Abba bele lehet rakni egy olyan GM-et, aki csak a scoutingért felel, kvázi asszisztensként dolgozva döntés-előkészít a HC-nek. De felépíteni a kultúrát és közben HC-ként is ellátni minden feladatot, az kib*szott sok meló.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
- MD egy újabb Gruden/Mayock pároshoz hasonló comboban gondolkodik. (HC választaná a GM-t)
Amadeus
Nekem ez teljes agyrémnek tűnik
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Harbaugh-ra gondoltam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Dabo állítólag radaron van.
Amadeus
Melyik egyetemi nagykutyának jött be a váltás utoljára?
Rolni
Az illető ott van a fő jelöltek között és a fél szurkolótábor rögtön alá is írná a kinevezését
r.baggio
Az egy dolog, hogy a fél szurkolótábor örül-e...

Fogalmam sincs milyen edző, ember Dabo, de amiket eddig olvastam nem egyértelmű, ezért én nem lennék oda a kinevezés pillanatában...

Legnagyobb gondom továbbra is az, hogy nincs NFL tapasztalata és nem igen tudok olyan edzőt mondani, aki csak egyetemi tapasztalattal sikeres NFL HC lett...Kingsbury az egyetlen, aki beugrik, de Ő meg a támadó wonderkid vonalon mozog, nem az 50+-os építkező mester vonalon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Dabo állítólag radaron van.
Amadeus
Melyik egyetemi nagykutyának jött be a váltás utoljára?
Rolni
Az illető ott van a fő jelöltek között és a fél szurkolótábor rögtön alá is írná a kinevezését


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Pederson?
Amadeus
Pederson-t emlegették páran abban az esetben, ha Mayock marad a GM. Állítólag közöttük van kapcsolat. Nem tudom, igazán nem örülnék Doug-nak. Azt gondolom, hogy a sikereiben túl nagy szerepe volt Frank Reich-nek, aki HC-ként is bizonyítja, hogy kompetens, míg nélküle Pederson széthullott. Persze Philly-ben a GM sem segítette az Ő helyzetét.
Én alapvetően fázom Andy Reid embereitől és pont emiatt nem örülnék Eric Bienamy-nak sem. Ott egyértelműen Andy a zseni, övé a séma. Pederson jó OC nélkül nem sokra ment, Nagy csak szenved...

Nuggets:

- Carr kapcsán egyelőre nincs szó hosszútávú hosszabbításról
- még az év vége előtt beindulhat a tisztogatás
- MD egy újabb Gruden/Mayock pároshoz hasonló comboban gondolkodik. (HC választaná a GM-t)
- high profile HC-ban gondolkodik (Harbaugh, Dabo)
- az az általános álláspont az épületen belül, hogy Jacobs nem kap elég labdát.
Amadeus
Ne is legyen szó hosszútávú szerződésről. Érkezzen meg az új stáb és utána döntsenek Ők Carr sorsáról.
Felőlem indulhat a tisztogatás ma is...
Én jobban örülnék egy erős GM-nek, aki választ magának HC-t, de nem fogok a kardomba dőlni egy fordított verziótól sem, ha az a HC nem előre borítékolhatóan nulla. Kulcs kérdés, hogy a HC attól, hogy Ő a főkutya hagyja-e dolgozni a GM-ét vagy hülye, mint Gruden...

Egy Jim Harbaugh eladható lenne nekem, főleg, ha korrekt az edzői stáb és a GM is hozzáértőnek tűnik.
Dabo-tól igencsak fáznék...sose dolgozott az NFL-ben, hallani mindenfélét a stílusáról...nem tudom honnan szerezne jó GM-et...
David Shaw neve merült fel még többször. Neki is van Raiders kötődése és NFL tapasztalata.

Remélem bekerül azért még pár jó név a kalapba, mert ez kicsit kevés volna...

Na Josh Jacobs kapcsán nekem tele van a zsákom. Egyfolytában sérült az utóbbi időben és csak pofázni tud a médiának, de pályán nem tesz semmit...persze lehet mondani, hogy nincs előtte rendes fal, de ugye rendes fal mögött egy UDFA RB is tud jól futni, ergó megint ott vagyunk, hogy ökör dolog volt első körben futót draftolni. És megint ott vagyunk, hogy meggyullad a vérem a Gruden féle ámokfutástól...
Miller, Ferrel, Jacobs, Abram, Ruggs, Arnette, Leatherwood...7 db első körös pickből tudtak húzni egy darab franchise embert és persze Leatherwood még lehet esetleg az, bár kevés OG-re lehet ezt mondani...
Komolyan minden túlzás nélkül az gondolom, hogy ha én húztam volna ezeken a helyeken jobban állnánk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
- MD egy újabb Gruden/Mayock pároshoz hasonló comboban gondolkodik. (HC választaná a GM-t)
Amadeus
Tehát nem tanul a hibájából.
Csodás kilátások a jövőre nézve.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
ilyen kutyául utoljára a Rams-os zakó után éreztem magam.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
"
- az az általános álláspont az épületen belül, hogy Jacobs nem kap elég labdát."

........amit kap azt meg elejti.Amadeus
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Nuggets:

- Carr kapcsán egyelőre nincs szó hosszútávú hosszabbításról
- még az év vége előtt beindulhat a tisztogatás
- MD egy újabb Gruden/Mayock pároshoz hasonló comboban gondolkodik. (HC választaná a GM-t)
- high profile HC-ban gondolkodik (Harbaugh, Dabo)
- az az általános álláspont az épületen belül, hogy Jacobs nem kap elég labdát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Dabo állítólag radaron van.
Amadeus
Melyik egyetemi nagykutyának jött be a váltás utoljára?

Én előre próbálom készíteni magam, h ne essek nagyon pofára, amikor Mark GoldenBoy Davis bejelenti a legújabb profi lépését majd...
Rolni
Pederson?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Dabo állítólag radaron van.
Amadeus
Melyik egyetemi nagykutyának jött be a váltás utoljára?

Én előre próbálom készíteni magam, h ne essek nagyon pofára, amikor Mark GoldenBoy Davis bejelenti a legújabb profi lépését majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Hunter Renfrow has 85 catches this season. Only other #Raiders WRs w/ 85+ catches in season:
Tim Brown (1994, '95, '96, 97, '99, 2001)
Jerry Rice (2002)
Michael Crabtree (2015, '16)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Vic Tafur
@VicTafur
Carr takes a big hit and fumbles.
If you're asking why not put Mariota in at this point, I think it's because the coaching staff feels Carr is a lot better and wouldn't want garbage-time success influencing anything.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Dabo állítólag radaron van.
Amadeus
Uhhh, az se lesz egy fáklyásmenet
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Dabo állítólag radaron van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 96
 www.youtube.com/watch?v=aaRmZ7FXqUc
Raiders RB Josh Jacobs Calls Out Teammates
Beers&Beards
Nem mintha Ő jól játszana vagy bírná a teste a strapát...
Rolni
És milyen jól kezdte a mai meccset...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hát azért aki ezután is azt mondja, h a mi védelmünk jobb... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tafur szerint MD eldönti Carr jövőjét mielőtt nekilát a HC/GM keresésnek...
Rolni
GM? Akkor ez így hivatalos?
ulpianus
Egyenlőre csak insider csipogás, de utóbbi időben egyre inkább azt lehet olvasni, h házat fog törölni MD szezon után...
Az még nem tiszta elvileg, h erős GM a célpont, aki hoz majd HC-t magának vagy erős HC érkezik, aki majd hoz egy GM-et.
Kipróbálta Mark mindkettőt és van aki szerint a Gruden féle erős HC vonalat keresi inkább.

Egy Jim Harbaugh 6év 60milla engem nem lepne meg.
Erős karakter, van Raiders kötődése, van NFL szinten sikeres múltja...



@Amadeus nem az új rezsim első feladata kellene, h legyen Carr és a QB helyzet kiértékelése? Ha te benne lennél a HC/GM keringőben nem örülnél neki, ha te dönthetnél erről?
Ha azt mondja Mark, h nincs hosszabbítás és rábízza az új rezsimre, h elcserélik vagy megtartják és megpróbálják meggyőzni őt a hosszabbításról 2022-es szezonnal azt mondom OK. De ha mondjuk MD előre eldönti, h el kell cserélni az azért nem vetít előre egészséges munkafeltételeket és simán lehet, h minőségi GM és/vagy HC ilyen miatt visszalép vagy bele se kezd a folyamatba.
Nem védem már Carr-t, simán mehet amerre lát részemről, de jó lenne egy profi GM/HC keresést látni és szerintem a tulaj részéről nem profi dolog egy ilyen kaliberű kérdést eldönteni előre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
 youtu.be/L3TQ32GFMbQ

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Tafur szerint MD eldönti Carr jövőjét mielőtt nekilát a HC/GM keresésnek...
Rolni
Mondjuk van benne ráció. Tiszta szituba jönne az új rezsim.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tafur szerint MD eldönti Carr jövőjét mielőtt nekilát a HC/GM keresésnek...
Rolni
GM? Akkor ez így hivatalos?


Állat vagyok, ami enni kér...