New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
#retirementgate
😂😂🐐
Sinisa
De hogy fogják ezért eltiltani négy meccsre? 😀
Burkus
Ha tényleg visszavonul Godell kötelezi hogy 4 meccset játszon le 😀

több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Schefter csak a munkáját végzi. Az a dolga, hogy bármilyen hírt, ami hír értékkel bír, rohanjon és megossza másokkal. Az az etikátlan (Lucknál és Bradynél is), aki súgott neki, és utána lapít a fűben. Annak az embernek az lett volna a dolga, hogy fogja be a lepcsest.

Amennyiszer megjósolták (megjósoltuk, én se voltam kivétel 😀), hogy visszavonul, most egy picit meglepett a dolog. Azt hittem ha már eddig kihúzta, akkor tényleg megcsinálja a tervét és 45 éves koráig játszik. Papíron a Tampa még jövőre is bőven contender lehetne. Tudja fene, lehet, hogy valami az utóbbi időben történt a háttérben - voltak furcsa dolgok az utóbbi hetekben ott - és az nem tetszett már neki.
peterk2005
Szerintem a Tampa szétesett idén. Ez lehetett vagy ez volt a Last Dance-ük, csak úgy látszik Arians nem tudott a seggén maradni és elkezdte szétverni a csapatot. Lehet, hogy összerakta, de nem gondolom, hogy miatta, hanem TB12 maradt itt mindenki.
Solymi
Arians az egyik legnagyobb kókler edző a ligában, valami hihetetlen, hogy mindig volt valaki, akinek a farvizén evezgetve ő is részese lett nagy sikereknek, aztán learatta a babérokat. Nem tudom hogy magánemberként milyen, de mint edzőt, nagyon nem kedvelem.
több mint 2 éve
gedam 5 803
ez volt a 36 temetése bradynek, de nem az utolsó
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Schefter csak a munkáját végzi. Az a dolga, hogy bármilyen hírt, ami hír értékkel bír, rohanjon és megossza másokkal. Az az etikátlan (Lucknál és Bradynél is), aki súgott neki, és utána lapít a fűben. Annak az embernek az lett volna a dolga, hogy fogja be a lepcsest.

Amennyiszer megjósolták (megjósoltuk, én se voltam kivétel 😀), hogy visszavonul, most egy picit meglepett a dolog. Azt hittem ha már eddig kihúzta, akkor tényleg megcsinálja a tervét és 45 éves koráig játszik. Papíron a Tampa még jövőre is bőven contender lehetne. Tudja fene, lehet, hogy valami az utóbbi időben történt a háttérben - voltak furcsa dolgok az utóbbi hetekben ott - és az nem tetszett már neki.
peterk2005
"Csak a munkáját végzi" ez ilyan rossz duma mint amikor a rendőr basztat egy négert csak mert hasonlìt egy elkövetőre aztán annyit mond bocs csak a munkámat végeztem.... Lehet Schefnek is normálisan közölni a dolgokat ìgy olyan lesz mint McDönci a Coltsnál segget csinált a szájából ami kurvára nem etikus...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Schefter csak a munkáját végzi. Az a dolga, hogy bármilyen hírt, ami hír értékkel bír, rohanjon és megossza másokkal. Az az etikátlan (Lucknál és Bradynél is), aki súgott neki, és utána lapít a fűben. Annak az embernek az lett volna a dolga, hogy fogja be a lepcsest.

Amennyiszer megjósolták (megjósoltuk, én se voltam kivétel 😀), hogy visszavonul, most egy picit meglepett a dolog. Azt hittem ha már eddig kihúzta, akkor tényleg megcsinálja a tervét és 45 éves koráig játszik. Papíron a Tampa még jövőre is bőven contender lehetne. Tudja fene, lehet, hogy valami az utóbbi időben történt a háttérben - voltak furcsa dolgok az utóbbi hetekben ott - és az nem tetszett már neki.
peterk2005
Szerintem a Tampa szétesett idén. Ez lehetett vagy ez volt a Last Dance-ük, csak úgy látszik Arians nem tudott a seggén maradni és elkezdte szétverni a csapatot. Lehet, hogy összerakta, de nem gondolom, hogy miatta, hanem TB12 maradt itt mindenki.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem csak az nem passzol a dologban, hogy a TB12 is kitette. Pedig azt biztos nem Schefter irányítja. (Aztán a TB12 törölte.) Inkább az jutott eszembe, hogy a hír hallatán Glazerék - megelőzendő, hogy idejekorán visszaessenek a középszerűségbe - rájöttek, hogy van az a pénz, amit fel lehet ajánlani. És Bradynak is van az a pénz, amiért még egy évet eljátszana
Burkus
Szerintem meg de, csak odanyomott egy balost ezzel Schefternek. Aztán majd pár hét múlva, megadva a módját a saját feltételei szerint bejelenti ő.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
#retirementgate
😂😂🐐
Sinisa
De hogy fogják ezért eltiltani négy meccsre? 😀
Burkus
Nyuggerklubban nem kap majd pelust...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
#retirementgate
😂😂🐐
Sinisa
De hogy fogják ezért eltiltani négy meccsre? 😀
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
#retirementgate
😂😂🐐

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Nem feltétlen kamu, csak hivatalos akkor lesz, amikor Ő vagy esetleg az ügynöke bejelenti. Csak hát az internet korában a média nem azt nézi, hogy 100%-ig igaz hírt közöljön, hanem, hogy minél hamarabb közölje a hírt...
Mondjuk megnézném, hogy Brady felb.ssza magát, hogy még a visszavonulását se jelentheti be Ő maga, ennyi tiszteletet nem kap meg, és fogja s visszatér a 23. szezonra 😀
bogec7

shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Nekem csak az nem passzol a dologban, hogy a TB12 is kitette. Pedig azt biztos nem Schefter irányítja. (Aztán a TB12 törölte.) Inkább az jutott eszembe, hogy a hír hallatán Glazerék - megelőzendő, hogy idejekorán visszaessenek a középszerűségbe - rájöttek, hogy van az a pénz, amit fel lehet ajánlani. És Bradynak is van az a pénz, amiért még egy évet eljátszana
Burkus
Itt valószínűleg inkább arról lesz szó, hogy Brady nem így / nem most akarta bejelenteni.

Benne van, hogy a Man in the Arena utolsó részét szánták ennek.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Nem feltétlen kamu, csak hivatalos akkor lesz, amikor Ő vagy esetleg az ügynöke bejelenti. Csak hát az internet korában a média nem azt nézi, hogy 100%-ig igaz hírt közöljön, hanem, hogy minél hamarabb közölje a hírt...
Mondjuk megnézném, hogy Brady felb.ssza magát, hogy még a visszavonulását se jelentheti be Ő maga, ennyi tiszteletet nem kap meg, és fogja s visszatér a 23. szezonra 😀
bogec7

shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Nekem csak az nem passzol a dologban, hogy a TB12 is kitette. Pedig azt biztos nem Schefter irányítja. (Aztán a TB12 törölte.) Inkább az jutott eszembe, hogy a hír hallatán Glazerék - megelőzendő, hogy idejekorán visszaessenek a középszerűségbe - rájöttek, hogy van az a pénz, amit fel lehet ajánlani. És Bradynak is van az a pénz, amiért még egy évet eljátszana
Burkus
Gizi biztos mérges
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem feltétlen kamu, csak hivatalos akkor lesz, amikor Ő vagy esetleg az ügynöke bejelenti. Csak hát az internet korában a média nem azt nézi, hogy 100%-ig igaz hírt közöljön, hanem, hogy minél hamarabb közölje a hírt...
Mondjuk megnézném, hogy Brady felb.ssza magát, hogy még a visszavonulását se jelentheti be Ő maga, ennyi tiszteletet nem kap meg, és fogja s visszatér a 23. szezonra 😀
bogec7

shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Nekem csak az nem passzol a dologban, hogy a TB12 is kitette. Pedig azt biztos nem Schefter irányítja. (Aztán a TB12 törölte.) Inkább az jutott eszembe, hogy a hír hallatán Glazerék - megelőzendő, hogy idejekorán visszaessenek a középszerűségbe - rájöttek, hogy van az a pénz, amit fel lehet ajánlani. És Bradynak is van az a pénz, amiért még egy évet eljátszana
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
dande
Miért, ki gondolta, hogy nincs itt a helye?
tenorx
Senki, csak, arra gondoltam, hogy nem csupán vagy feltétlenül a Tampa topicban 😉 hanem inkább itt. Nem megbántva őket 😏😉
dande
Tampa topic.... Ha Brady visszavonul, akkor Wyatt és a többiek is visszatérnek, a topic meg visszatér a korábbi tetszhalott állapotába.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
mégse biztos az 😊
vagy csak meg akarja adni a módját...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
gedam
Schefter csak a munkáját végzi. Az a dolga, hogy bármilyen hírt, ami hír értékkel bír, rohanjon és megossza másokkal. Az az etikátlan (Lucknál és Bradynél is), aki súgott neki, és utána lapít a fűben. Annak az embernek az lett volna a dolga, hogy fogja be a lepcsest.

Amennyiszer megjósolták (megjósoltuk, én se voltam kivétel 😀), hogy visszavonul, most egy picit meglepett a dolog. Azt hittem ha már eddig kihúzta, akkor tényleg megcsinálja a tervét és 45 éves koráig játszik. Papíron a Tampa még jövőre is bőven contender lehetne. Tudja fene, lehet, hogy valami az utóbbi időben történt a háttérben - voltak furcsa dolgok az utóbbi hetekben ott - és az nem tetszett már neki.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 516
Mikor Mularkey idején megszerettem a Billst a kétezres évek közepén (jóformán akkor még semmit sem tudva az NFL-ről), akkor már volt egy csoportrivális, akinél volt egy Tom Brady nevű csávó. Róla már akkor azt pedzegették, hogy egyértelműen HOF-matéria, és még mindig a karrierje elején van. Aztán ahogy haladtak az évek előre, a Bills egy alsó-középkategóriás csapat maradt sokáig, a NE pedig szinte mindig elvert minket Bradyvel az élen. Mikor nagy nehezen sikerült elverni, akkor az volt a mi Super Bowl-győzelmünk, utána lehetett már bármilyen a mérleg. Minden egyes meccsen csak jobban és jobban utáltam, és alig vártam, hogy visszavonuljon, mert el nem tudtam képzelni, hogy eligazol New Englandből. Aztán egyszer csak elhagyta az AFC Eastet, megkönnyebbültünk mindannyian, hogy a nemezis már nem tér vissza.

Aztán most, amikor már 99,9%-ra vehető a visszavonulása, valamiért mégis hiányérzetem lett. Mert bármennyire is utáltuk, az vitathatatlan, hogy ezt a sportot nagyon kevesen, sőt, talán senki nem vette annyira komolyan, illetve rendelt alá neki mindent, mint TB12. Még egy kicsit szerepet is játszott abban, hogy jobban megszerettük ezt a játékot itt Magyarországon. A jelenlegi, kiforrott Josh Allennel szemben megnéztem volna párszor, epikus csaták lehettek volna. Na de majd Maddenben.

Remélem, hogy a sportág legnagyobbja megtalálja a számítását a pályán kívül is. Bármihez is kezd az életben, abban én biztos vagyok, hogy ugyanakkora odaadással fogja azt is csinálni, mint amennyire átszellemülten űzte ezt a sportot évtizedekig.

Bills-drukkerként nem mondom, hogy egy élmény volt, de sok sikert a GOAT-nak, és biztos vagyok benne, hogy ha civilben visszatér bármilyen minőségben Buffalóba, nem dildót, és ülve hugyozós transzparenseket fog kapni, hanem a TISZTELETET, ami egyértelműen kijár neki!
több mint 2 éve
gedam 5 803
Nem feltétlen kamu, csak hivatalos akkor lesz, amikor Ő vagy esetleg az ügynöke bejelenti. Csak hát az internet korában a média nem azt nézi, hogy 100%-ig igaz hírt közöljön, hanem, hogy minél hamarabb közölje a hírt...
Mondjuk megnézném, hogy Brady felb.ssza magát, hogy még a visszavonulását se jelentheti be Ő maga, ennyi tiszteletet nem kap meg, és fogja s visszatér a 23. szezonra 😀
bogec7

shefter egy etikátlan fasz
remélem nem vonul vissza és ezzel sheftert vonultatná vissza.
több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Nem feltétlen kamu, csak hivatalos akkor lesz, amikor Ő vagy esetleg az ügynöke bejelenti. Csak hát az internet korában a média nem azt nézi, hogy 100%-ig igaz hírt közöljön, hanem, hogy minél hamarabb közölje a hírt...
Mondjuk megnézném, hogy Brady felb.ssza magát, hogy még a visszavonulását se jelentheti be Ő maga, ennyi tiszteletet nem kap meg, és fogja s visszatér a 23. szezonra 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag kamu, és nem vonult vissza.
vpi
Nekem már visszavonult punktum, ha pályára lèp az is csak egy szellem lesz, ne játszák itt az ideget mán velünk 😜☺️
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Állítólag kamu, és nem vonult vissza.
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
dande
Miért, ki gondolta, hogy nincs itt a helye?
tenorx
Senki, csak, arra gondoltam, hogy nem csupán vagy feltétlenül a Tampa topicban 😉 hanem inkább itt. Nem megbántva őket 😏😉
dande
Semmi sértődés😉
több mint 2 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Soxor bucira vert minket, és nem voltam oda érte, de sokkal kevesebb lesz ez a sport nélküle. Jó helyen lesz a HOF-ben.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
dande
Miért, ki gondolta, hogy nincs itt a helye?
tenorx
Senki, csak, arra gondoltam, hogy nem csupán vagy feltétlenül a Tampa topicban 😉 hanem inkább itt. Nem megbántva őket 😏😉
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
dande
Miért, ki gondolta, hogy nincs itt a helye?