New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
dande
Miért, ki gondolta, hogy nincs itt a helye?
tenorx
Senki, csak, arra gondoltam, hogy nem csupán vagy feltétlenül a Tampa topicban 😉 hanem inkább itt. Nem megbántva őket 😏😉
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
dande
Miért, ki gondolta, hogy nincs itt a helye?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Gecc jön vissza TB OC nek🤣🤣🤣
ParadSEC
Nekem is ez jutott eszembe
vpi
Az nagyon durva lenne. De korábban azt mondta, hogy nem akar a foci környékén maradni. Meg a hírek szerint Belichickkel sem az a viszony, hogy az ő padavanja szeretne lenni.

De amúgy lenne benne ráció, ha megnyílik a pálya JMD távozásával, Belichick és BoB mellett lenne ideje csiszolódni.
Burkus
Milyen az, amikor sír és nevet az ember egyszerre örömében, s fájdalmában? 😀
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gecc jön vissza TB OC nek🤣🤣🤣
ParadSEC
Nekem is ez jutott eszembe
vpi
Az nagyon durva lenne. De korábban azt mondta, hogy nem akar a foci környékén maradni. Meg a hírek szerint Belichickkel sem az a viszony, hogy az ő padavanja szeretne lenni.

De amúgy lenne benne ráció, ha megnyílik a pálya JMD távozásával, Belichick és BoB mellett lenne ideje csiszolódni.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Gecc jön vissza TB OC nek🤣🤣🤣
ParadSEC
Nekem is ez jutott eszembe
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Gecc jön vissza TB OC nek🤣🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
remélem egy napra visszaigazol majd, s úgy vonul vissza....ha nem, akkor is ikon
Fungus
Vissza, azt már bemondták.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...


Vége. Fantasztikus húsz év volt. És örülök, hogy megnyerte a hetediket is 😕
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
remélem egy napra visszaigazol majd, s úgy vonul vissza....ha nem, akkor is ikon
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
TB12 😥

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt ennek akkor is itt a helye!!!! ☺️

Report: Brady retiring after 22 seasons
 www.thescore.com/nfl/news/2262975
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Akkor folytatódhat a tudás kiáramlas.
Újabb defacto-GM (Ziegler) menne, JMD is.
Gondolom a staff is innen lenne részben feltöltve, ahogy anno MattyP és főleg Flo csinálta.

Mondjuk úgy, hogy nem örülök… 🤪🙈
Sinisa
És melyik stábtagból lett valaki?

Egyedül Daboll az aki koordinátori szinten tudta vinni valamire(lehet jó HC is lesz belőle), de ő is egy bama kitérővel került vissza az NFL-be, mert mi nem tudtuk őt tovább léptetni.

Szóval azért lehet bízni abban, hogy még mindig BB-nél van a know-how nagy része, amit (reményeink szerint) jól tud szétosztani a stábtagok között.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Akkor folytatódhat a tudás kiáramlas.
Újabb defacto-GM (Ziegler) menne, JMD is.
Gondolom a staff is innen lenne részben feltöltve, ahogy anno MattyP és főleg Flo csinálta.

Mondjuk úgy, hogy nem örülök… 🤪🙈

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
JMD menni kaszinózni.

Meg is lepődtem, hogy ennyi üres hely van és alig hozták hírbe. Persze az okosok megmondták, hogy ő már elvágta magát az NFL-ben mint HC jelölt. Meglátjuk.
ZERO_L
Állítólag már nem aktuális..de kb karnyújtásnyira volt.
topin
lol prank bro a multkoriért 😀
briareos
Ha Ziegler lesz a GM akkor tutira mondják hogy viszi magával JMD-t...
Az interjú maga a hírek szerint emiatt van főleg...
Castleai01
Le vagyok maradva, legutóbb Tafur még arra utalt, hogy majdnem deal volt, de aztán mégse..

Most meg olvasom, hogy újra képben van a páros.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
JMD menni kaszinózni.

Meg is lepődtem, hogy ennyi üres hely van és alig hozták hírbe. Persze az okosok megmondták, hogy ő már elvágta magát az NFL-ben mint HC jelölt. Meglátjuk.
ZERO_L
Állítólag már nem aktuális..de kb karnyújtásnyira volt.
topin
lol prank bro a multkoriért 😀
briareos
Ha Ziegler lesz a GM akkor tutira mondják hogy viszi magával JMD-t...
Az interjú maga a hírek szerint emiatt van főleg...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
JMD menni kaszinózni.

Meg is lepődtem, hogy ennyi üres hely van és alig hozták hírbe. Persze az okosok megmondták, hogy ő már elvágta magát az NFL-ben mint HC jelölt. Meglátjuk.
ZERO_L
Állítólag már nem aktuális..de kb karnyújtásnyira volt.
topin
lol prank bro a multkoriért 😀

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
JMD helyére jöhet BoB. 😀 😀 😀


iktriad
Ha elmegy JMD, akkor jöjjön is BoB ez alap. Kíváló OC munkát végzett nálunk, másba meg nem kell belepofáznia.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JMD helyére jöhet BoB. 😀 😀 😀

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
JMD menni kaszinózni.

Meg is lepődtem, hogy ennyi üres hely van és alig hozták hírbe. Persze az okosok megmondták, hogy ő már elvágta magát az NFL-ben mint HC jelölt. Meglátjuk.
ZERO_L
Állítólag már nem aktuális..de kb karnyújtásnyira volt.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
JMD menni kaszinózni.

Meg is lepődtem, hogy ennyi üres hely van és alig hozták hírbe. Persze az okosok megmondták, hogy ő már elvágta magát az NFL-ben mint HC jelölt. Meglátjuk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Az utolsó öt meccsünkön négyszer kerültünk olyan hátrányba, ahol egyértelmű volt, hogy a futás nem megoldás, egyszer pedig elvertük az 1/1-est.
Még jó, hogy statisztikailag ki fog jönni, hogy volt egy rakás passzkísérletünk.

Csak kurvára nem mindegy, hogy azért hívunk passzt, mert ez a játékunk vagy azért mert muszáj.

BTW amikor év elején páran megjegyeztük, hogy a megnyert meccsek végén több passzjátékot kellene hívni, mert mi van, ha azzal tudunk majd csak haladni, akkor le lettünk hurrogva. Aztán jöttek a 0-14-es kezdések.

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy Mac nem lehet fr. QB, de azt sem, hogy már az.
zinedine5
Ezt teljesen adom

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Funhun!

Gondolom azt értették a srácok a nem passzolás alatt, hogy nálunk a labda ritkán volt a levegőben 30 yardnál többet, gyakorlatilag szinte mindig 10-15 yardos passzokat láthattunk, miközben a többi csapatnál azért sokszor láttad, hogy csóri wr előre nyargalt 50 yardot és az irányító odacsűrte előre. Persze ez nagyon szép, de ha a falunk nem tartott addig és garantált lett volna a sack, akkor ez megérhető. De tényleg azért összehasonlítva többi csapat támadójátékával a miénk olyan nyögvenyelősebbnek tűnt😊
NB2
De legyen nyögvenyelős, egy első éves “nem top3 talent” QBval ez sajnos benne van.
Csak ne akarjuk már bemesélni magunknak, hogy tuti fr QB a srác mikor a szezon hajrájában, rangadón 3-at passzoltatnak vele egész meccsen.
(de voltak gyenge meccsei Jonesnak ezen kívül is)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Az utolsó öt meccsünkön négyszer kerültünk olyan hátrányba, ahol egyértelmű volt, hogy a futás nem megoldás, egyszer pedig elvertük az 1/1-est.
Még jó, hogy statisztikailag ki fog jönni, hogy volt egy rakás passzkísérletünk.

Csak kurvára nem mindegy, hogy azért hívunk passzt, mert ez a játékunk vagy azért mert muszáj.

BTW amikor év elején páran megjegyeztük, hogy a megnyert meccsek végén több passzjátékot kellene hívni, mert mi van, ha azzal tudunk majd csak haladni, akkor le lettünk hurrogva. Aztán jöttek a 0-14-es kezdések.

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy Mac nem lehet fr. QB, de azt sem, hogy már az.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 529 — nabege2@yahoo.com
Funhun!

Gondolom azt értették a srácok a nem passzolás alatt, hogy nálunk a labda ritkán volt a levegőben 30 yardnál többet, gyakorlatilag szinte mindig 10-15 yardos passzokat láthattunk, miközben a többi csapatnál azért sokszor láttad, hogy csóri wr előre nyargalt 50 yardot és az irányító odacsűrte előre. Persze ez nagyon szép, de ha a falunk nem tartott addig és garantált lett volna a sack, akkor ez megérhető. De tényleg azért összehasonlítva többi csapat támadójátékával a miénk olyan nyögvenyelősebbnek tűnt😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
...
FunHun
Talán pont azért nem érted a kritikát, mert a jellemzésedből az látszik, hogy nem ugyan azt a szezont néztük végig.

Nekem ne mond, hogy Jones idei játékáról kapásból megmondod, a srác fr QB matéria. Nem top 32 QB a ligában, hanem min top15(de annak is inkább a 10hez közeli). Ha ezt most meg tudod mondani, akkor nem értem miért nem kint keresed halálra magad scoutként...

De még ha Herbert szintű újonc szezont tett volna le, azt mondom, merjünk álmodni, de basszameg a srácot NEM MERTÉK PASSZOLTATNI egy kiélezett csoport rangadón. Mikor, hol láttál már ilyet egy fr. QB matériától, úgy ever?
ZERO_L
Tényleg nem ugyanazt a szezont néztük...
Méghogy nem merték passzoltatni? 521 passzkísérlete volt az újonc szezonjában 76,6%-os pontossággal és átlag 7,3 yard sikerességgel. Ennél jobb számokat az újonc szezonjában Herberten kívül csak RW hozott mostanában.
Olyan Herbert féle újonc szezont elvárni amilyet Te elvársz, az azért sokkal tapasztaltabb scoutra vall, mint amilyen én legszebb álmaimban is mernék lenni.
Eddig olyat mint Herbert senki sem hozott még. Sem TB, sem AR, sem RW, sem Josh Allen, sem Joe Burrow.
Szóval bocsi, de szerintem nyugodtan lehetünk bizakodhatóak, hogy megvan a franchise QB-nk.

Vagy, ha arra a csoportrangadóra gondolsz, ahol 3 passzkísérlettel nyertünk, akkor félreértettelek. Ott és akkor tényleg nem merték passzoltatni!
FunHun
Az a probléma, hogy te (lehet sokan még) egy átlagos vagy átlagosnál picit jobb újonc szezon után már kijelentik, hogy megoldottuk az irányítókérdést.
Pedig nem volt olyan régen Mayfield újonc szezonja, az a projekt is milyen jól áll...


Nyílván, az egy hatalmas pozitívuma lenne a szezonnak ha valóban megtaláltuk volna a jövő irányítóját, sok minden negatívumot háttérbe szoríthatna. Én ezt még nem tudom kijelenteni így sajnos többi hibát is kritikusabban nézem. Plusz, én már az elején is elvártam a PO-t, szóval ez nekem nem akkora teljesítmény.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/