New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk
Egon bá
Előtte jöhet még az SMS-gate, és ugrik az idei 1. kör és a jövő évi 2. és 4. kör…
🤓😉
Sinisa
Ehhez mi köze van Bill bának? Nem vágom a story ezen részét.. Flo egy sértődös pöcs, ezt nem ìgy és nem most kellet volna borìtani a bilit hanem még megszedhette volna magát egy jò DC állással plusz ideje lett volna még több bizonyìtékot gyűjteni de hát lehet ebben a sportban ottvan de amúgy nem az eszéért viszik el őt sem...
ParadSEC
Az ő sms-e lehet egy bizonyíték. Gratulálni akart Dabollnak a kinevezéséhez, de Floresnak küldte az sms-t. Egy nappal a Flores interjú előtt.
Ebben most nem mi vagyunk a hunyók.
zinedine5
Elnézést kérek, irónia volt. 😉🙈🤷‍♂️
Egyébként pedig, inkább tudott róla, mint nem…😂😂😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk
Egon bá
Előtte jöhet még az SMS-gate, és ugrik az idei 1. kör és a jövő évi 2. és 4. kör…
🤓😉
Sinisa
Ehhez mi köze van Bill bának? Nem vágom a story ezen részét.. Flo egy sértődös pöcs, ezt nem ìgy és nem most kellet volna borìtani a bilit hanem még megszedhette volna magát egy jò DC állással plusz ideje lett volna még több bizonyìtékot gyűjteni de hát lehet ebben a sportban ottvan de amúgy nem az eszéért viszik el őt sem...
ParadSEC
Az ő sms-e lehet egy bizonyíték. Gratulálni akart Dabollnak a kinevezéséhez, de Floresnak küldte az sms-t. Egy nappal a Flores interjú előtt.
Ebben most nem mi vagyunk a hunyók.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk
Egon bá
Előtte jöhet még az SMS-gate, és ugrik az idei 1. kör és a jövő évi 2. és 4. kör…
🤓😉
Sinisa
Ehhez mi köze van Bill bának? Nem vágom a story ezzen részét.. Flo egy sértődös pöcs, ezt nem ìgy és nem most kellet volna borìtani a bilit hanem még megszedhette volna magát egy jò DC állással plusz ideje lett volna még több bizonyìtékot gyűjteni de hát lehet ebben a sportban ottvan de amúgy nem az eszéért viszik el őt sem...
ParadSEC
Állítólag ő küldött mèg idő előtt egy üzit gratulál a HC pozihoz csak aztán kiderült hogy rossz Briantnek küldte először Floresnek ès nem Dabollnak. Gyakorlatilag ezen indult el az egèsz. Szóval úgy tűnik van köze hozzá.....
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk
Egon bá
Előtte jöhet még az SMS-gate, és ugrik az idei 1. kör és a jövő évi 2. és 4. kör…
🤓😉
Sinisa
Ehhez mi köze van Bill bának? Nem vágom a story ezzen részét.. Flo egy sértődös pöcs, ezt nem ìgy és nem most kellet volna borìtani a bilit hanem még megszedhette volna magát egy jò DC állással plusz ideje lett volna még több bizonyìtékot gyűjteni de hát lehet ebben a sportban ottvan de amúgy nem az eszéért viszik el őt sem...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk
Egon bá
Előtte jöhet még az SMS-gate, és ugrik az idei 1. kör és a jövő évi 2. és 4. kör…
🤓😉
Sinisa
Belefér.
Elsőben húztunk volna egy blokkoló WR-t. Másodikban bust DB. Negyedikben jöhet az örök ígéret OLB.
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk
Egon bá
Előtte jöhet még az SMS-gate, és ugrik az idei 1. kör és a jövő évi 2. és 4. kör…
🤓😉

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
zinedine5
Bárcsak, utoljára nála volt harapós védelmünk

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Akkor Flores jöhet is vissza a staffba.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem az a fura, hogy ezért mi értelme volt pár napja a visszatáncolósdinak? Ezt megtehette volna Schefter tweetje után is simán. Azt hittem csinál valami hivatalos sajtótájékoztatót, mondjuk Bostonban, vagy legalább Pats mezben / sapkában, és élőben mond egy rövidebb / hosszabb retirement beszédet. Így sok értelme nem volt az elmúlt napoknak. De ő tudja, az ő visszavonulása, úgy csinálja ahogy ő akarja.

Akár vehetjük a 49ers esetét is, nekünk az úgyis releváns 😊 Látni, hogy egy MJ/ Gerappa szintű QB-val is el lehet jutni messzire, kell hozzá egy jó rendszer és mondjuk 1-2 bluechip játékos.Solymi
Leginkább jó ütemben kapott ellenfelek kellenek. 😊

(Persze a Mahomes / Allen / Rodgers (Brady) féle irányítókkal bíró csapatok előnyben vannak. Ők maguk tudnak dönteni a sorsukról azzal, ha kihozzák magukból a maximumot. Csak ahogy látjuk, csapat sportokban ezt még a profi sport csúcsán, a legjobbaknak is nehéz kihozni, ha egymeccses rendszerben dől el a továbbjutás. Szóval tényleg az a fontos, hogy juss playoffba, aztán ott szurkolj, hogy ne egy a plafonja közelében játszó Billst fogj ki, hanem egy kifulladó Steelerst, majd egy borzasztó rossz napot kifogó Titans offense-t, végül egy egy félidőt játszó Chiefs-t, miközben te csak annyi hibázz, ami még belefér. 😊 )
peterk2005
Tehat akkor te is azon a velemenyen vagy, hogy ezt nem a Bengals nyerte meg, hanem a tobbi vesztette el, mert nem volt jo a formaidozites, csapatepites, coaching, a Bengals meg eppen jokor vilt jo helyen?

Ezt nem egy Pats csapatrol el lehetne mondani, hogy kibrusztoltak a gyozelmet es kihasznaltak azt ha az ellenfel balfaszkodott.
De errol szol ez a jatek.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem az a fura, hogy ezért mi értelme volt pár napja a visszatáncolósdinak? Ezt megtehette volna Schefter tweetje után is simán. Azt hittem csinál valami hivatalos sajtótájékoztatót, mondjuk Bostonban, vagy legalább Pats mezben / sapkában, és élőben mond egy rövidebb / hosszabb retirement beszédet. Így sok értelme nem volt az elmúlt napoknak. De ő tudja, az ő visszavonulása, úgy csinálja ahogy ő akarja.

Akár vehetjük a 49ers esetét is, nekünk az úgyis releváns 😊 Látni, hogy egy MJ/ Gerappa szintű QB-val is el lehet jutni messzire, kell hozzá egy jó rendszer és mondjuk 1-2 bluechip játékos.Solymi
Leginkább jó ütemben kapott ellenfelek kellenek. 😊

(Persze a Mahomes / Allen / Rodgers (Brady) féle irányítókkal bíró csapatok előnyben vannak. Ők maguk tudnak dönteni a sorsukról azzal, ha kihozzák magukból a maximumot. Csak ahogy látjuk, csapat sportokban ezt még a profi sport csúcsán, a legjobbaknak is nehéz kihozni, ha egymeccses rendszerben dől el a továbbjutás. Szóval tényleg az a fontos, hogy juss playoffba, aztán ott szurkolj, hogy ne egy a plafonja közelében játszó Billst fogj ki, hanem egy kifulladó Steelerst, majd egy borzasztó rossz napot kifogó Titans offense-t, végül egy egy félidőt játszó Chiefs-t, miközben te csak annyi hibázz, ami még belefér. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Vagy jön hozzánk qb coachnak
vpi
Nem tudom őt elképzelni edzőnek, sőt, még igazán médiaszemélyiségnek sem, mint amilyen Romo vagy Manningék lettek.

Sosem voltam a rajongója. Amikor megismertem az NFL-t (2000-es évek közepe), már akkor is a konszenzusos "legjobb" volt, a tökéletesek egyike. Tulajdonképpen az egész karrierje alatt az volt róla a benyomásom, ami a soccerben a Messi-CR párosról, hogy már kicsit túl robotszerű sikergép. Valószínűleg tényleg olyan profi hozzáállás és győzni akarás jellemezte, mint csak nagyon keveseket. Miközben a legtöbb sikeres sportolóhoz hasonlóan persze ő is profitált a kedvező körülményekből (profi mentalitású franchise, HC, csapattársak stb.).

Az ezerszer tönkrevert divízióriválisok biztosan nem, de szerintem a semleges drukkerek nagy része 5-6 év múlva már nosztalgiával fog visszagondolni rá.

Egyértelműen ő a GOAT, ezt a 2010-es évek második felének sikersorozatával szerintem bebiztosította. Nem is nagyon látok senkit a láthatáron, aki ezt megdöntheti, de majd meglátjuk.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
dande
Van aki azért a szivére vette 😀
Wester
Megmondom őszintén, engem is zavar.
Persze, tudom, hogy többször is elköszönt a Patriotstól meg mindenkitől, de akkor még nem vonult vissza, vártam volna, hogy azért itt is legalább egy oldalban megemlíthette volna a csapatot.

Lehet van valami a háttérben és innen vonul vissza és akkor jön még egy poszt, de ez így nagyon kínos vagy nemtom, egyszerűen nem tűnik teljesnek vagy helyesnek, mintha hiányozna onnan valami.

Az is benne van, hogy a hétvégi eset miatt jött ez a poszt, de nem gondolom, hogy ne lett volna ezerszer átnézve, jóváhagyva, átbeszélve, stb., hogy ez így biztos oké-e mindenféle szempontból.

És megmondom őszintén, nem akarok ezzel most foglalkozni, majd kiderül, hogy mi a fene van.
Solymi
Bár Brady és BB között a kapcsolat nem felhőtlen, de Brady és Kraft nagyon tisztelik egymást, szóval nem valószínű, hogy valamilyen sértődés vagy harag lenne a dolog mögött.
jr79
Vagy jön hozzánk qb coachnak
vpi
Persze, nem gondolom én se, hogy harag lenne.
Lehet, hogy BB a GM és TB a játékos nem találta a legvégén az összhangot, de pl. az NFL100 műsorban is egymás mellett ültek és mindenféle feszengés nélkül beszéltek a másikról.

És nem gondolom azt se, hogy ha Kraft azt mondta volna BB-nek, hogy figyelj, add meg TB-nek a 2 éves szerződést, akkor akkora hepaj lett volna.
Egyszerűen ott már nem találkoztak az érdekek és ennyi.

Lehet, hogy nem így volt tervezve ez az egész, csak a szivárogtatás miatt muszáj volt kiposztolni a döntést és az ilyen felemásra sikerült.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Vagy jön hozzánk qb coachnak
több mint 2 éve
jr79 New England Patriots 75
dande
Van aki azért a szivére vette 😀
Wester
Megmondom őszintén, engem is zavar.
Persze, tudom, hogy többször is elköszönt a Patriotstól meg mindenkitől, de akkor még nem vonult vissza, vártam volna, hogy azért itt is legalább egy oldalban megemlíthette volna a csapatot.

Lehet van valami a háttérben és innen vonul vissza és akkor jön még egy poszt, de ez így nagyon kínos vagy nemtom, egyszerűen nem tűnik teljesnek vagy helyesnek, mintha hiányozna onnan valami.

Az is benne van, hogy a hétvégi eset miatt jött ez a poszt, de nem gondolom, hogy ne lett volna ezerszer átnézve, jóváhagyva, átbeszélve, stb., hogy ez így biztos oké-e mindenféle szempontból.

És megmondom őszintén, nem akarok ezzel most foglalkozni, majd kiderül, hogy mi a fene van.
Solymi
Bár Brady és BB között a kapcsolat nem felhőtlen, de Brady és Kraft nagyon tisztelik egymást, szóval nem valószínű, hogy valamilyen sértődés vagy harag lenne a dolog mögött.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
dande
Van aki azért a szivére vette 😀
Wester
Megmondom őszintén, engem is zavar.
Persze, tudom, hogy többször is elköszönt a Patriotstól meg mindenkitől, de akkor még nem vonult vissza, vártam volna, hogy azért itt is legalább egy oldalban megemlíthette volna a csapatot.

Lehet van valami a háttérben és innen vonul vissza és akkor jön még egy poszt, de ez így nagyon kínos vagy nemtom, egyszerűen nem tűnik teljesnek vagy helyesnek, mintha hiányozna onnan valami.

Az is benne van, hogy a hétvégi eset miatt jött ez a poszt, de nem gondolom, hogy ne lett volna ezerszer átnézve, jóváhagyva, átbeszélve, stb., hogy ez így biztos oké-e mindenféle szempontból.

És megmondom őszintén, nem akarok ezzel most foglalkozni, majd kiderül, hogy mi a fene van.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Jó van akkó, megnyugodhatunk, annyira nincs harag ☺️


dande
Van aki azért a szivére vette 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van akkó, megnyugodhatunk, annyira nincs harag ☺️

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem is feltűnt, érdekesen válhattak el (ha nem gondolom túl én is).
winston
Szerintem azért nem, mert egynapos szerződéssel innen fog visszavonulni.
Burkus
De akkor tradelni kell erte, mert jovore elo szerzodese van nem?
Toto21
Adnak érte egy 7.körös picket ami
csak akkor megy át ha Brady pályára lép.
Magyarán semmit.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem is feltűnt, érdekesen válhattak el (ha nem gondolom túl én is).
winston
Szerintem azért nem, mert egynapos szerződéssel innen fog visszavonulni.
Burkus
De akkor tradelni kell erte, mert jovore elo szerzodese van nem?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kirakott egy hat oldalas posztot, ahol egy szó sincs a peccről 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem is feltűnt, érdekesen válhattak el (ha nem gondolom túl én is).
winston
Szerintem azért nem, mert egynapos szerződéssel innen fog visszavonulni.
Burkus
Legyen úgy!
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem is feltűnt, érdekesen válhattak el (ha nem gondolom túl én is).
winston
Szerintem azért nem, mert egynapos szerződéssel innen fog visszavonulni.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan


Egy éra vége! Kösz mindent Tom!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...
dande
Nekem is feltűnt, érdekesen válhattak el (ha nem gondolom túl én is).
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
és a patset meg sem említi???
durva lenne azért...
NB2
Innen mar bucsuzott egyszer 😊
rokaur
Nem, egy sort se. Az egyetemèt pedig igen. Azèrt egy mondat elfèrt volna...de lehet túl gondoljuk...